Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Naktsdzīve Rīgas ielās ratiņkrēslā

 
Reitings 8
Reģ: 29.03.2019
Sveikas meitenes un puiši.
Vēršos pie jums ar diezgan nopietnu jautājumu. Saņēmu ziņu no paziņas - viņi plānojot ar draugiem braukt uz Rīgu atpūsties, kā arī paballēties.
Kompānijā esot viens puisis, kas principā visu laiku pārvietojas ratiņkrēslā (varot dažus soļus paiet, bet tas arī viss).
Viņš man tagad jautā, vai tā būs problēma, ja viņi vēlās apmeklēt Rīgas klubus un bārus?
Esmu nedaudz samulsusi, jo uzreiz iedomājos par Vecrīgas bruģi, un visi tur esošie bāri un klubi tiek izsvītroti, manuprāt. Vai tā ir vai arī ir iespējams tur pārvietoties ratiņkrēslā?
Un kā ar bāriem un klubiem - kuri ir ratiņkrēslam draudzīgi un pieejami?
Būšu ļoti pateiciīga par jūsu palīdzību!
K.
29.03.2019 09:15 |
 
Reitings 84
Reģ: 02.05.2018
Nav ne jausmas. Es laikam identiskā situācija sazinātos ar apeironu, viņiem vajadzētu būt šādai informācijai.
29.03.2019 10:06 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Uij grūti teikt. Es varu uzskatīt tikai vietas kur ar ratiņkrēšlu būs grūti. Piemēram tādas ikonsikas vietas vietas priekš ārzemniekiem kā rokkafejnīca vai Ala tur ir trepes tātad neder. Pārsvarā jau visur ir ļoti šaurs un maz vietas, tas var radīt cilvēkiem neaptiku pret ratiņkrēslu. Vienīgā vieta kas ir tāda chill ir vai nu Ezītis miglā vai Tims mints. Tur arī nav daudz vietas un ir pašauri, bet tā nav tāda klasiska tuc tuc vieta kur apsargi iespējam neielaistu. Protams ielas bruģis ar to ir jāreķinas. Tādu vietu kā Just vispār nav jēgas apmeklēt jo viņi ir aizspriedumaini un apsargi dažkārt pēc sejas nosaka ko laiž ko ne. Tādās elegantākās vietās būtu vieglāk.
29.03.2019 10:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.03.2019
Paldies, meitenes!
Vecrīgas bruģis citreiz ir tricky pat tiem, kas ar kājiņām staigā! Ak mūsu mīļais bruģis.... Heh
Man jau arī uzreiz skumīgi paliek, ka nevaram ieteikt piem. Alu vai Roķeni, bet neko darīt. Jāsaliek būs plāns no citām foršām vietām. Tims Mints nav trepītes un var iekļūt? jāatzīst, ka dzirdējusi esmu daudz, bet neesmu bijusi!
Es uzrakstīju e-pastu Apeiron. Cerēsim, ka viņi varēs palīdzēt ar kādu informāciju arī.
Tā kā nekad nebiju saskārusies ar šādu situāciju, tad īsti neaizdomājos, kā Rīgā ir cilvēkiem, kas pārvietojas ar ratiņiem.. :(
29.03.2019 10:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits