Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

matu pūkošanās

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Sveikas! Varbūt varat kaut ieteikt pret matu pūkošanos?:-( Šausmīgi besī, ka vienmēr mati pa gaisu, arī iztaisnojot ar taisnotāju paliek pūkaini, tāpat kā nedarot neko. Esmu mēģinājusi vairākus šampūnus, speciāli pret pūkošanos arî, nepalīdz.
Varbūt kāds ko var ieteikt?
19.03.2019 16:48 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kāda ir matu dabīgā tekstūra?
Izklausās pēc pārsausinātiem matiem...
19.03.2019 16:54 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Izklausās pēc vienkarši izceptiem matiem:-D Gan jau 200 reizes brauc pāri ar taisnotāju un gali sasķēlušie un mati trausli pats par sevi.
Vari pamēģināt lietot matu eļļas ko liek sausos matos un beigt viņus taisnot.
19.03.2019 17:00 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kādā ziņā pūkaini? Kā pūdelim izķemmējot vai mazie matiņi stāv gaisā?
19.03.2019 17:02 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Tev noteikti dabīgi nav taisni mati, vai ne?
Kā kop matus? Kā ķemmē? Tu nevari pret dabīgi netaisniem matiem attiekties kā pret taisniem.
Karstums ir nr 1 lieta, kas jāizslēdz. Iebāz to taisnotāju dziļi plauktā, lai stāv! :-D
19.03.2019 17:07 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Tweek, jā, nav taisni, tiesa gan un tas šausmīgi kaitina :D mati biezi, tāpec besī, dabiskie nepatīk, jo nav smukas lokas, bet drīzāk viļļaini(zinu, neprotu skaidrot :D), roka stiepjas taisnot. Uzreiz pēc izmazgāšanas, tad kad izžūst izskatās ka pūdelim, bet tad, kad ņemos taisnot it kā milzu apjoms pazūd, bet mazie matiņi lien ārā, tas pats, kad netaisnoju, bet ast uztaisu. Uztaisu, ieeju kādā veikala, kur spogulis un skatos šausmas, visi mazie matiņi pa gaisu.
Frieziere teica, ka esot ļoti sausi, taisnot nevajadzētu vispār, betnu nevaru, gribas un viss. Gribas izlaist matus, lai smuki, nevis kā pūdelim. Domāju par keratīna proceduru, bet man īsti efekts nepatīk(cik esmu citām redzējusi) izskatās ūber pieglausti, glancēti(spīdīgi) un nedabiski, manuprāt
Vienmer pērkot šampūni domāju starp mitrinošu un tādu, kas pūkošanos var novērst. Abas sāpīgas tēmas
19.03.2019 23:33 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Frieziere teica, ka esot ļoti sausi, taisnot nevajadzētu vispār, betnu nevaru, gribas un viss.

Nu, tad jādzīvo ar pūkām uz galvas. :)
Kā tu baro/ mitrini matus? Tu tik par šampūniem vien runā. Šajā gadījumā daudz svarīgāki ir citi līdzekļi.
20.03.2019 09:06 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Žēl tavus nabaga matus. Ļauj tiem elpot. Līdzekļi nelīdzēs, ja turpināsi savu ierasto sausināšanas rutīnu.
Mans padoms:
1) izmet ārā taisnotāju
2) klāj eļļu 1-2 nedēļā visos matos un turi vairākas stundas pirms mazgāšanas
3) lieto loreal absolut repair matu masku katrā mazgāšanas reizē
4) uz kādu laiku matus veido copītē/astē.
20.03.2019 09:44 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Eļļas jau gan labāk nevajadzētu, ja sausi mati, jo sausinās vēl vairāk. Drīzāk kādu serumu un labu masku, bet tur pašai jāskatās, kura taviem matiem patīk. Vislabāk jau pajautāt savai frizierei, lai kaut ko iesaka.
20.03.2019 10:00 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Ieliec matu botoksu, noteikti noņem pūku, bet pašus matus netaisno.
20.03.2019 10:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ieliec keratīnu un aizmirsti par visām matu problēmām.
20.03.2019 10:05 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es biju tādā pašā ritenī vidusskola, kad mati jau ir tik tālu sačakarēti, ka bez taisnotāja nekā, kaut apzinies, ka būs vēl trakāk.
Pie tagadējā prāta nezinu vai to vēl darītu, kā var būt vēlme dedzināt savus matus un izskatīties pēc salmu gubas. Es nogriezu, un pēc tam vēl ilgi griezu, kamēr tiku pie normāliem matiem. Labi šampūni, maskas un matu eļļas, kurās nav spirti utml kas sausina. Taisnotājs tikai svētku dienās, sēju vai pinu bizi, lai lauztu sausos pec iespējas mazāk.
Ja traucē pūka sasienot, varu ieteikt - uz mazākajiem taisnotāja grādiem izbrauc tikai tām šķipsnām pāri, kas ir virskārtā astei / copei, nededzinās tik traki un pūka nebūs tik šausmīga.
20.03.2019 10:17 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Es personīgi, ja būtu tavā vietā, mēģinātu izcelt savu dabīgo matu....formu?:-D
Piemēram, ja mati ir čirkaini un saka, ka nepatīk, ka čirkas haotiskas un pūkainas utt., tad pamēģini mitrus matus uztīt uz ruļļiem, piemēram. Youtube ir ļoti daudz video, kuros meitenes parāda, ko un kā dara, lai savu dabisko matu struktūru, izskatu, formu padarītu estētiskāku, koptāku.
Jooo, negribu, protams, sabiedēt, bet mana māsa šķīrās no saviem garajiem matiem tikai dēļ pārmērīgas taisnošanas. Viņai arī bija tādi pūkaini, sausi mati, kurus viņa vienmēr ļoti cītīgi taisnoja. Bija garumā līdz viduklim, beigās mati vienkārši lūza un viņu palika mazāk un īsāki. Izskatījās diezgan komiski, ka pie skalpa līdz ausīm diezgan pabiezi mati, bet gali izskatījās tā, it kā bērnam būtu iedodas filējamās šķēres un tas bērns tā no sirds būtu pastrādājis:-D
Kaut kā līdzīgi izskatījās, kā šajā bildē meitenei kreisajā augšējā bildē.

Protams, nācās nogriezt.
Tāpēc iesaku meklēt citas alternatīvas biežai matu taisnošanai:-)
20.03.2019 11:03 |
 
Reitings 110
Reģ: 03.02.2019
iesaku lidzeklus pret mitrumu, no Wella Profesional ir līnija viniem Eimi, sis labs, ir ari laba taga viegla laka, pusamais
https://www.wella.com/professional/de-DE/products/eimi-information/smooth_perfect_me#/brandList?_k=2o00rt
20.03.2019 12:17 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
konotiek,
Ir divi varianti. Piekrītu Mežone, ka vislabāk būtu matu dabīgo tekstūru izcelt. Tas ir taisnākais veids kā matus atveseļot un padarīt skaistus.
Man ir tieśi tādi paši mati kā tev, 2a/b tips, ne viļņaini ne lokaini, bet kaut kas pa vidu starp viļņainu un taisnu.
Arī man mati ir sāpīga tēma, jo esmu pārdedzinājusi tīņa vecumā ar taisnotāju un nobeidzu galus. Vismaz 10 cm uz augšu no galiem. Sāku ar to ka nogriezu bojātos galus.
Uzzināju visu par curly girl method (cgm) un kādu laiku sekoju tai metodei. Es biju ļoti apmierināta ar rezultātu, ļoti dievīgas lokas un mati bija tik kupli (l) arī šeit lietotāja Elizabete seko cgm. Var palasīt viņas blogā. Tiesa gan, cgm, tas ir ļoti laikietilpīgs process un kā otrs bezalgas darbs ar matiem, bet rezultāti ir iespaidīgi.
Es pārtraucu sekot, jo maniem matiem sāka nepatikt šī procedūra. Un īsti noturības nebija. Plus man nav tik daudz laika ko ziedot matiem.
Ja negribas cgm tad ir otrs variants, iegādājies salt texturizing spray un katru reizi pēc mazgāšanas iespricē matos un ar difūzeri izžave matus. Būs smuki pludmales viļņi. Protams, no šampūniem izslēdzot veselu kaudzi ar sulfātiem, parabēniem, alkoholiem. Nomainot kokvilnas spilvendrānu uz satīna. Jo sulfāti, parabēni etc ir lokainu/viļņainu matu galvenie ienaidnieki. Un neķemmē matus. Vai tu lieto deep conditioner? Tas jādara vismaz reizi nedēļā. Vnk sajauc parasto kondišku ar eļļu (olìvu, mandeļu, avokado vienalga) un noturi matos stundu ar plastamasas cepurīti un siltu dvieli ap galvu.
Ja gribas baigi taisnojošu efektu, tad ja ir gari mati iztaisno ar apaļo ķemmi un vēsu gaisu. Sleek efekta nebūs, bet mati būs taisnāki un nebūs izpūruši un ievies jaunu rutīnu pirms gulētiešanas matus tin ap galvu (hair wrap) ar sprādzēm. tas ir sens Arābu sieviešu matu taisnošanas veids. Satīna lakatu galvā un no rīta mati būs taisni. Es šim sekoju, bet taisu cross wrap uz nakti jo man mati līdz pleciem ir. :-)
Bet sāc ar to ka nomaini šampūnus, kondic un masku pret dabīgajiem bez sulfātiem. Nomaini spilvendrānu lai kokvilnas spilvendrāna neizsūc no matiem mitrināšanu kas taviem ir ļoti nepieciešami ja sausi. Nomaini parastu dvieli ar ko slauki matus pret mikrošķiedru vai t kreklu.
Un tad izšķiries par labu cgm, texturizing spray metodei vai taisnojošam efektam.
20.03.2019 12:29 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Ieliec matu botoksu, noteikti noņem pūku, bet pašus matus netaisno.

Man gan no botoksa diez ko liels efekts nebija attiecībā uz gludumu. Bet varbūt vaina manī, varbūt par daudz sagaidīju :)
20.03.2019 12:42 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Tā blondīne ar tiem nosvilinātajiem matiem- pirmajā acu uzmetienā izskatījās pēc Skulmes.
Palieto Dnc eļļas, izvairies no alkoholu un sulfītus saturošiem produktiem. Lakas, putas arī sausina matus. Žāvē tikai ar auksto gaisu.
23.03.2019 21:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!