Draudzenes jaunais kavalieris

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Tīri intereses pēc, ko jūs darītu vai drīzāk ko domātu, šādā situācijā.
Draudzenei ir jaunas attiecības, ne vairāk kā 3 nedēļas ir pazīstami, bet jau tur mētājas ar "lielajiem" vārdiem.
Iepazinās internetā, iepazīšanās portālā. Viņa pati izdzēsās uzreiz kā tas palika nopietni, bet puisim profils aktīvs, aizbildinās, ka tur lasot forumus un tā, bet apmeklējot to adresi, var redzēt, ka viņš atzīmē, ko vēlas darīt vakarā (seksu, atpūtu pie jūras, sarakstīties) utt..
Abiem ir 30 gadi, it kā pieauguši.
Man domas raisa šie te vīrieša dubultie standarti. Ja jau ir laimīgas attiecības, kā viņš to apgalvo, tad kāpēc ir jābūt vēl tādā portālā? Es nejaucos un neplānoju iejaukties vairāk interesē vai tik šis nebūs tas gadījums, kad pēc kāda laika, vajadzēs sniegt draudzenei plecu uz kā paraudāt..
12.03.2019 21:33 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tev pašai nešķiet, ka esi nedaudz pa traku iespringusi par draudzenes "problēmu"? Nedomāju, ka tavi centieni tagad ieskaidrot draudzenei kaut ko līdzēs, jo viņa tagad mentāli atrodas citā pasaulē, cik tad vispār ir cilvēki, kuri klausīs kādu no malas, ja ir nenormāli saķērušies? Ja arī paklausīs tavam padomam, tad vienmēr iekšā paliks tas jautājums - Bet kā būtu, ja būtu. Ļauj draudzenei pašai par visu pārliecināties, ja arī gala rezultāts būs tāds, kādu tu to paredzēji, tad tas tomēr cilvēku norūda un padara gudrāku (vismaz vairums gadījumos) un nākamreiz būs piesardzīgāka.
Tev pašai vīrietis ir? Varbūt zemapziņā tev pašai ir bail pazaudēt draudzeni un jūties apdraudēta, ja tomēr tev neizrādīsies taisnība? Pati tak rakstīji, ka ir škrobe, ka nesanāk vairs pavadīt tik daudz laika kopā. Bet tas, protams, tikai minējums no manas puses.
Ja turpināsi šitā skalot viņai un vēl stalkot to viņas vīrieti sociālos tīklos, tad beigās vēl draudzene sāks aizdomāties, ka gribi viņu pievākt sev. Vnk ļauj visam iet savu gaitu, ja nesanāks, tad nesanāks, ja vajadzēs, tad būsi viņai klāt ar savu plecu uz kā paraudāt, jo draugi tak priekš tam ir domāti ne tā?
14.03.2019 12:36 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
The Law, neskaloju viņai smadzenes.
Un viss notiek tā kā notiek. Viss tas, ko šeit rakstu, notiek mana galvā. Es netaisu drāmas, es nejaucos viņu attiecībās, kā jau minēju, tikai vienu reizi par šo esmu ar viņu runājusi.
Un ne, noteikti nejūtos apdraudēta.
Ticu tam, ka, ja viņa pati pieķertu viņu, viņš mācētu apvārdot, un kā jau minēts, draugs noteikti nošarmēs un apvārdos vairāk, nekā tas, ko es teiktu, ja teiktu.
14.03.2019 12:58 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Ļauj taču viņai pabūt laimīgai kaut to mazo mirkli, jo dzīve sastāv no šiem mirkļiem. Ne visiem uzreiz veidojas ilgstošas attiecības, kurās ilgas pēc mīļuma ir jau līdzsvarojušās. Pat ja nesanāks tur nekas, tas ir labāk, nekā vispār neizjust mīļumu gadiem. Tieši šī piesardzība arī rada mīļuma deficītu augstākā pakāpē, kas pārvēršas par jumtiņa aizpeldēšanu jaunās attiecībās.
Tev drīzāk ieteiktu paralēli vēl kādu draudzeni atrast, lai nav tā, ka tiklīdz vienai uzpeld mīlas emocijas, tā rodas deficīts draudzības lauciņā :) Pati ieminējies par draudzeņu tēmu iekš lilit. Un būt blakus esošai draudzenei, ja nu kas.
14.03.2019 12:59 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Vēlreiz atkārtošu, es absolūti neko nedaru, lai kaut kā sabotētu viņu attiecības vai jauktos viņu/viņas laimē.
Šīs pārdomas par to, vai vīrietiem ir nopietni nodomi, notiek manā galvā. Un atkārtojot, tikai vienu reizi izteicu savas šaubas, tas arī viss. Ikdienā viņu atbalstu un motivēju, kaut vai piemēram viņa sūta man bildi ar divām kleitām un jautā, kuru labāk vilkt uz tikšanos.
Pati ieminējies par draudzeņu tēmu iekš lilit

To diskusiju esmu mēģinājusi 2x manuprāt. Bet viņa ir tik ļoti iznīkusi. Arī pats portāls lēnām dziest.
Kur vēl varētu meklēt kādu sieviešu kārtas draudzeni? Man tikai puiši draugi. :-D
14.03.2019 13:04 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Vispār 3 nedēļas ir tik mazs laiks, kāpēc, lai neatstātu profilu? Viņiem ir bijusi jebkāda saruna par nākotnes plāniem un viņu attiecībām? Ja ne, tad nav par ko uztraukties.
Vīrieši tādā ziņā ir gudrāki, jo viņi bieži vien randiņo ar vairākām vienlaikus, tādejādi izvēloties labāko ķērienu :-)
14.03.2019 13:15 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es ceru, ka man nav tādas draudzenes, kas par manām "problēmām" veido forumos diskusijas :-D
14.03.2019 13:19 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Viņiem ir bijusi jebkāda saruna par nākotnes plāniem un viņu attiecībām?

Jā. Kā jau teicu, čalis jau atzinies mīlestībā, iepazinušies viens ar otra ģimenēm. Un satiekas katru brīdi, kad ir brīvs.
14.03.2019 13:20 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Viens ir atzīties mīlestībā, iepazīties ar ģimenēm, randiņot, bet, ja nav bijusi saruna “būsim draugs/draudzene/partneri”, nekas tur nav.
14.03.2019 13:23 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Es ceru, ka man nav tādas draudzenes, kas par manām "problēmām" veido forumos diskusijas 

Pie kā gan nenoved garlaicība. Vismaz varu sarunāties ar cilvēkiem, nu kaut kāda veidā.. :-D
14.03.2019 13:24 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Jā. Kā jau teicu, čalis jau atzinies mīlestībā, iepazinušies viens ar otra ģimenēm. Un satiekas katru brīdi, kad ir brīvs.

Ko tu zini, vabrūt šitais ir no tiem retajiem gadījumiem, kad viss patiešām arī ir tik skaisti kā izskatās. Man pašam draugu lokā arī ir viens tāds gadījums, kur vīrietis iepazinās ar sievieti FB, pirmajā randiņā palika pa nakti un sieviete nākamajā dienā ar visām mantām pārvācās pie viņa. Kopā ir vēl joprojām. Tā notiek reti, bet notiek.
14.03.2019 13:27 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Viens ir atzīties mīlestībā, iepazīties ar ģimenēm, randiņot, bet, ja nav bijusi saruna “būsim draugs/draudzene/partneri”, nekas tur nav.

Par šito nebiju iedomājusies. Man pašai nebija tāda - būsi mana partnere saruna. Viss notika pēc jūtām un sajūtām un kaut kā dabiski.
Varbūt draudzenei arī liekas, ka viņi ir kopā, un iepazīšanās ar ģimenēm un atzīties jūtas ir Big deal. Bet patiesībā virietim tas ir normāli, ja tusē ar ģimeni kopā vai saka, kā jūtas..
14.03.2019 13:27 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
par izmisīgu vēlmi pēc attiecībām. 30 gadi, pulkstenis tikšķ un tad nu grābj pirmo, kas pagadās, lai tik ir vīrišķis blakus. Vēl ja patrāpās seksīgais, kurš perfekti prot piedziedāt pilnas ausis ar vārdiem, kurus tik ļoti ir gribējusi dzirdēt, tur pat nav jāšaubās, ka draudzene lidinās pa mākoņiem un atsakās dzirdēt negatīvo.

Pat ja tikšķ - tāpat pašai ir jānonāk pie secinājumiem, kāpēc šis der, vai kāpēc šis neder. Citādi paklausīs draudzeni un kad atkal ilgi neko neatradīs, visi citi būs vainīgi, jo vīrietim tā arī nebūs bijusi iespēja parādīt sevi no labās vai sliktās puses.
Katrā ziņā - iemīlēties var ātri. Arī pirmajā randiņā. Cita lieta ir, tas, cik viegli notiek mētāšanās ar lieliem vārdiem.
Paskat, kā Andrim - vienu dienu soulmates, otrajā jau Liene maučka vai kā nu viņš viņai uzbrauca.
14.03.2019 15:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Domāju, ka vnk nelien.
Ja nepatīk kkas - pasaki draudzenei tā arī vai nesaki neko.
Man arī nepatīk draudzenes jaunais čalis no Tinder, ar ko viņa pēc nedēļas jau kopā bija. nepatīk un viss. bet man arī pofig uz viņu. Viņa pārdzīvo, jo pēc mēneša jau viņš viņu pasūtīja.. :-D
kur tad pašai prāts bija... es nejaucos, pati liela meitene!:-P un negribētu, lai arī manās attiecībās jaucas..
15.03.2019 11:54 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
BlackIce, cik tev ir gadi pašlaik? Man it ka draugi ir gana, bet tuvākajiem izveidojusas tādas situācijas šobrīd, ka drusku trūkst arī man ar ko realizet idejas:/ Ja vien esi aktīva un tā teikt, "outgoing" pēc rakstura:)
Es uzskatu, ka rīkojies pareizi un korekti. No otras puses zinot sevi, es tomēr gribētu lai draudzene palīdz atvērt acis uz manām kļūdām.. jo pie tik lielām uzceltām cerību "pilīm", aplauzieni varbūt sāpīgi. Bet ja pieredze maza tad jā, tā ir jāiegūst... arī šādi.
17.03.2019 04:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ak, šī sieviešu skaudība. Draudzenei tika labāka partija un tev nav miera? :D
17.03.2019 05:49 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Ak, šī sieviešu skaudība. Draudzenei tika labāka partija un tev nav miera? 

Šis apgalvojums būs ļoti, ļoti aplams. Tas vīrietis, ne vizuāli, ne kādi citādi piesaistīja. Kā jau iepriekš teicu, pārāk kluss un mierīgs.
Neskauž, tici man ;-)
17.03.2019 10:23 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Interese pēc var ar fake profilu viņu patestēt, jo vien tās aplikācijas/lapas formāts ļauj precīzi tikt līdz viņam. Bet tas mansšerloka prāts :-D
17.03.2019 10:25 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Interese pēc var ar fake profilu viņu patestēt, jo vien tās aplikācijas/lapas formāts ļauj precīzi tikt līdz viņam. Bet tas mansšerloka prāts 

Tikt varētu pie profila, bet. Ja arī to darītu, kāda būtu tā motivācija.
Ja arī viņu pieķertu, kā pēc tam to pateiktu viņai? Ko tieši teiktu? Tad tiešām domās, ka man skauž un man gribas to čali. Tāpēc tas īsti šoreiz nederētu.
17.03.2019 10:49 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kāpēc gan vienkārši nelikties mierā? Nekas nav jādara. Lai dzīvo. Tas, ka priekš Tevis viņš nav labs, nenozīmē, ka draudzenei viņš nav labs.
Pamest un piečakarēt var gan tāds, kurš mīlestībā atzīstas pēc 3 nedēļām, gan tāds, kas pēc 3 gadiem. Ar pilnīgi vienādām iespējām.
17.03.2019 12:32 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Kāpēc gan vienkārši nelikties mierā?

Tur jau tā lieta, ka es neko nedaru un netaisos darīt.
Kā es tēmā, pirmajā teikumā rakstīju
Tīri intereses pēc, ko jūs darītu vai drīzāk ko domātu, šādā situācijā.

Tāpēc, tas nav ka es te gluži meklēju, vai man tagad viņš jāizspiego, vai jānodod, bet drīzāk, kādas jums būtu sajūtas. Nu man personīgi, nekādu baigo uzticību nevieš viņš. Un redzot, cik straujiem soļiem viņiem tur viss kustas, labāk nepatrāpīties tajā mīlas virpulī pa vidu..
Pagaidām viņa esot ļoti laimīga. Nu cerams, tas turpināsies..
17.03.2019 12:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits