Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mutes irigatori (Waterpik)

 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Esmu izlasījusi vairākas labas atsauksmes tieši par Waterpik mutes irigatoru, ļoti laba lieta gandrīz vai zobu diega vietā :) Taču vēlējos arī pajautāt šeit - vai kāda lieto/ir lietojusi mutes irigatoru? Ja jā, tad kādu, kādas atsauksmes? :) Skatos arī uz Waterpik, bet baltizobi.lv ir apmēram 5 to veidi :D
06.03.2019 13:01 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Es jau vairs neatceros kas tā ir par firmu (ari nav uzrādīta uz irrigatora), to pirku no Ebay galīgi nedārgi - ap £15. Gribētu nopirkt kādu kvalitatīvāku un profesionālāku irrigatoru, bet to ar laiku (vai arī jānotrāpa uz kādu labu atlaidi).
Bet mute tiešām lielas tīrāka un svaigāka pēc irrigatora lietošanas (izbraucu cauri vēl ar zobu diegu pēc tam).
07.03.2019 01:33 |
 
Reitings 17099
Reģ: 27.11.2018
Arī būtu interesanti palsīt atsuaksmes, arī planoju iegadaties, tikai nezinu, vai pasūtīt no aļika lēto varaintu, vai verte sigadaties uzreiz kvalitatīvu. Zobu diegs nepatīk, jo vienmēr sanak savainot sevi.
07.03.2019 11:55 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man arī nepatīk zobu diegs, izmantoju irigatoru jau kādu laiku, man ir no Panasonic un ļoti patīk, atvieglo zobu higiēnu un jā, arī starpas ļoti labi iztīra, vispār nezinu ko teikt, pati jau uzrakstīji ka ļoti laba lieta, tā arī ir :D
07.03.2019 13:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)