Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko ēst dienās kad nesporto?

 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Sveiki.
Es sporta dienās ēdu auzu pārslu putru, lai ir enerģija fiziskais slodzei.
Jautājums - ko ēdat dienās, kad neejat uz zāli? Ja salātus, kādi ieteikumi / sastāvdaļas?
05.03.2019 16:48 |
 
Reitings 118
Reģ: 09.07.2012
Es piemēram sportoju, lai uzņemtu muskuļu masu, ar vielmaiņu man arī viss ir kārtībā un vispār kopš sportoju apetīte ir tā uzlabojusies, ka varu ēst visu laiku un godīgi sakot nemaz neskatos vai salāti vai burgers. :-D Tā kā arī nemaz nešķiroju dienas ēšanas paradumu ziņā, kad apmeklēju sporta zāli un kad nē.
Un domāju putra ir labs ēdiens arī parastā dienā, ja garšo var turpināt arī to ēst. Salāti - cēzara, avokado salāti (tomāti, gurķis, avokado, citrona sula, sāls, pipari), vistas salāti (salātu mix, tomāts, vārīta vista un ola). Internets arī pilns ar visādiem veselīgiem ēdieniem no kuriem var iedvesmoties un papildināt ar to, kas pašai garšo. (l)
05.03.2019 18:05 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Ēdu tieši to pašu, ko dienās, kad eju uz zāli. Organisms turpina darboties, audzēt muskuļus vēl vairākas dienas pēc treniņa, tāpēc noteikti nevajadzētu ēst mazāk un sēdēt uz salātiem. Tas tikai palēninās rezultātus
05.03.2019 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
gluži topašu - izņēmums būtu treniņdienās pēctreniņa kokteilis
Daži kuriem ir liels kaloriju fecits un trenindienas loti maz energijas - var trenindienas edienreizes pirms trenina pacelt oh apjomu
Bet pec jautajuma noprotu ka autorei varetu but maz skaidribas ka vispar est ... jasakarto viss izturs pirms doma par sikakkam niansem
10.03.2019 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ja interese varu sastadit uztura planu kur viss aprekinats ko cik velams est
10.03.2019 20:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits