Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikšana pāri vīrieša pagātnei - kā lai aizmirst

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Sveikas.
Rakstu saistībā ar kādu man sirdij pasmagu jomu. Beidzot esmu satikusi to savu īsto, esam iemīlējušies, viņš mani ir bildinājis... bet..
Iepriekš es vienmēr meklēju to īsto vīrieti un diezgan ātri pārtraucu attiecības (max 2 mēneši), ja nebija tas. Savukārt, manam vīrietim ir bijušas jau 3 ilgtermiņa attiecības vairākus gadus, kas varētu likties normāli 27gadigam vīrietim. Bet es negaidīju, ka, kolīdz būšu tā iemīlējusies, mani tas tā grauzīs. Neliek mieru tādas vajājošas domas par to, cik tuvs viņš ir bijis ar citām sievietēm, ko darījis, ko teicis viņām utt.
Iemesli varbūt dažādi tai nomācošajai sajūtai, piemēram, pagātnes daudzuma atšķirība, ka viņam tā ir krietni vairāk, greizsirdība, perfekcionisms, tas, ka viņš pats par to ir bijis pārāk atklāts un pārāk bieži pieminējis, pat bildes bija savos sociālajos tīklos atstājis (ko izdzēsa, kad pieminēju).
Jautājums ir par to, vai kādai ir bijušas līdzīgas sajūtas par vīrieša pagātni un kā lai tam tiek pāri un tiek vaļā no tām domām? Tā ir tā dzēlīgā sajūta, kad es tikai viņam esmu teikusi , ka mīlu, un viņš ir mans pirmais, kamēr esmu jau ceturtā , ko viņš iepazīstina ar savu ģimeni utt..
Paldies par jūsu padomiem un uzmundrinājumiem, jo šīs attiecības man ir tiešām svarīgas un es nezinu, kā neļaut , lai kaut kas , kas pagājis bojā to, kas ir tagad..
26.02.2019 17:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
nopircis tūkstošiem € vērtu gredzenu

Ja tā, tad viss būs čiki piki! Bet ..ko tad Tu pukojies uz viņa bijušajām? :-P
02.03.2019 16:14 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
cormeum - labs jautājums :-D
02.03.2019 16:24 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Vienvārdsakot- tiec pāri pati sev un savām nedrošībām un tarakāniem. Tad arī var ķerties klāt otram cilvēkam.
02.03.2019 16:30 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Sasmeejos par dargo gredzenu-nu taa ir dziivee biezi,ja tiek uzdaavinaats daargs gredzens utt,tad lietas saak raadiities citaadi-tiek piedoti pat lieli greeki:-D
02.03.2019 16:40 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Man bija paziņa, kuru vīrietis bildināja jaungada salūta laikā. Negribot sabojāt skaisto momentu, viņa arī piekrita. Un pēc 3 mēnešiem saprata, ka "nu nē, nav mans". Brauciet lēnām pār tiltu, draugi, un neiekrītiet..
02.03.2019 16:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
nopircis tūkstošiem € vērtu gredzenu un bildinājis ar asarām acīs
Aga, tās viņa asaras acīs un noteikti neveiklas un nejaušas likteņa sakritības dēļ pie gredzena atstātais cik tur tūkstošu ceņņiks viņa bildinājuma un mīlestības vērtību palielinājušas nu tik ārkārtīgi ļoti, ka nav nekādu problēmu sev piešūt diagnozi 'atgriezeniskā greizsirdība', lai tik, pasarg' dies', mīļais un dārgais kopā ar visu augtvērtīgo hlamu lādi neizlemtu aiznesties pie Princeses Nr5.
02.03.2019 18:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits