Tikšana pāri vīrieša pagātnei - kā lai aizmirst

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Sveikas.
Rakstu saistībā ar kādu man sirdij pasmagu jomu. Beidzot esmu satikusi to savu īsto, esam iemīlējušies, viņš mani ir bildinājis... bet..
Iepriekš es vienmēr meklēju to īsto vīrieti un diezgan ātri pārtraucu attiecības (max 2 mēneši), ja nebija tas. Savukārt, manam vīrietim ir bijušas jau 3 ilgtermiņa attiecības vairākus gadus, kas varētu likties normāli 27gadigam vīrietim. Bet es negaidīju, ka, kolīdz būšu tā iemīlējusies, mani tas tā grauzīs. Neliek mieru tādas vajājošas domas par to, cik tuvs viņš ir bijis ar citām sievietēm, ko darījis, ko teicis viņām utt.
Iemesli varbūt dažādi tai nomācošajai sajūtai, piemēram, pagātnes daudzuma atšķirība, ka viņam tā ir krietni vairāk, greizsirdība, perfekcionisms, tas, ka viņš pats par to ir bijis pārāk atklāts un pārāk bieži pieminējis, pat bildes bija savos sociālajos tīklos atstājis (ko izdzēsa, kad pieminēju).
Jautājums ir par to, vai kādai ir bijušas līdzīgas sajūtas par vīrieša pagātni un kā lai tam tiek pāri un tiek vaļā no tām domām? Tā ir tā dzēlīgā sajūta, kad es tikai viņam esmu teikusi , ka mīlu, un viņš ir mans pirmais, kamēr esmu jau ceturtā , ko viņš iepazīstina ar savu ģimeni utt..
Paldies par jūsu padomiem un uzmundrinājumiem, jo šīs attiecības man ir tiešām svarīgas un es nezinu, kā neļaut , lai kaut kas , kas pagājis bojā to, kas ir tagad..
26.02.2019 17:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
partneris ar pieredzi nav nemazz tik slikti salīdzinot ar partneri bez pieredzes,

Atļaušos oponēt. Ja partnered nav līdzīgas uzskatu ziņā, pieredze var gan traucēt, gan bojāt attiecības. Jo vīrietim ir pārliecība, ka viņš zina, kas sievietēm patīk. Ja, piemēram, pirmās trīs bija feministes (nekāda izmaksāšana, nekāds 8.marts), nekādas dāvanas, kādi rituāli, tradīcijas utt., tad ne vienmēr vīrieši spēj "pārslēgties" uz citu partneri, uz citām vēlmēm. Bija reiz saskare ar tādu tipu- nereāli tracināja ex dvaša it visā, jo pat sakot, ka tas vai šis nepatīk/ patīk, neklausījās- mauc tik savā stilā. Varbūt autorei tas pats?
27.02.2019 16:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Lasīju pa diagonāli, bet...
Tiešām saskatu te problēmu uz tukšas vietas.
Nu un, ka būsi ceturtā, ar kuru viņs iepazīstina ģimeni? Toties (iespējams) būsi pirmā, kas kļūs par sievu un dzemdēs viņam bērnu (ar nosacījumu, ka nav bijis precējis un/vai nav bērnu)
***
Bet kopumā vienmēr esmu bijusi pret padziļinātiem stāstiem par saviem ex partneriem. Zinu, cik draugam bijušās nopietnas attiecības, bet.. kad viņš gribējis pastāštīt sīkāk, uzreiz teicu "stop". Mani tiešām tas neinteresē, es negribu zināt konkrētas lietas par tām sievietēm, kur nu vēl redzēt viņu bildes vai kko citu. Tāpat nestāstu par sevi, jo uzskatu to par lieko informāciju
27.02.2019 16:22 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
Protams, ka var būt visādi, bet realitāte- cik daudz tās feministes ir? Manuprāt, vairumā gadījumu, iepriekšējā attiecību pieredze, mācības var viņam palīdzēt jaunās attiecībās. Domāju autorei vajag koncentrēties uz pozitīvo.
27.02.2019 16:31 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Mums ir otrādi - man bija attiecību bagāža, bet vīram - nē. Bijušie ir bijuši un izbijuši. Esmu laimīga ar cilvēku, ar ko esmu kopā. Pagātnes pieredzes ir bagatinājušas. Iespējams, Tavam vīrietim līdzīgi. Turklāt, iespējams, veidojot tās attiecības, viņš neredzēja tam īsu nākotni...
27.02.2019 17:16 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Pagātni neizmainīsi, tāpēc tavas raizes par pagātni ir lieka enerģijas izniekošana.
Principā ir divi varianti - pieņem pagātni un dzīvo tagadnē, baudot attiecības un kaļot kopējus nākotnes plānus, vai šķiries un meklē partneri, kuram nav iepriekš bijušas attiecības.


+++
27.02.2019 18:37 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Ameliia - liels paldies. Jā, es pati saprotu, ka nav OK tas, bet tā ir tāda, ko sauc par ‘atgriezto greizsirdibu’ , kas uzpeldēja. Par to izrādas internetā daudz raksta un diezgan daudzi cilvēki izjūt. Man šīs attiecības ir svarīgas un es negribu, lai tās manas trakās domas to turpina bojāt.
Viedā Minka - tieši tā, no malas jau viegli tiesāt, sakot , ka tie ir tarakāni. Bet realitātē idiezgan ilgu laiku bija tā, kā Tu pareizi pateici - ex dvaša.. līdz brīdim, kad pēc vairākām sarunām viņam beidzot pieleca (bet arī ne līdz galam) , ka es negribu neko dzirdēt par viņa pagātni. A tagad es sēžu zinot katras vārdu, darbavietu, utt.. pie vecāku ledusskapja vēl bildi , kur viņa bija iekšā redzēju, bija arī regulāri jācīnās , lai viņš beidzot no sava Instagrama izdzēstu bildes ar savām ex... līdzi brīdim kamēr viņš sanervozējās un izdzēsa visas instagrama bildes.... reāli tās ilgtermiņa attiecības nevar tā vienkārši izgaist un peld ārā visur.....
Vēl varu pastāstīt atgadījumu, kad viņš draugam nosūtīja , ka ēd vakariņas ar savu princesi , un tad iedevāt man telefonu atrast kino seansu, un es , to meklējot, saņemu atbildi: Princesi Nr 4 ..... nu vai tiešām jums negribētos sviest to telefonu zemē(t)(t). Un tie visi mazie gadījumi arī rada to baigo ex dvašu manās attiecībās... nebūtu tā bijis, gan jau nenonāktu tik tālu , ka jāpārdzīvo
27.02.2019 19:19 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kādi murgi, kādas tiesas :D Tul atkal fantastiski izceļas. Čiksa atstājusi raketi puša īpašumā - auto vai dzīvoklī, var sev gādāt jaunu jau pēc mēneša, jo viņas pienākums ir šajā laikā to savākt. Pēc mēneša tam, kura dzīvoklī vai auto šī lieta atstāta, ir tiesības ar to rīkoties pēc saviem ieskatiem. Gan izmest, gan atdot, gan ziedot labdarībai.
Nesaprotu, kāpēc būtu jātiekas ar bijušajām, lai runātu par puisi. Es visām teiktu, ka mani bijušie ir bijuši ambāļi, ko tad šīm - būtu jāskrien prom? Vai jādzīvo ar paranoju līdz šķiršanās viņus šķirs?
Labāk saviem putniem tikt pāri un runāt ar puisi par lietām, kas tevi satrauc.
27.02.2019 20:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
viņš draugam nosūtīja , ka ēd vakariņas ar savu princesi , un tad iedevāt man telefonu atrast kino seansu, un es , to meklējot, saņemu atbildi: Princesi Nr 4 ..... 
^ kurā attiecību posmā tas bija - kaut aptuvenais mēnesis (ja kopā esat vien 7 mēnešus, jādomā, nebūs grūti atcerēties), pirms/pēc bildinājuma? Kā viņš reaģēja uz Tavu reakciju par tādu viņa drauga atbildi?
.
Ja tas nav vēl ticis izdarīts, manuprāt, būtu labi parunāt ar saderināto, kas viņam licis domāt, ka nevis kādu citu no iepriekšējām trim Princesēm, bet tieši Tevi vēlas precēt, kas Tevī un jūsu abu veidotajās attiecībās ir tas atšķirīgais no exPrincesēm, kas veidojis to lēmumu, ka tieši ar Tevi vēlas nokārtot attiecības juridiski. Arī mans ieteikums ir, ka Tev ir vērts parunāt ar vīrieti par tēmu 'iepriekšējo attiecību izjukšanas iemesli', jo par pašām attiecībām taču runājis pietiekami daudz, kamēr uzklausīja Tavus protestus, ka nu ir gana.
Un, ja Tavs vīrietis ir runājis par savām attiecībām ar bijušajām, pat vārdi, darbavietas, attiecību detaļas un viņa iespaidi zināmi, tad Tev ir tiesības noskaidrot arī ex draudzeņu iespaidus, lai tiktu uzklausītas abas puses, ne tikai viens viedoklis, kuru tāpat esi klausījusies ar rozā vati ausīs un rozā brillēm uz acīm.
27.02.2019 20:49 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.03.2018
Zems pašvērtējums. Sevis nemīlēšana. Tev ir jāpieņem, ka otram cilvēkam ir tiesības uz savu dzīvi, viņam ir sava pagātne..Tāpat kā tev un mums visiem.
Lai izdodas!:)
27.02.2019 21:58 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Par to stalkošanu, ko iepriekš rakstīju.
Nu, man viss ir diezgan skaidri redzams, jo viņa instagram ir spiedusi maniem postiem like ( nu netīšām un tad atspiedusi atpakaļ, bet paziņojums jau atnāk :-D ) un arī regulāri skatās manus storijus. Sākumā vispār nepamanīju, jo neskatos, kas tieši apskatās ielikto storiju instagramā, bet vienreiz skatījos, jo meklēju vienu cilvēku - un ieraudzīju. Un tagad regulāri sanāk ievērot, ka skatās storijus. A ko man? Es tikai smejos :-D drīz jau gads riņķī, bet meitene vēl nav tikusi tam pāri. Nu, vismaz viņa redz, ka mums viss lieliski :-D dažreiz speciāli gribas ko ielikt :-D:-D
27.02.2019 21:59 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Zinas tante, es kā vienmēr murgoju, tikai beibes te nemurgo. DDD.
Tā beibe varbūt aizdeva raketi puisim, atradīs leciniekus, iegādes un apmaksas dokumentus.
Nē, nu protams, es murgoju, pareizi.
Tikai vecenes te ņifiga nekad nav murgojušas, vajadzēs, uztaisīs eksim sūdus, to forumos nemāca, KĀ.
Gribēs, uztaisīs pat kivičsāgas cienīgu stāstu, LOL.
Ņemot vērā, cik dažas te greizsirdīgas, privātīpašnieciskas, kāda no šejienietēm mierīgi ir spējīga eksim tādus sūdus uztaisīt, ko mēs pat izsapņot nespētu.
Ёсть чел, статю подищем. Ёсть чел, хоть позор сделаём, коль статю не подищем.
27.02.2019 22:06 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Civillikums ar pamestu un mēnesi nesavāktu mantu ļauj darīt ko vien paturētājs grib. Ja vien čikse nespēj pierādīt, ka ir izmisīgi centusies to dabūt atpakaļ, bet džeks izvairījies.
27.02.2019 22:11 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tendresse
Vēl jau īsta klasika ir, kad satiekot kādus attālākus radus/paziņas, kāds izsper: "Sveiks, Pēteri! Prieks beidzot satikt Tavu Maijiņu!" "Es esmu Anna!" (e) :-D Esmu bijusi lieciniece vairākām šādām situācijām. Varu iedomāties, cik nelāgi jutās jaunās partneres :D
27.02.2019 22:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
: "Sveiks, Pēteri! Prieks beidzot satikt Tavu Maijiņu!" "Es esmu Anna!" Esmu bijusi lieciniece vairākām šādām situācijām

Hah...drauga mamma vēl samera nesen mani nosauca vina bijušās vārdā, un tā ir bijis vairākas reizes, laigan kopā esam jau vairākus gadus :D
27.02.2019 22:59 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nerātnā - tas bija novembra beigās, tā kā mēs tieši svinējām manus svētkus, nav grūti atcerēties. Kā reaģēja, grūti pateikt. Viņam bija žēl, ka tas draugs tā pateica. Man viņš ļoti saprotošs ir un manas emocijas un jūtas aptekalē. Vienīgais sadusmojos drusku, ka viņš tam draugam tā īpaši neko par to nepateica... es viņam teicu, ka būtu labāk gribējusi, lai viņš aizstāv manu pozīciju savā dzīvē, ka nekāda ceturtā princese neesmu, bet viņš negribēja ielaisties konfliktā dēļ stulba komentāra... nu varbūt arī labi... nez
Par attiecību izjukšanas iemesliem esmu runājusi, pirmo reizi, viņš ļoti jauns uz ilgu laiku aizbrauca uz citu valsti un nebija vairs jūtas pēc tam. Bet abas nākamās esot bijušas ļoti egoistiskas. Pēdējai punktu pielika, kad viņa viņu neatbalstīja tādā pasmagākā slimībā. Priekšpēdējā neko daudz nejautājot pārvācās uz citu pilsētu, un viņiem tur acīmredzot nebija tik nopietni , lai viņš vēlētos sekot...
Tā kā, man no viņām nevajag dzirdēt neko par manu mīļoto.. es piemēram būtu ļoti vīlusies , ja viņš sakontaktetos ar kādu, ar kuru esmu tikusies, lai par mani raktu informāciju.. liktos , ka viņš man neuzticās un baidās mani precēt. Un esmu pārliecināta, ka viņš justos tāpat.
28.02.2019 01:12 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Viedā minka - Haha jaaa, bieži man likās - nu ka tik nenosauc... man liekas tas tā smagi jānorij , kad izdzird :-D
28.02.2019 01:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man gan šķistu stulbi, ja mans vīrietis dotos pie ex ar jautājumiem par to, kas un kāpēc nesanāca.. rastos iespaids, ka vins neuzticas man.. tam ko es saku..
varbūt es vēlos to bijušo turēt talak no savas tagadnes un nākotnes.. bet te vīrietis ņem un pats lien.
Tāpēc arī nesaprotu to salidojumu ar ex.. izņēmums ir tad, ja visiem ir sakarīga savstarpējā komunikācija. Bet šis nav tas gadījums..
28.02.2019 09:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Turklāt.. ja pie manis atnāktu bijušā esošā dāma, kuru lāga nepazīstu un sāktu jautat par attiecībām.. pieļauju, ka pieklājīgi pasūtītu. Lai paši tiek galā ar saviem tarakaniem. Katras attiecibas tomēr ir savādākas..
28.02.2019 09:09 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
ka nekāda ceturtā princese neesmu

Nu būtībā jau esi :D
28.02.2019 09:35 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Bildināšana pēc 7 mēnešiem šķiet nenopietna, jo īpaši uzzinot par tavu nostāju par seksuālām attiecībām tikai pēc kāzām (ja pareizi saprotu) - tad vēl jo vairāk šķiet, ka kāzas ir tikai ķeksim.
Man šķiet, ka pirms kāzām vajag cilvēku izzināt visās jomās, lai saprastu, vai vēlies ar viņu precēties.
28.02.2019 10:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits