Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikšana pāri vīrieša pagātnei - kā lai aizmirst

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Sveikas.
Rakstu saistībā ar kādu man sirdij pasmagu jomu. Beidzot esmu satikusi to savu īsto, esam iemīlējušies, viņš mani ir bildinājis... bet..
Iepriekš es vienmēr meklēju to īsto vīrieti un diezgan ātri pārtraucu attiecības (max 2 mēneši), ja nebija tas. Savukārt, manam vīrietim ir bijušas jau 3 ilgtermiņa attiecības vairākus gadus, kas varētu likties normāli 27gadigam vīrietim. Bet es negaidīju, ka, kolīdz būšu tā iemīlējusies, mani tas tā grauzīs. Neliek mieru tādas vajājošas domas par to, cik tuvs viņš ir bijis ar citām sievietēm, ko darījis, ko teicis viņām utt.
Iemesli varbūt dažādi tai nomācošajai sajūtai, piemēram, pagātnes daudzuma atšķirība, ka viņam tā ir krietni vairāk, greizsirdība, perfekcionisms, tas, ka viņš pats par to ir bijis pārāk atklāts un pārāk bieži pieminējis, pat bildes bija savos sociālajos tīklos atstājis (ko izdzēsa, kad pieminēju).
Jautājums ir par to, vai kādai ir bijušas līdzīgas sajūtas par vīrieša pagātni un kā lai tam tiek pāri un tiek vaļā no tām domām? Tā ir tā dzēlīgā sajūta, kad es tikai viņam esmu teikusi , ka mīlu, un viņš ir mans pirmais, kamēr esmu jau ceturtā , ko viņš iepazīstina ar savu ģimeni utt..
Paldies par jūsu padomiem un uzmundrinājumiem, jo šīs attiecības man ir tiešām svarīgas un es nezinu, kā neļaut , lai kaut kas , kas pagājis bojā to, kas ir tagad..
26.02.2019 17:53 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Aj nepareizajā kategorijā nopublicēju :-/
26.02.2019 17:54 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka Tev ir zems pašvērtējums. Laikam sāktu Tavā vietā pie tā piestrādāt, jo nu īsti normāli tas, par ko Tu domā, nav.
26.02.2019 17:58 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Autore jau nesaka ka viņa domā ka ir sliktāka par tām citām sievietēm. Kur tur zem pašvērtējums. Tūlīt nāks visas cosmo domās un piebalsos vai izdomās vēl kaut ko.
--
Kā būtu ja tu pati autore pastāstītu par šo visu savam saderinātajam un veidotu saruna par to nevis gaidītu, ka te tevi iedzīs kompleksos foruma dāmas.
--
Man bija līdzīgi, bet tur nebija zem pašvērtējums. Vienkārši gribējās zināt kāpēc viņi pašķīrās un kāpēc pēc viņa domām tā nebūs ar mums. Pajautāju lai viņš pastāsta un tad man bija miers. Nezinu vai guvu atbildi, bet kopš tās sarunas vairāk nav bijis tādu raižu un dzīvojam chill.
26.02.2019 18:05 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Tur tā lieta, ka pašvērtējums man ir OK. (t) nezinu, no kurienes man tā viņa pagātne un bijušās tā grauž..
26.02.2019 18:05 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bet vabūt vīrietim grauž tas, ka tu pirms tam mētājies un nespēji izveidot neko nopietnu. Kā uz to skatās.
26.02.2019 18:11 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Mauwi - paldies, izteici tieši manas domas. Esmu mēģinājusi ar vinu daudz runāt, bet esmu secinājusi, ka viņš man tajā īsti nevar palīdzēt, jo tas ir kaut kas , ar ko man pašai ir jātiek galā. Ne vins to pagātni var izdzēst, ne arī pateikt kaut ko tādu, kas man tās domas izdzēstu.
Es, piemēram, domāju, ka jebkura sieviete redzot bildi, kur viņas mīļotais ir kopā ar citu, pat , ja tas ir bijis pagātnē, izjūt negatīvas emocijas, bet es laikam esmu jutīgāka kā citas sievietes tajā jomā, ka mani padara greizsirdīgu doma, ka viņš ir tik daudz no sevis devis citām sievietēm un bijis tik tuvs, dzīvojis kopā utt. Gribētos jau , lai viņš ir bijis tikai man..(l) bet tas jau tā idilliski.
26.02.2019 18:12 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nerea - ne jau gluži mētājos, tikai randiņoju meklējot to īsto.. bet Tev taisnība, neviens jau nevar lepoties ar tīru un perfektu pagātni,, kā Tikai lai es to ieskaidroju savai galvai ....(t)
26.02.2019 18:13 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man tā ir ar vīrieša stāstiem par pagātni - tusiņi, dzerstiņi, klejošanas pa naktīm, nenākšana mājās 3 dienas. Kad dzirdu kaut ko par to, tad zaudēju savaldīšanos un uzreiz kaut ko uzkakāju. Man nepatīk dzirdēt to, ka cilvēks, kas ir mans īstais ir tā sevi un savu potenciālu agrāk pazaudējis un noniecinājis. Bet tāpat es saprotu, ka tie ir mani tarakāni galvā un viss ;-) Strādā ar sevi. Domā par tagadni un nākotni nevis par pagātni. Tās vairs nav. Tur viss ir beidzies.
26.02.2019 18:13 |
 
Reitings 110
Reģ: 03.02.2019
Cik ilgi esiet kopā?
Man šiet labākais variants pagātni atstāt pagātnē, neinteresēties par ex partneriem, un arī par saviem ex nestātsīt. Tā vismaz daru es.
Protams, ja bijušas iepriekšējas attiecības, ir piekabē kas līdz, gan var būt pozitīva, gan negatīva pieredze iepriekšējās attiecībās.
26.02.2019 18:16 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Dreambig - paldies par Taviem vārdiem. Man ir līdzīgi, zūd savaldība, kad viņš jau pusgadu nav atdevis bijušajai viņas tenisa raketi, ko tur mašīnā, vai piemin kaut ko no tā, vai kāds cits piemin to. Vai jebkas saistīts uzpeld, tā uzreiz nomāc baigi
26.02.2019 18:17 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Feu - 7 mēnešus. Nu jā, tagad saprotu, ka viņš baigo kļūdu pieļāva, esot tādā mērā atklāts ar mani, ka daudz pieminējis viskaut ko un nav slēpis. Tā jau ir, ka , ko nezin, tas gulēt netraucē... a būtu iegājis attiecībās ar savādāku attieksmi par to, visu būtu izdzēsis, nebūtu par to tik daudz runājis, man jau ar varbūt būtu daudz vieglāk.. bet viņš tā no vienām attiecībām uz otrām gāja, nemaz neņemot nekādas pauzes starpā. Kas mani arī grauz, jo vienmēr esmu uzskatījusi, ka cilvēkam ir jāpadzīvo kādu laiku arī vienam , lai sevi atrastu, un neliktu tai īstajai justies kā tādai kārtējajai:-(
26.02.2019 18:20 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
3 nopietnas attiecības līdz 27 gadiem?
Kā viņš skaidro izjukušās attiecības? Pirms precēšanās, būtu lietderīgi jums četrām satikties pie tējas tases kafejnīcā- lai pastāsta, kāpēc izšķīrās. No pieredzes- parasti ne bez iemesla vīriešiem ir daudz sievietes. Ja plāno ar viņu ģimeni, uzklausi viņa ex viedokli.
Paskat, kāds ir Kivičs :D
26.02.2019 18:24 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
7 mēneši? hmmm... nu varbūt tas viss tik ļoti sāp jo attiecības ir neilgas un doma vai būs tik ilgas kā viņa iepriekšējās. Arī jautājums ko tad tik ātri izdomāja bildināt. Varbūt tieši pretēji tu neesi tam visam gatava-ilgām attiecībām laulībām un viss virzas par ātru priekš tevis.
26.02.2019 18:27 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pievērt acis uz ex varētu tad, ja pusim zem 21 gada. Tad tur var arī neskaitīt, ar cik bučojis un ar cik rokās sadevies staigājis un ar cik gulējis hormonu iespaidā.
26.02.2019 18:28 |
 
Reitings 20
Reģ: 26.02.2019
Koop echte en valse paspoorten, rijbewijs (whatsapp: +359876256373)
whatsapp ...................... + 359876256373
E-mail ............................. [email protected]
Koop paspoorten en rijbewijs (whatsapp: +359876256373) ID-kaarten, verblijfsvergunning, visumvergunning, burgerschap, IELTS, GMAT, NEBOSH, TOEFL
Bij geldige documenten produceren wij originele paspoorten, rijbewijzen, identiteitskaarten, visa's, stempels en andere documenten voor de volgende landen: Australië, België, Brazilië, Finland, Frankrijk, Groot-Brittannië, Ierland, Italië, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, Zweden , Zwitserland, Spanje, Groot-Brittannië, de VS en enkele anderen.
We bieden u een van de beste services ter wereld. De meeste klanten hebben onze ware en uitstekende service ervaren.
Koop nep en echte documenten online
Koop rijbewijs online
Koop valse en echte paspoorten online
Koop een rijbewijs online
Koop een nieuw geboortecertificaat
online documenten aanschaffen
Koop online certificaten
Koop diploma's online
Krijg nieuwe ID-kaarten online
Originele ielts-certificaten online
Koop paspoort online
Koop een identiteitskaart online
Koop rijbewijs online
Koop de verblijfsvergunning online
Koop / verkrijg online burgerschap
Koop online documenten
Koop IELTS zonder examens
Koop TOEFL
Koop GMAT
Neem contact op met e-mails ... [email protected]
WHATSAPP ............ +359876256373
SKYPE ..................... baron fabil
26.02.2019 18:33 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Tev ir probleemas ,ka vinam bijusas attieciibas?Gribeeji ,lai ir taads tiirs jeerins,memmiitis?Tas tacu normaali,ka viirietim ir bijusas arii citas sievietes pirms tevis.Zinu loti nedaudzus paarus,kuriem ir pirmaas un peedeejaas attiecibas.Tev tacu arii ir bijusi citi-kaa tu reagetu,ja vins tev paarmestu par to?
Ko vispaar noziimee nopietnas attieciibas ?Visiem cilveekiem ,kuri saak aattieciibas,liekas taas nopietnas....liidz briidim,kameer izjuuk!:-D
26.02.2019 18:34 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Tendresse
Kaa es Tevi saprotu …
Mans staasts ir gandriiz identisks , vieniigaa atskjiriiba - manam viirietim pirms manis bija tikai vienas attieciibas (5gadus).
Peec Tava rakstiitaa es noprotu, ka vinjsh neuztur kontaktus ar bijushajaam? Tad jau vispaar nav par ko uztraukties.
Muusu attieciibas pirmajaa gadaa ciitiigi centaas izjaukt vinja bijusii ,ko vinjsh noliedz liidz shai dienai - jo ir paaraak naivs un labestiigs. Bet gan es, gan mani tuvaakie uzzinot sho staastu uzreiz teica ka tai bijushajai ir konkreeti nodomi uz vinju.
Par laimi, tagad muusu attieciibaas viss ir dikti labi , tieshaam varu roku uz sirds likt un teikt ,ka shis ir mans sirdscilveeks. Tagad atskatoties uz pagaatni varu pateikt,ka tas bija taads liels paarbaudiijums muusu attieciibaam un uzticiibai , un saku lielu paldies bijushajai , vinja tikai nostiprinaaja to kas mums ir veel vairaak! (l)
26.02.2019 18:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt kaut kādu (man nezināmu) iemeslu dēļ Tu savam vīrietim neuzticies.. vai arī viņš ar savu rīcību neievieš Tevī uzticību? Kāpēc bijušās ir tāds bieds..
Es ieteiktu vairāk koncentrēties, izkopt attiecības ar līgavaini. Ja tās būtu nevainojamas.. nez vai tā ex rakete tik ļoti kaitinātu.
26.02.2019 18:52 |
 
Reitings 110
Reģ: 03.02.2019
Jā, attiecībās ļoti sbarīga ir uzticēšanās!
Vai viņam vēl ir kontakts ar ex draudzenēm un bailes par krāpšanu? Varbūt tas rada nemieru. Bet jau jau pēc 7 mēnešiem esiet saderinājušies, tad jau jābūt pamatīgām jūtām.
26.02.2019 18:57 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
;-)60% no laulībām Latvijā tiek šķirtas Man patīk teikt-100% dzemdības beidzās ar to, ka agrāk vai vēlāk cilvēks nomirst. Kas neriskē, tas nevinnē. Ja cilvēks nav pietiekami emocionāli spēcīgs kurā katrā brīdī pazaudēt vai izšķirties ar otru cilvēku, tad tad nozīmē, ka vēl neesi gatavs attiecībām. Ja ir sajūta, la ar šo cilvēku būsiet laba komanda, tad preci nost!
26.02.2019 19:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits