Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kapsulas garderobe

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
vai kāda šo piekopj?
Kas no aksesuāriem jums ir? Un kādas jums ir somas?
22.02.2019 20:06 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Ir bijusi doma, bet tad sapratu - nē, būtu pārāk garlaicīgi.
22.02.2019 20:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ir bijusi doma, bet tad sapratu - nē, būtu pārāk garlaicīgi

Gluži manas domas! :-D Man sagādā prieku jaunas drēbes, “pērļu medības”, jaunas komplektācijas iespējas, dažādība un arī pilnais skapis.:-P
22.02.2019 20:34 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ir bijusi doma, bet tad sapratu - nē, būtu pārāk garlaicīgi
Gluži manas domas! Man sagādā prieku jaunas drēbes, “pērļu medības”, jaunas komplektācijas iespējas, dažādība un arī pilnais skapis.

++ :D
Tiesa, es jaunas drēbes pēdējo divu gadu laikā pērku krietni retāk, cenšos meklēt "pērles" lietoto apģērbu veikalos un divreiz gadā pāršķiroju visu, kas man ir, lai atbrīvotos no visa, ko pēdējā gada laikā neesmu vilkusi nevienu reizi.
22.02.2019 20:51 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Īsti kapsulas garderobe man nav, bet drēbes pērku reti, un visas drēbes ir diezgan basic, nav nekādu super uzkrītošu krāsu, fasonu utt.
22.02.2019 20:56 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man ir - es piekopju! :-D Galvenokārt tādēļ, ka man neinteresē modes tendences un riebjas iepirkties. Galvenais bonuss manā skatījumā ir tas, ka man vienmēr ir ko uzvilkt, skapja saturs neaizņem pārlieku daudz vietas un man nekad nav ilgstoši jāstāv pie skapja, lai izvēlētos ko un kā man tagad vajag sakombinēt. Vienkārši mazāk lēmumu jāpieņem :-D Bet šitas noteikti neder cilvēkiem, kam iepirkšanās un apģērba piemeklēšana un kombinēšana sagādā prieku - kamdēļ liegt sev labas sajūtas!
Personīgi man svarīgs pluss ir lieka resursu netērēšana, kas ir neizbēgama, ja apģērbs tiek pirkts pirkšanas pēc vai uzvilkšanai vienā pasākumā utt. Ja man pieder tikai 1 kleita, tad varu piedomāt, lai tā nebūtu vergu šūta Malaizijas fabrikās un nogādāta kādā no lokālajiem fast fashion veikaliem. Respektīvi, varu samaksāt vairāk, domājot par to, no kurienes un kā nāk apģērbs, ko valkāju. (Protams, man piemīt citi netikumi - piemēram, kapsulas makeup kolekcija noteikti nav priekš manis.)
22.02.2019 21:51 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Man arī nav daudz drēbju, bet visas ir spilgtās krāsās. Veļas mazgāšana ir izaicinājums:-D Esmu pamanījusi, ka pamatkrāsas apģērbs mani tā kā izdzēš. Ja arī uzvilkšu visu melnu( vai baltu, vai cita pasteļtoņa), tad meikaps obligāts. Ja nē, izskatos nevesela. Man patīk krāsas. Valkāju daudz sarkana, rozā, tirkīza un puķaina. And i don't give a shit about your opinion.8-)
22.02.2019 21:51 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Esmu ceļā uz to pašlaik. Cenšos iepirkties pārdomātāk, vispirms izdomājot, ko vēlos un tikai pēc tam dodoties iepirkšanās plašumos, nevis pērku visu, kas iepatīkas. Pamazām to lietu kļūst mazāk, bet tā, ko vilkt - vairāk. Somas man vispār ir trīs - mugursoma, ikdienas un izejamā, ar aksesuāriem saprotams kas? Siksnas? Rotaslietas, matu aksesuāri? Nēsāju 2 siksnas, 1 pulksteni, rotās dominē auskari, no kuriem arī kādu pusi nenēsāju. Lielākais izaicinājums ir apavi - izvēlēties to minimumu, kas piestāvēs visam un cauri sezonām.
Tomēr kopumā, līdzīgi kā katra - tendences mani interesē ja ne nemaz, tad ļoti minimāli. Ja man iepatiksies kaut kas, kas ir ienācis modē, to arī pirkšu, kamēr būs pieejams. Bet nepirkšu neko tikai tāpēc, ka moderni.
22.02.2019 22:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es arī nepērku daudz tās drēbes un pārdomāju, vai man to un to tiešām vajag, bet tāpat mana garderobe ne tuvu nelīdzinās kapsulas idejai. Tāds galīgs minimālisms man šķiet pat skumjš...
22.02.2019 23:38 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Īsti kapsulas garderobe man nav, bet drēbes pērku reti, un visas drēbes ir diezgan basic, nav nekādu super uzkrītošu krāsu, fasonu utt.

Daļēji varu piekrist šim, bet tikai daļēji. Drēbes pērku reti, it kā basic, uzkrītošu krāsu nav, bet piemēram klasiska blūze man šķiet pārāk garlaicīga un būs interesantāki piegriezumi. Tas pats ar žaketēm. Bet visizteiktāk to redz apavot. Tā ir mana vājība.
23.02.2019 00:09 |
 
Reitings 12
Reģ: 02.02.2019
Arī brīdi domāju par kapsulas garderobes ieviešanu, bet laikam tas tomēr nav priekš manis. No viena gala cenšos atbrīvoties no lietām, kuras vairs nevelku vai velku ļoti reti un “nav manas”, bet no otra gala atkal ir vietā radies kas jauns.. Iepirkties man patīk un roka pastiepjas nopirkt to, ko sirds kāro, nedomājot tikai par praktisko pielietojumu.
Apavus gan izvēlos tādus, lai tie būtu pēc iespējas praktiskāk pielietojam piei dažādiem apģērbiem un rūpīgi izvērtēju pirms iegādājos. :-)
23.02.2019 01:05 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kādi ir priekšnoteikumi kapsulas garderobei? Nezinu vai kvalificējos :-D.
Un kādas jums ir somas?
1) 'Tote' uz pleca liekama, ar brūnu rakstu; 2) melna paliela darba soma ar rokturiem; 3) gaiša vasaras 'hobo' (tik ļoti patīk šī soma vizuāli); 4) pamaza soma, kurā tomēr daudz ielien, kuru var nēsāt crossbody, kā arī uz pleca un pārvērst klačā (nenormāli praktiska soma). +4 mazas somiņas, dažādās krāsās, no dažādiem materiāliem.
23.02.2019 21:14 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
No kapsulas garderobes idejas aizlienēju tikai krāsas- pērku tikai iemīļotās un tās ir savstarpēji kombinējamas.
23.02.2019 23:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits