Kāpēc mani jāslēpj?

 
Reitings 5
Reģ: 17.06.2018
Sveikas, dāmas! Esmu attiecībās ar puisi jau gandrīz gadu. Kopumā, manuprāt, viss ir labi, arī viņš tā saka. Tomēr šī gada laikā esmu pamanījusi pāris it kā nebūtiskus sīkumus, kas liek man justies kā kauna objektam!?
Dzīvojam dažādās pilsētās un pie viņa ir dažas mūsu bildes ierāmētas, kalendārs ar mūsu bildēm.
Pie viņa ciemojusies sena draudzene un uzzināju, ka visas bildes un kalendārs bijuši noslēpti, lai gan attiecības neslēpjam. It kā nieks, bet nesaprotu, kas tur tāds? Kāpēc būtu jāslēpj mūsu attiecības? Arī bildes soc. tīklos mums nav, jo viņš ar mani bildes likt negribot. Kad palūdz draugam palīdzību ar kaut ko, ko es lūdzu, tad saka, ka palīdzība vajadzīga brālēnam, ne man. Nu tādā garā.. Sākumā nevarēju pieņemt arī satikšanos ar citām meitenēm "draudzenēm'', bet to esmu pieņēmusi. Es nesaprotu, vai pārspīlēju, bet man ļoti nepatīk justies kā lietai, kura jāslēpj. Sākumā ok, bet nu jau attiecības ir ļoti nostiprinājušās un kaut ko slēpt būtu muļķīgi. (t)
Ko jūs domājat? :-|
19.02.2019 22:39 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kādi tarakāni, čalim viņa gan jau nav ne vienīgā, ne galvenā draudzene :D Ir pilnīgi ok nevēlēties likt kopbildes internetā un kaut kādus statusus, bet apzināti slēpt jau esošas bildes un tik tizli melot... nu cmon, atver acis.
20.02.2019 11:21 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Bonecutie, jā tiešām, gan jau tev taisnība!
20.02.2019 11:39 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Saprotu tos, kas negrib likt soctīklos, jo klauzulu par autora mantisko tiesību pārņemšanu EULA ir izlasījuši, pirms nospieda podziņu Yes, I agree with terms and conditions ....
Jūs vispā3 kaut viena vienīga šeit esošā esat izlasījusi savu soctīklu EULA distances līgumu?
Jebšu strausa taktika, debileņi ar folija cepurītēm kaut ko tukšu dirš murgodami?
Vairākos soctīklos Jūs nododat ne tikai autora mantiskās tiesības uz ievietoto bildi, bet arī atļauju modificēt bildes, video un Jūsu ievietoto tekstu.
Jums pie vienas vietas, jo visi tā dara, bet man NAV pie vienas vietas tas, ka Īrijā reğistrēta firma ir Kalifornijas firmas kontraktors, kur kaut vai regulas dēļ it kā servaks būs EU/EEZ, bet es nododu atļauju bez atlīdzības un atsaucēm LABOT manu ievadīto tekstu dajebkam, kaut indijas miestā esošam studentam, kat pēc 10 gadiem.
Turklāt bildes ar citiem cilvēkiem publicēt bez viņu atļaujas arī ir diezgan diskutabli.
Tas, ka slēpj foto mājās, tomēr ir dīvaini.
20.02.2019 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Neesi vienīgā čikse viņam vai arī esi pagaidu variants līdz beidzot dabūs to kuru grib, jo tu vnk esi ērta.:-D
20.02.2019 13:34 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Nu ja jau esi samierinājusies ka viņš ar citām tiekas, nenozīmē ka citas spēj ar to samierināties, tāpēc arī slēpj bildes utt. Es nespētu gulēt ar čali, kuram mājās pie sienas citas bilde karājas.
20.02.2019 13:42 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Neesi Tu vienīgā. Samierinies. Tāpēc slēpj Tevi. Mūc ko kājas nes, no tā idiņa. Adios amigos, arivederchi! Astala vista babe utml!!!
20.02.2019 14:17 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Nu, kalendārs ar savām bildēm ir diezgan tizli. :D
20.02.2019 15:37 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Nu, kalendārs ar savām bildēm ir diezgan tizli.

Labi, ka ne tapetes.
20.02.2019 15:40 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Kopā neesat pat pilnu gadu, bet tapis jau kalendārs ar jūsu bildēm...?

Nu, kalendārs ar savām bildēm ir diezgan tizli.

Kas kalendārā ar viņu kopbildēm ir jocīgs/tizls/nesaprotams? Tas skaitās dīvaini? Man nav, bet zinu daudzus cilvēkus, kuriem ir personalizēti kalendāri, tāpēc mani izbrīna nievājošā attieksme pret personalizētu kalendāru ar kopbildēm.
20.02.2019 15:49 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Kas kalendārā ar viņu kopbildēm ir jocīgs/tizls/nesaprotams? Tas skaitās dīvaini? Man nav, bet zinu daudzus cilvēkus, kuriem ir personalizēti kalendāri, tāpēc mani izbrīna nievājošā attieksme pret personalizētu kalendāru ar kopbildēm.

Jo kalendāram ir sākums un beigas, bet attiecībām ir jābūt mūžigam.
20.02.2019 15:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nu bet tev būtu kāda situācija, kur tomēr par sava drauga eksistenci jādara zināmu, arī draugiem un citiem teiktu ka viņš tavs brālēns? Vai kad atnāks kāds ciemos, bildes no sienām nost un pagūltē slēpsi?
Te tak autorei pilnīgi cita problēma un nav runa par kaut kādu afišēšanu visai pasaulei....

+++
Man arī nav soctīklos kopīgās bildes, bet tas tā iemesla dēļ, ka pat savas nelieku, vienkārši nepatīk, jo soctīklus pārsvarā izmantoju tikai lai pa reizei sazinātos ar cilvēkiem, kurus attāluma dēļ nevaru satikt ikdienā, nevis lai ar savām bildēm dalītos. Attiecības neafišēju, bet mana ģimene un tuvākie draugi zina, ka esmu precējusies. Tāpat nezinu kam būtu jānotiek, lai savu vīru sāktu dēvēt par savu brālēnu, tikai lai neviens neuzzinātu par viņa eksistenci. Privātums un savas attiecību dzīves neafišēšana, manuprāt, ir pat pluss, savukārt tāda fanātiska otras pusītes slēpšana kā autores aprakstītajā situācijā, gan ne par ko labu neliecina un, gribot negribot, liek domāt par kaut kādiem zemūdens akmeņiem.
20.02.2019 15:53 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ir liela atšķirība starp - neafišēt un slēpt. Ok, nu neliek bildes soc.tīklos un tml, bet parasti cilvēkam nav nekādu problēmu saukt savu otro pusi par otro pusi, iepazīstinot pateikt, ka tas mans vīrs/draugs.
20.02.2019 16:50 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man radās divējādas domas par šo situāciju.
Jā, no vienas puses te tiešām izskatās pēc red flags tā palīdzība "brālēnam" un bilžu slēpšana..
No otras puses paskatoties varbūt tiešām čalis ir pilns ar tarakāniem galvā. Man piemēram arī nepatiktu bilžu kalendārs ar manu ģīmi, es justos ļoti neērti ciemiņu priekšā.
Varbūt tavs puisis pārlieku daudz uztraucas par to ko citi domās? Ja jau palīdzību vajag "brālēnam" tad varbūt negrib lai citi padomā ka viņš ir kā zem tupeles. Kā saka - kā pasvilpj, tā skrien. Un tas pats ar kalendāra slēpšanu, varbūt uztraucas par to ka viņš izskatās šausmīgi un visi to pamanīs? Bet tikai tev to nesaka, jo grib taču palikt vīrietis! :-D
Būtu ļoti interesanti uzzināt kā pats puisis to paskaidro.
20.02.2019 16:56 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Man arī bijušais stāstīja, ka nav ko afišēt, kāpēc būtu jāliek kopīgas bildes fb, citiem nav jāzin un tas ir privāti... Ar jauno chiku jau chekojās kopā un kopigs selfijs pie spoguła. Nu izdari secinājumus. Ir łoti svarīgi AR KO un pēc tā arī mainās attieksme pret to vai vajag “izrādīt publiski” attiecības.
20.02.2019 17:19 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Ja drīkst balsot. Izvēlos variantu, ka puisim savā pilsētā ir pastāvīga meitene, vai arī tieši otrādi vientuļais, kurš maina meitenes kā zeķes un aizbrauc lapsiņu pamīcīt, kad nedēļa nav izdevusies..
Sākumā nevarēju pieņemt arī satikšanos ar citām meitenēm "draudzenēm'', bet to esmu pieņēmusi.

Paklausīga meitene esi..(t) uzraksti kā viņš tevi pārliecināja. Gudrs puisis tev/jums ir.
20.02.2019 17:27 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Attieciibas ir tikai Tev Tavaa tukshajaa galvaa, vinjam nav nekaadu attieciibu :-D Par glupu esi, lai saprastu? :-D
20.02.2019 18:39 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nu, kalendārs ar savām bildēm ir diezgan tizli.

Labi, ka ne tapetes.

Labi vēl, ka ne tualetes papīrs.
Nekādas bildes soc.tīklos, nekāda iepazīstināšana ar vecākiem un draugiem, nekāda manis pieminēšana vai vēlēšanās kaut kur iet kopā, kaut gan kopā dzīvojām.

Nu, kalendārs ar savām bildēm ir diezgan tizli.

Labi, ka ne tapetes.

Labi vēl, ka ne tualetes papīrs.
Nekādas bildes soc.tīklos, nekāda iepazīstināšana ar vecākiem un draugiem, nekāda manis pieminēšana vai vēlēšanās kaut kur iet kopā, kaut gan kopā dzīvojām.

Neiepazīstināt savu draudzeni ar saviem vecākiem, draugiem tiešām nav forši. No citas puses skatoties man ir spilgts piemērs ar manu brālēnu, ar kuru mums ir iedeāla saprašanās un ļoti labas attiecības. Pat neskatoties uz to ka viens otru saprotam no pusvārda, mēs nekad neesam runājuši par draudzenēm un piemēram es zinu ka viņam nu jau kādus 5 gadus ir draudzene, bet es pat nezinu kā viņa izskatās un kāds viņai ir vārds. :-D Un vienalga, mūsu attiecības ar brālēnu ir tiešām foršas, nu nezinu kas tur viņam ir par dūdu blakus un miers, problēmu neredzu.
Bet vot soc. tīkli priekš manis ir "sarkanā līnija", tur es nekad nelikšu nekādus kopīgos foto vai ko tādu, drīzāk izdzēsīšu profilu, nekā kaut ko tur likšu, jo uzskatu ka informāciju nav jāflūdo apkārt.
20.02.2019 22:39 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
xanax, par soctīkliem piekrītu. Tagad, kad esmu šajā vecumā, arī vairs nepubliskoju informāciju par sevi, savām attiecībām. Tolaik tas bija savādāk. Man bija 18 gadi, biju jauna un naiva, un dikti gribējās lai ir kāda kopbilde ielikta, bet tas tā arī nenotika. Tagad jāsaka - labi, ka tā! :D
Par iepazīstināšanu ar draugiem, radiem manā gadījumā toreiz bija vēl jocīgāk. Viens gadījums: viņa māsa gribēja ieskriet ciemos un paņemt kaut kādu aizmirstu lietu, bet viņš (teju kā rāda filmās), ar savu muguru aizsedzot skatu uz dzīvokli, izgāja ārā un ar viņu runāja kāpņutelpā, pēc tam attaisnojoties, ka neesot bijusi vēlme mūs iepazīstināt (tolaik dzīvojām kopā jau gandrīz 2 gadus). Otrs gadījums, kas palicis atmiņā: viņš ar draugiem atpūšas Vecrīgā, es sēžu mājās. Rakstu, saku, ka arī labprāt piebiedrotos un aizietu uz to bāru ar viņiem pasēdēt. Atbilde: "Nu, bet tu nevari nākt uz šejieni, jo es te esmu!" Lieki teikt, ka biju vairāk kā pārsteigta. :D Tādi gadījumi bija vairāki un tad, kad man beidzot nokrita rozā brilles no acīm, pati sapratu, ka nekas labs tur nav gaidāms. Ar laiku uzzināju, ka viņam dzimtajā pilsētā bija atrasta jauna draudzene, kuru tad nu arī stādīja priekšā radiem un draugiem. Bet es... nav ne jausmas kāpēc es biju vajadzīga. Bet nu, labi, ka tas viss ir palicis pagātnē. :)
20.02.2019 23:24 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
No sev tuvo pieredzes saku, ka šāda uzvedība nav tāpēc, ka kauns par tevi. Visi man stāstītie stāsti bija gandrīz identiski autores situācijai (tur bija Sākumā nevarēju pieņemt arī satikšanos ar citām meitenēm "draudzenēm'', bet to esmu pieņēmusi. , ciemojusies sena draudzene , Kad palūdz draugam palīdzību ar kaut ko, ko es lūdzu, tad saka, ka palīdzība vajadzīga brālēnam, ne manu) visos vēlāk atklājās, ka puisis ir bijis brīva putna statusā, aktīvi meklē meiteni, tiekas, iet uz randiņiem. Bet man tuvās sievietes ir bijušas tikai fizisko vajadzību apmierināšanai.
Pareiza rīcība ir darīt tāpat- nepamet viņu, bet aktīvi meklē sev jaunu draugu, jo jebkurā brīdī tavas esošās attiecības beigsies. Aizņemtas meitenes pievilina citus puišus ar savu pašpārliecinātību, neizmisumu, utt. Izmanto to! Ja vēlies, vari esošo pakacināt, kad runājat randiņu, saki, ka tajā dienā netiksi, jo jāsatiek draugs, utt. Esošā puiša dēļ nekad neatcel savus plānus, neko neupurē. Tad vēlāk nebūs tik sāpīgi.
22.02.2019 10:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits