Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc mani jāslēpj?

 
Reitings 5
Reģ: 17.06.2018
Sveikas, dāmas! Esmu attiecībās ar puisi jau gandrīz gadu. Kopumā, manuprāt, viss ir labi, arī viņš tā saka. Tomēr šī gada laikā esmu pamanījusi pāris it kā nebūtiskus sīkumus, kas liek man justies kā kauna objektam!?
Dzīvojam dažādās pilsētās un pie viņa ir dažas mūsu bildes ierāmētas, kalendārs ar mūsu bildēm.
Pie viņa ciemojusies sena draudzene un uzzināju, ka visas bildes un kalendārs bijuši noslēpti, lai gan attiecības neslēpjam. It kā nieks, bet nesaprotu, kas tur tāds? Kāpēc būtu jāslēpj mūsu attiecības? Arī bildes soc. tīklos mums nav, jo viņš ar mani bildes likt negribot. Kad palūdz draugam palīdzību ar kaut ko, ko es lūdzu, tad saka, ka palīdzība vajadzīga brālēnam, ne man. Nu tādā garā.. Sākumā nevarēju pieņemt arī satikšanos ar citām meitenēm "draudzenēm'', bet to esmu pieņēmusi. Es nesaprotu, vai pārspīlēju, bet man ļoti nepatīk justies kā lietai, kura jāslēpj. Sākumā ok, bet nu jau attiecības ir ļoti nostiprinājušās un kaut ko slēpt būtu muļķīgi. (t)
Ko jūs domājat? :-|
19.02.2019 22:39 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kopā neesat pat pilnu gadu, bet tapis jau kalendārs ar jūsu bildēm...? :D
19.02.2019 22:42 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
19.02.2019 22:44 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Kopā neesat pat pilnu gadu, bet tapis jau kalendārs ar jūsu bildēm...? 

Un kas tur TĀDS?:-D:-D
19.02.2019 22:45 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Reiz biju attiecībās kurās tiku slēpta. Nekādas bildes soc.tīklos, nekāda iepazīstināšana ar vecākiem un draugiem, nekāda manis pieminēšana vai vēlēšanās kaut kur iet kopā, kaut gan kopā dzīvojām. Kāpēc to piecietu? Jo biju jauna un stulba, un ar tik biezām rozā brillēm uz acīm, ka baidījos izjaukt savas pirmās attiecības. Tiesa gan, pēc laika pati biju šķiršanās iniciatore, jo vairs nešķita pieņemami, ka esmu draudzene tikai mājās, bet ārpus tām - svešiniece. Ieteiktu par šo runāt ar pašu puisi un pieprasīt konrētus paskaidrojumus, citādi pagaidām tāda sajūta, ka viņa draugi vispār nenojauš par Tavu eksistenci. Katrā ziņā, ar šodienas prātu un skatījumu uz dzīvi, es vairs nepieļautu, ka tieku slēpta vai draugu un radu acīs saukta par "brālēnu". (t)
19.02.2019 22:45 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Kaya +
19.02.2019 22:46 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tu esi pārliecināta, ka viņš nav precējies?
Un pat ja nav, kas tās par draudzenēm? Viņš viennozīmīgi negrib nevienam rādīt, ka ir attiecībās (varbūt pat vairākās??)
Ieliec pati kopīgas bildes un ietago viņu, paskaties, kas notiks.
19.02.2019 22:47 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kalendārs jau nu nav nekas taaaads.
Un +++ kaya
19.02.2019 23:04 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Nākošreiz uztaisat fototapetes ar abu bildēm. Tas tik viegli nenoslēps.
Bet ja nopietni, tad Kayai +
19.02.2019 23:04 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
piekrītu kayai. man kautkas tāds nebūtu pieņemams. un skarbi, bet tiešām izklausās, itkā tu nebūtu viņam vienīgā. šeit tiešām tev vnk jāprasa tam puisim kāpēc kautkas tāds.
19.02.2019 23:33 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Sķiet, ka puisim kauns no Tevis. Varbūt viņam liecies jauka, mīļa, forša, saimnieciska, interesanta sarunu biedrene, laba gultā utml. Bet pēc izskata neesi tāda, kāds ir viņa un viņa čomu standartiņš? Ir jau dažādi vīrieši, kas iespringst uz sievietes ārējo, un dabūt un ilgtermiņā noturēt ārēji efektīgu zaķi ir gluži kā sacensības, kurā viņš pieradis ar labiem rezultātiem piedalīties.
No tā izriet, ka, iespējams, viņš nespēj būt viens, baidās no vientulības, alkst sievietes siltuma, respektīvi - labāk būs kopā, gulēs zem viena deķa ar neīsto, kurai nav ne vainas, nekā būs viens pats. Līdz ar to Tu viņam esi tāds pagaidu variants, līdz atradīs īsto, kuru gan mīlēt, gan visai pasaulei parādīt, tāpēc neuzskata, ka būtu jēga prezentēt kā savu nopietno dzīvesbiedri un mīļoto sievieti.
19.02.2019 23:43 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Un varbūt grib ņemties ar vairākām vienlaicīgi. Statuss "esmu brīvs" noteikti atvieglo copi, jo neba jau visas meitenes piekrīt saieties ar vīrieti, kuram Facebook profila bildē blakus mīļotā sieviete smaida...
19.02.2019 23:44 |
 
Reitings 15
Reģ: 22.03.2011
Gan jau, ka precēts vai ir vēlviena draudzene, kuru zin gan draugi, gan radi.. :-/
20.02.2019 04:22 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Jūs uz ielas arī izturaties kā svešinieki?(t)
Nu es nezinu,es ar tādu cilvēku negribētu būt kopā. Viņam drīzāk ar Tevi patīk vienkārši pārgulēt un tāpēc izdomā kaut kādus tekstiņus par “mīlestību”. Manuprāt ja Tu to cilvēku mīli ,Tu tak neliksi viņam tēlot ,ka tu neesi attiecībās,kad neesi kopā ar viņu..
20.02.2019 08:09 |
 
Reitings 111
Reģ: 11.01.2018
Nesaprotu, kāpēc uzreiz tas sliktākais jāsadomājas? Es ar draugu esam kopā vairāk kā 2 gadus, bet arī ne manai ģimenei, ne draugiem neesmu teikusi, ka esmu attiecībās. Arī bildes nepostoju un netagoju. Bet es neesmu ne precējusies, ne man ar cits draugs (kā te tiek minēts pie iemesliem). Man vnk pēc nepatīkamām pieredzēm nepatīk kladzināt apkārt par savām attiecībām. Neredzu pēc tā vajadzību - tās ir manas attiecības un citiem tur nav nekādas daļas.
Draugu neslēpju, ejam daudz kur kopā, pavadam daudz laiku kopā ārpus mājas, daļēji pat dzīvojam kopā, bet speciāli attiecības neafišēju - priekš kam?
20.02.2019 08:13 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Man ir otrādāk- draugs grib ar mani sociālos tīklos likt bildes, bet es esmu kategoriski pret, jo man kā tādi bisi instagrami, facebooki utt. riebjas un nevienam negribu tur izrādīt savu privāto dzīvi!
Savādāk gan neslēpju savas attiecības- gan visi viņa draugi, gan ģimene zina par mani.
20.02.2019 09:12 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Te ir pilns ar red flags, un autorei būtu pēdējais laiks atvērt actiņas.
Pie viņa ciemojusies sena draudzene un uzzināju, ka visas bildes un kalendārs bijuši noslēpti, lai gan attiecības neslēpjam. It kā nieks, bet nesaprotu, kas tur tāds?

Tas nav vis nieks. Tas nozīmē to, ka kāda iemesla dēļ viņš nevēlas, lai tā draudzene par Tevi zinātu. Vai nu patur viņu kā rezerves variantu, vai arī starp viņiem jau kaut kas ir.
.
Kad palūdz draugam palīdzību ar kaut ko, ko es lūdzu, tad saka, ka palīdzība vajadzīga brālēnam

Un kā viņš pats šo situāciju Tev skaidro?
.
Visbeidzot jautājums tām, kuras saka, ka nevajag domāt to sliktāko. Jūs taču, kad satiekat paziņas, nestāstat viņiem, ka tas ir jūsu brālēns vai māsīca? Te problēma nav soc. tīklos, tie šajā gadījumā ir pupu mizas. Problēma ir attiecību fakta slēpšanā. Atliek vien uzzināt iemeslu, taču diez vai tas būs autorei glaimojošs.
20.02.2019 09:37 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Es ar draugu esam kopā vairāk kā 2 gadus, bet arī ne manai ģimenei, ne draugiem neesmu teikusi, ka esmu attiecībās.

bet kāpēc? vai nav tādas attiecības ar ģimeni un draugiem, lai pastāstītu?
20.02.2019 09:51 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Man arī nepatīk ka soc. tīklos liek mūsu kopīgās bildes. Mājās jā, pie sienas rāmītī utt var likt. Soc. tīklos nepatīk, jo citi var skatīties un noskaust vai aprunāt. Ja tas nav pietiekoši labs iemesls tad viss kas ir bijis interentā kaut vai uz private settings tad tur arī paliek uz visiem laikiem un izdzēst to nevar, jo kādā serverī kaut kur tas būs saglabāts. Visi draugi, paziņas un ģimene zin par mums kā pāri un to neslēpjam, bet internetā neko nepostoju un tad citi prasa, bet jūs taču nekur neejat. Ejam tikai nelielamies ar to facebook.:-D
Par autores situācju, tad tas ir dīvaini un tavā vietā prasītu kāpēc tā dara. Un ja tevi sauc par māsīču tad gan kaut kas nav tīrs. Vai nu viņš kaunas par tevi vai negrib teikt ka ir attiecībās, jo padomā ir cita meitene un tu esi kā pagaidu variants
20.02.2019 10:11 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
bet speciāli attiecības neafišēju - priekš kam?

Nu bet tev būtu kāda situācija, kur tomēr par sava drauga eksistenci jādara zināmu, arī draugiem un citiem teiktu ka viņš tavs brālēns? Vai kad atnāks kāds ciemos, bildes no sienām nost un pagūltē slēpsi?
Te tak autorei pilnīgi cita problēma un nav runa par kaut kādu afišēšanu visai pasaulei....
20.02.2019 11:03 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Izklausās dīvaini un skaidrs, ka puisim smagi tarakāni. Intereses pēc, pajautā viņam :-) manuprāt, viņš no tevis kaunās..citādi šādu slēpšanu nevaru izskaidrot.
20.02.2019 11:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits