Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sīkie cilvēki

 
Reitings 1071
Reģ: 15.06.2016
Vai jums ir nācis sastapties savā dzīvē ar sīkumainiem cilvēkiem? Piemēram, man ir bijis tā: es aizeju ar cilvēku uz savu mīļāko restorānu, gribu jau pasūtīt savu mīļāko ēdienu, kā tas cilvēks, papētot ēdienkarti, pēkšņi sāka: „m-ja, šeit gan labas cenas, neko nevar pateikt… ja nu tikai nav kur likt naudu”. Nezinu ka jums, bet man pēc šādiem komentāriem vienmēr pazūd jebkāda ēstgriba – ēdiens vairs vienkārši nelien mutē. Cita situācija: tu izvelc no kabatas labo tālruni, un cilvēks tev sāka: „o, tev patīk tērēt naudu, es tā skatos”. Nu, un beidzot: tu izeja ārā no kaut kāda laba salona un persona tev sāka: „vau, tu gan esi viens bagāts puisis, ja tu griez sev matus par XX eiro”. Nezinu kāpēc,

bet es vienmēr jūtos neomulīgi šādās situācijās. Varbūt tas ir tāpēc, ka tas cilvēks liek mani justies, kā bezatbildīgam izšķērdētājam. Vai arī tas ir tāpēc, ka cilvēks, kurš sēž tev pretī nevar atļauties sev to, ko vari atļauties tu, un tu uz viņa fona sāc justies tā, it kā tev blakus stāvētu nabaga afrikāņu puisēns, nomocīts ar slāpēm, un tu vienkārši viņu acu priekšā izšļakstītu ūdeni uz zemi. Pagaidām nevaru saprast kāds tieši ir iemesls kāpēc es jūtos neērti šādos brīžos, kad cilvēki sāk palaist šāda veida komentārus. Vai jums ir tāda pieredze? Esat sastapušies ar tādiem?
08.02.2019 22:22 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Piekaltušās bļodas no savas vaskadrānas virtuvē jau atplēsi un nomazgāji? :-D
08.02.2019 22:29 |
 
Reitings 577
Reģ: 02.07.2018
es saprotu, ka trollis, bet man arī besī šitādi sīkie cilvēki :D
08.02.2019 23:04 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Man arī besī, ka tev besī. :-D
08.02.2019 23:07 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
es aizeju ar cilvēku uz savu mīļāko restorānu
Kurš tad tas ir tas tavs mīļākais restorāns? Edienkarti studijā. Emm, vai tu maksā? Respektīvi - ja aizved, tad tu maksā?
izvelc no kabatas labo tālruni
Veco labo Nokia 5510?
no kaut kāda laba salona
Aaa, nu ja vajag, tad vajag uz salonu "Labi" iet, bet ja partnerim nevajag, tad nevajag.
:-D
08.02.2019 23:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits