Dziednieki, ekstrasensi, vārdotāji.

 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Šodien FB ievēroju diskusiju, kur kāda dāma vēlas atburt savu vīru. Cik nav redzēts/dzirdēts, ka tas vienmēr beidzas slikti.
Bet tā aizdomajos, es it kā ticu, ka ir cilvēki, kuri redz un jūt vairāk kā citi. Bet vai maz Latvijā ir kāds tāds spēcīgs cilvēks?
Ir kādai personīga pieredze?
Apmeklējot dažādus it kā izslavētus personāžus, sajūta gan paliek, ka tas tāds šarlatāns bijis.
Un nē-man nevajag pieburt vīru :-D
29.01.2019 20:51 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2017
Bet ietekmētāji ir tie, kas kaut ko dara, ar savu dzīvi, savām darbībām un lēmumiem ietekmējot notikumu gaitu.

Piekrītu:)
Tie, kas saka, ka var pieburt/atburt/aizburt utt., pelna uz naivu cilvēku rēķina.
Cik nav redzēts/dzirdēts, ka tas vienmēr beidzas slikti.

Baltā vai melnā maģija ir un paliek maģija. Tie, kas to izmanto (vienalga vai gribot labu vai sliktu), atver savas dzīves durvis velnam.
Jap, tas vienmēr beidzas slikti!
29.01.2019 22:07 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Nu tajā diskusijā laikam bija domāts,ka kāda cita ir pieburusi viņas vīru un vajag atburt atpakaļ. Nu vismaz es tā sapratu:-D
29.01.2019 21:09 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Just ir viens, redzēt, kaut kas cits, ietekmēt - vēl cita opera.
Kāda mana paziņa stāstīja, ka redzot savu augstskolas pasniedzēju auras, nesaprotot, ka tā ir redzes ilūzija, jeb kropļojums attiecīgā apgaismojumā, līdzīgi kā HDR foto. Līdz ar šīm "aurām" tika piefantazēts vēl vesels lērums ilūziju.
Kas attiecas uz jušanu, jā, ir cilvēki, kas asāk un labāk (lasīt - vairāk) uztver cilvēkus un notikumus. Tad vēl ir tie, kam ir dabas dotas analītiskās spējas, arī tie pateiks daudz.
Bet ietekmētāji ir tie, kas kaut ko dara, ar savu dzīvi, savām darbībām un lēmumiem ietekmējot notikumu gaitu. Bet tās nebūt nav mīlētāju atburšanas.
29.01.2019 21:07 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
un -- atburt vīru? :D lai tak kļūst par sučku sadzīvē un salaiž ar kaimiņu vai darbabiedru. ja vīrs nav nedaudz plānprātiņš, tad pats izmetīs dāmu no mājas. nu, ja vīrs dāmas maizē labi dzīvo, varbūt sarežģītāk :D
29.01.2019 21:01 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
un ja tādi vājprātīgie vai kretīni piemet vēl klāt 'dziedniecību', pilnībā noraidot medicīnisku ārstēšanos, kad tā vajadzīga, tad viņi arī apdraud citu cilvēku veselību un dzīvību...
29.01.2019 20:59 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
dažam no viņiem pašiem varbūt arī rēgojas, ka viņi redz un jūt 'vairāk'. tās jau ir psiholoģiskas nereti problēmas. lielāka daļa ir diezgan apzināti krāpnieki, kas ar cold reading, hot reading un citām tehnikām, kuras visas sen ir izpētītas un saprastas, rada naivajām iespaidu par savām 'spējām'.
29.01.2019 20:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits