Darba balle

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Ka jus reagejat uz sava partnera darba balli?
Manam draugam bus darba ballite , sakuma vins teica menesi atpakal ka neies jo nav ko tur darit utt..
Bet tagad saka ka ies jo , tomer visi iet un vinam ari ir jaiet..
un tani pasa bridi vins saka ka vinam vajag vairak laika prieks vina pasa.
Dzivojam kopa jau gadu un mums ir kopigs berns menesi vecs. Nezinu ko man domat.
Majas vins ir tikai velu vakara un tad pavada kopa 2stundas un tad jaiet gulet, no rita vins iet uz zali brokastis un darbs.
Un tad es isti neizprotu kur vinam japavada laiks vienam pasam.
Drizak es esmu visu laiku viena majas un nezinu ko darit.
Nedzivoju Latvija un nav man iespejams aizbrauk pie vecakiem palikt pa nakti vai kaut ka ta..
15.01.2019 19:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja ir mīļākā, tad būs ne tikai darbā.
15.01.2019 21:30 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu ja Tu domā, ka uz darba balli iet tikai dēļ mīļākās, kura droši vien ir kolēģe, tad uzprasies līdzi.
Ja nav šāda greizsirdība, tad ļauj cilvēkam pavadīt laiku vienam, džīīīzas. Neesi taču cilvēks-dadzis.
15.01.2019 20:55 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Neņerkstēt.
Ir kolektīvi, kur piedalīšanās tādās ir neoficiāli obligāta un nepakļaušanās maksās karjeras iespējas, prēmiju apmērus utml utjpr, pat atsauksmes. Neviens nespiež, bet ja neej, to atcerēsies ilgāk nekā nobastotu darba nedēļu, bez jokiem. Nebūtu dzīvē redzēts, uzskatītu šādu izteikumu par murgu, bet tā bija realitāte.
Es eju, piedalos un vēl ir cilvēki, kuru svētkos piedalos.
Otro pusīti ņemt līdzi mums skaitās ļoti okei, pat citiem interesantāka vide, ne tie paši cilvēki visu laiku.
Pavaicā vai tur vēlamā politika ir ņemt otru pusīti līdzi vai tā nav.
15.01.2019 20:41 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Tas taču ir tikai viens vakars vai ne? Pasaki, kā jūties, viņš pateiks, kāpēc grib iet un nonāksiet gan jau pie kopsaucēja.
15.01.2019 20:26 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Atbalstu, man nav nekādu iebildumu par to, ja dodas uz darba balli ar mani vai bez manis. Nesaskatu tur neko dīvainu, ja arī pārdomāja, ka tomēr dosies.
Par laika pavadīšanu kopā - Tev iespējams vajadzētu vairāk laika veltīt sev pašai, atrast, kas Tevi interesē, lasīt, iepazīties ar jaunām māmiņām (līdzīgākas intereses) vai citiem cilvēkiem, lai nav tā, ka viņš jūt, ka viņš ir Tava top prioritāte Nr.1 un nekā cita, izņemot vēl bērniņu, nav. Vienkārši tādas superuzticīgās un pareizās mājās gaidītājas, vīra atbalstītājas, mātes un saimnieces, nez, vīrieši kaut kā nenovērtē - jābūt arī saviem radziņiem, lai nav garlaicīgi. :-)
15.01.2019 20:05 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Normāli reaģējam, mēs pat esam pasākuši neņemt viens otru līdzi uz savām ballēm, jo ar svešiem kolēģiem ir garlaicīgi.
15.01.2019 19:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits