SKULME, KIVIČS UN SKAUDĪBA

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, meitenes!
Šonedēļ Latviju aplidoja ziņa par notikumiem topošajā Andra un Lienes ģimenes ligzdiņā.
Esmu šokā par mūsu cilvēku skaudību un naidu pret cilvēkiem, kuriem dzīvē veicas, viss izdodas. Izskaidrojums ir tikai viens- milzīga skaudība.
Meitenes apskauž Lieni, kura tikusi pie fantastiska vīrieša- bijušā sportista, tagad slavena muziķa, TV personības un politiķa, nu jau ilggadēja Latvijas seksa un romantikas simbola. Andris ir vīrietis ar lielo burtu, kurš savas mīļotās dēļ izdarīs visu. Viņam piemīt bruņinieka īpašības.
Vīrieši, savukārt, apskauž Andri. Skaidrs, ka ikviens vīrietis sapņo par blondu, inteliģentu sievieti, MisGlobe dalībnieci. Pat Andris Bulis bija gatavs viņas dēļ pamest ğimeni, bet beigās dabūja kurvīti.
Skaudība, skaudība, bet vai tiešām vajag tik traki riet, apsmiet un pazemot līdzcilvēkus?
Liela daļa mēs pašas balsojām par Andri vēlēšanās, lai viņš ar Kaimiņa kungu un Gobzema kungu beidzot patriec ratā to valdošo kliķi, kas gadiem nekaunīgi piesūkusies pie siles apzog parasto tautu! Un kas tagad!?
Šis man reāli padarīja šo nedēļu smagu un iedzina pesimistiskās pārdomās...:-|
Maija
11.01.2019 23:56 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Madarai jau labu laiku ir jauns draugs, jauna love, tāpēc negribas domāt, ka tieśām viņai nav ko darīt

tad jau taa bija taisniiba, ko Liene teica, ka Madara teelo tadu cieteju, bet pashai jauns draugs... ko Madara noliedza... nu ja... nemaz nebrinos, ka ta ir Madara, aks sutijusi, slava iepatikusies....
21.02.2019 23:23 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
s redzu sabiedrību, kur lielākā daļa cilvēku aktīvi seko līdzi visiem šiem notikumiem, lai pavēstītu kā viņiem riebjas, žēl bērnus, tiesības - gan auto, gan aprūpes - vajag atņemt, visu ko viņiem vajag.
Grūti nesekot, ja pāris dara visu iespējamo, lai būtu redzes lokā - gan skrien uz intervijām, gan apzināti rada diskutabalas situācijas sociālajos portālos, kas diezgan droši nonāks plašākā sabiedrības redzeslokā. Viņi abi ir ļoti pieredzējuši saucamajā šovbiznesā un zina kā darbojas mediji. Šis nav variants, kur kāds savārīja ziepes, neapzinoties sekas, un attapās vētrā. Šis ir variants ar mērķtiecīgu rīcību iegūt uz negatīvismu balstītu popularitāti.
Tikai realitāte pavisam cita. Ar šī "cirks aizbrauca, klauni palika" Varianta popularizēšanu, tiek nodarīts viss tas lielais ļaunums par kuru tiek pārmests un aizrādīts pašiem Skulmičiem.
Kāpēc gan visiem būtu jāklusē? Es personīgi ciest nevaru fiziskas vardarbības normalizēšanu un visticamāk to arī nosodīšu. Es runāju par Kiviču, kurš jau ir uzbrucis cilvēkiem, nekaunās par to un turpina draudēt. Kārtējo reizi, viens varmāka var verbāli izpausties, draudēt, lamāties, bet pasarg dies’ viņam kādu kritiku veltīt.
21.02.2019 23:39 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Veltīt kritiku un iekomentēt, diskutēt, jā, bet kad taisa memes un komentāros cilvēki liek skrīnšotus , kur pavīt desina, pat gifus un montēt video ar to, vot tas ir lieki.
21.02.2019 23:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
NightSky, jā, tam piekrītu - lieki un muļķīgi.
21.02.2019 23:47 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Veltīt kritiku un iekomentēt, diskutēt, jā, bet kad taisa memes un komentāros cilvēki liek skrīnšotus , kur pavīt desina, pat gifus un montēt video ar to, vot tas ir lieki.

Nu kapeec lieki. Tak 2 pieaugusi cilveki iet vanna, viens no viniem kails, logiski, ka pastav iespeja, ka to kads redzes un par savam darbibam ir jaatbild.
22.02.2019 00:10 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Brīvprātīgu boksiņu ringā nevar nosaukt par vardarbību.
Nostaļğija? Hmm, faits nedod tādu varas sajūtu, kā no malas liekas. Sports, jā, kādreiz nopietni nodarbojos ar sportu, kur vajag daudz spēka, bet tas nebija mordobojs. To vēlāk, nedaudz.
Tāpat kaut ko jau padarbojos, 1 - 2,5 h dienā, kādreiz kādas dienas izlaižu.
Varas sajūta bez liekiem vārdiem, bez " vardarbības ", jā ir izbaudīta. Tagad es strādāju diezgan lielām firmām, viņiem klienti solīdi un maksā solīto.
Bija laiks, kad sāku mazā firmā, kurai reizēm bezkauņas negribēja maksāt, tur par pasūtīto webu etc.
Vasarai man bija ar labu rokasspiedienu, ļoti uzlaboja attiecības.
Ziemā diezgan iedarbīgi, īpaši uz cilvēkiem, kuri kaut ko bijuši nodarbojušies bija šāds. Nevilkt cimdus kādas minūtes piecas, roķelēm smuks paskats, noliec uz galda papīrus, ļoti uzlabo biznesa komunikāciju.
Mja, tagad tas traucē, bet ko tu vairs padarīsi?
22.02.2019 00:15 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Protams, ka atbildība ir jānes visiem.

Kāpēc svešiem cilvēkiem būtu jājūtas atbildīgiem Skulmes un Kiviča bērnu priekšā par viņu vecāku stulbumu? Bērnu man žēl, nenoliedzami, bet vienīgie vainīgie, kas šajā situācijā bendē bērnu dzīvi, ir viņu paši vecāki. Ja Skulme un Kivičs tik izmisīgi nealktu sensācijas un netaisītu poblēmas uz katra stūra, neviens par viņu attiecībam pat neliktos ne zinis. Tas, ka šīs ziņas tiek pārpublicētas masu medijos, ir normāli, jo gan Kivičs, gan Skulme ir publiskas personas. Tieši šā iemesla dēļ viņiem dubultā bija jādomā, ko dara un saka publiski.
Vecāki, kuri zina, ka viņu bērns mācās vienā klasē ar Skulmes vai Kiviča bērniem, var savējam izskaidrot situāciju, ka bērns šajā situācijā nav vainīgs un nav tāpēc jāapceļ, taču, ja kāds viņus skolā izsmej vai izsmies, lielāko "paldies" viņi varēs teikt tikai un vienīgi saviem vecākiem.
22.02.2019 12:16 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Protams, ka atbildība ir jānes visiem.

Loģika jā...viens vai divi cilvēki sadara stulbības, bet atbildība jānes visiem....kā tad :D
var savējam izskaidrot situāciju, ka bērns šajā situācijā nav vainīgs un nav tāpēc jāapceļ, taču, ja kāds viņus skolā izsmej vai izsmies, lielāko "paldies" viņi varēs teikt tikai un vienīgi saviem vecākiem.

++++
22.02.2019 12:45 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Kāpēc svešiem cilvēkiem būtu jājūtas atbildīgiem Skulmes un Kiviča bērnu priekšā par viņu vecāku stulbumu? Bērnu man žēl, nenoliedzami, bet vienīgie vainīgie, kas šajā situācijā bendē bērnu dzīvi, ir viņu paši vecāki.
+
Ja nemaldos, tad tās viņu izdarības kaut kādā mērā klasificējas zem emocionālās vardarbības. Un man prieks, ka Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija tam pievērsusi uzmanību.
var savējam izskaidrot situāciju, ka bērns šajā situācijā nav vainīgs un nav tāpēc jāapceļ, taču, ja kāds viņus skolā izsmej vai izsmies, lielāko "paldies" viņi varēs teikt tikai un vienīgi saviem vecākiem.
++++
22.02.2019 13:10 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Šorīt mūs iepriecināja portāls «Delfi» ar ziņu, ka VBTAI pret Kiviču un Skulmi ir sagatavojusi iesniegumu policijai. Mēs kopā ar bērniem nedzīvojam. Un kā mums var atņemt to, ar ko mēs nedzīvojam kopā? Kas tas tāds ir? Es domāju, ka tas ir idiotisms. Mēs esam audzinājuši savus bērnus visu mūžu. Izturējāmies pret viņiem sirsnīgi, esam mīļojuši, ģērbuši un nodrošinājuši
.
Šo lasījāt? Ja es ko tādu pateiktu, mana māte, kaut pensionāre, mani pieaugušu cilvēku noslānītu kārtīgi ar žagariem. Kādu visu mūžu audzinājuši? Bērni pavisam mazi. Bāc, nu tāds tirliņš. Par princesi ar nav ko teikt, abi vienā maisā bāžami.
22.02.2019 13:10 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Un kā mums var atņemt to, ar ko mēs nedzīvojam kopā?
Kāda starpība, ka nedzīvo kopa, atņems aprūpes un saskarsmes tiesības par labu otram vecākam un punkts.
Mēs esam audzinājuši savus bērnus visu mūžu. Izturējāmies pret viņiem sirsnīgi, esam mīļojuši, ģērbuši un nodrošinājuši
Nu šeit arī kļūdās, bērni vēl nav pilngadīgi, attiecīgi kā var būt runa par visu mūžu, viņu, bērnu mūžu?! Mūžs jau nav nodzīvots! :-D
22.02.2019 13:14 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Ja bet jus nenemat vera faktu ka shadu idiotu un idiotenes ir 99.999999999999 lv iedzivotaju juus tai skaitaa
22.02.2019 13:20 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ja bet jus nenemat vera faktu ka shadu idiotu un idiotenes ir 99.999999999999 lv iedzivotaju juus tai skaitaa
zatjiits, Tu tajā skaitā ;-)
22.02.2019 13:23 |
 
Reitings 81
Reģ: 25.04.2016
Tiem pamuļķiem sen nesekoju līdzi. Baigais jau vīrietis - KIVIČS! :-D Laikam kopš 2005. gada par katru savu beibi, katrām attiecībām izsakās ar tik vienādiem vārdiem - ooo, viņa ir īpaša, viņa ir mana īstā.... Pretīgi.
Žēl bērnus, ka viņus padarīja par līdzatbildīgiem apsmieklā. Un mākslinieci Džemmu Skulmi. Tagad uzvārds ilgi neasociēsies ar viņu, bet ar radinieces izgājieniem. Īsi sakot, tāds tādu atrada.
22.02.2019 13:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
es gan ticu versijai, ka Madara vareja tikt vina konta un redzet shis bildes.... neticu, ka neviena no jums, pamesta 2 bernu mate, sapinata taa vienkarsi samierinatos noteikti kads mazs atriebibas plans taptu

Vairumam sieviešu būtu liels kauns par tādiem sava ex gājieniem, jo tas kaut ko liecina arī par pašu Madaru, ja reiz 6 gadi nodzīvoti kopā. Domāju, ka viņa grib, lai tas murgs beidzas. Nejauki, ka cilvēks, kam Madara uzticas, nopludināja bildi 5 minūšu slavas dēļ.
22.02.2019 13:52 |
 
Reitings 81
Reģ: 25.04.2016
Tiem pamuļķiem sen nesekoju līdzi. Baigais jau vīrietis - KIVIČS! :-D Laikam kopš 2005. gada par katru savu beibi, katrām attiecībām izsakās ar tik vienādiem vārdiem - ooo, viņa ir īpaša, viņa ir mana īstā.... Pretīgi.
Žēl bērnus, ka viņus padarīja par līdzatbildīgiem apsmieklā. Un mākslinieci Džemmu Skulmi. Tagad uzvārds ilgi neasociēsies ar viņu, bet ar radinieces izgājieniem. Īsi sakot, tāds tādu atrada.
22.02.2019 13:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vairumam sieviešu būtu liels kauns par tādiem sava ex gājieniem, jo tas kaut ko liecina arī par pašu Madaru, ja reiz 6 gadi nodzīvoti kopā.++ 8 gadi
https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/271239-madara-kivica-laulibu-gredzenu-grasas-iemest-rigas-kanala/
Madara atklāj, ka laulību gredzenu vairs nenēsā. Viņa gaida pavasari, kad atkusīs ledus, lai to varētu iemest ūdenī, vietā, kur bija abu kāzu ceremonija - pie Brīvības pieminekļa.
"Lai tad tas tur dzelmē arī paliek. Es simboliski vienatnē aiziešu turp, pārdomāšu visu, kā bija, jo tie taču manā dzīvē bija brīnišķīgi gadi," piebilda Madara.
:-D:-D:-D
22.02.2019 14:00 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Liene nav radiniece Džemmai Skulmei. Lienei tas ir viņas bijušā vīra uzvārds, kas ir radinieks Džemmai.
22.02.2019 14:29 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Kivīts pļurkst, ka kāds uzlauzis viņa sociālo tīklu kontus.. Noteikti! Jauno video un attiecību statusu no "Married" uz "In a relationship with Liene Skulme" arī kāds tas ļaunais, piemēram, sieva noteikti būs nomainījusi :-D
22.02.2019 20:27 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Žēl, ka nav tāds statuss "cheating with Liene Skulme":-D
22.02.2019 21:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits