SKULME, KIVIČS UN SKAUDĪBA

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, meitenes!
Šonedēļ Latviju aplidoja ziņa par notikumiem topošajā Andra un Lienes ģimenes ligzdiņā.
Esmu šokā par mūsu cilvēku skaudību un naidu pret cilvēkiem, kuriem dzīvē veicas, viss izdodas. Izskaidrojums ir tikai viens- milzīga skaudība.
Meitenes apskauž Lieni, kura tikusi pie fantastiska vīrieša- bijušā sportista, tagad slavena muziķa, TV personības un politiķa, nu jau ilggadēja Latvijas seksa un romantikas simbola. Andris ir vīrietis ar lielo burtu, kurš savas mīļotās dēļ izdarīs visu. Viņam piemīt bruņinieka īpašības.
Vīrieši, savukārt, apskauž Andri. Skaidrs, ka ikviens vīrietis sapņo par blondu, inteliģentu sievieti, MisGlobe dalībnieci. Pat Andris Bulis bija gatavs viņas dēļ pamest ğimeni, bet beigās dabūja kurvīti.
Skaudība, skaudība, bet vai tiešām vajag tik traki riet, apsmiet un pazemot līdzcilvēkus?
Liela daļa mēs pašas balsojām par Andri vēlēšanās, lai viņš ar Kaimiņa kungu un Gobzema kungu beidzot patriec ratā to valdošo kliķi, kas gadiem nekaunīgi piesūkusies pie siles apzog parasto tautu! Un kas tagad!?
Šis man reāli padarīja šo nedēļu smagu un iedzina pesimistiskās pārdomās...:-|
Maija
11.01.2019 23:56 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
jēzin, dzīvē var pēkšni arī atstiept galus, ko nu, dzīvot ar tādu domu?

patiesiba tas nemaz nav smiekliigi... un ja ari atstiepj? ko tad? domaa tadu gadijumu nav bijis?
03.02.2019 16:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nedomat uz prieksdienam.var,bet kamer nav mazi berni! Ja ir berni ir JADOMA
03.02.2019 16:44 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu vispār jau jebkuras ideālas attiecības var jebkurā brīdī sašķobīties un ir naivi domāt, ka "ar mani tā nekad nenotiks". Precoties vienmēr ir jāpieļauj doma, ka laulība kādā brīdī var beigties.
Naivi, jā. Bet kaut kā interesanti, ja tikai sievietei pārmet šo “nedomāšanu”. Un tieši viņai, jādomā kā izķepuroties, turklāt rūpējoties par KOPĒJIEM bērniem.
03.02.2019 16:44 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
Madara ir pēdējā, ko visā šajā ārprātā būtu jānosoda. Jā, bija jauna un naiva, bez dzīves pieredzes, iemīlējās, (turēja to savu ģimenīti, audzināja bērnus, ļoti pat normāls modelis manā skatījumā), cik atceros, viņa nenāk no sevišķi pārtikušas ģimenes, lai neteiktu vairāk. Tas, kā viņi, cilvēki jau uz 40 sliekšņa, publiski ņirgājas par to meiteni (un es teiktu, ka viņa ļoti cienījami un pacietīgi visu to situāciju iznes), ir vienkārši šokējoši.
Protams, te dažu naids, pret sievietēm, kas kaut ko nedodievs saņems bez vājprāta piepūles, upurēšanās, ir skaidrs jau sen. Protams, viņai tagad jāskrien nakts maiņās, vispār jāpārvācas uz laukiem un jāpārtiek no makaroniem, tad viņa būs cieņas vērta. Pārāk jau buržuju dzīvi dzīvojusi, izmantotāja, kātad...
03.02.2019 16:46 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Wow, cik te dažas gudras, vajadzēja domāt, vajadzēja krāt, vajadzēja veidot kontaktus, vajadzēja rēķināties, ka laulība var neizdoties utt. Pilnīgi tipiski Cosmo līmenim, pēc kara visi tik gudri un pašas jau būtu rīkojušās daudz savādāk, nu malaces, ko lai saka. Turpināt vien skaitīt svešu naudu, tās vismaz jums gana.
Es apbrīnoju Madaru, kas spēj šajā situācijā tik savaldīgi reaģēt, pamatot savu viedokli, nekā tie divi jampampiņi, kas ir krietni vecāki par viņu, bet prātiņš kaut kur aizkavējies.
03.02.2019 16:46 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Un tieši viņai, jādomā kā izķepuroties, turklāt rūpējoties par KOPĒJIEM bērniem.

Vai tad sieviete nezin ar ko kopa ir? Mans virs vispar nekraj naudu, bet es kraju un pa kluso, ja nu kas man bus no kaa kadu laiku dzivot. Sievietes tak gudras, nopirks kaut ko letak, kaut kur ietaupis, noies 2 pieturas ar kaajaam, bet atliks sev iekrajumiem kaut vai piechuku menesi.
03.02.2019 16:47 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
A kur es teicu, ka ir smieklīgi ja kāds pēkšni mirst. Arī man dzīvē ir tā bijis, kad negaidīti aiziet cilvēks. Bet tāpēc es nedomāšu visu laiku, ka var tā notikt ar mani, vīru utt. Vai ka mani pametīs pēkšni un man, ak tu dievs, nebús baigie iekrājumi. Neredzu, ka Madara nerkst par to, ka nesanāk brendu drēbēm vai tml. Bet jā, dažu labu acīs vina būtu cienījama, ja aizietu maksimā par kasieri, dzīvotu uz ūdens un neko nenemtu no ex vīra, jo ak šausmas, kas var būt trakāks kā nauda, kura nav pelnīta ar sviedriem un asinīm (t) Bet tipsiki, ja neesi bussines woman, neesi nekas. :-D
03.02.2019 16:51 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Un tieši viņai, jādomā kā izķepuroties, turklāt rūpējoties par KOPĒJIEM bērniem.]
Nu bet taču lai dod bērnus vecim un maksā viņam alimentus, kur problēma? Lai vienojās par dalīto aizbildniecību - pusi mēneša pie viena dzīvo, pusi pie otrā. Un taču ir rakstīts, ka alimentus maksā. 375 eur mēnesī. Tas ir maz?
03.02.2019 16:51 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Bet tāpēc es nedomāšu visu laiku, ka var tā notikt ar mani, vīru utt

nu bet nav jadoma kas notiks, var vienkarsi kraat.... es reizem brinos jaunas meitenes, bet nedoma vispar ne par savu drosibu dziivee, ne par nakotni....
03.02.2019 16:52 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vai tad sieviete nezin ar ko kopa ir? Mans virs vispar nekraj naudu, bet es kraju un pa kluso, ja nu kas man bus no kaa kadu laiku dzivot. Sievietes tak gudras, nopirks kaut ko letak, kaut kur ietaupis, noies 2 pieturas ar kaajaam, bet atliks sev iekrajumiem kaut vai piechuku menesi.
Tieši par to es arī runāju - sievietēm taču jāzin, vīrietis gan var būt tāds kāds ir un kādam gribas būt, BET sievietei gan būtu jāzin, jādomā, jāmāk un jāprot ķepuroties. Vīrietis gan - nu viņš taču tāds ir, nu ko jūs gribat, nekādu atbildību taču nevar uzņemties. Paldies dievam, ka šādi eksemplāri nav visi.
03.02.2019 16:53 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
es nenosodu Madaru, apbrinoju vinu pat, bet camooon! Vinjam jau pirms vinas bija cik tur muzha milestibas, laulibas un pat berns, tas jau vien ir liels raditajs par virieti.... un tas kuras saka, ka janodrosina tada dzive kada bija laulibas laikaa, jaa, taa jau vispaar ir pareizi, bet ko tu no tada makslinieka vari panemt?? vins ir pliks ka baznicas zhurka....
03.02.2019 16:54 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man ir sakrāta, es ne par sevi :-) Bet nu es tāpēc nenolikšu citas kurām nav, un pa piečuku mēnesi vai tiem pašiem 50 mēnesī tāpat miljonu nepiekrāsi, vēl ja rodas pēkšni izdevumi.
03.02.2019 16:55 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Vai Madara jums prasīja kā viņai rīkoties? Vai viņa bļauj un čīkst, ka viņai kaut kas ir par maz? Kivičš pilnu internetu pierakstījis ar debīlismiem, bet Madara uzrakstīja vienu vienīgu komentāru pie ieraksta, kur viņš plātās, ka nauda viņam pilna dirsa.
Tagad jūs, pārgudrās spriedējas, dalat svešu naudu, rēķinat viņas ienākumus un izdevumus, par kuriem jums patiesībā nav ne mazākās jausmas (tik vien, kā vēl vienas tik pat pārgudras kundzītes ieraksts) un lemjat par to, cik viņa ir stulbi rīkojusies ( kaut patiesībā jūs ne sūda nezināt, vien to, ko daži kaucēji ir pametuši jums plosīšanās).
03.02.2019 16:58 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Tieši par to es arī runāju - sievietēm taču jāzin, vīrietis gan var būt tāds kāds ir un kādam gribas būt, BET sievietei gan būtu jāzin, jādomā, jāmāk un jāprot ķepuroties.
Pss, pss, atklāšu tev lielo noslēpumu - dzīvē var paļauties tikai un vienīgi uz sevi. Lai arī cik labi pazītu otru, nav iespējams viņu pazīt līdz galam.
03.02.2019 16:58 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Bet nu es tāpēc nenolikšu citas kurām nav, un pa piečuku mēnesi vai tiem pašiem 50 mēnesī tāpat miljonu nepiekrāsi, vēl ja rodas pēkšni izdevumi.

kas no darba nebaidas, tam nav jabaidas sestdienas vai svetdienas iet stradat. Es sava laika mammai gaju paliga tirit 5 stavigu biroju, maksaja vinai 100 latus menesi, tevam teica, ka tikai 80 sanem un tie 20 vinai aizgaja zekjee, ne jau vina gaidija kadu navi, bet a ja nu vajag to naudu, bet nav?
03.02.2019 16:58 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
plosīšanās plosīšanai
03.02.2019 17:00 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu bet taču lai dod bērnus vecim un maksā viņam alimentus, kur problēma? Lai vienojās par dalīto aizbildniecību - pusi mēneša pie viena dzīvo, pusi pie otrā. Un taču ir rakstīts, ka alimentus maksā. 375 eur mēnesī. Tas ir maz?
Varbūt viņa tā arī darīs. Es nezinu, cik viņai jāmaksā par dzīvesvietu, pārtiku utt. Es runāju par to, ka tieši viņai tiek pārmesta kaut kāda iedzīvošanās un tas, ka viņa kaut ko uzdrošinās prasīt. Tas tavs “kur problēma maksāt viņam alimentus”, ir tas pats, kas “kāpēc viņa uz sitiena nav atradusi darbu un nopelnījusi pietiekami, lai uzturētu sevi un bērnus” - tad, kad viņi abi bija kopā, grūti noticēt tam, ka Madara piespieda vīru sekot tradicionālajam modelim. Pieļauju tomēr, ka tas bija kopīgs lēmums. Bet, tad, kad vīrs atradis jaunu mīlu, no sievas pēkšņi tiek pieprasīts, lai viņa īsā laika posmā atrastu darbu ar pietiekoši lielu algu, lai nodrošinātu sevi un bērnus. Cilvēkiem, kuriem nav bērnu, tas var būt sarežģīti un laikietilpīgi.
03.02.2019 17:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Nu bet taču lai dod bērnus vecim un maksā viņam alimentus, kur problēma? Lai vienojās par dalīto aizbildniecību - pusi mēneša pie viena dzīvo, pusi pie otrā. Un taču ir rakstīts, ka alimentus maksā. 375 eur mēnesī. Tas ir maz?

nopietni? tiem diviem alkoholikiem, es, protams, atvainojos, j ataa nav, bet vini tak visu laiku abu dzer - skulme un kivics. ne, ne, ne novelu Madarai atrast normalu virieti un izturibu shajaa briemsigaja periodaa
03.02.2019 17:07 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kāds sakars bailēm no darba? Nu jā, ir cilvēki, kuri nestrādā divos vai vairāk darbos. Nu un?
Nu atliekot tos 20€, būs sieviete, teiksim, piekrājusi 300€ un vīrietis pēkšni pametīs ar mazu bērnu. Un ko tie 300€ dos? Jā, labāk kā ne cik, bet ne tāda summa, lai neko neprasītu no vīrieša. Es nesaprotu, kāpēc vinai nedrīkst prasīt, bet obligāti būtu jādzīvo no uzkrājumiem.
03.02.2019 17:09 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Bet, tad, kad vīrs atradis jaunu mīlu, no sievas pēkšņi tiek pieprasīts, lai viņa īsā laika posmā atrastu darbu ar pietiekoši lielu algu, lai nodrošinātu sevi un bērnus.
Nu varbūt visa šitā Kivičepopeja liks kādai mājsaimniecei aizdomāties un liks kaut ko darīt lietas labā jau laicīgi. Kaut gan spriežot pēc komentāriem, diez vai. Sievietes saprotiet taču vienreiz - jūs varat paļauties tikai un vienīgi pašas uz sevi, jo nekad nav iespējams paredzēt kas tam otram darās galvā, tāpēc laicīgi jau veidojiet sev nodrošinājumu.
03.02.2019 17:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits