No kurienes tu esi?

 
Reitings 21
Reģ: 11.12.2016
Labvakar lilit
Man ir viens sasāpējies jautājums, kas neliek mieru. Esmu tumšmate, tumšām uzacīm un tumšām acīm. Nākamajā gadā plānoju pārcelties uz Zviedriju vai Norvēģiju, bet esmu sākusi savus plānus apšaubīt. Vispār jūtos kā izmesta no laivas. :-( lieta tāda, ka ļoti daudzi cilvēki man jautā no kurienes es esmu, takā no kuras valsts, lai gan esmu latviete!! Pēdējo reizi biju frizētavā pajautāt jautājumu, bet friziere neticēja ka tie ir mani tumšie dabīgie mati. Domāja, ka krāsoju. Un vēl esmu sastapusies ar visādiem jautājumiem vai tiešām esmu latviete, lai gan pēc tādas neizskatos nemaz.
Pēdējā laikā sāku pievērst cilvēkiem uzmanību un tiešām latvieši pārsvarā ir ar blondiem matiem un zilām acīm. Ir arī tumšiem matiem, protams, bet pārsvarā ir gaišmatainie.
Es tākā plānoju pārcelties uz kādu no skandināvijas valstīm Zviedriju vai Norvēģiju, tur vispār uz mani varētu skatīties kā uz citplanētieti :-/
Lieta tur, ka es negribu izskatīties pēc bēgles vai arāba kaut kāda, lai gan esmu latviete. Pašreiz tā jūtos pat savā valstī :-(
Varbūt arī es to visu overthinking, bet esmu pat nedaudz aizskarta, ka savā valstī nevaru juties kā savējā.
06.01.2019 17:05 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Vecākiem būs par dažiem sirmiem matiem vairāk

Īsteniibā baigais sarkasms sanāca :-D:-D:-D
07.01.2019 21:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits