Kādēļ meitenēm patīk sliktie zēni?

 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Proti, bez īpašas vēlmes kritizēt vai tiesāt, moralizēt vai pamācīt, vienkāršs jautājums, kādēļ parastām meitenēm var patikt cietumnieki? :-D Jums paziņu/ radu lokā ir tādi gadījumi un kā izvēršas dzīve?
03.01.2019 13:27 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
odetta, jā, esmu par tādiem cilvēkiem lasījusi. Atmiņā iespiedies viens sižets par vīrieti, kurš ASV cietumā sēž jau 20 gadus un tuvojās laiks, kad viņš varēja lūgt apžēlošanu, taču atteicās no tādas iespējas, sakot, ka pat negrib mēģināt, jo brīvībā viņam vairs nav ko darīt. Kaut kādā ziņā spēju tos cilvēkus saprast, jo, ja tā padomā, cietums ir visa viņu dzīve - tur ir savi kontakti, savi draugi iegūti, tur ir kaut kāda nodarbošanās, disciplīna. Kamēr, atgriežoties brīvībā, šie cilvēki, visticamāk, bez milzīga gribasspēka pazustu, jo viņiem nebūtu nekā vairāk kā cietumnieka slava uz visu mūžu. Katrā ziņā, tas ir ļoti skumji...
04.01.2019 00:05 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Vins kala plaanus,ko izdariit,lai aatraak vareetu atgriezties "savaa videe"!Vinam toreiz bija tikai paari 30g.!Sausmas,ja padomaa.
Šis vien jau norāda, ka sistēma noziegums-sods-cietums nedarbojas. Cietumam vajadzētu likt cilvēkam apdomāties un vairs neizdarīt noziegumus, bet tas vēl vairāk pastiprina tieksmi uz noziegumiem. Acīmredzot šāda sistēma nedarbojas.
04.01.2019 13:01 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Ļoti pretrunīgas situācijas.
Baisi neparasts reāls stāsts; vecis nosēž 3 gadus, iznāk ārā un atrod sievieti ar dzīvokli, tā viņu apprec, vecis nosit viņu, nosēž 5 gadus un atkal atrod nākamo upuri; sievieti ar dzīvojamo platību, kura to slepkavnieku ielaiž mājoklī. Citi knapinās, kamēr sakrāj iedzīvi, te slepkavnieks tiek pie visa gatava uzreiz.
04.01.2019 20:06 |
 
Reitings 25
Reģ: 09.09.2018
Manā paziņu lokā ir jauna meitene - 25 gadi. Viņai ir jau 6 bērni, bet labi bērniņi ir jauki un ja daudzums viņu nebaida, tad ir okey, bet viņas vīrieši lielākā daļa ir cietumnieki. Mēdz būt bilde facebook , kur viņa ar fotošopa palīdzību salikusi kopa abu bildes. Bet viņa bilde gandrīz restes var redzēt.
Man to gribētos saukt par sava veida fetišu.:-D
04.01.2019 23:51 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Taisīt bērnu baru ar tādiem nozīmē ieplānot, ka nāksies iztikt ar UGF naudiņu, piedzīt no tādiem nebūs ko, attiecīgi bēdīgs rezultāts.
Jocīgāki ir netipiskie kadri. Jauniete sasējusies ar čali, kurš vienreiz sēdējis, ottreiz šo iesēdināt neizdevās. It kā kaut kāda adaptācija sabiedrībā bijusi, tomēr videni viņš pēc tam pabeidza, pat augstskolā vienu kursu pabeidza. Diezgan gaumīgi un normāli ğērbjas, it kā uzvesties arī māk ja vajag, bet katastrofa var izpausties naturālā feņā:-D, krimčiku žargonvalodu tas nav aizmirsis. It kā nelielas, bet nekautrējas par sēdēšanas faktu, lepns, ka otrreiz šo iesēdināt neesot izdevies. Bērnus viņi nav sadzīvojuši, iepazinās ūnuškā.
06.01.2019 11:33 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Šis vien jau norāda, ka sistēma noziegums-sods-cietums nedarbojas. Cietumam vajadzētu likt cilvēkam apdomāties un vairs neizdarīt noziegumus, bet tas vēl vairāk pastiprina tieksmi uz noziegumiem. Acīmredzot šāda sistēma nedarbojas.
Manā uztverē cietums darbojas arī lai izolētu dažus konkrētus indivīdus no sabiedrības, lai pasargātu apkārtējos. Protams, nozīmīgi ir tas, kāds ir konkrētais noziegums un cilvēks, bet pastāv indivīdi, kuri nevar mainïties, ja viņiem smadzeņu uzbūve ir tāda, ka viņiem patīk slepkavot vai mocīt citus, tad tā nemainīsies, tie cilvēki varētu domāt un domāt bezgalīgi. Otrs, kāpēc, lai nebūtu sods? Kāpēc, lai kaut kāds, piem., bērnu izvarotājs, kurš ir sačakarējis entās dzīves, nesaņemtu sodu? Es neapgalvoju, ka cietuma/tiesu sistēma ir perfekta, bet man tiešām grūti saskatīt alternatīvu, ja mēs ņemam vērā arī apkārtējo sabiedrības drošību, ne tikai noziedznieku vajadzības.
06.01.2019 12:41 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Es nerunāju par maniakiem, izvarotājiem utt., kam nogalināt, izvarot ir bauda, es runāju par tiem, kas ir tikuši cietumā, piemēram, aplaupot kādu, veicot kādu mahināciju utt. Te jau minēja kā viens sēdējis ntos gadus un pēc tam nemaz negrib no cietuma ārā iet un plāno, ko varētu atkal izdarīt, lai atpakaļ tiktu. Nu tātad kaut kas nav ar sistēmu kārtībā, ja cilvēkam rodas vēlme atkal atpakaļ tikt cietumā - tad kāds sods tas ir? Ja tas ir sods, tad taču vēlmei nonākt atpakaļ nevajadzētu būt.
Jocīgāki ir netipiskie kadri.
Ne jau visi, kas ir sēdējuši cietumā, ir kaut kādi recidīvisti, neglābjami noziedznieki, slepkavas utt. Nu ir taču arī tie, kas noziegumu veikuši kļūdas pēc. Nu, piemēram, braucis dzērumā un notriecis cilvēku. Vai jaunībā kāda tusiņa laikā kautiņa laikā kādu neveiksmīgi pagrūdis. Un jā, tagad taču cietumā liek arī tos, kas pieķerti braucot pie stūres dzērumā (tas gan nav gluži īstais cietums, bet nu izolācija uz cik tur tām diennaktīm tāpat). Aaa, un tagad taču puse Rīgas Satiksmes arestā. Varbūt kādu iesēdinās, tas atsēdēs savu termiņu, iznāks, vai tāpēc viņš kaut kāds baigais cietumnieks?
06.01.2019 13:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
StoreBute, es piekrītu, ka visus nevar iebāzt vienā maisā, un paldies, ka precizēji, par kādiem runā.
06.01.2019 14:49 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Par viskautko tur šie sēž, varotāju, pedofilu un slepkavu % neliels.
Mani interesē novērojumi uzvedībā, atšķirības no bieži aprakstītajiem viņu uzvedības variantiem. Padalieties ar pieredzi, kas pēc jūsu pieredzes nodod sēdēšanas faktu?
Raksta par šamo grūtībām atrast darbu, bet es no dzīves reāli zinu tikai 2 eksemplārus, kas un kā. Tiešām šos neviens negrib ņemt darbā?
Attiecības es neatbalstu un arī nenosodu, vnk nesena saskarsme ar tādu pārīti nolika mani uz ausīm jo atšķirības uzvedībā bija, ja rūpīgi vēro, bet ne tādas, kuras tipiski apraksta ikdienā. Īsāk sakot, taisījām tusu un draudzenes meita paņēma līdzi savu boifrendu, dabūju redzēt stundu piecu garumā.
11.01.2019 17:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits