populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man instagram konta vispār tāda nav, un līdz ar to nav kam sekot, bet esmu skatījusies Alisewild kontu un varu teikt godīgi, ka viņas konts un dzīvesveids tiešām ir super. Toties esmu youtubē un sekoju līdzi viņas pārziemošanai Taizemē un Bali. Manuprāt vienīgā latvijas blogere, kurai ir vērts sekot. Jo viņa dod pretī cilvēkiem un sekotājiem kaut ko personisku un iedvesmojošu. Kaut ko tādu, ko tu pats savām acīm neesi nekad redzējis.
Jā, man ātri apnīk tie profili, kuros ir tikai savas sejas selfiji vai kārtējais outfita selfijs. Neatkarīgi no sociālā portāla. Tie ir bezpersoniski un viendabīgi. Kādreiz apskatīt var, bet tur vnk nekā nav tāda.
Manuprāt, ir jauki, ka Alise cenšas rūpēties par dabu. Dzīvot harmonijā ar sevi, dabu un citiem ir augsts sasniegums. Tādā ziņā es apbrīnoju viņas domāšanu.
Viņas dzīvesveids ir noteikti foršāks nekā mūsdienu vidusmēra cilvēkam tupēt sasmakušā ofisā un vakarā tupēt sasmakušā dzīvoklī pie televizora.
07.04.2019 18:08 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014

Neuzskatu, ka nevar izteikt savu viedokli (arī neglaimojošu), bet tajā pašā tiešām neizprotu vajadzību kritizēt lietas, kuras cilvēks nevar mainīt (neredzu pamatu tam), vai arī kritizēt cilvēka izskatu, kad viņš ir stresa/nelaimes situācijā (drīzāk liek aizdomāties par paša kritizētāja dzīves prioritātēm). Protams, ka šī ir diskusija, kurā neskanēs tikai glaimojoši viedokļi (neuzskatu arī, ka kritizēt nevienu nekad nevar, tas būtu tikpat muļķīgi), bet nav brīnums, ka blakus šai diskusijai ir diskusija “Man ir ļoooti neglītā seja”.

Plusińi - tieši manas domas!
Emely - škiet, ka tu neuztver ko te saka. Kritika no kritikas atškiras! Viens ir pateikt skałi, ka kādai ir nesmuks deguns vai zods un otrs - ka kāda neškiet simpātiska. Pirmā kritika izklausas pēc bērnu dārza līmeńa. Otra kritika nu jau nav tik aizvainojoša un nav bērnu dārza līmenī..
07.04.2019 18:24 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Cherr, es ļoti labi uztveru, driizaak Jus pašas kurām liekas ka runājat tikai to pareizāko neuztverat. Nu atšķiras mums viedokļi, atšķiras arī viedokļi par pareizi/nepareizi.
Es tak teicu, ja man kāda instagramma piekomentētu “tev nesmuks deguns” es pasmaidītu un pateiktu paldies, nevis ielīstu skapī uz nedēļu. Vienkārši nav tik nopietni jāpiesien mani vārdi- ja man nepatīk, nenozīmē ka visiem nepatīk.
Juus drošvien savām draudzenēm kuras uzvelk neglītu kleitu vai nemāk krāsoties arī sakat “tu nu gan skaisti izskaties, tev piestāv viss uttt:-D” jo visi jau ir jāpieņem tādi kādi tie ir, nedrīkst but viedokļu dažādība :-D
07.04.2019 18:35 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.01.2019
Kko palaidu garām, kas par skandālu ar Didrihsoni?
07.04.2019 18:42 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Kad es par Alisi uzrakstiju, ka neoatik vinas mutes/zoda linija, tad neviena neko. Kā par Raklinsku, tā uzreiz diskusija uz vairākām lapām.
07.04.2019 18:43 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Tas, ka Tu salīdzini degunu ar kleitu, jau vien liecina par to, ka Tu neko nesaprati.
Bet par draudzību un kleitām.. nē, es neteiktu - fu, kāda tev kleita! bet gan piedāvātu izvēlēties citu kleitu. Ja nepatīk kā draudzene acu ēnas uzklājusi, nesaku - ak dievs kā Tu krāsoties, tīrās šausmas! Bet gan parādu kā būtu smukāk pēc manām domām. Vienu un to pašu lietu var līdz cilvēka apziņai aiznest dažādos veidos - aizskarot un neaizskarot.
Bet komentēt degunus gan neņemos, tos veikalā neviens pats sev nepērk.
07.04.2019 18:44 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kad es par Alisi uzrakstiju, ka neoatik vinas mutes/zoda linija, tad neviena neko. Kā par Raklinsku, tā uzreiz diskusija uz vairākām lapām.
Nu, es personīgi neesmu lasījusi visu diskusiju un netaisos. Godīgi sakot, man vairāk acīs iekrita tas komentārs par Līvu, kura izskatījās pēc “šausmones” sižetā, kurā viņa runāja par savu bērnu, ar kuru viņai neļauj tikties. Bet Tev laikam taisnība, izklausās, ka Tavs komentārs ir līdzīgs “neglītā zoda/deguna” komentāriem, manā uztverē būtība tiešām nemainās.
Jus pašas kurām liekas ka runājat tikai to pareizāko
Nē, man neliekas. ka runāju tikai to pareizāko. Es izteicu kritisku komentāru tā pat kā Tu. Un piekrītu Luī, ka neizklausās, ka Tu saprati, jo vairākas reizes tika uzsvērts, ka nav runa par kritiku kā tādu. Bet citādi noteikti piekrītu, ka
atšķiras arī viedokļi par pareizi/nepareizi.
.
07.04.2019 19:15 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Luī - arī es savai draudzenei neteiktu “fui, tev neglīta kleita”, bet arī neteiktu, ka viņa viņa izskatās labi (ja tā nav).. bet piekritīsi, ka ir tāda sieviešu/draudzeņu kateogrija kas tā darītu, jo grib blakus izskatīties skaistāka :-|:-D
Tēmu par zodu un kritizēšanu turpināt nevēlos. Es Jūs sapratu un Jūs sapratāt mani-paliksim katra pie sava :-P
07.04.2019 20:30 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nu kleitu ar degunu salīdzināt... Tur tiešām neizprot īsti, par ko runājam..
07.04.2019 20:35 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Armanevai - sekotāji diezgan nokritušies. Hm, interesanti kādēļ? :-D pilnīgi 20tukstoši pēkšņi pazuda.
Bet - viņai bilde no LBIA pasākuma un tur redzama Agnese Zeltiņa.. Tik ļoti labi redzams, ka vēlas izskatīties jauna, bet nekas nesanāk. Tā seja tāda nedabiska.. :-| saprotu - visi vēlas izskatīties mūžīgi jauni, bet šis izskatās viens no tiem piemēriem - kā NEVAJAG darīt :-D
07.04.2019 20:47 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Maijai pēdējais Instagram posts ir par to, kā viņa nekad nav uzlabojusi savu izskatu ar kosmētiskajām injekcijām, bet bildēs seja noblurota tā, ka deguns gandrīz pazudis (t)
07.04.2019 21:27 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Nu bildes jau viņa nerediģēja, bet gan žurnāla fotogrāfs :-D bet - viņa jau minēja, ka nav taisījusi injekcijas, bet izmantot Aplikācijas, lai uzlabotu seju bildē - nav minēts :-D bet, varu tikai uzrakstīt - ka dzīvē ir tas pats, kas bildēs. Tīri simpātiska, normāla sieviete priekš sava vecuma. Nekas pārāk skaists un pārāk “ neglīts “, sieviete, kas sevi ir kopusi - 35 gados tā arī izskatīsies, bet protams ir sievietes, kuras pusaudžu gados un vēlāk “uzmet” savam izskatam un paļaujas tikai uz jaunību.. nu tad arī brīnās, kā var skaisti izskatīties :-D
07.04.2019 22:07 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Apskatīju Maijas bildes. Ja viņai ir 35, nav bijušas injekcijas un visās bildēs seja nav labota - viņa izskatās ļoti labi, nav krunciņu, svaigs skats.
08.04.2019 09:29 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Manā skatījumā Maija izskatās lieliski, 35 gadi, kopta, skaista sieviete, nav ko piebilst, esmu pārsteigta par komentāriem "ne pārāk skaista" ne "neglīta", nu daudz sieviešu tajā vecumā tik koptas nav, retums, diemžēl, daudzas LV sievietes krietni palaižās pēc 30.
08.04.2019 09:55 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
Woow, nekad nebūtu domājusi, ka Maijai 35?!! Man likās - viņai ir kādi 25, max 28, tāda jauniņa izskatās (nedomāju to sliktā nozīmē).
08.04.2019 10:47 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Īstaunvienīgā, es jau pāris lapas atpakaļ rakstīju, ka Maija pati bija ielikusi pirms laika, ka viņai pa nakti strauji uzaudzis sekotāju skaits un viņa gaida, kad ig patīrīs, tātad tas ir noticis.. ;))
08.04.2019 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Kaut kā sanācis piesekot Saulietei, kad bija tie NL kari un pēc tam fotošopētā Sauliete Ēģiptē..
tagad viņa aizlidoja uz Bali. Nu bāc, miljons storiji- ko ēd, ko dzer, kā peld, kur peld.. un tā balss dažbrīd kā džekam :-D:-D
08.04.2019 11:52 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
tagad viņa aizlidoja uz Bali. Nu bāc, miljons storiji- ko ēd, ko dzer, kā peld, kur peld.. un tā balss dažbrīd kā džekam

.
Viņas tur gadījumā nebija kārtīgā žvingulī? Dikti neadekvāti uzvedās. Man palika kauns un līdz beigām tā arī nenoskatījos.
08.04.2019 12:03 |
 
Reitings 52
Reģ: 10.05.2016
Viņa nevis ir aizbraukusi atpūsties, viņas visas,bet gan kā žurnālistes kuras taisa tiešos ēterus. Pilnīgi riebjas skatīties, par katru sīkumu atskaitās, liek telefonus viena otras šķīvjos. Pilnīgi kumosus var saskaitīt cik kura ēd. Man tāda atpūta ir nepieņemama, es pati tā nevarētu. Kā vispār acis nesāp tik daudz telefonu spaidot? Un neapnīk? Vienvārdsakot - BESĪ
08.04.2019 12:07 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Hm, Ja instagrams pats tīra fake sekotājus - tad, kā tai čiksei, kuru pieminēja pāris lapas atpakaļ, kurai ir 100tūkstošs sekotāji, vēl ir? :-D ( kuri visi ir fake ) uz bildes bija ap 100-200like.. značit pārejie ~99,5tūkstoši ir neaktīvi, kādēļ tie nav izdzēsti?
Un par Maiju - nu, es tieši pieminēju, ka reti kura sieviete sevi tā kopj, tādēļ visiem tāds - woow, par izskatu, jo viņa to dara. Simpātiska 35gadus veca sieviete, nu standartiņš.
08.04.2019 12:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits