Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viņš grib no attiecībām palikt draugi

 
Reitings 3
Reģ: 02.04.2017
Sveikas meitenes, es nezinu kur vairs vērsties pēc padomiem tāpēc vērsīšos pie jūms.
26.12.2018 19:32 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.04.2017
Es ar savu puisi esam kopā neilgi, un attiecības sākās ļoti ātri, šobrīd mums abiem ir šaubas par musu attiecībām, un mums ir bijuši vienmēr strīdi.
Tiekamies mes diezgan reti jo viņam ir darbs un dzivojam atseviški pagaidām, un es ar savu neuzsticību un grezsirdību viņu vienmer aprašņāju, kas viņam logiski ka nepatīk.
šodien mēs ar viņu runājām pa telefonu un viņš man teica ka vēlās pabūt par draugiem jo viņš mani sāpina arī ar savām izdarībām ( tādā ziņā ka runā un itkā "joko" par citu meitenju lielajam pakaļām un tamlīdzīgi) un lūk tā, es ta noteikti nevaru but draugi, jo es to cilvēku mīlu un esmu pieķērusies viņam. es viņam to teicu bet viņš saka ka labak ir pameiģināt draudzeties nekā vispar škirties un nekā lai nebūtu. Vel ir bijis teicis ka tā nav mana vaina, bet viņa izsturešanas pret mani ir problema jo viņš nekad tik slikti pret nevienu meiteni nav izsturejies, bet es neko sliktu neredzu iznjemot vinja stulbos jociņus.
man ir bail ka mes pie draudzibas paliksim un nekad neatgriezisamies attiecibas
26.12.2018 19:33 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Kāda jēga no attiecībām,ja tās balstās uz sāpēm? Atceros ,ka man bija vienas attiecības kur norunājām ,būt tikai draugi un tā arī viss beidzās,draugi kuri savā starpā vairs nekad nerunājām:-)
26.12.2018 19:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Tu vēl neesi gatava attiecībām, ne ar šo cilvēku, ne kādu citu.
26.12.2018 20:13 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man reiz bija šāda situācija.
Nu kāpēc ir jābūt par kājslauķi, teikšu diekleinehexe vārdiem, kaut kādam bikšainim? Tikai tāpēc, ka viņš to grib?
jo es to cilvēku mīlu un esmu pieķērusies

Tur nebūs nekā cita, kā toksiskas attiecības, nevis draudzīgas. Ja tev ir kaut kādas jūtas pret šo cilvēku, domāts kā, gribi kaut ko vairāk par draudzību, bet otrs varēs drā#ties un bučoties ar citu kaut tavā priekšā, tu spēsi uz to objektīvi skatīties, ka esat tikai draugi un viņam ir tādas tiesības?
Es domāju, ka nē. Es arī nespētu. Nesāpini sevi un labāk nevajag.
26.12.2018 21:00 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Ja šādi tagad skolā māca rakstīt:-|
neuzsticību, grezsirdību, aprašņāju, pameiģināt, izsturešanas, izsturejies, neatgriezisamies

tad jāpiekrīt šim:-D
Tu vēl neesi gatava attiecībām, ne ar šo cilvēku, ne kādu citu.
26.12.2018 21:09 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Tas čalis izklausās zaļš un nenobriedis. Ļoti iespējams, ka viņš uzsver to šķirties un palikt par draugiem, lai Tu vienmēr būtu pieejama tad, kad viņam pēkšņi savajadzēsies drauga plecu jeb siltu, kailu gurnu blakus gultā. Un nebūs jāuzklausa Tavi greizsirdības uzplūdi un "apprašņāšanas", jo jūs taču būsiet vienkārši "just friends".
Par to, ka pats atzīst, pret citām ir izturējies daudz labāk nekā pret tevi - nezinu kā tieši to tulkot, bet forši tas neizklausās. Ok, Tu neko tādu nejūti, bet ja jau viņš tā saka, tad acīmredzot apzinās, ka attiecībās vēlas būt citāds (labāks), bet ar tevi to vienkārši nespēj, jo, neuztver tevi pietiekami nopietni (diezgan loģiski, ka tā, ja jau piedāvā šķirties pašā attiecību sākumā).
Stulbi joki par citu meiteņu pakaļām... kā tas izpaužas? Smejas par citām sievietēm ar pārspīlēti resnām pakaļām, vai arī jūsmo par viņām?
Man nav nekādu pretenziju pret statusu draugi pēc šķiršanās, taču šajā gadījumā tas neizklausās iespējams, ņemot vērā, ka pati, saki "es to cilvēku mīlu un esmu pieķērusies viņam". Viņš baudīs brīva puiša statusu un uzšvilps tev, kad vien vēlēsies, varbūt pat stāstīs, kā tiekas ar citām, bet Tev būs ar to jāsamierinās. Tiešām varēsi? Nebūs sāpīgi? Ir tikai normāli, ka pēc nepatīkamas šķiršanās pāris izvēlas pārtraukt regulāru kontaktēšanos. Tik pat labi vari viņam pateikt standarta atbildi - jā, varam palikt draugi, bet realitātē ar viņu vairs nekomunicēt, paralēli strādājot pie tā, lai viņu izslēgtu no sava prāta. Personīgi es neredzu jēgu par visām varītēm censties būt kopā ar nesen iepazītu puisi, kuram par šīm attiecībām zudusi interese - it īpaši tavos gados.
26.12.2018 22:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dala populācijas šo apzīmējumu izmanto pieklājības pēc.. draudzību nesagaida, bet vismaz atšūs zolidi :-)
26.12.2018 23:21 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Tur jau viss ir beidzies. Neko nesaglābs un palikt draugiem, sāpēs tev pašai. Kādu laiku būs forši, būt draugiem, nevis pavisam svešiniekiem, bet uzradīsies viņam meitene un tevi viņš aizmirsīs, kontakts zudīs un tu būsi salauzta.
27.12.2018 09:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits