Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3976
Reģ: 08.09.2015
Elīnai būs jāved kārtējie saldumi no Tenerifes, lai izlūgtos no savām fanītēm laikus savām kinofilmām, nu švaki ar tiem laikiem pie tiem level up video, tikai viens (pateicoties Džeisonam) ir nopelnījis lielāku uzmanību😀
28.09.2024 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 854
Reģ: 16.11.2009
28.09.2024 10:08 |
 
Patīk
Reitings 40640
Reģ: 12.10.2022
https://www.instagram.com/p/DAYYsL9oN7a/Šajā live sākumā Elīna saka, lai uzdod jebkādu jautājumu, uz visiem atbildēs, jo viņa ir atklāta. Sākumā, no 2:30min, filmētāja vēl pārprasa, vai var uzdot jebkuru jautājumu un Elīna atbild ar jā.
Jautājums: Tu intervijā saki, ka pīpēšana ir tava sarkanā līnija, vai vēl joprojām tā ir?
Elīna: *mēģina izdomāt, ko lai saka un domā, kurā intervijā viņa to teica.* Minstinās un tramīgi atbild ar - jā, es tā vēl joprojām domāju. :D
Un pēc tam vairs nesekoja neviena atbilde uz jautājumiem, tikai runāja par lupatām.
28.09.2024 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 3390
Reģ: 25.05.2009
CallMeAnnika @ 28.09.2024 10:49
https://www.instagram.com/p/DAYYsL9oN7a/Šajā live sākumā Elīna saka, lai uzdod jebkādu jautājumu, uz visiem atbildēs, jo viņa ir atklāta. Sākumā, no 2:30min, filmētāja vēl pārprasa, vai var uzdot jebkuru jautājumu un Elīna atbild ar jā.
Jautājums: Tu intervijā saki, ka pīpēšana ir tava sarkanā līnija, vai vēl joprojām tā ir?
Elīna: *mēģina izdomāt, ko lai saka un domā, kurā intervijā viņa to teica.* Minstinās un tramīgi atbild ar - jā, es tā vēl joprojām domāju. :D
Un pēc tam vairs nesekoja neviena atbilde uz jautājumiem, tikai runāja par lupatām.

Gan jau pakaļkrējēja/filmētāja vēl pēc live p*zdi dabūja no Pidras par to, ka uzdeva šādu jautājumu un nefiltrēja, ko prasa, kaut arī šī bija pateikusi, ka atbildēs uz visiem jautājumiem😁😀
28.09.2024 11:04 |
 
Reitings 9660
Reģ: 27.02.2022
CallMeAnnika @ 28.09.2024 10:49
https://www.instagram.com/p/DAYYsL9oN7a/Šajā live sākumā Elīna saka, lai uzdod jebkādu jautājumu, uz visiem atbildēs, jo viņa ir atklāta. Sākumā, no 2:30min, filmētāja vēl pārprasa, vai var uzdot jebkuru jautājumu un Elīna atbild ar jā.
Jautājums: Tu intervijā saki, ka pīpēšana ir tava sarkanā līnija, vai vēl joprojām tā ir?
Elīna: *mēģina izdomāt, ko lai saka un domā, kurā intervijā viņa to teica.* Minstinās un tramīgi atbild ar - jā, es tā vēl joprojām domāju. :D
Un pēc tam vairs nesekoja neviena atbilde uz jautājumiem, tikai runāja par lupatām.
bled 🤣🤣🤣🤣
28.09.2024 11:09 |
 
Reitings 180
Reģ: 14.09.2024
CallMeAnnika @ 28.09.2024 10:49
https://www.instagram.com/p/DAYYsL9oN7a/Šajā live sākumā Elīna saka, lai uzdod jebkādu jautājumu, uz visiem atbildēs, jo viņa ir atklāta. Sākumā, no 2:30min, filmētāja vēl pārprasa, vai var uzdot jebkuru jautājumu un Elīna atbild ar jā.
Jautājums: Tu intervijā saki, ka pīpēšana ir tava sarkanā līnija, vai vēl joprojām tā ir?
Elīna: *mēģina izdomāt, ko lai saka un domā, kurā intervijā viņa to teica.* Minstinās un tramīgi atbild ar - jā, es tā vēl joprojām domāju. :D
Un pēc tam vairs nesekoja neviena atbilde uz jautājumiem, tikai runāja par lupatām.

Tak viņa tur teica, ka atbildēs uz visiem jautājumiem par Tenerifi! 😂 Kalpone nav vēl izdresēta, ka tas arī nozīmē, tikai atbildes uz jautājumiem par to, cik kafija izmaksā Tenerifē, cik ir pulkstenis Tenerifē, kādi šobrīd laikapstākļi Tenerifē. Nu tādi jautājumi, ko Elča var atbildēt.
Ka tikai šis viņai nav pirmais un pēdējais komandējums kopā ar šo saimnieci.
28.09.2024 11:48 |
 
Reitings 8112
Reģ: 13.04.2022
Ak Dievs lūdzu paskaidrojiet man kāpēc tā pusdebīlā didrene savus fake video sauc par kinofilmām? 🤯😩😩
Kaaaa? Kāpēc?
Super uzspēlēts reels, kur fake ir viss, viņas seja, briesmīgi pupi, kurus drīz varēs aiz ausīm aizkabināt, viņas attiecības ar puspidaru, tas mazais bērns, kurš viņai vajadzīgs tikai kinofilmām. Nu jebal.
28.09.2024 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits