Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 3196
Reģ: 29.01.2009
Didra apakšveļā publikā. Sorry, visi citādi domājošie, bet šis konkrētais bodijs ir apakšveļa. Un tas kadrs, kur šī ar savām sardelēm piesūcas Ņurim, vjek.
Gibam izskatās, ka talants ir, sanāk labi, bet nu redzēsim, cik ilgi tā sadarbība turpināsies. Redz, ka pat Annemarija aizbēga.
Un nē, darba devējam nav jāpērk ēdiens komandējumā, bet ir gan jāizmaksā komandējuma nauda, konkrēti Spānijā tas ir 50 EUR dienā.
24.09.2024 08:23 |
 
Reitings 231
Reģ: 06.07.2024
Nauri, tu pagūlies apakšā zāles pļāvējam?? Izkatās te briest arī pēc plikpaurības.😀😀😀 uz vecumu vēl 100 x neglītāks, tur Turcija sauc pēc matu stādīšanas un deguna apeīvēšanas.😀
24.09.2024 08:37 |
 
Reitings 2131
Reģ: 16.06.2017
cory @ 24.09.2024 02:32

Tas Giba arī... Man sāk arvien vairāk izlikties, ka šis ir vairāk nekā bišķīt naivs un Didrihsoni to kārtējo reizi izmanto. Jā, es saprotu, ka var apraudāties, ja kāds uzdāvina kaut ko, kas ilgi ir bijis vēlmju sarakstā, bet vai tad šis nesaprot, ka tā nav dāvana, bet dvēseles pārdošana Didrihsoniem. Man nekad neviens nav vēl prasījis "atstrādāt" dāvanas, lai kādā vērtībā tās arī būtu. Gibas paša labā, es ceru, ka viņš saņem apmaksu par katru Didras filmēšanās projektu, nevis atstrādā "dāvanu". Tagad arī 19 stundas lido ar 3 reisiem uz Tenerifi, lai pafilmētu Didrihsonus!
UZ T E N E R I F I !!!!
Bļin, ar tik lidojumiem un tik ilgā laikā var aizlidot uz OTRU PASAULES MALU! Uzņēmumi nolīgtajiem content creator apmaksā lidojumus biznesa klasē, zinu arī uzņēmumus, kas lidojumiem, kas garāki par X km vai X stundām, ļauj darbiniekiem lidot biznesa klasē, bet te Giba traucās uz Tenerifi 19 stundas un 3 lidojumus, lai uzfilmētu Didru. Vai tiešām viņam tik ļoti gribējās uz to Tenerifi, lai parakstītos uz tādu lidojumu? Jā, nav problēmu lidot personīgos lidojumus ar Ryanair 19 stundas uz Tenerifi, ja biļetes izmaksā 45 EUR vienā virzienā, bet ja man darba devējs piedāvātu kaut ko tādu, tad es pasūtītu viņu ratā. Vienīgais, ko gribētos Gibam pateikt - know your worth- un ieteikt sastādīt kameras atmaksas grafiku vai atrunāt projektu skaitu, kuros viņam jāpiedalās, lai atstrādātu kameras vērtību. Savādāk vēl nākamos 10mit gadus vajadzēs Didras turku buferus filmēt.

Uztaisiet skrīnu uz aizsūtiet šo Gibam.
24.09.2024 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 977
Reģ: 30.04.2011
Tā apakšlūpa! 😍😍😍

https://failiem.lv/u/28csvdy7ex
24.09.2024 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits