Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.11.2023
Mani tiešām interesē , ko domā cilvēki , kas viņiem ir apkārt katru dienu vai vismaz regulāri , un kāpēc neviens neko nesaka ? Ja jau tik tuvi viņai tie draugi, būtu vismaz vienreiz viņai ieborējuši galvā to, kā visa viņas dzīve un bērna audzināšana izskatās no malas un pārtraukuši ar viņu komunicēt, neatbalstot to dzīvesveidu. Protams, tupi cilvēki izvēlas būt tupi, un tas ir uz viņas atbildību, bet šeit jau problēma ir tajā, ka slimā domāšana nopietni skar arī bērnu, un tur nu gan apkārtējiem vajadzētu pārkāpt pieklājības robežu un teikt visu kā ir . Te vairs nav tas, ka katram savi audzināšanas principi un vecāki labāk zina, kas viņu bērnam ir nepieciešams, bet gan izteikts un nepārprotams debīlisms, kur nav vietas tolerancei.
12.07.2024 14:29 |
 
Reitings 429
Reģ: 06.07.2024
Atkal jau didra prot visu pavērst pretēji, tipiska egoiste. Nu beidz censties aizmālēt te kādam acis, ka mēs nevaram izdarīt secinājumus dēļ viena IG kadra vai story, jo neesam bijuši klāt. Jā, didra, klāt nestāvējām, bet savu ikdienu tu parādi storijos, arī SBF, kur ļoti labi redzējām šos “aizkadrus”, tā kā secinājumus varam izdarīt gan. Sāc, lūdzu, vienreiz saprast, ka pašai ir jāsakārto galva un jāsāk mainīties, beidz vainot visus citus.
12.07.2024 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 1055
Reģ: 08.05.2014
Beidzot noskatījos story no vakardienas, lai saprastu par ko ir stāsts
Nu psc. Es vidusskolas laikā daudz strādāju par auklīti pie dažādiem cilvēkiem, arī turīgiem. Viņiem ar visu pilna laika aukli atradās laiks bērniem, it īpaši brīvdienās un plānoja tās kopīgas. Arī mani kā aukli neviens neslēpa bērnu dzimšanas dienās un nevaru iedomāties, ka kopbildē mani pat nepieaicinātu (labi, saprastu vēl, ja gadījuma aukle pāris reizes mēnesī un nav tuva ģimenei, bet šis nav tas gadījums)
Es ļoti labi atceros tos tēvus, kuriem bija savi biznesi un tiešām milzīga atbildība un vienmēr daudz darba. Tomēr tāpat atrada laiku bērniem. Šie divi nav biznesmeņi. Tā jau ir parodija. Ja neproti ar savu biznesu nestrādāt 24/7, tad ir problēmas. Jo bizness aug lielāks, jo ir jāprot novirzīt darbus citiem cilvēkiem
Un Elīnas konstantais - man nav pat brīvdienu, es nevaru atļauties paņemt brīvdienas, konstanti strādāju…. Kas ir tā stradāšana? Fotosesijas? Uzfilmēt Instagram storijus? Konstanti citiem bāzt sejā, ka esmu biznesa lēdija, kas tik cītīgi strādā un ko gan bez manis šī pasaule darītu?
Cik reizes Elīna ir patiesi viena palikusi ar Džeisonu? Nu cik?
Jā, protams, mēs neredzam pilnīgi visu viņu dzīvi, bet daļu gan
Un vai tiešām nu nevienam nav drosme pateikt Elīnai un Naurim, kaa ir laiks apstāties un pavadīt laiku ar bērnu? Pēctam tas nāks atpakaļ tā, ka šos gadus un laiku vairs nekad neatgriezīs nekas un tad varēs Džeisona dzīvi tik no malas vērot
12.07.2024 14:34 |
 
Reitings 5868
Reģ: 24.07.2023
*Cap @ 12.07.2024 14:34
Beidzot noskatījos story no vakardienas, lai saprastu par ko ir stāsts
Nu psc. Es vidusskolas laikā daudz strādāju par auklīti pie dažādiem cilvēkiem, arī turīgiem. Viņiem ar visu pilna laika aukli atradās laiks bērniem, it īpaši brīvdienās un plānoja tās kopīgas. Arī mani kā aukli neviens neslēpa bērnu dzimšanas dienās un nevaru iedomāties, ka kopbildē mani pat nepieaicinātu (labi, saprastu vēl, ja gadījuma aukle pāris reizes mēnesī un nav tuva ģimenei, bet šis nav tas gadījums)
Es ļoti labi atceros tos tēvus, kuriem bija savi biznesi un tiešām milzīga atbildība un vienmēr daudz darba. Tomēr tāpat atrada laiku bērniem. Šie divi nav biznesmeņi. Tā jau ir parodija. Ja neproti ar savu biznesu nestrādāt 24/7, tad ir problēmas. Jo bizness aug lielāks, jo ir jāprot novirzīt darbus citiem cilvēkiem
Un Elīnas konstantais - man nav pat brīvdienu, es nevaru atļauties paņemt brīvdienas, konstanti strādāju…. Kas ir tā stradāšana? Fotosesijas? Uzfilmēt Instagram storijus? Konstanti citiem bāzt sejā, ka esmu biznesa lēdija, kas tik cītīgi strādā un ko gan bez manis šī pasaule darītu?
Cik reizes Elīna ir patiesi viena palikusi ar Džeisonu? Nu cik?
Jā, protams, mēs neredzam pilnīgi visu viņu dzīvi, bet daļu gan
Un vai tiešām nu nevienam nav drosme pateikt Elīnai un Naurim, kaa ir laiks apstāties un pavadīt laiku ar bērnu? Pēctam tas nāks atpakaļ tā, ka šos gadus un laiku vairs nekad neatgriezīs nekas un tad varēs Džeisona dzīvi tik no malas vērot
jā,mēs neredzam visu viņu dzīvi,bet pat bail iedomāties,kas tur notiek😭un jādomā,ka nekas tur labs nenotiek🥶arī ar viņu vecākiem,kā Elinas itkā stingrais tēvs skatās uz viņas plikiem krūts galiņiem un mūžīgi pagriezto pakaļu?🤣Kā jūtas Elinas un Naura mammas ,lasot par saviem bērniem ne tos labākos komentārus.
12.07.2024 14:52 |
 
Reitings 308
Reģ: 03.01.2023
Elīna tik ļoti mīl savu dēliņu un tik ļoti centīgi plānoja dzimšanas dienas Detaļas, sarūpēja sev tik skaistu frizūru , paspēja fotosesiju veikalam uztaisīt, sev skaistu kleitu piemeklēja, izdomāja dreskodu, bet aizmirsa pašu galveno, sapucēt jubilāru, tam tik parasta pelēka maiciņa vien, ne svinīgi ne dreskods tur nebij. Sajūta ka svinēja savu nevis dēla dzimpuku. Fuj fuj fuj
12.07.2024 15:25 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
Tagad didrai būs ar dēlu video. Radīs cik ļoti mīl. Bet pēc laika atkal piemirsies ,kad ir dēls.
12.07.2024 15:40 |
 
Reitings 230
Reģ: 06.07.2024
Nauris laikam sajutās un saprata ,ka arī ir sūdigs , sāka pirkt dēlam vainas apziņas dāvanas.
12.07.2024 15:42 |
 
Reitings 230
Reģ: 06.07.2024
Bbblll @ 12.07.2024 14:29
Mani tiešām interesē , ko domā cilvēki , kas viņiem ir apkārt katru dienu vai vismaz regulāri , un kāpēc neviens neko nesaka ? Ja jau tik tuvi viņai tie draugi, būtu vismaz vienreiz viņai ieborējuši galvā to, kā visa viņas dzīve un bērna audzināšana izskatās no malas un pārtraukuši ar viņu komunicēt, neatbalstot to dzīvesveidu. Protams, tupi cilvēki izvēlas būt tupi, un tas ir uz viņas atbildību, bet šeit jau problēma ir tajā, ka slimā domāšana nopietni skar arī bērnu, un tur nu gan apkārtējiem vajadzētu pārkāpt pieklājības robežu un teikt visu kā ir . Te vairs nav tas, ka katram savi audzināšanas principi un vecāki labāk zina, kas viņu bērnam ir nepieciešams, bet gan izteikts un nepārprotams debīlisms, kur nav vietas tolerancei.

Es pazīstu Naura radu Artūru Arutjunovu ,viņš ir vairak truku izcelsmes un viņš parasti saka,ka nekomentēs Elinu kā tādu ,bet ir licis saprast,ka tās ir tīrās šausmas.
Un Naurim kā tādam bez Elīnas nav ne vainas,normāls čalis,draugs ar ko parunāt patusēt, bet bez Elīnas.
12.07.2024 15:45 |
 
Reitings 10552
Reģ: 13.08.2023
Kirbis32 @ 12.07.2024 15:42
Nauris laikam sajutās un saprata ,ka arī ir sūdigs , sāka pirkt dēlam vainas apziņas dāvanas.
Man ož pēc #sadarbība
12.07.2024 16:06 |
 
Reitings 856
Reģ: 23.11.2022
Didra ir ļoti slikta māte, nu maximāli!
Kā var dēlam nebūt sava istaba, bet gada mātei ir atsevišķa sava istaba dzīvoklī? Kur sīkais gulēs, dzīvosies kad paaugsies? Tur pat pie tā teļuka ar Mašu un lāci?
12.07.2024 16:07 |
 
Reitings 3178
Reģ: 11.10.2022
Naura mamma šo farsu ir jau sen pametusi, viņa mīl savu dēlu, bet saprot, ka pati uz visu šo nevar noraudzīties un distancējas. Sāpīgi visiem 🤷‍♀️
12.07.2024 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 152
Reģ: 19.10.2009
Tieši pirms kāda laika iemetu savas 5 kapeikas par to, ka bērnam nav vispār nekādu fizisko un kognitīvo rotaļlietu, kur un kā sevi attīstīt..
Un ko es redzu - Nauri, paldies tev, kosmoss ir sūtījis kādu zīmi, bērnam ir uzdāvināti foršie kluči 👏👏👏👏
12.07.2024 16:28 |
 
Reitings 3491
Reģ: 02.04.2020
Roze sarkanā @ 12.07.2024 13:35
Elina Nauri nozombējusi laikam,nu nav viņam smadzeņu??Viņš tur komentāros kautko rupji atbild. Nauri,tu pats izvēlējies rādīt visiem savu dzīvi,nu tad mums arī ir tiesības paust savu viedokli,arī negatīvu??Man kautkā liekās,ka Nauris pret Eīnu rupji izturas,bez kameras,protams?jo kurš gan spētu izturēt diendienā sev blakus tādu,nu ļoti dumju,sievieti?

Vari lūdzu kādu screenshotu iemest kur pāķis cepjas?
Man viņš ir īpaši sirdij tuvs 💅🏻💅🏻
12.07.2024 16:37 |
 
Reitings 309
Reģ: 12.07.2024
Visvairāk žēl bērna, jo ja didrai pie kājas viss un viņai šķiet ka arī antireklāma ir reklāma, tad bērns izaugs, ies skolā, bet internets neko neaizmirst.. Godīgi sakot, kauns par to ka tāda sieviete ir ietekmele, ka viņai seko bars aitu, kas pērk tās visas lupatas! LUPATAS! Runājot par Nauri, kas teicis, ka laime nav naudā?? Un pats arī ar īpaši dziļu prāta rievu neizceļas! Tāpēc piecieš visu..Bet par didru tiešām ir kauns...es glupāku ietekmeli neesmu redzejusi... Lai slava "Ietekmelei", kas IG ar saviem storijiem panākusi, ka tai netīrelei nav vairs pleķainas kājas! Sekla, tukša un mega stulba. Un ja kāds teiks, ka skauž...nē tas ir spāņu kauns - dara citi, bet kaunies tu...
12.07.2024 16:40 |
 
Reitings 7756
Reģ: 09.09.2021
Gudralapsa @ 12.07.2024 16:11
Naura mamma šo farsu ir jau sen pametusi, viņa mīl savu dēlu, bet saprot, ka pati uz visu šo nevar noraudzīties un distancējas. Sāpīgi visiem ?‍♀️

Kā Tu to zini? Esi Naura māsa, radiniece vai Naura mammas draudzene?
Jūs kāda bijāt klāt tajā ballītē, ka varat 100% apgalvot, ka Džeisons uzskata auklīti par mammu? Sen jau ir laiks adminiem dzēst šo diskusiju tāpat kā par Kivičiem.
12.07.2024 16:50 |
 
Reitings 5868
Reģ: 24.07.2023
Doiliene @ 12.07.2024 16:07
Didra ir ļoti slikta māte, nu maximāli!
Kā var dēlam nebūt sava istaba, bet gada mātei ir atsevišķa sava istaba dzīvoklī? Kur sīkais gulēs, dzīvosies kad paaugsies? Tur pat pie tā teļuka ar Mašu un lāci?
nesen vēl tur sev ievilka melnu dīvānu,viņai taču vajag vietu,kur bībeli lasīt🤣🤣
12.07.2024 17:07 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
Gudralapsa @ 12.07.2024 16:11
Naura mamma šo farsu ir jau sen pametusi, viņa mīl savu dēlu, bet saprot, ka pati uz visu šo nevar noraudzīties un distancējas. Sāpīgi visiem ?‍♀️
tā izskatās, pareizi dara.
12.07.2024 17:09 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
Cik šausmīgi, nožēlojami un pretīgi. Dēlam dzimšanas diena, bet māte "gozējas" sporta zāles ģērbtuvē ar "saviem bombīgajiem apģērbiem " cik pretīgi. Tai vietā ,lai šodien izbaudītu dienu ar savu mazo.
12.07.2024 17:23 |
 
Reitings 381
Reģ: 24.09.2022
Danuta @ 12.07.2024 16:50

Kā Tu to zini? Esi Naura māsa, radiniece vai Naura mammas draudzene?
Jūs kāda bijāt klāt tajā ballītē, ka varat 100% apgalvot, ka Džeisons uzskata auklīti par mammu? Sen jau ir laiks adminiem dzēst šo diskusiju tāpat kā par Kivičiem.
esmu bijusi darba darīšanās ar Didru (nesaistīti nācās komunicēt) un jā, pati savām acīm redzēju cik bērns ir vienaldzīgs un cik pretdabisks brīdis bija, kad vajadzēja nofilmēt story un pēkšņi bija feik mīlestība bērnam. Kad beidza filmēt, Dž tika nolikts malā un seja atgriezās ierastā pūpēdī. Un jā, Dž auklītei skrien pretī ar smaidu.
12.07.2024 17:34 |
 
Reitings 119
Reģ: 20.03.2024
Gudralapsa @ 12.07.2024 16:11
Naura mamma šo farsu ir jau sen pametusi, viņa mīl savu dēlu, bet saprot, ka pati uz visu šo nevar noraudzīties un distancējas. Sāpīgi visiem ?‍♀️

Vispār jau ja tā padomā, gan jau tur kaut kāds čē pē ir bijis no Naura ģimenes puses, jo tomēr agrāk diezgan bieži viņi brauca uz Ventspili, gan uz savu super eksklūziv dzīvokli, gan pie Naura mammas, bet nu jau labu laiku nav braukuši uz Ventspili. Pēdējo reizi, kad bija, Nauris bija viens pats un to reizi arī reklamēja mammas jauno biznesiņu.
12.07.2024 17:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits