Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 453
Reģ: 06.11.2021
Kate9 @ 06.07.2024 16:57
Lašu šos visus murgus un nevaru saprast, nu cik te % tik tiešām nelaimīgo, nenovērtēto sieviešu ir un kāda ir tā vecuma kategorija? Ja palasi diskusijas, visas milionares, vizuali idéalas, bet pa faktu lielaka dala mucas audzetas, kuram aizbraukt uz Rigu ir gada notikums ???
Nu kur var būt taads naids un skaudiba? Kas Jums iekšā? Didrihsone sapucējusies, svētki super -viesi super un pasākums super! Un dāvanas tagad ejam apdirst ??????? un ko Jums uzdāvātu ? Knupīti bērnam??????? Nu totāla skaudība un tik tizli, ka vecenes , kas izskatās kā totālākā misene un turētas mucā- nodirsīs skaistas , spilgtas un interesantas sievietes ?? Lasu un ahujevaju reali ?? es reali ceru, ka te pieduras dažasa, neticu ka var būt nu tik viss slikti jums?
Naurik, Tu? 😁
06.07.2024 17:09 |
 
Reitings 224
Reģ: 01.04.2023
Vai Elīnas ballītee bija tas puisis no Runas skolas Meikšāns? Vienu laiku viņi ļoti sadarbojas, pēdējā laikā neredzu.
06.07.2024 17:11 |
 
Reitings 51529
Reģ: 20.07.2021
Anetiite @ 06.07.2024 17:09
Naurik, Tu? ?

Vai Nauriks beidzot novāca to miskastes maisu kaudzi, kas 3 dienas mētājās pie bombīgā rozā veikala trepēm? 😀😀Vai varbūt Didra pie tiem taisīs fofosesiju un reklamēs bezvīļu apenes?
06.07.2024 17:26 |
 
Reitings 817
Reģ: 05.09.2023
Anetiite @ 06.07.2024 17:09
Naurik, Tu? ?
nē, tā ir Jelgavas elīna, kura mūždien čurā karstu no didras postiem komentāru sadaļā slavinot viņu 😀
06.07.2024 17:50 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
Elina tikai draudzējas ar tieviem cilvēkiem. Tapec arī " pasākuma " bija tikai burkanini. Un pārējo paši varēja nopirkt pie busa, ja gribēja est
06.07.2024 18:15 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
Anetiite @ 06.07.2024 17:09
Naurik, Tu? ?
elīna, ir lauku pāķe. Tas ,ka viņa dzīvo Rīgā nemaina faktu, ka viņa dzīvē būs pabira un suds vien nekas vairāk.
06.07.2024 18:16 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
Elina, tu esi dzīves kļūda. Ne velti tava māte pat tevi negribēja, kur nu vēl kāds cits
06.07.2024 18:18 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
Anetiite @ 06.07.2024 17:09
Naurik, Tu? ?
naurik tu jau biji tikties ar geju draugiem saviem. Daudzi putniņi ir pačukstējuši, ka tev tomēr vairāk uz zēniem velk 😘
06.07.2024 18:19 |
 
Reitings 231
Reģ: 06.07.2024
Es šokā par tiem podiem puķu viņas mājā.
Cilvēks ar totālām mentālām proglēmām un totāli slimu galvu.
Žēl tā bērna,kas tur atrodas un elpo visu to zaparu,ķīmiju.
06.07.2024 18:45 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.04.2023
Kate9 @ 06.07.2024 16:57
Lašu šos visus murgus un nevaru saprast, nu cik te % tik tiešām nelaimīgo, nenovērtēto sieviešu ir un kāda ir tā vecuma kategorija? Ja palasi diskusijas, visas milionares, vizuali idéalas, bet pa faktu lielaka dala mucas audzetas, kuram aizbraukt uz Rigu ir gada notikums ???
Nu kur var būt taads naids un skaudiba? Kas Jums iekšā? Didrihsone sapucējusies, svētki super -viesi super un pasākums super! Un dāvanas tagad ejam apdirst ??????? un ko Jums uzdāvātu ? Knupīti bērnam??????? Nu totāla skaudība un tik tizli, ka vecenes , kas izskatās kā totālākā misene un turētas mucā- nodirsīs skaistas , spilgtas un interesantas sievietes ?? Lasu un ahujevaju reali ?? es reali ceru, ka te pieduras dažasa, neticu ka var būt nu tik viss slikti jums?

Lasu un raudu aiz smiekliem!😁 "Didrihsone sapucējusies!" Naurīt, TOTĀLĀKĀ MISENE ir tavas sievas galvā! Augstprātība un totālākais uzmanības deficīts!
06.07.2024 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 3196
Reģ: 29.01.2009
Esmu vīlusies, kāpēc Elinčikam nebija spēle, kur publiski novaksē kādu ķermeņa daļu?
06.07.2024 19:02 |
 
Reitings 5933
Reģ: 24.07.2023
Kate9 @ 06.07.2024 16:57
Lašu šos visus murgus un nevaru saprast, nu cik te % tik tiešām nelaimīgo, nenovērtēto sieviešu ir un kāda ir tā vecuma kategorija? Ja palasi diskusijas, visas milionares, vizuali idéalas, bet pa faktu lielaka dala mucas audzetas, kuram aizbraukt uz Rigu ir gada notikums ???
Nu kur var būt taads naids un skaudiba? Kas Jums iekšā? Didrihsone sapucējusies, svētki super -viesi super un pasākums super! Un dāvanas tagad ejam apdirst ??????? un ko Jums uzdāvātu ? Knupīti bērnam??????? Nu totāla skaudība un tik tizli, ka vecenes , kas izskatās kā totālākā misene un turētas mucā- nodirsīs skaistas , spilgtas un interesantas sievietes ?? Lasu un ahujevaju reali ?? es reali ceru, ka te pieduras dažasa, neticu ka var būt nu tik viss slikti jums?
mums visām tiešām viss ir labi,un ko te skaust? Elinu? Kas izskatās viena vecuma ar savu mammu,tāds rūķītis ar kupri,piedodiet, neizglītota,glupa, bez gaumes izjūtas,un tik ļoti neaudzināta,bez jebkādām interesēm,kā atver muti,tā tāds pļūtiens🤮🤮🤮mele, kura neieredz savu dēlu,jo mīl tikai sevi.Cilvēks,ar tik lieliem kompleksiem,ka gatava sevī visu pārtaisīt,tas nekas,ka pēc tam izskatās pēc transvestīta.Ko te skaust???🤣Te var tikai viņu pažēlot,jo arī tie,kas bija tajā Elinas slavināšanas pasākumā nebija viņas draugi,tie bija cilvēki,kas domā,ka varbūt dabūs savā mazā biznesiņā kādu sekotāju. Pasākumam beidzoties,esmu pārliecināta,klačojās un šausminājās par Elīnu, ko tur skaust???Un ja Didrihsoni nedzēstu komentārus savos profilos,tad mēs visi redzētu īsto situāciju,ko cilvēki par viņiem domā🤣🤣Un par tām puķēm,cik jābūt tiešām tupai sievietei,lai pateiktu,ka šis ir vislielākais un skaistākais pušķis,nezinu,kurš man to uzdāvināja, atsaucies!Ak dievs,tā izrādīt savu necieņu pret saviem viesiem😭🤮Ko tur skaust? Garīgi atpalikušu sievieti,kurai interesē tikai savi kilogrami un savas pakaļas izrādīšana🤮
06.07.2024 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 15
Reģ: 13.07.2010
Kate9 @ 06.07.2024 16:57
Lašu šos visus murgus un nevaru saprast, nu cik te % tik tiešām nelaimīgo, nenovērtēto sieviešu ir un kāda ir tā vecuma kategorija? Ja palasi diskusijas, visas milionares, vizuali idéalas, bet pa faktu lielaka dala mucas audzetas, kuram aizbraukt uz Rigu ir gada notikums ???
Nu kur var būt taads naids un skaudiba? Kas Jums iekšā? Didrihsone sapucējusies, svētki super -viesi super un pasākums super! Un dāvanas tagad ejam apdirst ??????? un ko Jums uzdāvātu ? Knupīti bērnam??????? Nu totāla skaudība un tik tizli, ka vecenes , kas izskatās kā totālākā misene un turētas mucā- nodirsīs skaistas , spilgtas un interesantas sievietes ?? Lasu un ahujevaju reali ?? es reali ceru, ka te pieduras dažasa, neticu ka var būt nu tik viss slikti jums?

Knupīti bērnam viņa arī saplēstu "netīšām"
06.07.2024 19:26 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
Protams, pēc tik jaudīgas rebrendinga ballītes un Elīnas dzimšanas dienas, Dž svētkus svinēs ģimenes lokā bez grandiozām ballītēm. Tas pat ir labi, bet Dž ģimene ir Nauris un auklīte. Dž filmētāju redz tikpat bieži cik savu māti.
Vai svinības ģimenes lokā nozīmēs aiziet uz restorānu un iesviest bērnam frišku mutē, lai netraucē sēdēt telefonā vai ģimenes svinības ar auklīti un filmētāju, jo Elīnai būs jātirinās koriģējošajā bodijā?
Šāds lēmums, jo pagājušo gadu Elīna neesot svinējusi savu dzimšanas dienu, bet dēla. Šogad otrādi. Es gan atminos, ka Elīna savā dz/d uztaisīja kārtējo bombīgo fotosesiju ar zirgiem, Rundāles pilī, tad cepa kūkas meistarklasē, un beigās dēla ballīti pārvērta par savu.
06.07.2024 19:45 |
 
Reitings 42
Reģ: 22.09.2023
Tūliņ man te būs "uzbrukums" , bet pasekoju nedaudz šīs ģimenes ikdienai iekš insta.
Es ceru, ka tā nav, bet vai tam pusītim nav kautkādi attīstības traucējumi un tāpēc māmiņa pret viņu izturas kā pret tukšu vietu? Viņš neatpazīat mammu ( tēti, auklīti vecmāmiņu sauc par mammu), ļoti bieži uzvedas dīvaini, tik pat kā neveido acu kontaktu, neēd pats, nerunā. Divgadnieam būtu jābūt vismaz 50 vārdu krājumam. 2gadnieki dārziņā dziesmiņas dzied. Pieļauju domu, ka šādas lēnas attīstības dēļ arī puisītis netiek laists uz dārziņu, jo noteikti audzinātājas pamanīs un aizrādīs vai dos padomus vecākiem.
Skumji skatīties uz šo ģimeni. Žēl tā puisīša.
Bet vēl skumjāk, ka šos cilvēkus tik daudzi atbalsta un piever acis uz viņu vērtībām.
06.07.2024 20:05 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
Kate9 @ 06.07.2024 16:57
Lašu šos visus murgus un nevaru saprast, nu cik te % tik tiešām nelaimīgo, nenovērtēto sieviešu ir un kāda ir tā vecuma kategorija? Ja palasi diskusijas, visas milionares, vizuali idéalas, bet pa faktu lielaka dala mucas audzetas, kuram aizbraukt uz Rigu ir gada notikums ???
Nu kur var būt taads naids un skaudiba? Kas Jums iekšā? Didrihsone sapucējusies, svētki super -viesi super un pasākums super! Un dāvanas tagad ejam apdirst ??????? un ko Jums uzdāvātu ? Knupīti bērnam??????? Nu totāla skaudība un tik tizli, ka vecenes , kas izskatās kā totālākā misene un turētas mucā- nodirsīs skaistas , spilgtas un interesantas sievietes ?? Lasu un ahujevaju reali ?? es reali ceru, ka te pieduras dažasa, neticu ka var būt nu tik viss slikti jums?
Es ceru, ka tu pieduries...
06.07.2024 20:19 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
SviestMaize @ 06.07.2024 20:05
Tūliņ man te būs "uzbrukums" , bet pasekoju nedaudz šīs ģimenes ikdienai iekš insta.
Es ceru, ka tā nav, bet vai tam pusītim nav kautkādi attīstības traucējumi un tāpēc māmiņa pret viņu izturas kā pret tukšu vietu? Viņš neatpazīat mammu ( tēti, auklīti vecmāmiņu sauc par mammu), ļoti bieži uzvedas dīvaini, tik pat kā neveido acu kontaktu, neēd pats, nerunā. Divgadnieam būtu jābūt vismaz 50 vārdu krājumam. 2gadnieki dārziņā dziesmiņas dzied. Pieļauju domu, ka šādas lēnas attīstības dēļ arī puisītis netiek laists uz dārziņu, jo noteikti audzinātājas pamanīs un aizrādīs vai dos padomus vecākiem.
Skumji skatīties uz šo ģimeni. Žēl tā puisīša.
Bet vēl skumjāk, ka šos cilvēkus tik daudzi atbalsta un piever acis uz viņu vērtībām.

Puisītim ir divi tupi vecāki, kuri savā starpā nesarunājas. Nekādus dialogus nedzird, varbūt aukle arī nav baigi runīga!
06.07.2024 20:27 |
 
Reitings 231
Reģ: 06.07.2024
Oo skatos Didrai vēl līdz šodienas 20.34 vakardienas make up uzliktais,nesaprotu kā var tādu seja nest ,mana seja pati pieprasa ko tādu vienmēr nomazgāt nost, tik netīrīga sieviete.fui
06.07.2024 20:35 |
 
Reitings 231
Reģ: 06.07.2024
Kate9 @ 06.07.2024 16:57
Lašu šos visus murgus un nevaru saprast, nu cik te % tik tiešām nelaimīgo, nenovērtēto sieviešu ir un kāda ir tā vecuma kategorija? Ja palasi diskusijas, visas milionares, vizuali idéalas, bet pa faktu lielaka dala mucas audzetas, kuram aizbraukt uz Rigu ir gada notikums ???
Nu kur var būt taads naids un skaudiba? Kas Jums iekšā? Didrihsone sapucējusies, svētki super -viesi super un pasākums super! Un dāvanas tagad ejam apdirst ??????? un ko Jums uzdāvātu ? Knupīti bērnam??????? Nu totāla skaudība un tik tizli, ka vecenes , kas izskatās kā totālākā misene un turētas mucā- nodirsīs skaistas , spilgtas un interesantas sievietes ?? Lasu un ahujevaju reali ?? es reali ceru, ka te pieduras dažasa, neticu ka var būt nu tik viss slikti jums?

Tev arī nesanāks saprast,jo esi vienā domāšanas līmenītī kā Didra un tas ir skumji.
Kam nez sakuž Elīnas dārza ballīte ar labu ēdienu,itkā cilvēkiem,mūziku,ok tas ir izdevies,bet jēga? Es to domāju kā priekš Elīnas kas ir akls cilvēks un spēj novērtēt un kaukt par ēdienu,kuru pati kat need. 😀😃 Varu derēt iekodās un aizmeta. Jēga no tā visa? Savs bērns svešs,citu omķeni sauc par savu mammā.😀😀 te ir tik daudz kā skaust...
Cilvēks ir cirks un skatuve jebkuram cilvēkam, te var tik matus plēst aiz šoka laukā kāda "super mamma" super biznesa haizivs" ir elīna.
Tevi te neviens nav saucis un ej fano par savu danriku fuksijas ,fosīlijas monstru.
06.07.2024 20:43 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.04.2023
SviestMaize @ 06.07.2024 20:05
Tūliņ man te būs "uzbrukums" , bet pasekoju nedaudz šīs ģimenes ikdienai iekš insta.
Es ceru, ka tā nav, bet vai tam pusītim nav kautkādi attīstības traucējumi un tāpēc māmiņa pret viņu izturas kā pret tukšu vietu? Viņš neatpazīat mammu ( tēti, auklīti vecmāmiņu sauc par mammu), ļoti bieži uzvedas dīvaini, tik pat kā neveido acu kontaktu, neēd pats, nerunā. Divgadnieam būtu jābūt vismaz 50 vārdu krājumam. 2gadnieki dārziņā dziesmiņas dzied. Pieļauju domu, ka šādas lēnas attīstības dēļ arī puisītis netiek laists uz dārziņu, jo noteikti audzinātājas pamanīs un aizrādīs vai dos padomus vecākiem.
Skumji skatīties uz šo ģimeni. Žēl tā puisīša.
Bet vēl skumjāk, ka šos cilvēkus tik daudzi atbalsta un piever acis uz viņu vērtībām.

Un kāda bērniņam var būt attistība, ja ar viņu NENODARBINA. Neesam lietas kursā, ko auklīte ar mazo dara - māca, runājās, spelējās. Šajā vecuma bernam jāprot likt piramīdinas, atpazit formas, dzivnieki, jāprot vismaz kaut kadas zilbes, atsevišķi vārdi izrunāt. Bet te jau tikai močī un bērniņš aug savā nodabā, kāda tur attīstība.
Un kad savā pasākumā Elinčiks runāja uz skatuves un Džeisons uzkāpa, skrēja pie Naura, šī pat acu kaktiņu bērnam neuzmeta!!! Kā???!!! Tu māe, pat neieraugi savu bērnu, Tev svarīgāt ir jau kuro reizi malt savu un Dieva "biznesu".
06.07.2024 21:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits