Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
Daisey @ 07.04.2020 15:00

Šausmas. Pupi pa priekšu iet ??

Nu kā riktīgai govei pienākas??
Nahuj pārdot maskas, ja pati tajā pašā laikā neievēro sēdēšanu mājās?
07.04.2020 15:06 |
 
Reitings 35380
Reģ: 11.02.2015
Ok, cepieties par visu pārējo, bet šādas maskas patiešām lieto CITU aizsardzībai no iespējamas inficēšanās. Te arī iepriekš rakstīja - tu vari būt vīrusa nēsātājs bez simptomiem, līdz ar to tomēr lieku risku radi apkārtējiem. Ja maska ir virsū, tad tas risks mazinās.
Ne ar ko jau no aptiekā nopērkamajām šī maska neatšķiras pēc principa. Bet pluss ir, ka var mazgāt un lietot atkārtoti.
Palasiet, Čehijā tās tūlīt ieviesīs kā obligātas - kaut vai pašu mājās šūtas. Tak što... Pašas Didras fane tiešam neesmu un aizstāve arī nē :D bet nu nevajag jau arī cepties par lietām, kur viss ir normā.
Un par tiem nodokļiem runājot (ja reiz nav butterfly produkts, kā tad nomaksā nodokļus?) - vai tad viņas mamma nevar būt reģistrējusies, piemēram, par saimnieciskā darba veicēju? Viņa taču arī citiem un visu citu ko šuj kā pakalpojumu. Vismaz tā es sapratu.
07.04.2020 15:42 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
O! Šodien uzacis kā ērgļa spārni
07.04.2020 15:49 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
reina @ 07.04.2020 15:42
Ok, cepieties par visu pārējo, bet šādas maskas patiešām lieto CITU aizsardzībai no iespējamas inficēšanās. Te arī iepriekš rakstīja - tu vari būt vīrusa nēsātājs bez simptomiem, līdz ar to tomēr lieku risku radi apkārtējiem. Ja maska ir virsū, tad tas risks mazinās.
Ne ar ko jau no aptiekā nopērkamajām šī maska neatšķiras pēc principa. Bet pluss ir, ka var mazgāt un lietot atkārtoti.
Palasiet, Čehijā tās tūlīt ieviesīs kā obligātas - kaut vai pašu mājās šūtas. Tak što... Pašas Didras fane tiešam neesmu un aizstāve arī nē :D bet nu nevajag jau arī cepties par lietām, kur viss ir normā.
Un par tiem nodokļiem runājot (ja reiz nav butterfly produkts, kā tad nomaksā nodokļus?) - vai tad viņas mamma nevar būt reģistrējusies, piemēram, par saimnieciskā darba veicēju? Viņa taču arī citiem un visu citu ko šuj kā pakalpojumu. Vismaz tā es sapratu.

Ok, cepieties par visu pārējo, bet šādas maskas patiešām lieto CITU aizsardzībai no iespējamas inficēšanās. Te arī iepriekš rakstīja - tu vari būt vīrusa nēsātājs bez simptomiem, līdz ar to tomēr lieku risku radi apkārtējiem. Ja maska ir virsū, tad tas risks mazinās.
Ne ar ko jau no aptiekā nopērkamajām šī maska neatšķiras pēc principa. Bet pluss ir, ka var mazgāt un lietot atkārtoti.
Palasiet, Čehijā tās tūlīt ieviesīs kā obligātas - kaut vai pašu mājās šūtas. Tak što... Pašas Didras fane tiešam neesmu un aizstāve arī nē bet nu nevajag jau arī cepties par lietām, kur viss ir normā.
Un par tiem nodokļiem runājot (ja reiz nav butterfly produkts, kā tad nomaksā nodokļus?) - vai tad viņas mamma nevar būt reģistrējusies, piemēram, par saimnieciskā darba veicēju? Viņa taču arī citiem un visu citu ko šuj kā pakalpojumu. Vismaz tā es sapratu

Šīs auduma makskas nepasargā no vīrusiem- 0,00%
Maskas ir jānēsā (medicīniskās nevis šīs AUDUMA) jau inficētam cilvēkam lai pasargātu citus no inficēšanās.
07.04.2020 15:57 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
oi, divi teksti iekopējas?‍♀️???
Bet nu doma skaidra.?
07.04.2020 15:57 |
 
Reitings 29
Reģ: 06.04.2020
Nē palasiet ko raksta officiālās mājas lapas, WHO utt nevis toma jokus lasiet.
JEBKURA MASKA AIZSARGĀS BET NE TIK LABI kā medicīniskās joptvai.
07.04.2020 16:38 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
Te tak lielākā daļa noteikti nemaz nezina, kas ir WHO... + man jau šķiet, ka jebkāda maska vismaz aizsargā tādā veidā, ka rokas mazāk pie sejas gribas likt.
07.04.2020 17:03 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Man patīk, ka dažas 'gudrules' te atnāk un bāž vienā maisā visas. Tas ka es to kko izsakos par elīnu nenozīmē, ka mans intelekts ir viņas līmenī. Bet nē, jāpiereģistrējas un jauzraksta - 'te tak lielākā daļa nezina, kas ir who' :D kjipa pasaules gudrule iemācījusies atšķirt ziņu avotus :D
07.04.2020 17:17 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Spring1122 Xavier un tie vēl citi kuri kliedz par WHO informāciju. Ieliksi linku kur ir rakstīta tāda informācija.
https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public/when-and-how-to-use-masks
Šī informācija saka, ka maskas nav jāvelk veseliem cilvēkiem un tās nepasargā no vīrusa.( pirmais video) Tur nav teikts citēju
JEBKURA MASKA AIZSARGĀS BET NE TIK LABI kā medicīniskās joptvai.

Vīrusu var dabūt arī caur acīm. Nav jaaiztiek tikai mute vai deguns, bet arī acis. Daudziem cilvēkiem maskas rada vēlmi tās piekārtot. Tātad iespējami pieskarties acīm.
ROKU HIGĒNA UN NEIEŠANA PUBLISKĀS VIETĀS IR 100% EFEKTĪVĀKA NEKĀ MASKAS.
Viens pētījums (ja atradīšu ielikšu) salīdzināja dažādu paštaisītu masku efektivitāti. Ja cilvēks šķauda tad audumam iet cauri aptuveni 40% no siekalām un pilieniem. Auduma maskas ir jāliek cilvēkiem kuri ir slimi, ja grib mazāk izplatīt vīrusu.
07.04.2020 17:22 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Auduma maskas va jebkāda cita veida maskas iesaka lietot citās valstīs kur epidēmija ir daudz reiz lielāka lai samazinatu tās izplatīšanos. Daudziem cilvēkiem slimība noris bez simptomiem , bet viņi var izplatīt vīrusu. Tāpēc maska tur iesaka vilkt lai kontrolētu izplatību nevis lai pasargātu sevi no vīrusa iegūšanas. Ja kāds arī velk masku tad tā neaizsargā pašu cilvēku no vīrusa, bet aizsargā citus apkārtējos, ja nu viņš būtu asimptomātisks.
07.04.2020 17:30 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
Stalkerlvl1000 @ 07.04.2020 17:17
Man patīk, ka dažas 'gudrules' te atnāk un bāž vienā maisā visas. Tas ka es to kko izsakos par elīnu nenozīmē, ka mans intelekts ir viņas līmenī. Bet nē, jāpiereģistrējas un jauzraksta - 'te tak lielākā daļa nezina, kas ir who' :D kjipa pasaules gudrule iemācījusies atšķirt ziņu avotus :D

Es teicu “lielākā daļa”, nevis visas. Man prieks, ka zini, kas ir WHO :D
07.04.2020 17:33 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
Kiskismau @ 07.04.2020 17:22
Spring1122 Xavier un tie vēl citi kuri kliedz par WHO informāciju. Ieliksi linku kur ir rakstīta tāda informācija.
https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public/when-and-how-to-use-masks
Šī informācija saka, ka maskas nav jāvelk veseliem cilvēkiem un tās nepasargā no vīrusa.( pirmais video) Tur nav teikts citēju
Vīrusu var dabūt arī caur acīm. Nav jaaiztiek tikai mute vai deguns, bet arī acis. Daudziem cilvēkiem maskas rada vēlmi tās piekārtot. Tātad iespējami pieskarties acīm.
ROKU HIGĒNA UN NEIEŠANA PUBLISKĀS VIETĀS IR 100% EFEKTĪVĀKA NEKĀ MASKAS.
Viens pētījums (ja atradīšu ielikšu) salīdzināja dažādu paštaisītu masku efektivitāti. Ja cilvēks šķauda tad audumam iet cauri aptuveni 40% no siekalām un pilieniem. Auduma maskas ir jāliek cilvēkiem kuri ir slimi, ja grib mazāk izplatīt vīrusu.

Citēju Centers for Disease Control and Prevention :
It is critical to emphasize that maintaining 6-feet social distancing remains important to slowing the spread of the virus. CDC is additionally advising the use of simple cloth face coverings to slow the spread of the virus and help people who may have the virus and do not know it from transmitting it to others. Cloth face coverings fashioned from household items or made at home from common materials at low cost can be used as an additional, voluntary public health measure.
07.04.2020 17:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ierakstīšu skaidrāk.
MASKA NEPASARGĀ NO VĪRUSA. Maska pasargā no vīrusa izplatīšana, ja cilvēks ir slims vai saķēris vīrusu un ir bez simptomiem.
Ne jau cilvēks tev nāks klāt un šķaudīs sejā . Vīrusu visbiežāk saķer pieskaroties kaut kam kur ir virsū vīruss un tad pieskaras degunam, lūpām, acīm. Jāmazgā rokas, nevajag gramstīties visur bez vajadzības un ievērot distanci. FFS.
Medicīnas darbinieki velk maskas, jo viņiem ir tiešs kontakts ar cilvēku un 2m distanci nevar ievērot. Cilvēki uz viņiem šķauda, klepu, runā ar izteiksmi ka siekalas visur lido.
07.04.2020 17:43 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
Stalkerlvl1000 @ 07.04.2020 17:17
Man patīk, ka dažas 'gudrules' te atnāk un bāž vienā maisā visas. Tas ka es to kko izsakos par elīnu nenozīmē, ka mans intelekts ir viņas līmenī. Bet nē, jāpiereģistrējas un jauzraksta - 'te tak lielākā daļa nezina, kas ir who' :D kjipa pasaules gudrule iemācījusies atšķirt ziņu avotus :D
Es ar par šito smējos. Es nezinu kas ir who’ redits’ un Instagram arī. Kāda var palīdzet? Te, zem akmans dzivojot daudz ko palaižu garām .
07.04.2020 17:45 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Xavier Tavs teiktas nesaskan ar tavu citātu! :D
man jau šķiet, ka jebkāda maska vismaz aizsargā tādā veidā, ka rokas mazāk pie sejas gribas likt.

CDC is additionally advising the use of simple cloth face coverings to slow the spread of the virus and help people who may have the virus and do not know it from transmitting it to others.

Izlasi šito. Lai mazinātu izplatību! nevis lai pasargātu...
07.04.2020 17:46 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
Kiskismau @ 07.04.2020 17:46
Xavier Tavs teiktas nesaskan ar tavu citātu! :D
Izlasi šito. Lai mazinātu izplatību! nevis lai pasargātu...

Es nevienā brīdī neteicu, ka tās maskas pasargā!! “Pasargā” tādā veidā, ka negribās rokas pie sejas likt, nav tas pats, kas “pasargā no vīrusa”. No savas pieredzes tikai saku. :D
07.04.2020 17:49 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.03.2020
https://failiem.lv/u/kx434u3k
bez komentāriem..
07.04.2020 17:52 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Daži cilvēki ir tik dense ka gribas ar krēslu mest. ?
07.04.2020 17:52 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
Visu laiku cenšos ieskaidrot par tām maskām, ka tās palīdz neizplatīt vīrusu, ja nu gadījumā nēsātājs ir asimptomātiskais gadījums. That’s it. Vienkārši te citas rakstīja, ka “maskas ir nevajadzīgas, kāda jēga utt”.
07.04.2020 17:53 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Xavier točna kā didra attaisnojas. ?
07.04.2020 17:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits