Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Tur nav ko brīnīties par to, ka nav zāļu mājās vai par to, ka nav nekādas saprašanas, kas mājās ir un kas nav. Vai ir svecītes, vai ir ķengursoma līdzi...
Viņiem ir nulle atbildības sajūtas. Nulle loģiskās domāšanas ikdienas lietās.
Elīna vispār kā no mēness nokritusi kaut kādās spraigākās situācijās.
17.04.2023 14:45 |
 
Reitings 2338
Reģ: 11.10.2022
Man gan berns jau gandriz pilngadigs,bet kad bija mazins un nevareja nosist temperatūru, mums pa tel ara palidziba atteicas braukt un ieteica lai apsmere ebrnu ar atskaiditu snabja kompresi.
Mes ta ari izdarijam un augsta temperatura nokrita.Isteniba es personigi neatzistu tos zalu kvantumus ko gruz ieksa pat maziem berniem pa labi,pa kreisi.Tapat ka pieaugusie, ka kas, ta izreiz rij ripas.Sen aizmirsusi par dabigiem lidzekliem.
17.04.2023 14:46 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Pupsiks* @ 17.04.2023 14:19
Gan jau arī E ir bail pazaudēt N, ņemot vērā, kādām meitenēm viņš seko IG un kādas viņam patīk. Viņa vairāk uz savu ārieni koncentrējas, jo to uzskata par svarīgāko aspektu laulības saglabāšanā. Bet šobrīd svarīgāka ir viņas attieksme pret dēlu un rūpes par viņu. Ar to viņa vairāk varētu "paspīdēt" vīra acīs, nevis ar jauniem mākslīgajiem matiem.

Varētu piekrist, bet viņa , lai gan mākslīgi uzlabota, ir ļoti nekopta sieviete. Skaistu iedegumu var solārijā iegūt un nebūs šausmīgie pleķi visur, tāpat iet dušā un mazgāt matus.. man, kā mammai, duša ir laiks un atslodze sev, bet nu tur jau jāmočī un jādara viss, lai nebūtu jārūpējas par savu ģimeni. Nevaru gan Ņuri pilnībā aizstāvēt, jo viņš sievu noliek (vai ir nolicis pagātnē) ne mazāk - viņa Ņura dēļ sev nodara visu, ko dara, bet viņš beigās viņai publiski uzdirš, ka vismaz viena dabiska modele būs (manuprāt, tas bija par Helēnu). Tur ir - kāds podiņš, tāds vāciņš, BET no viņiem šobrīd ir atkarīgs mazs cilvēciņš, kurš nevar par sevi parūpēties. Un, lai cik viņiem pašiem būtu neveselīgas attiecības, par savu bērnu būtu jārūpējas un IG būtu jāatslēdz. Ja viņa vienmēr stāsta, kāda viņai profesionāla komanda, ja viņas IG pārvalda citi cilvēki, tad viņa VAR nolikt savas lupatas un pievērsties savam slimajam bērnam. Bet viņa to negrib, jo tas nav IG cienīgs saturs, bērns viņai šobrīd (un vienmēr) ir neērts.
17.04.2023 14:49 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
pepija @ 17.04.2023 14:46
Man gan berns jau gandriz pilngadigs,bet kad bija mazins un nevareja nosist,mums pa tel ara palidziba atteicas braukt un ieteica lai apsmere ebrnu ar atskaiditu snabja kompresi.
Mes ta ari izdarijam un augsta temperatura nokrita.Isteniba es personigi neatzistu tos zalu kvantumus ko gruz ieksa pat maziem berniem pa labi,pa kreisi.Tapat ka pieaugusie, ka kas, ta izreiz rij ripas.Sen aizmirsusi par dabigiem lidzekliem.

Nu ja, šņabis ir tas dabiskais 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
17.04.2023 14:50 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
pepija @ 17.04.2023 14:46
Man gan berns jau gandriz pilngadigs,bet kad bija mazins un nevareja nosist,mums pa tel ara palidziba atteicas braukt un ieteica lai apsmere ebrnu ar atskaiditu snabja kompresi.
Mes ta ari izdarijam un augsta temperatura nokrita.Isteniba es personigi neatzistu tos zalu kvantumus ko gruz ieksa pat maziem berniem pa labi,pa kreisi.Tapat ka pieaugusie, ka kas, ta izreiz rij ripas.Sen aizmirsusi par dabigiem lidzekliem.

Tas jau būtu īsti viņu stilā-nav ko tērēties-ar temp izpeldināt tajā Šreka baiseinā..
Es pazīstu vienus tādus dabiskos vecākus, kuri nedara neko. Ne dzert dod, neko. Tad kad bērns pazaudēja samaņu un galīgi nereaģēja, tad zvanīja ārstam.
17.04.2023 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
boom @ 17.04.2023 14:49

Varētu piekrist, bet viņa , lai gan mākslīgi uzlabota, ir ļoti nekopta sieviete. Skaistu iedegumu var solārijā iegūt un nebūs šausmīgie pleķi visur, tāpat iet dušā un mazgāt matus.. man, kā mammai, duša ir laiks un atslodze sev, bet nu tur jau jāmočī un jādara viss, lai nebūtu jārūpējas par savu ģimeni. Nevaru gan Ņuri pilnībā aizstāvēt, jo viņš sievu noliek (vai ir nolicis pagātnē) ne mazāk - viņa Ņura dēļ sev nodara visu, ko dara, bet viņš beigās viņai publiski uzdirš, ka vismaz viena dabiska modele būs (manuprāt, tas bija par Helēnu). Tur ir - kāds podiņš, tāds vāciņš, BET no viņiem šobrīd ir atkarīgs mazs cilvēciņš, kurš nevar par sevi parūpēties. Un, lai cik viņiem pašiem būtu neveselīgas attiecības, par savu bērnu būtu jārūpējas un IG būtu jāatslēdz. Ja viņa vienmēr stāsta, kāda viņai profesionāla komanda, ja viņas IG pārvalda citi cilvēki, tad viņa VAR nolikt savas lupatas un pievērsties savam slimajam bērnam. Bet viņa to negrib, jo tas nav IG cienīgs saturs, bērns viņai šobrīd (un vienmēr) ir neērts.

Protams, ka N nav labāks - tāds tādu atrod. Es tikai visu laiku domāju, kur ir omītes, kāpēc viņas neiesaistās? Ok, par E mammu tā kā būtu skaidrs - tur arī viss ir slikti. Bet N mamma it kā šķiet normāla. Kaut gan man nekas šajā ģimenē vairs nešķiet normāls, viens vienīgs cirks.
17.04.2023 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 1592
Reģ: 01.08.2012
Nu nevaru iedomāties, ka es tagad brauktu uz matu salonu, kad mans bērna ar rotenieku mokās mājās.. Tas jau kārtējo reizi parāda attieksmi attiecībā uz savu bērnu.
17.04.2023 15:11 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
boom @ 17.04.2023 14:49

Varētu piekrist, bet viņa , lai gan mākslīgi uzlabota, ir ļoti nekopta sieviete. Skaistu iedegumu var solārijā iegūt un nebūs šausmīgie pleķi visur, tāpat iet dušā un mazgāt matus.. man, kā mammai, duša ir laiks un atslodze sev, bet nu tur jau jāmočī un jādara viss, lai nebūtu jārūpējas par savu ģimeni. Nevaru gan Ņuri pilnībā aizstāvēt, jo viņš sievu noliek (vai ir nolicis pagātnē) ne mazāk - viņa Ņura dēļ sev nodara visu, ko dara, bet viņš beigās viņai publiski uzdirš, ka vismaz viena dabiska modele būs (manuprāt, tas bija par Helēnu). Tur ir - kāds podiņš, tāds vāciņš, BET no viņiem šobrīd ir atkarīgs mazs cilvēciņš, kurš nevar par sevi parūpēties. Un, lai cik viņiem pašiem būtu neveselīgas attiecības, par savu bērnu būtu jārūpējas un IG būtu jāatslēdz. Ja viņa vienmēr stāsta, kāda viņai profesionāla komanda, ja viņas IG pārvalda citi cilvēki, tad viņa VAR nolikt savas lupatas un pievērsties savam slimajam bērnam. Bet viņa to negrib, jo tas nav IG cienīgs saturs, bērns viņai šobrīd (un vienmēr) ir neērts.

Es neaizstāvu Nauri. Kaut kur te ik pa laikam atgādina, ka tieši viņa dēļ Elīna savu izskatu tik ļoti mainījusi. BET.
Kur ir sievietes prioritātes? Tajā pašā izskatā.
Kāda jēga no fake tan, ja ir pleķi un beigās viņa izskatās vēl drausmīgāk? Kāda jēga no krūtīm, zobiem, lūpām, utt, ja tas viņu ir padarījis vēl drausmīgāku?
Viņa vēlējās būt iekārojamāka savam vīram. Labi. Nekāda nosodījuma tam vai operācijām un procedūrām. Bet ja patērē laiku tam, kur ir elementāra higiēna?
Ja runājam par to pašu paštonējošo, kāda velna pēc patērēt laiku viņu uzklāt ikdienā, ja tieši tas pataisa nevis skaistāku, bet drausmīgāku Elīnas gadījumā? Viņa pati taču to redz. No savām bildēm, no video, no visa.
Ja es būtu viņas vīrs, es arī ik pa laikam izmestu kādu šādu komentāru ar cerību, ka aizies kaut kas.
Es pieļauju, ka viņiem ir bijuši strīdi vai sarunas par šādām tēmām un godīgi sakot es nedomāju, ka tagad uz to badošanos un tām ''skaistuma'' procedūrām Nauris stumj. Tagad man šķiet viņai ir galvā sakāpis un neviens vairs neko pateikt nevar.
17.04.2023 15:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Jo nu tiešām, viņai katra lieta ko viņa dara ir pārspīlēta. Krūtis - vajag vislielākās. Skropstas - visbiezākās. Matus - viskuplākos un visgarākos. Ciskas - vistievākās. Vēderu - visplakanāko. Iedegumu - cik vien brūnu var, un cik vien daudz var. Bet upkeep tam visam? Lai labi izskatītos. Nulle.
Lielummānija.
17.04.2023 15:18 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
mazaskudra @ 17.04.2023 15:18
Jo nu tiešām, viņai katra lieta ko viņa dara ir pārspīlēta. Krūtis - vajag vislielākās. Skropstas - visbiezākās. Matus - viskuplākos un visgarākos. Ciskas - vistievākās. Vēderu - visplakanāko. Iedegumu - cik vien brūnu var, un cik vien daudz var. Bet upkeep tam visam? Lai labi izskatītos. Nulle.
Lielummānija.
un ņuriku arī laikam vislielāko,ja jau šitā atbaro🤣🤣🤣🤣
17.04.2023 15:29 |
 
Reitings 3993
Reģ: 08.09.2015
Ha, ha, ha redz kā, kad ir sadarbības tad Elīna vairs nav tik aizņemta un var pat pierakstīties 2 un pat 3 pierakstus uz priekšu. Ai kā Elīna sevi nodeva, laikam jau lielā biznesmene nemaz nevar atļauties tos Mellas matus, tāpēc bez sadarbības vajadzēja līst pa kaktu saloniem liekot klāt pievāktos matus (no iepriekšējam reizēm Mellā) izliekoties, ka tik saspringts viņas grafiks, ka nevar tikt uz pierakstu pus gada garumā, tāda mele!
17.04.2023 15:29 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Pirms ļoti daudz gadiem, viena no manām tantēm pateica tā ''Par vīrieti, ĻOTI daudz pasaka viņa sieviete''. Mums ģimenes pasēdēšanā vesela saruna par šo bija. Un tā ir taisnība. Gan parastiem pāriem, gan arī biznesa pasaulē naudīgākiem cilvēkiem.
Un ja runājam par Didrihsoniem kā biznesmeņiem, vai tikai par Nauri kā biznesmeni, es šaubos, ka no citiem vīriešiem Nauris saņem baigo cieņu, ja viņa sieva ir tāda bāba. Nu neviens vīrietis nevarētu būt ikdienā apmierināts ar to, ka visa valsts zin to, cik ilgi viņa sieviete nav matus mazgājusi un cik viņa ir pretīga. Un ja sieva ir galvenā modele uzņēmumam, tad bildēs var redzēt to cik viņa ir netīrīga. Kādas viņai pēdas pretīgas, kādi pleķi uz ķermeņa un kādi netīrumi aiz nagiem.
Un tas nav tā, ka tur vienreiz spinātiņš zobos gadījās. Tā ir patiesa, pretīga netīrība, kuru nav kauns parādīt un izlikt kā reklāmu, lai sievietes pirktu kurpes un apģērbu. FUJ.
17.04.2023 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Mellā atkal sadarbība? Tas kantoris tiešām vēlas sev tādus klientus kā Elīna?
17.04.2023 15:35 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
pepija @ 17.04.2023 14:46
Man gan berns jau gandriz pilngadigs,bet kad bija mazins un nevareja nosist,mums pa tel ara palidziba atteicas braukt un ieteica lai apsmere ebrnu ar atskaiditu snabja kompresi.
Mes ta ari izdarijam un augsta temperatura nokrita.Isteniba es personigi neatzistu tos zalu kvantumus ko gruz ieksa pat maziem berniem pa labi,pa kreisi.Tapat ka pieaugusie, ka kas, ta izreiz rij ripas.Sen aizmirsusi par dabigiem lidzekliem.

pediatri jau kādu laiku kategoriski iesaka neizmantot šo metodi. tur nekā dabīga nav.
17.04.2023 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 303
Reģ: 29.03.2010
Pirmais ko būtu izdarījusi pēc to "matu" noņemšanas- Izmazgājusi matus, bet nē, filmē savas lupatas uz sevis ar tiem netīrajiem, eļļainajiem, izpūrušajiem matiem un ik pa brīdim kasot galvas ādu.. Fuiii, goda vārds. 🤣🤣🤣🤣🤮🤢
17.04.2023 15:41 |
 
Reitings 1638
Reģ: 26.06.2019
Man Elīnas vietā jau paliktu kauns teikt spārnoto frāzi “bet mēs nezinājām”. Un kopš kura laika 9mēnešu vecam zīdainim nav zāļu pret caureju? Ja nebūtu storija ar ātrajiem pie viņiem mājās, es tiešām domātu, ka teksts par to, ka viņi ir sazinājušies ar ārstu, ir kārtējā diršana. Pietam, zinot Elīnas labo piemēru uz higiēnas ievērošanu, var gaidīt, ka drīz viss Tauriņš sēdēs uz poda.
17.04.2023 15:41 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
lote_te @ 17.04.2023 15:41
Man Elīnas vietā jau paliktu kauns teikt spārnoto frāzi “bet mēs nezinājām”. Un kopš kura laika 9mēnešu vecam zīdainim nav zāļu pret caureju? Ja nebūtu storija ar ātrajiem pie viņiem mājās, es tiešām domātu, ka teksts par to, ka viņi ir sazinājušies ar ārstu, ir kārtējā diršana. Pietam, zinot Elīnas labo piemēru uz higiēnas ievērošanu, var gaidīt, ka drīz viss Tauriņš sēdēs uz poda.

..un Mellas darbinieces arī.
17.04.2023 15:59 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
lote_te @ 17.04.2023 15:41
Man Elīnas vietā jau paliktu kauns teikt spārnoto frāzi “bet mēs nezinājām”. Un kopš kura laika 9mēnešu vecam zīdainim nav zāļu pret caureju? Ja nebūtu storija ar ātrajiem pie viņiem mājās, es tiešām domātu, ka teksts par to, ka viņi ir sazinājušies ar ārstu, ir kārtējā diršana. Pietam, zinot Elīnas labo piemēru uz higiēnas ievērošanu, var gaidīt, ka drīz viss Tauriņš sēdēs uz poda.
WC kolekcija .
Tagad bikses būs ne tikai atpogātas ,bet nu jau nolaistas
17.04.2023 16:09 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
la femmina @ 17.04.2023 15:35
Mellā atkal sadarbība? Tas kantoris tiešām vēlas sev tādus klientus kā Elīna?

Bet mēs jau nezinam cik mazās Elīnas Didrihsones aka Tauriņa fanes pēc tam arī iet uz Mellu. Tās, kuras pastāvīgi iepērkas tur, visticamākais ir apsēstas ar vēlmi izskatīties kā Elīna.
Ja jau sadarbojas, kāda izdevība ir.
17.04.2023 16:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sebii @ 17.04.2023 16:30

Bet mēs jau nezinam cik mazās Elīnas Didrihsones aka Tauriņa fanes pēc tam arī iet uz Mellu. Tās, kuras pastāvīgi iepērkas tur, visticamākais ir apsēstas ar vēlmi izskatīties kā Elīna.
Ja jau sadarbojas, kāda izdevība ir.

Sadarboties ar Elīnu tākā pārdot dvēseli velnam :D Ieguvumi ir, bet par kādu cenu :D
17.04.2023 16:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits