Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 35820
Reģ: 11.02.2015
Tam poustam septītajā bildē viņa iederētos Maleficent plakātā 😁 bebītis tik svaigs un tīrs izskatās salīdzinājumā
24.07.2022 13:43 |
 
Reitings 49
Reģ: 18.05.2022
Neesmu mamma, bet vēlos uzzināt par tām bērnu kājiņām. Vai tur viss ir oke?😂 Man liekas tik dīvaini katru reizi redzot kādu video/bildi un tajam mazajam ir kājas uz augšu saliektas.
24.07.2022 13:48 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
vivii @ 24.07.2022 13:40

Es tieši tā arī sapratu, ka caur bildēm nevar nodot to mīlīgumu! Un tā arī ir ar pieaugušajiem, ne tikai ar bērniem. Nesen saņēmu bērnu dārza bildes, tur arī visi bērni tādi - nekādi, ne pēc sevis, visi it kā smaida, bet izskatās dīvaini! Lai gan īstenībā, visi bērni no grupiņas ir super dzīvespriecīgi.
Bet citas te, kārtējo reizi saprata(pārprata), ka Didra atkal slikti izsakās par bērnu, vienkārši KO?! :D
Katrā sūdā, tagad meklēs mušu ????

Nē nu pag, ir atšķirība - “visa klase bērnu dārza bildē izskatās tādi ne pēc sevis” vai “es nerādīju savu 12 dienu veco bērnu, jo viņš bildēs neizskatās smuki”. Kura māte vispār uzreiz iedomājas, ā pag bildēs nav baigi smuks, nelikšu seju???
24.07.2022 13:49 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
vivii @ 24.07.2022 13:40

Es tieši tā arī sapratu, ka caur bildēm nevar nodot to mīlīgumu! Un tā arī ir ar pieaugušajiem, ne tikai ar bērniem. Nesen saņēmu bērnu dārza bildes, tur arī visi bērni tādi - nekādi, ne pēc sevis, visi it kā smaida, bet izskatās dīvaini! Lai gan īstenībā, visi bērni no grupiņas ir super dzīvespriecīgi.
Bet citas te, kārtējo reizi saprata(pārprata), ka Didra atkal slikti izsakās par bērnu, vienkārši KO?! :D
Katrā sūdā, tagad meklēs mušu ????

Viņa tagad ir sabiedrības seja. Slavenība pat teikšu, jo nu tomēr visa valsts par viņu runā un mums te duračkām vesels forums.
Lai domā ko runā.
Viņa ir izvēlējusies savu dzīvi tā atklāti dzīvot, ar visu dalīties. Tas okey. Citreiz ir pat ko paklausīties.
Bet viņai tad ir jāsaprot, ka viņā klausās tūkstošiem cilvēku. Visi dzird to ko viņa pasaka. Man kronis visam bija tas, ka viņa pateica, ka priecājas, ka viņai nav resns bērns. Tās ir lietas, kuras tu padomā, bet vai tas ir jāsaka tūkstošiem lielai publikai telegramā? Nu loģiski, ka tas sacels ažiotāžu, pat tad ja tas nebija slikti domāts.
Saprotams, ka tas ir kompliments. ‘Man smuks, tievs bērniņš, nav tuntulītis’
Bet tas izklausās tā, itkā vienīgais par ko viņa uztraucas ir zīdaiņa izskats. Galvenais, ka smuks.
24.07.2022 13:50 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.07.2022
ganeša @ 24.07.2022 12:50
Bēenam diez būs Naura deguns?

Ir un to var jau redzet no sanu bildem
24.07.2022 13:53 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Njaaa https://twitter.com/kourtnija/status/1551130592355442688?t=a_LAynittTkyn5CRO60S-A&s=19
24.07.2022 13:53 |
 
Reitings 1464
Reģ: 06.04.2022
Lula @ 24.07.2022 10:20

Kas tur var saistīt, pilnīgi nesaistīts vārds ar vietu, kur viņi dzīvo. Un pie tam super basic angļu vārds, ļoti garlaicīgs

Tagad ir 2022.gads. Ejot pirmajā klasē 70% no klases nebūs standarta vārdi. Tā nu ir, ka tagad ir modē tādi vārdi. Līgas, Astridas, Ivetas būs retums. Tā nu ir katra vecāka izvēle kā nosaukt bērniņu. Džeisons tiešām nav bieži sastopams kā Dominiks, Sebastians 😅
24.07.2022 14:03 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es kā 3 bērnu māte varu pateikt tikai to, ka Elīnai nav pilni 100%, ja viņa spēj tā pateikt vai domāt par savu bērnu. Man personīgi mani bērni ir visskaistākie, un man ir pie vienas vietas, ko citi domā. Maniem bērniem nav neviena bilde ar profesionālu fotogrāfu, jo es personīgi redzu, ka tie bērni ir uztaisīti pārāk fake tajās bildēs. Mums visas bildes ir ikdienišķas, jā, ar netīrām mutēm ēdot saldējumu, netīrām drēbēm spēlējoties pa lauku, šad tad noķeru mirkļus, kad meitenes ir piecēlušās no rīta ar izspūrušiem matiem, un arī nesmaida visās bildēs, ķeru mirkļus, kad izrāda dažādas emocijas. Kad izaugs, es gribu, lai bērni redz sevi, kādi viņi patiesībā bija, nevis safotošopēti fotosesijās. Cik saprotu, Elīna albumā un Instagram liks bildes tikai no fotosesijām. Tas ir slimi, ja tu skaties uz savu bērnu un domā, ka viņš neatbilst kaut kādām tavām iedomām. Es tiešām novēlu, lai tas bērniņš būtu slaids, skaistulis savādāk tā bērna psihe tiks sačakarēta, pie tam jau paziņot, ka viņš būs modelis, hallo, Elīna, nolaidies no tiem augstumiem, tu vēl nezini vai tas bērns ļaus tev bildēt sevi, vai arī šeit būs, es gribu, un viņš bildēsies!!
24.07.2022 14:08 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
sweetie333 @ 24.07.2022 14:03

Tagad ir 2022.gads. Ejot pirmajā klasē 70% no klases nebūs standarta vārdi. Tā nu ir, ka tagad ir modē tādi vārdi. Līgas, Astridas, Ivetas būs retums. Tā nu ir katra vecāka izvēle kā nosaukt bērniņu. Džeisons tiešām nav bieži sastopams kā Dominiks, Sebastians ?

Jap. Jau pēdējo desmit gadu laikā ir Lūkasi, Gabrieli, Džastini, Taileri un visi šitie. Džeisons nav nemaz tik traks vārds. Plus ja viņiem gribējās kaut ko tādu kā nav citiem. Nav sliktākais variants, reāls cilvēka vārds, tikai no Amerikas (gan jau, nezinu izcelsmi, bet US visi ir Džeisoni 😅)
Ierakstiet googlē interesantākie bērnu vārdi Latvijā. Mums te viens ir nosaukts - Čukvudis. Un palasot tālāk, ne tādi vien. Sakiet ko gribiet, bet Džeisons ir okey 😆
24.07.2022 14:13 |
 
Reitings 16
Reģ: 21.06.2022
Vivi @ 24.07.2022 13:48
Neesmu mamma, bet vēlos uzzināt par tām bērnu kājiņām. Vai tur viss ir oke?? Man liekas tik dīvaini katru reizi redzot kādu video/bildi un tajam mazajam ir kājas uz augšu saliektas.

tas ir pilnigi normāli. Bērns mātes punci gulēja ar kājiņām uz augšu utt, kamoliņā. Tāpēc arī pēc tam,kad piedzimst, bērniņi taču uzreiz neieņem citas pozas. Kājiņas uz augšu, gūžiņas kā atvērta grāmata. Pilnīgi tak normāli.
24.07.2022 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
vivii @ 24.07.2022 13:40

Es tieši tā arī sapratu, ka caur bildēm nevar nodot to mīlīgumu! Un tā arī ir ar pieaugušajiem, ne tikai ar bērniem. Nesen saņēmu bērnu dārza bildes, tur arī visi bērni tādi - nekādi, ne pēc sevis, visi it kā smaida, bet izskatās dīvaini! Lai gan īstenībā, visi bērni no grupiņas ir super dzīvespriecīgi.
Bet citas te, kārtējo reizi saprata(pārprata), ka Didra atkal slikti izsakās par bērnu, vienkārši KO?! :D
Katrā sūdā, tagad meklēs mušu ????
neviens neko nav pārpratis, Elīna teica, ka neslēps bērna seju, un rādīs visu kā ir, bet te, pēkšņi, Elīna slēpj bērna seju, ceļ ažiotāžu ar gaidāmo fotosesiju, noziņo dienu, kad publicēs vārdu un bildes, bet nav! Tad viņa pasaka, ka taisīs otru fotosesiju, jo fotogrāfei iepatikās strādāt ar mazo, un tad, telegramā stāv ar dzimšanas apliecību un saka, ka ir laiks paziņot vārdu. A kur bildes, es atvainojos? Divas fotosesijas bija. Bet izrādās, mazais bildēs nav smuks, tieši tā arī viņa pateica, ka kamerā nav, nu nav!!! Un kad pēc 5 minūtēm Delfi uzcepa rakstu, tad pēkšņi Elīna ielika postu ar mazā bildēm, ar bildēm, kuras negribēja radīt, ar bildēm, kurām vajadzēja būt jau pirms 2 dienām, jo pati tā apsolīja.
Kā var tā teikt par savu miesīgu mazuli, ka neradīja seju tik ilgi, jo neizskatās labi kamerā? Kamerā? Wtf, Ko? Šis perfekti parāda to, ka viņa dzīvo tikai un vienīgi priekš Instagram! Ir mammas, kas māņticības pēc pirmajos mēnešos nerāda mazuli, jo var "noskaust", bet Elīna.. nu jūs jau sapratāt!
24.07.2022 14:25 |
 
Reitings 543
Reģ: 27.01.2022
Tā viena kura te bļāva "nu ko tagad teiks visas Didras aizstāvēs". Atkārtošos, ir objektīva kritika par tēmu un ir pilnīga bļaušana bezpriģelī.
Spēju pat iedomāties, kā večiem taisat skandālus mājā, jo pašas visu saprotat pilnīgi nepareizi.
Man nešķiet normāli, ka bērns ir kā uzņēmuma pamatlīdzeklis. Pilnīgi stulbas šķiet bildes baķika kastēs. Bet nevienai no mums nav tiesību tagad spriest, kā ir ok un kā nav ok barot. Kāds ir viņu attiecību modelis un pienākumu sadale. Tā vispār nav jūsu darīšana, jo var redzēt, ka bērns tomēr nav atstāts novārtā. Un ja nu kas, no augusta visi jaunie tētuki sāks vairāk pievērsties bērnu audzināšanai. Tad noteikti tepat forumā būs postiņi, ka vecis galā netiek😄😄😄
24.07.2022 14:33 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
HaileyBerry @ 24.07.2022 14:33
Tā viena kura te bļāva "nu ko tagad teiks visas Didras aizstāvēs". Atkārtošos, ir objektīva kritika par tēmu un ir pilnīga bļaušana bezpriģelī.
Spēju pat iedomāties, kā večiem taisat skandālus mājā, jo pašas visu saprotat pilnīgi nepareizi.
Man nešķiet normāli, ka bērns ir kā uzņēmuma pamatlīdzeklis. Pilnīgi stulbas šķiet bildes baķika kastēs. Bet nevienai no mums nav tiesību tagad spriest, kā ir ok un kā nav ok barot. Kāds ir viņu attiecību modelis un pienākumu sadale. Tā vispār nav jūsu darīšana, jo var redzēt, ka bērns tomēr nav atstāts novārtā. Un ja nu kas, no augusta visi jaunie tētuki sāks vairāk pievērsties bērnu audzināšanai. Tad noteikti tepat forumā būs postiņi, ka vecis galā netiek???

Tu biški pa vēlu esi pieslēgusies. Tas “kur ir visas Didrihsones aizstāves” bija domāts uz to, ka viņa teica, ka mazais nav smuks bildēs, tāpēc nerādīja seju.
24.07.2022 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 1069
Reģ: 08.05.2014
Nu ko, here we go again… uzkāpusi uz svariem šodien un tādēļ tagad var paēst
24.07.2022 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 972
Reģ: 23.04.2014
Par ilgi ziņu par vārdu nomarinēja. Delfi ātrāk atklāja kā pati Instagramā. Diez gan muļķīgi.
24.07.2022 15:14 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
*Cap @ 24.07.2022 15:03
Nu ko, here we go again… uzkāpusi uz svariem šodien un tādēļ tagad var paēst

Tāpēc, ka šeit minēja, ka vairāk sākusi ēst. Laikam padomāja, ka tas ir mājiens, ka kļuvusi resnāka 😂
24.07.2022 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 1607
Reģ: 01.08.2012
mazaskudra @ 24.07.2022 13:39

Neviens normāls fotogrāfs nedod neapstrādātas bildes. Kāda tad pa lielam jēga ir ņemt to fotogrāfu. Vienkāršāk nav pašiem nopirkt kameru, objektīvu un fočēt?
Visa fotogrāfa būtība ir tajā, ka safočēs, apstrādās un iedos tev gatavas skaistas bildes kuras vari likt kur gribi.
Es arī fočēju - un nekad klientam nedošu vnk neapstrādātas bildes.
Nav jau brīnums, ka fotogrāfes instagramā nav nevienas bildes no tām. Viņa jau viņas līdz galam nenoveda. Ko tad tur liksi.
Tiešām nesaprotu šito prikolu. Priekš kam tad vajag to fotogrāfu, ja tu viņam neuzticies.
Es saprotu, ka iespējams pagātnē slikta pieredze sanākusi ar bilžu apstrādi, nesanāca tieši takā gribās. Bet tad arī atrodi fotogrāfu ar kuru tev viss aiziet. Un kurš sapratīs to tavu vīziju.
Gan jau, ka Didra divreiz mazāk maksā fotogrāfei, jo bildes jau jāapstrādā nav.
mans vīrs ir fotogrāfs un teica, ka nekad nepiekristu dod neapstādātas bildes.
24.07.2022 15:19 |
 
Patīk
Reitings 2762
Reģ: 08.05.2022
Kā var šitā pārspīlēt? Jūs nopietni? 😂 Viņa nevienā, NEVIENĀ brīdī savu bērnu nenosauca par neglītu. Jūs dzirdat to ko vēlaties dzirdēt. Aizejat un noklausieties vēlreiz to video. Viņa taču teica, ka kamera vnk nepaņem to viņa mīlīgumu, bildēs vienkārši nav tas kas dzīvē. Kas tur tāds ir? Nesaprotu kur jūs izrāvāt, ka viņa viņu sauc par neglītu, vai kaut kādu ne tādu. Ārprāts.
24.07.2022 15:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
HaileyBerry @ 24.07.2022 14:33
Tā viena kura te bļāva "nu ko tagad teiks visas Didras aizstāvēs". Atkārtošos, ir objektīva kritika par tēmu un ir pilnīga bļaušana bezpriģelī.
Spēju pat iedomāties, kā večiem taisat skandālus mājā, jo pašas visu saprotat pilnīgi nepareizi.
Man nešķiet normāli, ka bērns ir kā uzņēmuma pamatlīdzeklis. Pilnīgi stulbas šķiet bildes baķika kastēs. Bet nevienai no mums nav tiesību tagad spriest, kā ir ok un kā nav ok barot. Kāds ir viņu attiecību modelis un pienākumu sadale. Tā vispār nav jūsu darīšana, jo var redzēt, ka bērns tomēr nav atstāts novārtā. Un ja nu kas, no augusta visi jaunie tētuki sāks vairāk pievērsties bērnu audzināšanai. Tad noteikti tepat forumā būs postiņi, ka vecis galā netiek???

Galīgi ne pa tēmu ierunājies :)
Aizstāves aicināju pamatot, kādēļ ir okei pateikt, ka zīdainis bildēs neizskatās ok un tāpēc bildes nerādīs.
Lai baro kā grib un es reāli priecājos skatīties, kā viņi dala pienākumus bērna aprūpē, tur tiešām malači.
24.07.2022 15:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lorra @ 24.07.2022 15:21
Kā var šitā pārspīlēt? Jūs nopietni? ? Viņa nevienā, NEVIENĀ brīdī savu bērnu nenosauca par neglītu. Jūs dzirdat to ko vēlaties dzirdēt. Aizejat un noklausieties vēlreiz to video. Viņa taču teica, ka kamera vnk nepaņem to viņa mīlīgumu, bildēs vienkārši nav tas kas dzīvē. Kas tur tāds ir? Nesaprotu kur jūs izrāvāt, ka viņa viņu sauc par neglītu, vai kaut kādu ne tādu. Ārprāts.

Te bija vārds vārdā citēts, izklausījās dizgan traki ;)
Lai nu kā izteicās, bet doma bija - bērna bildes nevar rādīt jo neizskatās tik smuks kā dzīvē. Nu bet kā, kas notiks ja viņš bildē nebūs “smuks”? Trūks laiki? Nenopārdos boģikus pietiekami labi? Tas ir tāds sviests
24.07.2022 15:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits