Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Palasīju foruma vēsturi, te taču gājis riktīgi augstos toņos, un tieši tāpat kā šobrīd - komentēts katrs solis :D Elīna ir tikusi pie bērna un pēkšņi vairs nedrīkst rakstīt negācijas? 🧐
20.07.2022 10:10 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Karbonadetaukaina @ 20.07.2022 09:34

Grib visas savas negācijas, pārdzīvojumus izgāzt te! Piesienas katram Didras solim! Jā, viņa ir ar putniem galvā! Jā viņa badojās grūtniecības laikā( Slimi)! Jā viņa dara daudz ko aplamu! Bet katram solim piesieties, kā te dažas labas visu laiku dara arī ir slimas galvā un ar dzīvi neapmierinātas! Teikt par to, ka nevar zināt vai tas bērns nebus ar atpalicis, slims utt! Nu ko jūs berzējat plaukstas un tiešām to novēlat nevainīgam bērnam? Skataties pašas, ka neiet rakstītais atpakaļ un kaut kas nenotiek Jūsu bērniem! Neizlec kāda slimība utt! Pie tā kā viņi ir sadalījuši aprūpi par bērnu ir vienkārši wtf, atkal piesienas! Nav tie laiki, kad tikai mātei jāsēž pie bērna! Nu nav! Bērnam ir divi vecāki, un katrs savā ģimenē taisa savu moduli! Zinu no savas ģimenes, radu, draugu un paziņu pūļa, kur tieši tētis iet bērnu kopšanas atvaļinājumā! Vienīgais te pēc dzemdībām ir tā ,ka darbā var atgriezties pēc diviem mēnešiem , jo pienākas pēdzemdību atvaļinājums un tad var tētis iet bērnu kopšanas atvaļinājumā! Jā varbut Didrai vajadzēja iespējams nedaudz vairāk laika ar bērnu, bet kā jau teicu, katram sava ģimenes modulis! Un nosaukt uzreiz par sliktu māti ar nav labi! Te arī lieki man būtu piebilst, lai kā audzinātu savu bērnu, tāpat nezini vai kad būs pieaudzis , tas bērns izturēsies labi pret tevi! Cik daudz nav vecu cilvēku, kur pieaugušajiem bērniem ir nospļauties! Arī no situētām un labām ģimenēm! Tāpēc mest akmeni kāda cita lauciņā ir pretīgi, nezinot kas pašu nākotnē var sagaidīt!

Piekrītu. Piekrītu.
Bērns knapi nedēļu piedzimis un jau viss slikti. Didra mums ir īpaša no visām pusēm, bet nu nebūs viņa tik traki slikta māte. Tāpat kā Nauris nebūs slikts tētis. Viņiem ir gan bizness, gan bērns, gan sava dzīve.
Jā, kā jau minēju - straujš dzīvesveids, un ar bērnu pa vidu, būs interesanti un varbūt ne vienmēr pa spēkam. Bet nu tak tiks galā.
Ne es, ne visas te, ne arī Didra nav un nebūs nekādas paraugmammas. Elīna ir izvēlējusies dzīvot savu dzīvi tik ļoti atklāti un par visu runāt un jautāt. Tāpēc arī mēs zinam katru sīkumu.
Es jau arī te nāku paņirgt par to, ka meičai putni galvā (vai varbūt vispār būrītis tukšs) un drusku patenkot par tauriņu un bombīgajām fotosesijām. Un to kā viņa saviem sekotājiem to omnivu un bezvīļu apenes grūž pa rīkli lejā. Bet šis forums ik pa laikam paliek bez robežām. Vienu brīdi ienāc un skaties, ka mammas kaujās kurai bija trakākas un sāpīgākas dzemdības, pēc kāda laika kura cik ilgi bērnu pie pupa tur un cenšās pārspēt stāstot kurai vairāk un smagāks darbs.
20.07.2022 10:11 |
 
Patīk
Reitings 2762
Reģ: 08.05.2022
HiacinteBurkaa @ 20.07.2022 10:10
Palasīju foruma vēsturi, te taču gājis riktīgi augstos toņos, un tieši tāpat kā šobrīd - komentēts katrs solis :D Elīna ir tikusi pie bērna un pēkšņi vairs nedrīkst rakstīt negācijas? ?

Tie ir četri gadi. Ja sākumā bija pa tēmu, drēbju kvalitāti, darba godīgumu, nodokļiem un visu pārējo, tad gadiem ejot te ir pilnīgas auzas. Elīna neko vairs nevar pateikt, izdarīt, jo viss, nu pilnīgi viss ir slikti un nepareizi.
20.07.2022 10:19 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
HiacinteBurkaa @ 20.07.2022 10:10
Palasīju foruma vēsturi, te taču gājis riktīgi augstos toņos, un tieši tāpat kā šobrīd - komentēts katrs solis :D Elīna ir tikusi pie bērna un pēkšņi vairs nedrīkst rakstīt negācijas? ?

Negācijas - droši 😆
Bet te ik pa laikam sākas tas prikols - man ir trakāk, man ir grūtāk, es ar saviem bērniem to un šito, dzemdēju 50 stundas, sāpēja vairāk, tad kad piedzima nenoņēmu no pupa nost līdz 5 dzimšanas dienai, man vīrs nepalīdzēja nemaz, pamperi jāmaina mammai, pienu atsūkt nevar, nevienu balonu neesmu dzīvē redzējusi un pēc dzemdībām braucām mājās žigulī. (Es smagi pārspīlēju, bet domu saprotat 😅😂)
Es labprāt vienkārši nāku te klukstēt par to cik Elīna glupa un ņirgt par visu. Un izlikt savu veselīgo dienas devu ar negācijām. Bet tās mammu kaujas krīt uz nerva 😅 es arī mamma, arī dzemdēju, vai tad es ar savu dzemdību stāstu te kaut ko pierādīšu? nu ne tak
20.07.2022 10:30 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
mazaskudra @ 20.07.2022 10:30

Negācijas - droši ?
Bet te ik pa laikam sākas tas prikols - man ir trakāk, man ir grūtāk, es ar saviem bērniem to un šito, dzemdēju 50 stundas, sāpēja vairāk, tad kad piedzima nenoņēmu no pupa nost līdz 5 dzimšanas dienai, man vīrs nepalīdzēja nemaz, pamperi jāmaina mammai, pienu atsūkt nevar, nevienu balonu neesmu dzīvē redzējusi un pēc dzemdībām braucām mājās žigulī. (Es smagi pārspīlēju, bet domu saprotat ??)
Es labprāt vienkārši nāku te klukstēt par to cik Elīna glupa un ņirgt par visu. Un izlikt savu veselīgo dienas devu ar negācijām. Bet tās mammu kaujas krīt uz nerva ? es arī mamma, arī dzemdēju, vai tad es ar savu dzemdību stāstu te kaut ko pierādīšu? nu ne tak

Eee, žiguļi tagad ir stilīgi, pat kāzās tajos brauc 😀
20.07.2022 10:40 |
 
Reitings 480
Reģ: 11.11.2014
Tad tomēr #sadarbība 😄 Iepriekš # gan necentās likt, visu paši, paši un viss tik dārgs.
20.07.2022 10:41 |
 
Reitings 11133
Reģ: 05.07.2020
Telegramā nosaukums jau Didrihsoni, nav vairs butterfly😂
20.07.2022 10:44 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Ak vai, Elīnīt, kāda tu esi mele. Tagad, runājot par pirkumiem, ietagots veikals un #sadarbība. Toreiz, kad pirkās un stāvā sajūsmā stāstīja, cik lielisks veikals, viss tik forši un labi, bija #patipirku.
20.07.2022 10:46 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Man ar smaids pa visu seju... Kad Didrai sākumā gāja kā gāja ar biznesu un nodokļiem, visas jē - Didrai nesanāks, ša VIDs aizklapēs, bet neko iet uz priekšu kā tanks. Tad te visas - šausmas šausmās, kā viņa ēd, viņa nekad nepaliks stāvoklī, bet Didra palika stāvoklī un ne tikai iznēsāja, bet parādīja, ka esot stāvoklī var ģērbties pa smuko un nepalikt resnāks un vēl nostrādāt visu laiku. Tad visas bļāva, kā nu būs kā būs - vai būs piens un vai būs bērns vesels, bet viss ir super, un Dod Dievs lai tā būtu. Tagad visas cepas, ka šie jau atpakaļ darbos un daudzas mirst nost no skaudības redzot cik Nauris izpalīdzīgs tētis, jo ne katrai vīrs tā palīdzēja! Sorry meičas, man gan Didrihsoni rada apbrīnu - viņi parāda visiem, ka var arī savādāk, ka var palikt tāds pats, var turpināt savu biznesu un pasaulē lutināt savu dēlu! Tā kā no manis - Go Elīna - turpini! :) Un vēl domāju, ka Jūs forumnieces esat malači - ar savām negācijām Jūs viņus motivējat būt labākiem, čaklākiem un iet uz priekšu.
20.07.2022 10:48 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
HiacinteBurkaa @ 20.07.2022 10:40

Eee, žiguļi tagad ir stilīgi, pat kāzās tajos brauc ?

Es patiesībā no laba, kopta žiguļa pat kā no ikdienas mašīnas neatteiktos 😂 būtu pirmā meiča ciemā 😆😂
20.07.2022 10:49 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
LiepaShmiepa @ 20.07.2022 10:46
Ak vai, Elīnīt, kāda tu esi mele. Tagad, runājot par pirkumiem, ietagots veikals un #sadarbība. Toreiz, kad pirkās un stāvā sajūsmā stāstīja, cik lielisks veikals, viss tik forši un labi, bija #patipirku.

Es pieļauju, ka pati arī pirka, bet pēc tam uzrakstīja šiem un sapiķoja, lai reklāmu vēl uztaisa. Ieraudzīja ka Didī viņu produktu nopirka un šai patīk un leca uz iespēju.
20.07.2022 10:53 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
kāds var pateikt, kāpēc viņa visu laiku pienu tikai atslauc un baro ar pudeli, bet pati vispār nemaz? Viņa taču teica, ka baros ar krūti, šis gluži neskaitās, ne tur kontakts ar bērnu nekā.
20.07.2022 10:56 |
 
Patīk
Reitings 2762
Reģ: 08.05.2022
kinderbueno @ 20.07.2022 10:56
kāds var pateikt, kāpēc viņa visu laiku pienu tikai atslauc un baro ar pudeli, bet pati vispār nemaz? Viņa taču teica, ka baros ar krūti, šis gluži neskaitās, ne tur kontakts ar bērnu nekā.

Jo, kā viņa teica, reizēm tā zīdīšana var aizņemt stundu, pat pusotru, kad viņai ir laiks tad baro bērniņu ar krūti, bet darbā viņai vienkārši nesanāk.
20.07.2022 11:01 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
kinderbueno @ 20.07.2022 10:56
kāds var pateikt, kāpēc viņa visu laiku pienu tikai atslauc un baro ar pudeli, bet pati vispār nemaz? Viņa taču teica, ka baros ar krūti, šis gluži neskaitās, ne tur kontakts ar bērnu nekā.

Es baigi neesmu viņas garos pātarus klausījusies, takā ja kāda zinās atbildi no viņas mutes, palabojiet mani. Bet.
Barot ar krūti var sākumā būt diezgan sāpīgs process kamēr pierod. Daudzas jaunās māmiņas no tā nobīstas un sāk atsūkt un barot ar pudelīti.
Nekas jau baigi traks tas nav.
20.07.2022 11:01 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
mazaskudra @ 20.07.2022 10:53

Es pieļauju, ka pati arī pirka, bet pēc tam uzrakstīja šiem un sapiķoja, lai reklāmu vēl uztaisa. Ieraudzīja ka Didī viņu produktu nopirka un šai patīk un leca uz iespēju.
Es vairāk ticētu, ka dabūja toreiz atlaidi (bet pirka taču pati!) un pēc tam ļaunais PTAC turpināja ļauni aizrādīt, ka melot nav smuki. Bet nu teorētiski arī tava versija iespējama, protams.
20.07.2022 11:06 |
 
Reitings 2060
Reģ: 09.12.2021
Huppoo @ 20.07.2022 09:37
lieku uz Dorians Didrihsons ?

Aleksandrs Vladimirs
20.07.2022 11:08 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nu tā. Būs mums laiviņš ar modelīti un ļoti slepenais telegrama kods OMNIVA lai dabūtu omnivu par brīvu.
Vispār nesaprotu, kādēļ tā brīvā omniva tiek uztaisīta par tik milzīgu bonusu… nav jau tā ka pēdējo laiku omniva par brīvu ar visādiem kodiem ir ik pēc 3 dienām. Kas tur vairs īpašs.
20.07.2022 11:13 |
 
Reitings 65
Reģ: 02.05.2022
mazaskudra @ 20.07.2022 11:13
Nu tā. Būs mums laiviņš ar modelīti un ļoti slepenais telegrama kods OMNIVA lai dabūtu omnivu par brīvu.
Vispār nesaprotu, kādēļ tā brīvā omniva tiek uztaisīta par tik milzīgu bonusu… nav jau tā ka pēdējo laiku omniva par brīvu ar visādiem kodiem ir ik pēc 3 dienām. Kas tur vairs īpašs.

Omniva nu jau brīva ir gandrīz katru dienu. Vakar bija uz 3h, aizvakar bija, tad bija jo čempions piedzimis uz 2 dienām, tas tika pagarināts pēc tam uz vēlvienu dienu.
20.07.2022 11:18 |
 
Reitings 12289
Reģ: 06.07.2022
mazaskudra @ 20.07.2022 11:13
Nu tā. Būs mums laiviņš ar modelīti un ļoti slepenais telegrama kods OMNIVA lai dabūtu omnivu par brīvu.
Vispār nesaprotu, kādēļ tā brīvā omniva tiek uztaisīta par tik milzīgu bonusu… nav jau tā ka pēdējo laiku omniva par brīvu ar visādiem kodiem ir ik pēc 3 dienām. Kas tur vairs īpašs.

cikos tas laiviņš plānojas? man jāsaplāno darbi, lai nenokavētu :)
20.07.2022 11:24 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Saujapavasaris @ 20.07.2022 11:18

Omniva nu jau brīva ir gandrīz katru dienu. Vakar bija uz 3h, aizvakar bija, tad bija jo čempions piedzimis uz 2 dienām, tas tika pagarināts pēc tam uz vēlvienu dienu.

Tur jau tā lieta. Omnivas par brīvu, atlaides un dāvaniņas ir īpašas tad kad viņas nav tik bieži. Nu jau tā omniva tik ļoti nodrāzta liekas.
Protams, patīkami, ka nav tie 3€ par piegādi jāmaksā, bet katru dienu tie tiek uztaisīti par tādiem svētkiem, ka Jaunais gads nestāv klāt.
20.07.2022 11:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits