Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
teberebe @ 19.07.2022 16:14

Tak protams, ka tas ir Ok. Galvenais, ka bērns ir paēdis - kāda starpība, no krūts, pudeles, vai maisījuma. Man daudz kas Elīnā nepatīk kā cilvēkā, bet tie nenormālie pārmetumi par katru lietu ko viņa dara ne tā kā foruma svētās mātes man nav izturami. Noteikti visas būtu te daudz priecīgākas, ja Elīna sēdētu mājās, raudātu un sūdzētos, cik grūti ir ar mazu bēbīti. Protams, early days, bet man izskatās, ka viņa atradīs veidu, kā darīt šo tā, kā tas der tieši viņai un viņas ģimenei, par ko respect no manas puses pat, ja es pati savu dzīvi organizēju citādi.

Man arī brīžiem šķiet ka daudz par daudz aiziet tajos pārmetumos. Godīgi sakot, ja man atkostu krūtis un man būtu grūti, es atslauktu un nejustos par to slikti. Es saprotu, ka viņa to nedara tapēc, bet es nedomāju, ka tas viņu padara par sliktu māti. Tas, ka viņa metīsies atkal biznesā bija skaidrs. Viņa ir darbaholiķe. Tas bija gan pirms, gan ir pēc bērna. Un domāju, ka kontakta trūkumā ar vecākiem dzīvo ļoti, ļoti liela daļa Latvijas bērnu. Zinot kā ir jātašī, lai vispār spētu atļauties uzturēt. Vienkārši Elīna ir tā redzamā daļa no visiem tiem vecākiem.
19.07.2022 16:21 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
HiacinteBurkaa @ 19.07.2022 12:05

Oho, Ļena šajās bildēs pat izskatās adekvāti.

Ar filtru un blūriņu
19.07.2022 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Haips jau ir par to, ka Elīna teica, ka baros ar krūti etc, bet realitātē noslauc un iedod Naurim, lai baro, jo pašai jāmočī un jāgatavojas bombīgākajai fotosesijai par godu čempionam (nevis savam mazulim). Viņai pašai taču nav bijusi tik bombiga sesija kā būs sīkajam 🤣
19.07.2022 16:45 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
minniethemouse @ 19.07.2022 16:33

Ar filtru un blūriņu

Tas jau viņai nemainīgi, bet parasti ar visiem filtriem ir krimināls skats.
19.07.2022 17:31 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
.Eksperte. @ 19.07.2022 16:21

Man arī brīžiem šķiet ka daudz par daudz aiziet tajos pārmetumos. Godīgi sakot, ja man atkostu krūtis un man būtu grūti, es atslauktu un nejustos par to slikti. Es saprotu, ka viņa to nedara tapēc, bet es nedomāju, ka tas viņu padara par sliktu māti. Tas, ka viņa metīsies atkal biznesā bija skaidrs. Viņa ir darbaholiķe. Tas bija gan pirms, gan ir pēc bērna. Un domāju, ka kontakta trūkumā ar vecākiem dzīvo ļoti, ļoti liela daļa Latvijas bērnu. Zinot kā ir jātašī, lai vispār spētu atļauties uzturēt. Vienkārši Elīna ir tā redzamā daļa no visiem tiem vecākiem.

Ja netērētu naudu visādos mēslos, piem., spoguļos pa 3000, nebūtu tā jātašī.
19.07.2022 17:33 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Miss Dee @ 19.07.2022 16:45
Haips jau ir par to, ka Elīna teica, ka baros ar krūti etc, bet realitātē noslauc un iedod Naurim, lai baro, jo pašai jāmočī un jāgatavojas bombīgākajai fotosesijai par godu čempionam (nevis savam mazulim). Viņai pašai taču nav bijusi tik bombiga sesija kā būs sīkajam ?
un meitenes, kuras par to pārdzīvo šeit, vienmēr saka,ka ir laimīgas dzīvē un ļoti aizņemtas savā ikdienā, bet realitāte ir cita :D ko nu?
19.07.2022 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Lula @ 19.07.2022 00:55

Tas diezgan pretīgs

Nu nez, neko pretīgu tur nesaskatu.
Labi, ka arī ārsti izsakās un tieši var saprast, ka nu tas nav ok, ko dāma izvēlas publicēt.
Tāpat jau bija arī Ģīļa komentārs par injekcijām grūtniecības laikā.
19.07.2022 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
.Eksperte. @ 19.07.2022 16:21

Man arī brīžiem šķiet ka daudz par daudz aiziet tajos pārmetumos. Godīgi sakot, ja man atkostu krūtis un man būtu grūti, es atslauktu un nejustos par to slikti. Es saprotu, ka viņa to nedara tapēc, bet es nedomāju, ka tas viņu padara par sliktu māti. Tas, ka viņa metīsies atkal biznesā bija skaidrs. Viņa ir darbaholiķe. Tas bija gan pirms, gan ir pēc bērna. Un domāju, ka kontakta trūkumā ar vecākiem dzīvo ļoti, ļoti liela daļa Latvijas bērnu. Zinot kā ir jātašī, lai vispār spētu atļauties uzturēt. Vienkārši Elīna ir tā redzamā daļa no visiem tiem vecākiem.
Bet viņa to spēj atļauties. Un pēc tam domājam, kāpēc uzaug tāda sabiedrība - vienaldzīga, brutāla, ar problēmām gan fiziskām , gan emocionālām. Tagad vēl zīdainītim ir vienalga, bet kad sāksies "kāpēc tas, kāpēc šitais" periods, ko tad viņa darīs ? Aizbēgs uz savu taureni vai stāstīs tikai par savu buķiku?
19.07.2022 17:59 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Karadžana tak arī atslauc un dod pudeli, bet visur sauc to par krūts barošanu. Un viņa, tāpat kā Didrihsone, nerāda atslaukšanas procesu!
Šeit jau aiziet tā galējība, ka spriež pēc 3 storijiem, cik Didra ir slikta māte.Varbūt viņa iekšēji jūtās tiešām sūdaini un ielekšana darbā palīdz viņai nesajukt prātā? Tās, kurām ir bērni, noteikti zina, cik drausmīgas mēdz būt pēcdzemdību skumjas un depresija, tikai to ir aizmirsušas un tagad apdirš Didī.
Tās, kuras te ņerkst par krūtsbarošanu, ejiet un raudiet Eko Mammu profilā. Uzrakstiet vēl viņām un paraudiet kopā! Nesaprotu, ko var ņemties?! Didra tak teica, ka sāpīgs process ir krūtsbarošana!
19.07.2022 18:00 |
 
Reitings 11133
Reģ: 05.07.2020
Kur ir aizstāves , kuras bļāva , ka tikai storījos Nauris ņemas ar mazo un aiz kameras didra arī kko dara?! Tikko pati pateica ,Nauris visu to dara !😂
19.07.2022 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Enazenaz @ 19.07.2022 18:00
Karadžana tak arī atslauc un dod pudeli, bet visur sauc to par krūts barošanu. Un viņa, tāpat kā Didrihsone, nerāda atslaukšanas procesu!
Šeit jau aiziet tā galējība, ka spriež pēc 3 storijiem, cik Didra ir slikta māte.Varbūt viņa iekšēji jūtās tiešām sūdaini un ielekšana darbā palīdz viņai nesajukt prātā? Tās, kurām ir bērni, noteikti zina, cik drausmīgas mēdz būt pēcdzemdību skumjas un depresija, tikai to ir aizmirsušas un tagad apdirš Didī.
Tās, kuras te ņerkst par krūtsbarošanu, ejiet un raudiet Eko Mammu profilā. Uzrakstiet vēl viņām un paraudiet kopā! Nesaprotu, ko var ņemties?! Didra tak teica, ka sāpīgs process ir krūtsbarošana!
Viņai, vēl pirms grūtniecības, arī bija pēcdzemdību depresija, ka katru dienu tesās uz Taureni, taisīja Live un mērījās? Viņai jau sākumā bija zema pašapziņa, ko viņa mēģināja pacelt ar Taureņa reklamēšanu un 'bombiskajām' fotosesijām un tagad ir tam pašam stāstam turpinājums.
19.07.2022 18:04 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
Ai, es līdzīgi kā viena forumiste iepriekš, arī vairs nevaru paskatīties tos storijus. Kaut kā nestrāvo no Didras tāda pozitīvā mammas loma. Drīzāk, ka tikai mazuli nogrūst Naurim (pati tikko storijos atbildēja, ka pamperus maina un aprūpē Nauris) un taisīt ar mazuli bombiskas bildes.
Lai mazulim laba veselība un kaut nedaudz mierpilna adaptācija. Didrai atsekoju un no foruma arī atvados 😅 Mani šis viss sāka uzvilkt.
19.07.2022 18:11 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Enazenaz @ 19.07.2022 18:00
Karadžana tak arī atslauc un dod pudeli, bet visur sauc to par krūts barošanu. Un viņa, tāpat kā Didrihsone, nerāda atslaukšanas procesu!
Šeit jau aiziet tā galējība, ka spriež pēc 3 storijiem, cik Didra ir slikta māte.Varbūt viņa iekšēji jūtās tiešām sūdaini un ielekšana darbā palīdz viņai nesajukt prātā? Tās, kurām ir bērni, noteikti zina, cik drausmīgas mēdz būt pēcdzemdību skumjas un depresija, tikai to ir aizmirsušas un tagad apdirš Didī.
Tās, kuras te ņerkst par krūtsbarošanu, ejiet un raudiet Eko Mammu profilā. Uzrakstiet vēl viņām un paraudiet kopā! Nesaprotu, ko var ņemties?! Didra tak teica, ka sāpīgs process ir krūtsbarošana!

Elīna un slēptā pēcdzemdību depresija ir labākais šīs dienas joks.
19.07.2022 18:16 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Mayaaa @ 19.07.2022 18:03
Kur ir aizstāves , kuras bļāva , ka tikai storījos Nauris ņemas ar mazo un aiz kameras didra arī kko dara?! Tikko pati pateica ,Nauris visu to dara !?

Kādā 3. vai 4. dienā stāstīja, kā ceļas pa naktīm un Nauri nemodina - nu piepeši bērnam ir 2 vecāki :D
19.07.2022 18:17 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Enazenaz @ 19.07.2022 18:00
Karadžana tak arī atslauc un dod pudeli, bet visur sauc to par krūts barošanu. Un viņa, tāpat kā Didrihsone, nerāda atslaukšanas procesu!
Šeit jau aiziet tā galējība, ka spriež pēc 3 storijiem, cik Didra ir slikta māte.Varbūt viņa iekšēji jūtās tiešām sūdaini un ielekšana darbā palīdz viņai nesajukt prātā? Tās, kurām ir bērni, noteikti zina, cik drausmīgas mēdz būt pēcdzemdību skumjas un depresija, tikai to ir aizmirsušas un tagad apdirš Didī.
Tās, kuras te ņerkst par krūtsbarošanu, ejiet un raudiet Eko Mammu profilā. Uzrakstiet vēl viņām un paraudiet kopā! Nesaprotu, ko var ņemties?! Didra tak teica, ka sāpīgs process ir krūtsbarošana!

Starp citu, ne 3, bet 103 storiji jau bijuši pa šo laiku.
19.07.2022 18:18 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
HiacinteBurkaa @ 19.07.2022 17:33

Ja netērētu naudu visādos mēslos, piem., spoguļos pa 3000, nebūtu tā jātašī.

Tašīšana beidzas pie nopirktas mājas ar 8 izejām? Man liekas, kamēr jauni tikmēr jātašī. 50 gados ar sāpošiem ceļiem tu nevienam vairs nebūsi vajadzīgs.
19.07.2022 18:23 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
HiacinteBurkaa @ 19.07.2022 16:19

Izaug visi, un tie gadījumi, kad krūtis ir jēlas un sāp vai piens pazūd, ir daudz un saprotami. Bet čiksa, kas mums visiem paziņoja par saviem hemoroīdiem, tad noteikti paziņotu par nozīstajām krūtīm. Šis tiešām ir tas gadījums, kad viņai vnk nav laika un negribas. Varbūt saprata, ka vienkārši besī tā sajūta, ka bērns zīž. Un tas arī ir saprotami, jo šis ir individuāli - sevišķi sākumā. Bet tad nevajag bazūnēt, cik ļoti gribējās, lai pašai ir piens. Sanāk, gribējās, lai ir savs piens un nav jātērējas maisījumiem, bet baros Nauris.

nozīsti krūšu gali vai piens beidzas ir atrisināmas problēmas pie zīdīšanas konsultanta, ja tā zīdīšana vispār ir svarīga pašai mammai. pudeles iegrūšana zīdainim ļoti pasliktina krūts satvērienu, tātad, ja ir asiņojoši krūtsgali no zīdīšanas, tad pašai vien jāuzņemas atbildība par pudeles došanu. nevajag visiem kladzināt,ka nu tik pati baros, vnk nevajadzēja un viss. viņa vienkārši nezināja, ka zīdainis pie krūts pavada lielāko diennakts daļu un viņai šāda tuvība ir par daudz, visas mammas to nevar, tas ir grūti. zīdainim krūts nav tikai par ēšanu-tas ir mammas tuvums, siltums, smarža, drošība, vislabākā vieta kur būt vismaz, tā saucamajā 4. trimestrī.
19.07.2022 18:23 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nja kaut kas tai Didrai ir pa fāzēm sagājis, tas nu ir fakts. Kā jau teicu pasen iepriekš - prosta tirgus tante uz steroīdiem.
Skaistas bildes un fotosesijas ir viens. Kam smukas bildītes nepatīk. Bet visu savu dzīvi pakārtot tikai Instagramam un savām jaunajām lupatām taurenī, gan kaut kā mums parastai tautai nesaprotami.
Es jau vienu brīdi domāju - Didrihsoniem ļoti straujš dzīvesveids. Fočenes, taurenis, bezvīļu apenes, braukt šurpu turpu, fočenes, live, dzīvoklis, bombīgās korsetes, veikali, ceļojumi, omniva par brīvu, fočenes, utt. Un būs sīcis tam visam pa vidu…
Bērns, protams, skaista lieta, bet vai tādā straujā dzīvesveidā, plus visa dzīve visiem kā uz delnas no Elīnas puses… nu nezinu. Divi varianti. Vai nu Elīna ir ar dzelzsbetona nerviem vai arī galīgi stulba un pilnībā nav vienā vilnī ar šo pasauli.
19.07.2022 18:27 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
cmyk @ 19.07.2022 18:23

nozīsti krūšu gali vai piens beidzas ir atrisināmas problēmas pie zīdīšanas konsultanta, ja tā zīdīšana vispār ir svarīga pašai mammai. pudeles iegrūšana zīdainim ļoti pasliktina krūts satvērienu, tātad, ja ir asiņojoši krūtsgali no zīdīšanas, tad pašai vien jāuzņemas atbildība par pudeles došanu. nevajag visiem kladzināt,ka nu tik pati baros, vnk nevajadzēja un viss. viņa vienkārši nezināja, ka zīdainis pie krūts pavada lielāko diennakts daļu un viņai šāda tuvība ir par daudz, visas mammas to nevar, tas ir grūti. zīdainim krūts nav tikai par ēšanu-tas ir mammas tuvums, siltums, smarža, drošība, vislabākā vieta kur būt vismaz, tā saucamajā 4. trimestrī.

man ir pilnīgi vienalga ko teiks vai neteiks Elīnas tīneidžerfanes, bet man ne tikai acis sāp skatoties uz to bērnkopību, bet arī sirds. un zinu no drošiem avotiem, ka vadošajiem speciālistiem ir līdzīga attieksme par šo situāciju. droši vien labi, ka neko vairāk mēs pat neredzam…
19.07.2022 18:28 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.06.2022
Čempions sāks domāt, ka tētis un mamma ir viena persona.🤣🤣🤣 Bet nu ja nopietni, tad drošvien nav viņai mātes jūtas, ja kkad arī parādīsies, tad bērns pats viņu atgrūdīs.
19.07.2022 18:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits