Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Tas ir kā kurā slimnīcā ārsti uzskata - zinu sievietes, kurām nelika celt mazo, lai izguļ pirmo miegu cik pats vēlas, jo arī bēbis ir veicis smagu darbu, pamodīsies pats un ēdīs!
Bet ir vietas, ārsti, kuri obligāti liek celt ik pēc 2h!
13.07.2022 07:52 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Keitonsss @ 13.07.2022 07:46
Vēl jautājums.Redzēju ka bijis storijs no agra rīta,ka gulējuši 5h.
Tiko piedzimis bērniņš var nogulēt 5h bez ēšanas?Es abus bērnus esmu pati modinājusi ik pēc 2h.Nu zinu ka laikam ik pēc 3h,ja svars bijis normals var celt.Mazajiem svars pirmajās dienas kritās,un ja nebūs dinamikas netiks tik ātri no slimnicas āra.

Lai iegūtu svara dinamiku,patiešām iesaka modināt,jo bērns pats var arī necelties ēst,bet ir arī kas iesaka barot pēc pieprasījuma. Varbūt ņemot vērā ,ka mazajam ir ļoti labs svars pārsteidzošā kārtā,tad atļāva mammai atpūsties vai vienkārši neviens nebija pastāstījis,ka labāk būtu modināt?
Ar otro bērnu es atceros,kā arī biju tā nogurusi,ka aizmigu uz vairākām stundām pirmajā naktī . Pēc tam gan liku modinātājus un celos barot
13.07.2022 07:52 |
 
Reitings 2018
Reģ: 28.04.2019
Mazais ir īsts čempions, jo viņai bija specifiska ēšana, ticēja, ka bērns nebūs tik liels, būs vieglāk piedzemdēt, bet sanāca otrādi, ka bērniņš diezgan liels viņai piedzima, un Elīna, protams, notievējusi, ļoti smalka. Kā viņa teica, ka viņai tur viss saplaisāts, tad jau ne tikai vēders, bet arī paša leja. Tiešām nevaru iedomāties viņu, kā toreiz teica, skrienam uzreiz uz biznesu strādāt.
13.07.2022 07:52 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Meija @ 13.07.2022 07:52
Tas ir kā kurā slimnīcā ārsti uzskata - zinu sievietes, kurām nelika celt mazo, lai izguļ pirmo miegu cik pats vēlas, jo arī bēbis ir veicis smagu darbu, pamodīsies pats un ēdīs!
Bet ir vietas, ārsti, kuri obligāti liek celt ik pēc 2h!
tieši tā.
Izņēmums gan ir, ja ir bijis gestacijas diabēts. Tad iesaka pirmo 2 h laikā pabarot mazulīti un pēcāk ļaut it kà izgulēt to pirmo miegu mazajam, jo arī viņš ir noguris no dzemdību procesa.
Man vismaz tā bija un pēcāk barot ik 2-3 stundas vismaz. Tālāk jau pēc pieprasījuma ja viss ok
13.07.2022 07:57 |
 
10 gadi
Reitings 1073
Reģ: 08.05.2014
Pati neesmu dzemdējusi, tādēļ nevaru teikt kā tas ir vai kas jādara un arī uzreiz teikšu neaizstāvu Elīnu 😄 bet es nesaprotu tos komentārus, kuri saka, ka neredz mātes mīlestību acīs, nav tā siltuma, utt un, ka viņa uztraucas tikai par savu ‘apakšu’
Nu diezinvai dzemdības notiek kā filmās un ne visām sievietēm uzreiz būs pārdabisks adrenalīns un spēks, siltas acis, utt. It īpaši, ja vēl dzemdē pirmo reizi un noteikti ir liels apjukums un tik daudz emocijas, ka knapi pats saproti kas un kā
13.07.2022 07:58 |
 
Reitings 70
Reģ: 15.04.2022
Ja kafijas vietā būtu lopsējusi aveņu lapu tēju, iespējams apakša nebūtu tik ļoti sadragāta, kad bombene šāvās ārā.
13.07.2022 08:03 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Nepaspēju noskatīties tos rīta storijus, varbūt kāda ieskrīnoja?😂
13.07.2022 08:03 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Esmushokaa @ 13.07.2022 08:03
Ja kafijas vietā būtu lopsējusi aveņu lapu tēju, iespējams apakša nebūtu tik ļoti sadragāta, kad bombene šāvās ārā.
. Vai arī raspodiņu 🙃
Bet nu jā... Rija savus šokolàdes fondantus un kūkas, dzēra kafiju un pēcāk brīnijās, ka mazajam it kà liels svars (nav nemaz tik traki. Normas robežās) ka arī esot vājprātīgi aktīvs vēderā... Nu bet ko viņa gaidīja?
13.07.2022 08:08 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
*Cap @ 13.07.2022 07:58
Pati neesmu dzemdējusi, tādēļ nevaru teikt kā tas ir vai kas jādara un arī uzreiz teikšu neaizstāvu Elīnu ? bet es nesaprotu tos komentārus, kuri saka, ka neredz mātes mīlestību acīs, nav tā siltuma, utt un, ka viņa uztraucas tikai par savu ‘apakšu’
Nu diezinvai dzemdības notiek kā filmās un ne visām sievietēm uzreiz būs pārdabisks adrenalīns un spēks, siltas acis, utt. It īpaši, ja vēl dzemdē pirmo reizi un noteikti ir liels apjukums un tik daudz emocijas, ka knapi pats saproti kas un kā

Es negaidīju,ka skries uzreiz kautko darīs.Nu visu grūtniecību un arī tagad pirmajās emocijas nu neredzās tas prieks.Visu laiku uztraucas par augumu.Lai vai kā butu,tikai dzemdējušas mammas sapratīs,kādas ir emocijas kad piedzimst mazais.Ir apjukums jā bet tā ir ilgi gaidīta laimīte,kuru beidzot vari sajust,redzēt.
13.07.2022 08:10 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.04.2020
Keitonsss @ 13.07.2022 07:46
Vēl jautājums.Redzēju ka bijis storijs no agra rīta,ka gulējuši 5h.
Tiko piedzimis bērniņš var nogulēt 5h bez ēšanas?Es abus bērnus esmu pati modinājusi ik pēc 2h.Nu zinu ka laikam ik pēc 3h,ja svars bijis normals var celt.Mazajiem svars pirmajās dienas kritās,un ja nebūs dinamikas netiks tik ātri no slimnicas āra.

Mans bērns pēc dzemdībām, pirmo reizi ēda pēc 7,5 h. Māsiņas skraidīja apkārt kā aptrakušas un bļāva uz mani, kāpēc es nebaroju bērnu ik pēc 2h. Viņš vnk gulēja. No piedzimšanas brīža nogulēja visu nakti, bez neviena pīkstiena. Plus pēc pirmajām divām un otrajam divām stundām mēģināju barot, bet viņš neņēma krūti un grieza galvu prom visu laiku un klusiņām krāca. Tā mēs nogulējām un kārtīgi paēdam pirmo reizi ap 9 no rīta. Bērns vesels ka rutks. Piedzmedēju dabiski ( tikai ūdeņus pārdūra ), bez jebkāda veida atsāpinošajiem līdzekļiem, visu pati un vēl pie koriģēju dakterus savā darbā 😅 pirmās dzemdības man tās bija un guess what ?! Neizlasīju nevienu grāmatu, nevienu kursu pilnīgi neko par dzemdībām vai bērniem. Man nav nevienas strijas, nebija neviena plīsuma, bērns piedzima laikā. Šobrīd ir jau skolas gaitās un vienīgais ko pa visiem šiem gadiem ir izslimojis ir covid. Un tāpat tikai ar pozitīvu testu, bez simptomiem. BD vienīgie kavējumi bija kad gribējām darba dienu pavadīt kkur kopā ar ģimeni ārpus mājas. ĢĀ pat ir piemirsis, ka man ir berns 😅
13.07.2022 08:12 |
 
10 gadi
Reitings 2832
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu kur Jums intriga? Man uzreiz bija skaidrs, ka izspieda un ir nomocīta. Divu domu pat nebija. Bet tā atskaitīšanās telefonā ir slimīga
13.07.2022 08:13 |
 
Reitings 1376
Reģ: 07.07.2022
Ashley @ 13.07.2022 06:53
O, Elīna piedzemdēja un tagad pēkšņi visas šeit ir PAR Elīnu.?‍♀️? Nopietni? Vel nesen rakstījāt cik viss slikti.??‍♀️

Te ir kaut kāda par/pret Dīdī kustība?? Ko nozīmē "par" Elīnu? Lielākā daļa ir PAR to,ka bērniņš ir nācis pasaulē par spīti nepareizajam mammas dzīvesveidam, ka mamma un bērns ir pārcietuši dzemdības. Ja jau mēs sekojam līdzi šim visam, tad kāpēc nesūtīt labas domas,lai bēbis ir vesels? Kāpēc nesūtīt labas domas,lai Elīna arī iespējami viegli atkopjas no dzemdībām? Jeb tāpēc, ka nepiekrītam kaut kam viņas dzīvē, arī šis jaunais posms ir jāaplej ar drazām un jāraksta kāda viņa neglīta pēc dzemdībām vai stulbas bildes ielikusi?! Tagad ar interesi sekosim kā Dīdī tiks galā ar jauno lomu, tas arī būs cirks noteikti 😁
13.07.2022 08:16 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
DebaPeba @ 13.07.2022 08:08
. Vai arī raspodiņu ?
Bet nu jā... Rija savus šokolàdes fondantus un kūkas, dzēra kafiju un pēcāk brīnijās, ka mazajam it kà liels svars (nav nemaz tik traki. Normas robežās) ka arī esot vājprātīgi aktīvs vēderā... Nu bet ko viņa gaidīja?
kur viņa rija fondantus? Neko nerija😂 Buļa šovā stāstīja ka mērījusi gr laikā vēderu un ciskas. Ja ciskas palika lielākas bet vēdera nē- tātad viņa apaļāka palikusi un jāierobežo ēšana!! Šis ir visai Lv redzams tagad un nevarēs vairs muldēt, ka NEBADOJĀS… tā jau ir ja verbàlā caureja kā bombenīte šaujas un pašai nav smadzeņu filtreēt ko saka vienai auditorijai un ko citai
13.07.2022 08:22 |
 
Reitings 39
Reģ: 05.10.2021
Vai Nauris ir licis kādu story kopš vakardienas?
13.07.2022 08:23 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Bet paklausoties viņas strorijus,viņa saka ,ka" ārsts ir pie mazā un es nevaru teikt ,ka viss ir kārtībā" šo es saprotu,ka viņa saka par mazo ne tikai par sevi . Tāpēc nesaprotu,ko meitenes te dirš,ka viņai vienalga un neviens vārds par bērnu. Otrkārt,ja viņai ir traumatiskas dzemdības,tad ļoti iespējams,ka kamēr bija šoks un atgādāja viņa patiešām neapjēdza ,kas notiek . Tā mēdz būt daudzām sievietēm un tas matiskais instinkts var pat nedēļu nebūt un mamma var neapjegt,ka bērns jau ir piedzimis . Tik pretīgi komentāri un it īpaši no mammām,ka paliek kauns,bet tas kārtējo reizi pierāda,ka mammas pret citām mammām izturas vissliktāk.
Un es nezinu .es redzēju viņas acīs to mīlestību pret bērnu , protams, daudzas neredzēja ,jo tā ir Didra un viņa vienkārši nepatīk .būtu kāda cita atbalsts būtu uzreiz milzīgs.
13.07.2022 08:29 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Meitenearputniem @ 13.07.2022 08:29
Bet paklausoties viņas strorijus,viņa saka ,ka" ārsts ir pie mazā un es nevaru teikt ,ka viss ir kārtībā" šo es saprotu,ka viņa saka par mazo ne tikai par sevi . Tāpēc nesaprotu,ko meitenes te dirš,ka viņai vienalga un neviens vārds par bērnu. Otrkārt,ja viņai ir traumatiskas dzemdības,tad ļoti iespējams,ka kamēr bija šoks un atgādāja viņa patiešām neapjēdza ,kas notiek . Tā mēdz būt daudzām sievietēm un tas matiskais instinkts var pat nedēļu nebūt un mamma var neapjegt,ka bērns jau ir piedzimis . Tik pretīgi komentāri un it īpaši no mammām,ka paliek kauns,bet tas kārtējo reizi pierāda,ka mammas pret citām mammām izturas vissliktāk.
Un es nezinu .es redzēju viņas acīs to mīlestību pret bērnu , protams, daudzas neredzēja ,jo tā ir Didra un viņa vienkārši nepatīk .būtu kāda cita atbalsts būtu uzreiz milzīgs.
tad jāiet pavemt👍🏼 Ja tik pretīgi
13.07.2022 08:32 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Nikololoxo @ 13.07.2022 08:23
Vai Nauris ir licis kādu story kopš vakardienas?
nav!
13.07.2022 08:33 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Meitenearputniem @ 13.07.2022 08:29
Bet paklausoties viņas strorijus,viņa saka ,ka" ārsts ir pie mazā un es nevaru teikt ,ka viss ir kārtībā" šo es saprotu,ka viņa saka par mazo ne tikai par sevi . Tāpēc nesaprotu,ko meitenes te dirš,ka viņai vienalga un neviens vārds par bērnu. Otrkārt,ja viņai ir traumatiskas dzemdības,tad ļoti iespējams,ka kamēr bija šoks un atgādāja viņa patiešām neapjēdza ,kas notiek . Tā mēdz būt daudzām sievietēm un tas matiskais instinkts var pat nedēļu nebūt un mamma var neapjegt,ka bērns jau ir piedzimis . Tik pretīgi komentāri un it īpaši no mammām,ka paliek kauns,bet tas kārtējo reizi pierāda,ka mammas pret citām mammām izturas vissliktāk.
Un es nezinu .es redzēju viņas acīs to mīlestību pret bērnu , protams, daudzas neredzēja ,jo tā ir Didra un viņa vienkārši nepatīk .būtu kāda cita atbalsts būtu uzreiz milzīgs.
esmu 100% pārliecināta , ka tas teikums “ārsts ir pie mazā un es nevaru teikt, ka viss ir kārtībā” ir domāts par sevi ! Viņai neesot viss ok!
13.07.2022 08:35 |
 
Reitings 2060
Reģ: 09.12.2021
Esmushokaa @ 13.07.2022 08:03
Ja kafijas vietā būtu lopsējusi aveņu lapu tēju, iespējams apakša nebūtu tik ļoti sadragāta, kad bombene šāvās ārā.

Ko Tu te dirs tagad, es atvainojos.
13.07.2022 08:36 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Meitenearputniem @ 13.07.2022 08:29
Bet paklausoties viņas strorijus,viņa saka ,ka" ārsts ir pie mazā un es nevaru teikt ,ka viss ir kārtībā" šo es saprotu,ka viņa saka par mazo ne tikai par sevi . Tāpēc nesaprotu,ko meitenes te dirš,ka viņai vienalga un neviens vārds par bērnu. Otrkārt,ja viņai ir traumatiskas dzemdības,tad ļoti iespējams,ka kamēr bija šoks un atgādāja viņa patiešām neapjēdza ,kas notiek . Tā mēdz būt daudzām sievietēm un tas matiskais instinkts var pat nedēļu nebūt un mamma var neapjegt,ka bērns jau ir piedzimis . Tik pretīgi komentāri un it īpaši no mammām,ka paliek kauns,bet tas kārtējo reizi pierāda,ka mammas pret citām mammām izturas vissliktāk.
Un es nezinu .es redzēju viņas acīs to mīlestību pret bērnu , protams, daudzas neredzēja ,jo tā ir Didra un viņa vienkārši nepatīk .būtu kāda cita atbalsts būtu uzreiz milzīgs.
vispār paklausies vēl 20x!
NAURIS IR PIE MAZĀ… pauze .. es nevaru teikt ka viss ir kàrtībā- man trīc
Rokas, visas kākas blaa blaa blaa” tāpēc sāc saprast,
Ko te meitenes dirš, kā saki😄
13.07.2022 08:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits