Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
LiepaShmiepa @ 08.05.2022 21:28

Normāla sieviete viņas situācijā ļoti cerētu, ka ir kādi kilogrami nākuši klāt.

Viņai vispār kaut kas līdz šim ir nācis klāt?
08.05.2022 21:35 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Vispār es esmu Nauris un zinu 100%,ja?💩
08.05.2022 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 1092
Reģ: 20.05.2013
Vienkarsi @ 08.05.2022 21:35

Viņai vispār kaut kas līdz šim ir nācis klāt?
man šķiet, ka nav. Grutniecibā jāpieņemas , bet viņa apzinàti nokritās svarā. Es viņai ļaunu nevēlu, bet gribas, lai dabū mācību ar šo apzināto kaitniecību savam bērnam
08.05.2022 22:01 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
cory @ 08.05.2022 21:34

Pelņa nenozīmē naudu bankas kontā! Tas, ka Didri uzrāda €117k (vai pusmiljonu whatevā) pārskatā, tas nenozīmē, ka visa tā nauda tagad aiziet Didru bankas kontā un par to naudu viņi pērk dzīvoklim marmoru, beizpienu, kafiju un braucu uz Dubaju. Peļņa ir pa lielam tikai cipars gada pārskatā.
Ja pārskatam būtu pielikumi, tad arī varētu izrēķināt, cik liels ir uzcenojums drēbēm. Ieņēmumu (aka apgrozījuma) informācija ir pieejama, ja būtu atšifrējums cik no pārdošanas/ražošanas izmaksām sastāda iepirkto preču izmaksas, tad pārējais ir tikai tīra matemātika un uzcenojums ir rokā.

08.05.2022 22:03 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
o,paldies Dzidra zupa.Es godīgi sakot,to par tiem 500k dzirdēju no paziņas,kas tusē ar Didriem,un kopā ar viņiem spriedelējām augstāk minēto,tāpēc noticēju,ka Nauris nedirš.Beet kas to lai zina.Varbūt Nauris tikai ar krāniņiem mērijās.To zina tikai paši Didrihsoni😂
08.05.2022 22:07 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
Mia6 @ 08.05.2022 22:01
man šķiet, ka nav. Grutniecibā jāpieņemas , bet viņa apzinàti nokritās svarā. Es viņai ļaunu nevēlu, bet gribas, lai dabū mācību ar šo apzināto kaitniecību savam bērnam

Ar šo jau viss nebeigsies. 100% bezatbildība pret mazuli turpināsies arī pēc dzemdībām, jo ir taču jamočī un jāstrādā.
08.05.2022 22:08 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Pēdējie storiji, līdz asarām 😄😄😄😄
"kā mēs ceļojām un taupījām"
"bija vērts tā močīt, mēs esam to pelnījuši"
08.05.2022 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 3153
Reģ: 13.11.2011
AneteKlausās, kādu paštonējošo tu izmanto?
08.05.2022 22:13 |
 
Reitings 146
Reģ: 02.04.2022
AneteKlausās @ 08.05.2022 15:40
Davai meitenes,ja kaut ko sakam,tad pēc faktiem,nevis subjektīva viedokļa?
1.Viņiem dzīvoklis ir īstā marmorā.Izgatavoja uzņēmums Pilsakmens,kuriem klienti ir max milionāri,tāpēc reklāma nav vajadzīga.Uzrakstiet paši viņiem,gan jau neslēps.Marmors izmaksā ļoti daudz.
2.Viņiem ir ļoti daudz kešā naudas.No kurienes?Es nezinu.Bet zinu,ka dzīvoklis nav kredītā un visiem būvniekiem,pakalpojumiem viņi maksā kešā un nevis tuktoti,divus,bet lielas summas.
3.2021.gadā viņiem oficiālais apgrozījums bija nepilns 1milions.Jūs pašas ziniet,ka poļu šmotenēm ir milzīgs uzcenojums,tad peļņa ir milzīga.Lai nebūtu jāņem ārā dividendēs,cik iespējams viņi visu noraksta uz uzņēmumu.Protams,ko mēs redzam ceļojumos
4.Viņi ir sektā,kurā desmito tiesu katru mēnesi atdod prieka vēstij.Mācītājs ir max. skečī tips.pat ticētu augstāk minētajam,ka atmazgā naudu un kur ticīgie tur visiem pienākums ir vienam otru atbalstīt un piķis tur iet neskaitot
5.Elīna ir ļoti skopa,tāpēc netērē gandrīz nekam mazam,tomēr dzīvoklis,mašīnas,ceļojumi un plastiskās operācijas runā par sevi.Tas ir viņu uzņēmums.Viņu nauda.Ja butterfly ir teju 500k oficiālā peļna,tad didrihsonei gadā ir vismaz 500k oficiālā peļņa?

Pāris reizes esmu lasījusi, ka šajā forumā Elīnu sauc par skopu. Ok, ietaupīt uz grūtniecības rēķina nav forši, bet vispār - kas slikts būt taupīgam? Forši, ja salīdzina ar tiem latviešu 'influenceriem', kuriem gribās, lai no malas izskatās, ka tik dārgāk un iespaidīgāk.
08.05.2022 22:28 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Oj,es laikam visus esmu izmēģinājusi,bet atgriežos pie stmoriz dark,atstāju uz nakti un ir riktīgi skaists tonis,kā arī vēlāk normāli nomazgājās.Nesadraudzējos ar eco šmeko,jo no viņiem efekts varbūt līdz pirmajai dušai,garnier,dove vispār sūds ar prerīgu krāsu,sienna neviens nepatika,jo viņus gan dabūt nost ļoti grūti un tad sanāk klāt veciem pleķiem pa virsu,bet vairāk par nedēļu nevaru izturēt vienmērīgam tonim.Zinu,ka ir speciālie līdzekļi paštonējošā noņemšanai,bet st moriz pēc vannas ar skrubi ļoti labi nonāk.Tiesa,viņš smird,bet pēc dušas viss okey.Tikai tiešām iesaku sakrēmot visu kārtīgi,īpasi elkoņus,pie plaukstām,potītes un ceļgalus,lai nožūst āda,ar cimdiņu uzklāt visu vienmērīgi(ja nav kārtīgi noskrubēta āda,nebūs vienmērīgi) un tad ar vates tamponiņu paberzēt un noņemt lieko/sapludināt roku locītavu līniju pie plaukstām,pie potītēm,elkoņus un ceļgalus.Dušojoties tās vietas vienīgās ar švammi kārtīgāk pamazgāt,jo tās vietas paliek visbrūnākās.4 gadus tā daru un neviens nevar pateikt,ka tas nav solārijs,bet brūna esmu visu laiku.Tie pleķi kas ir didrai ir vai nu no tā,ka nenoņem veco un liek pa virsu jaunu vai no tā ka neizmazgā cimdiņu
08.05.2022 22:37 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Protams, santimu pie santima neliksi, nekas nebus. Bet cikstet par cenam katru reizi ka dodies celojuma ir nesmuki. Tad kapec vispar celot ? Sedi majas. Neciksti. Un nav ko brinities, ja cilveki apruna. Grib telot veiksmigu biznesmeni, bet tai pat laika pasudzesies par kafijas cenu.
Un ja tiesam tik loti zimoli patik (un vinai patik, jo loti daudz ieperk un izmanto fake somas, kurpes utt) tad kapec nenopirkt vienu istu, bet vismaz istu somu, nevis 101 fake ?
Jo piedodiet man, bet labak tad nekadus zimolus, neka fake. Nauris ar, tirgus variants vien ir.
08.05.2022 22:51 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
AneteKlausās @ 08.05.2022 22:37
Oj,es laikam visus esmu izmēģinājusi,bet atgriežos pie stmoriz dark,atstāju uz nakti un ir riktīgi skaists tonis,kā arī vēlāk normāli nomazgājās.Nesadraudzējos ar eco šmeko,jo no viņiem efekts varbūt līdz pirmajai dušai,garnier,dove vispār sūds ar prerīgu krāsu,sienna neviens nepatika,jo viņus gan dabūt nost ļoti grūti un tad sanāk klāt veciem pleķiem pa virsu,bet vairāk par nedēļu nevaru izturēt vienmērīgam tonim.Zinu,ka ir speciālie līdzekļi paštonējošā noņemšanai,bet st moriz pēc vannas ar skrubi ļoti labi nonāk.Tiesa,viņš smird,bet pēc dušas viss okey.Tikai tiešām iesaku sakrēmot visu kārtīgi,īpasi elkoņus,pie plaukstām,potītes un ceļgalus,lai nožūst āda,ar cimdiņu uzklāt visu vienmērīgi(ja nav kārtīgi noskrubēta āda,nebūs vienmērīgi) un tad ar vates tamponiņu paberzēt un noņemt lieko/sapludināt roku locītavu līniju pie plaukstām,pie potītēm,elkoņus un ceļgalus.Dušojoties tās vietas vienīgās ar švammi kārtīgāk pamazgāt,jo tās vietas paliek visbrūnākās.4 gadus tā daru un neviens nevar pateikt,ka tas nav solārijs,bet brūna esmu visu laiku.Tie pleķi kas ir didrai ir vai nu no tā,ka nenoņem veco un liek pa virsu jaunu vai no tā ka neizmazgā cimdiņu
100% nenonem veco, tik male pa virsu visam lidz bezjegai.
08.05.2022 22:54 |
 
Reitings 2764
Reģ: 28.02.2022
Vienkarsi @ 08.05.2022 21:27
Es nesaprotu, ko jūs te ņematies par to naudu. Pilnīgi vienalga, cik tūkstošus cilvēks var nopelnīt, ja pa visām vilītēm spraucas laukā pretīgs prastums un tas, cik neizglītota viņa ir ?‍♀️
Sorry, bet nu ir sievietes, kas strādā un pelna vidējo Latvijas algu, un gan ārēji, gan iekšēji ir ļoti sievišķīgas, skaistas, koptas...
💯tieši tā!
08.05.2022 22:56 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
ja atmiņa mani neviļ tad tas bija viņas life hack-ik pēc 3 dienām likt jaunu kārtu un tikai 1x mēnesī noskrubēties.Šķiet,ka to pašu iemācījusi savai melnmatainajai modelei,bet tā nu gan darīt nevajag.Labak par toni gaišākai bet tīrai,nevis dzīties pakaļ melnai krāsainun būt varavīksnei😂
08.05.2022 23:04 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Būtu man DidriKsonu nauda, es zinātu Kā tērēt😀
Tas ir viss, par ko te tiek runāts.
08.05.2022 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 3436
Reģ: 25.05.2009
Dzidra Zupa @ 08.05.2022 22:03


Nu re, rupji rēķinot uzcenojums ir apmēram 22.5%, bet īsti nevar zināt, kas tiek iekļauts pardoto preču iegādes izmaksās, jo tur var būt iekšā gan lupatu iegādes izmaksas, gan pakošanas izmaksas (visas bombiskās Taureņa kastītes), gan birku pāršūšanas izmaksas, gan piegādes izmaksas no Polijas/Turcijas uz Latviju, gan noliktavas izmaksas (ja šiem tādas ir).
Iespējams šie tur liek iekšā arī darbinieku algas, jo administrācijas un pārdošanas izmaksas ir pārāk mazas, lai tur būtu iekšā algas (€18k gadā ir knapi 1500€/ mēnesī). Un ja tur ir iekšā algas tajā pārdoto preču iegādes izmaksu ciparā, tad jau drēbju uzcenojumu nevar izrēķināt vairs tik precīzi, nezinot tikai lupatu iepirkšanas izmaksas. Katrā ziņā uzcenojums ir kā minimums 22.5%.
Līdz ko Butterfly sasniegs €700k apgrozījumu un 10 oficiālos darbiniekus viņiem būs pienākums VID sniegt arī finanšu pārskata pielikumus, kur katrai šai kategorijai būs norādīts atšifrējums, kas ir iekļauts izmaksās un tad jau varēs labāk redzēt cik daudz tiek maksāts darbiniekiem un cik tiek maksāts par lupatām.
08.05.2022 23:08 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
AneteKlausās, nu kāpēc izstāstīji, ka Piksakmenī? 😄Tauriņiem bija aizliegts teikt vai kaut kādā veidā reklamēt, jo īpašnieks neuzskatīja, ka ar šādu slavu cilvēkiem, būtu minams, kur iegādājas. Pēc tās fotosesijas jau bija jauzklausa īpašniekam komentāri par tiem butjerflajiem. Viņi atteica sadarbību pat I. Bondarei, jo ir pietiekami sadarbības partneru, tad nu šitie viņiem ir zem mīnus 100. 🙈
Par uzcenojumu, pat lielākajos apģērbu veikalos, ja prece maksà 100€, pašizmaksa ir ap 40€, bet starprautiskiem brendiem, kaut kādiem ļevajiem vispār 20€. Atkarībā no izplatītāja. Bet nevar salīdzināt Stella McCartney uzcenojuma % ar poļu preces %.
22.5% ir vnk nereāli mazs uzcenojums.
08.05.2022 23:14 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
cory @ 08.05.2022 23:08

Nu re, rupji rēķinot uzcenojums ir apmēram 22.5%, bet īsti nevar zināt, kas tiek iekļauts pardoto preču iegādes izmaksās, jo tur var būt iekšā gan lupatu iegādes izmaksas, gan pakošanas izmaksas (visas bombiskās Taureņa kastītes), gan birku pāršūšanas izmaksas, gan piegādes izmaksas no Polijas/Turcijas uz Latviju, gan noliktavas izmaksas (ja šiem tādas ir).
Iespējams šie tur liek iekšā arī darbinieku algas, jo administrācijas un pārdošanas izmaksas ir pārāk mazas, lai tur būtu iekšā algas (€18k gadā ir knapi 1500€/ mēnesī). Un ja tur ir iekšā algas tajā pārdoto preču iegādes izmaksu ciparā, tad jau drēbju uzcenojumu nevar izrēķināt vairs tik precīzi, nezinot tikai lupatu iepirkšanas izmaksas. Katrā ziņā uzcenojums ir kā minimums 22.5%.
Līdz ko Butterfly sasniegs €700k apgrozījumu un 10 oficiālos darbiniekus viņiem būs pienākums VID sniegt arī finanšu pārskata pielikumus, kur katrai šai kategorijai būs norādīts atšifrējums, kas ir iekļauts izmaksās un tad jau varēs labāk redzēt cik daudz tiek maksāts darbiniekiem un cik tiek maksāts par lupatām.

Darbinieki tur strādā kā pašnodarbinātas personas, kuras, visticamāk, izraksta uz Butterfly rēķinus, kurus tad slēpj zem produkcijas ražošanas pašizmaksām, utt. Tādā veidā ietaupot naudu uz administrācijas izmaksām un soc. nod., IIN, utt. Un šādi var palielināt savas produkcijas izmaksas. Darbiniekiem tur nav absolūti nekādu sociālo garantiju.
08.05.2022 23:26 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
minniethemouse @ 08.05.2022 22:13
Pēdējie storiji, līdz asarām ????
"kā mēs ceļojām un taupījām"
"bija vērts tā močīt, mēs esam to pelnījuši"

Nez, man nebija nepieciešams zināt, ka viņa strādā "sasvīdušiem dibeniem" lai varētu tā atpūsties :D
08.05.2022 23:43 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022

Jo visiem skauž…
08.05.2022 23:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!