Rampampam @ 28.07.2025 14:10
Man izleca KOKOS reklāma, ka šiem google ir vairāk kā 4000 atsauksmes un vidējais vērtējums 4,7.
Joka pēc paskatījos kā google savērtēts elyndi. 264 atsauksmes un vidējais vērtējums tikai 2,8!!! ? Atsauksmēs pilns par nekvalitatīvām precēm, sliktu apkalpošanu utt.
Kokos man jau gadiem ik pa laikam parādās, paskatoties, izskatās arī vairāk tāds sintētiskais tirgus variants, bet gan jau ir dažādas preču kategorijas tur.
Taču pasniegšanas veids ir diametrāli pretējs kā Didrihsoniem, šķiet, tā tumšmate ir īpašniece. Viņa ir pavisam normāla sieviete, kura normālā veidā atrāda tērpus. Nekādas lēkāšanas apakšbiksēs, nekādu tizlību, nekādas sevis mākslīga uzpumpēšanas. Būtu interesanti kādam papētīt, kura reklāma tad cilvēkus piesaista vairāk un kā tas tālāk atbalsojas uzņēmuma tēlā un līdz ar to tālāk apgrozījumā/peļņā. Arī veikals viņiem, šķiet, ir normāla izmēra, kur var dabūt visu, kas tiek reklamēts, nevis kā Flyndi - kafijas bārs/kosmetologa kabinets ar nedaudz nocenotām lupatām kaktos.