Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Bjork @ 21.02.2021 01:02
jā, esmu lasījusi un dzīvē redzētā pieredze liek secināt, ka nosliece uz vienu vai otru atkarību mantojas ģenētiski. Bet vai tā paša dzimuma iekārošana ir uzskatāma par atkarību vai noslieci? Es nedomāju, ka homoseksuālisms mantojas. Bet atzīšos, cēloņus neesmu meklējusi tam, jo nav iepriekš interesējis.

Homoseksulālisms var būt gan iedzimts, gan var izveidoties no dzīvē redzētā vai seksuālajām fantāzijām/iekārēm. Kā paši homoseksuālisti to nosaka - nezinu. Pazīstu dzīvē personas, kuras no hetero pārtop par homo, un homo pārtop par hetero. Tā ir ļoti sarezģīta tēma, ne tikai X un Y hromosomas spēlē savu lomu šajā visā. Arī dzīves apstākļi un apkārtējā vide spēlē lielu lomu.
21.02.2021 01:33 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Kāpēc Elīnai tagad ir slēgts profils!?
21.02.2021 04:54 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Un? Es ceru, Tev tas ir sarkasms. Tagad Tu tos visus kuri piedalās konkursos ( ne tikai Elīnas veidotajā) nosauc par kaut kādiem nenodrošinātiem sabiedrības slāņiem? Oh, well done! 👍🏻
Un kāda starpība kam viņi domāti? Loģiski lai būtu vairāk folloveru, priekš tam jau viņi domāti. Ir 21.gs. Ja cilvēks par brīvu var iegūt telefonu vai ko citu, loģiski , ka cilvēki ies un piedalīsies un tur nav nozīmes cik viņi ir izglītoti vai nav un maciņam arī nav nozīmes. 🤦🏻‍♀️
21.02.2021 07:57 |
 
10 gadi
Reitings 3324
Reģ: 09.10.2009
Komentāri vienkārši iespārda! Jo tālāk,jo trakāk 😆
Babenes sviestā iet. 😆
21.02.2021 09:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Redrose @ 21.02.2021 07:57
Un? Es ceru, Tev tas ir sarkasms. Tagad Tu tos visus kuri piedalās konkursos ( ne tikai Elīnas veidotajā) nosauc par kaut kādiem nenodrošinātiem sabiedrības slāņiem? Oh, well done! ??
Un kāda starpība kam viņi domāti? Loģiski lai būtu vairāk folloveru, priekš tam jau viņi domāti. Ir 21.gs. Ja cilvēks par brīvu var iegūt telefonu vai ko citu, loģiski , ka cilvēki ies un piedalīsies un tur nav nozīmes cik viņi ir izglītoti vai nav un maciņam arī nav nozīmes. ??‍♀️

Parādi man kaut vienu cilvēku, kurš ir finansiāli nodrošināts, ar labi apmaksātu darbu vai pieder savs uzņēmums, nedzīvo īrētā Pļavnieku dzīvoklī un piedalās šāda veida konkursos? 😁 Kādēļ finansiāli nodrošinātiem cilvēkiem piedalīties konkursos, kur var laimēt šampūnu, iPhone, desas un kāpostus? Šie cilvēki paši var nopirkt visas šīs preces jebkurā brīdī, viņi nepiesārņos savu sociālo tīklu ar šāda veida konkursiem, lai kaut ko laimētu, jo labi apzinās kādas iespējas ir kaut ko laimēt un viņiem tas nav nepieciešams, viņiem ir citas intereses dzīvē nevis piedalīšanās konkursos. Un kas notiek pēc šādiem konkursiem? Cilvēki atseko. Vai tiešām cilvēki, kuriem viss ir un dzīvē nekā netrūkst, tērēs savu laiku, lai piesekotu, nošērotu, ietagotu un pēc tam atsekotu? 😁 Ir, protams, reti izņēmumi, bet cik tādu ir? Papēti kādreiz jaunpienākušos sekotājus, kad kāds izsludina konkursu. Mazās čiepiņas tur uzdarbojas uz visiem simts procentiem. 😁
21.02.2021 09:13 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Labrīt, meitenes un puiši (ja kāds tomēr slēpjas zem kāda nika😁) šī rīta lasāmviela, ko jūs vakar sarakstījušas esat, tiešām bija interesanti lasīt. Ja es parasti neizlasu vai izlasu starp rindiņām, tad bija interesanti lasīt viedokļus, argumentēt savu domu. Elīnai tiešām vajadzētu mācīties no kāda piemēru, tiešām, arī augstskola būtu lietderīgāka nekā atrakstīt naudu iPhone iegādei. Te varētu par viņas neizglītotību ilgi diskutēt, bet šaubos, ka viņa vispār vēlas mācīties. Cits viņas vietā būtu laimīgs, ka varētu pats atļauties sev nodrošināt mācības. Bet, katram jau savas vērtības.🙈
21.02.2021 09:15 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Ja tas puisis, kurš ir ar netradicionālo orientāciju un rakstīja heita komentāru, pieņems dāvanu, tas liecinās par to, cik viņš ir divkosīgs. Tātad viņš uzskata, ka Elīna ir slikta, bet, ja viņam kaut ko uzdāvina, tad pieņem. Galīgi nav sevis cienoši. :)
21.02.2021 10:36 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
GoodForYou @ 21.02.2021 10:36
Ja tas puisis, kurš ir ar netradicionālo orientāciju un rakstīja heita komentāru, pieņems dāvanu, tas liecinās par to, cik viņš ir divkosīgs. Tātad viņš uzskata, ka Elīna ir slikta, bet, ja viņam kaut ko uzdāvina, tad pieņem. Galīgi nav sevis cienoši. :)

Ko tieši viņš rakstīja savā komentārā?
21.02.2021 10:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4972
Reģ: 03.11.2012
Redrose @ 21.02.2021 07:57
Un? Es ceru, Tev tas ir sarkasms. Tagad Tu tos visus kuri piedalās konkursos ( ne tikai Elīnas veidotajā) nosauc par kaut kādiem nenodrošinātiem sabiedrības slāņiem? Oh, well done! ??
Un kāda starpība kam viņi domāti? Loģiski lai būtu vairāk folloveru, priekš tam jau viņi domāti. Ir 21.gs. Ja cilvēks par brīvu var iegūt telefonu vai ko citu, loģiski , ka cilvēki ies un piedalīsies un tur nav nozīmes cik viņi ir izglītoti vai nav un maciņam arī nav nozīmes. ??‍♀️

Tāpēc, ka cilvēki nav muļķi!
Es katru dienu redzu, ka vairākas manas pazīstamās piedalās aktīvi konkursos, arī BT, jo viņām tiešām finansiālā situācija ir kāda ir, nav tā, ka viņām nekā nav, bet nav arī tā, ka būtu jaunākais telefons utt.
Protams, ka dzîvē pats svarīgākais nav jauns telefons vai mašīna, bet nez kāpēc, šis sabiedrības slānis tā domā, neviens jau nenosoda, bet konstatē faktu, ka turīgāks cilvēks, kurš var pats visu atļauties neskries piedalīties konkursos.
Ja nu vienīgi tādos, kur otrs ietagotais var laimēt galveno balvu, tādus konkursus es pati atbalstītu, jo būtu iespēja sagādāt prieku kādam, kuram vajag vairāk nekā man!
21.02.2021 10:43 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Es nezinu, spriežu pēc šeit esošajiem komentāriem. Pat, ja nav neko tādu rakstījis, viņa kopienas cilvēki ir paziņojuši, ka Elīna ir slikta un ir jāboikotē viņas bizness. Sanāk, ka viņš tā kā nopērkams ir?
Domājams, ka Elīna tomēr ir gudrāka par dažu labu, ja spēj virzīt un uzturēt biznesu. Tas varbūt nav par kaut kādām augstskolas zināšanām, tomēr savs bizness prasa lielāku spēku, uzņēmību utt nekā, piemēram, sēdēt vīrietim uz kakla vai strādāt par sekretāri (tas ir, sekretāre katru dienu noliek darbu malā un iet prom, bet Elīnai ir savs bizness, kam viņa atrodas visa).
21.02.2021 10:44 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Tas gan. Bez visas augstskolas ir izsitusies dzīvē. Augstskola negarantēs panākumus.
21.02.2021 10:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Toties augstskola garantēs zināšanas🤡🤡
21.02.2021 10:49 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Parādi man kaut vienu cilvēku, kurš ir finansiāli nodrošināts, ar labi apmaksātu darbu vai pieder savs uzņēmums, nedzīvo īrētā Pļavnieku dzīvoklī un piedalās šāda veida konkursos? 😁 Kādēļ finansiāli nodrošinātiem cilvēkiem piedalīties konkursos, kur var laimēt šampūnu, iPhone, desas un kāpostus?

Es. Es ļoti reti piedalos konkursos un izvērtēju, kur piedalīties, ti, par kaut kādu atslēgu piekariņu vai krūzītes nepiedalīšos. Taču, ja ir foršas, lielās balvas - kāpēc ne? Pirmkārt, ir patīkami saņemt kaut ko dāvanā. Otrkārt, ja tu būtu labi finansiāli nodrošināta, tad zinātu, ka daudzi šādi cilvēki nemaz nemētājas ar naudu pa labi, pa kreisi, pirkdami sev pašus jaunākos iphonus. Tas drīzāk ir raksturīgs tiem, kas dzīvo uz kredīta un tikai grib izskatīties turīgi.
Protams, ja es uzskatītu, ka Elīna ir monstrs, es nepiedalītos. Man pret viņu nav nekā negatīva, tā kā nesaskatu nekādu problēmu.
Esmu piedalījusies arī Marijas Jansones konkursā par Amoralles tērpu un vēl pāris konkursos, kur balvas šķiet gana patīkamas. :)
21.02.2021 10:50 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Katz, ja augstskolas absolvents sēž Mcdonalds kasē, tad kāda jēga bija tai augstskolai. Protams, katram dzīvē savi mērķi un es negribu nolikt nevienu darbu. Vien norādu uz to, ka ir diezgan vienalga, vai Elīna ir gājusi augstskolā vai nē, viņa sevi nodrošina un dara to, kas pašai patīk, nevis sēž kādam uz kakla vai dara nepatīkamu darbu.
21.02.2021 10:53 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
Atkal jau mērās, lai zinātu, cik drīkst ēst😂
21.02.2021 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Elīnas slēgtais profils labi parāda to, ka viņa nespēj tik galā, ja ir savārījusi ziepes. Neprot risināt problēmas.
Protams, arī savs veida mārketinga triks,bet tik un tā tas viņai pašai atspēlēsies ar - zīmi. Internets atceras visu!
Tai nav jābūt obligāti augstskolai. Kursi, žurnāli, grāmatas,ziņas un vispār vēlme izlīst no burbuļa. Sakārto uzņēmuma darbību, lai pieņemtu cilvēkus ar konkrētu amatu, piemēram, prečzinis, mārketinga speciālists utt. Protams, ir jāsaprot, ka šiem cilvēkiem vajadzēs atbilstošu algu, darba laiku.
21.02.2021 11:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4972
Reģ: 03.11.2012
GoodForYou @ 21.02.2021 10:50

Es. Es ļoti reti piedalos konkursos un izvērtēju, kur piedalīties, ti, par kaut kādu atslēgu piekariņu vai krūzītes nepiedalīšos. Taču, ja ir foršas, lielās balvas - kāpēc ne? Pirmkārt, ir patīkami saņemt kaut ko dāvanā. Otrkārt, ja tu būtu labi finansiāli nodrošināta, tad zinātu, ka daudzi šādi cilvēki nemaz nemētājas ar naudu pa labi, pa kreisi, pirkdami sev pašus jaunākos iphonus. Tas drīzāk ir raksturīgs tiem, kas dzīvo uz kredīta un tikai grib izskatīties turīgi.
Protams, ja es uzskatītu, ka Elīna ir monstrs, es nepiedalītos. Man pret viņu nav nekā negatīva, tā kā nesaskatu nekādu problēmu.
Esmu piedalījusies arī Marijas Jansones konkursā par Amoralles tērpu un vēl pāris konkursos, kur balvas šķiet gana patīkamas. :)

Cik labi, ka ir vēl kāds šajā forumā, kas tā domā! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Es tieši gribēju pieminēt, ka turīgi cilvēki nelielas un nepērk jaunus telefonus, jo viņiem principā ir vienalga 👍🏻
Jo finansiāli brīvāks tu esi, jo mazāk tev kaut ko vajag un gribas izlekt, kādam kaut ko pierādīt, jo tu vienkārši zini, ka tev viss ir ok un nevienam nekas nav jāpierāda
21.02.2021 11:08 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Zini kādēļ mc'donalda darbinieks ir ar bakalauru? jo tas ir meme's un reālajā dzīvē tā notiek reti.
Otrs ir cilvēka paša motivācijas trūkums, bieži arī nevēlēšanās pēc augstskolas turpināt darbu nozarē, kurā pabeidzu skolu.
Tie, kas izmācās to, kas viņiem patīk un interesē, gan jau kādi 90% turpina darbu savā nozarē. Cilvēki biež jauc šos gadijumus ar 1.izmācijos - nepatika, 2.izmācijos - turpinu strādāt.
Stereotipi, ko man besī dzirdēt.
Elīna ir pie nr.1, viņai izdodās un patīk, lai būtu vēl profesionālaka savā jomā, kā, piemēram, Endija, kura ar savām augstskolas zināšanām Butterfly pacēla pa visam citā līmenī. Zinu uzņēmējus, kuri ir profesionāli, tanī pat laikā pasniedzēji, pat bez izglītības, piemēram, Aigars Mamis pasniedz lekcijas LMA - pirmais, kas ienāca prātā. Ja cilvēks ir dzīves gudrs,pats rokās un pašmācības ceļā iegūst zināšanas - nav problēmu.
21.02.2021 11:08 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Maddie227 @ 21.02.2021 11:02
Atkal jau mērās, lai zinātu, cik drīkst ēst?

Es atbalstu to. No vienā treneres arī dzirdēju, ka iesaka svērties katru rītu, lai kontrolētu sevi. Es arī to daru, lai apmēram zinātu, kad ir pa daudz un vajag piebremzēt. Tas strādā, lai uzturētu savu komforta svaru.
21.02.2021 11:16 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Ā, man gan jāpiebilst, ka es sekoju Elīnai visu laiku, nevis tikai uz konkursa laiku. Tāpat kā, piem, Marijai Jansonei, kuras konkursā piedalījos.
Ir jau dažādi turīgi cilvēki un ir dažādas izpratnes, kas ir turīgums. Varbūt tā meitene domāja tikai tādus, kam ienākumi ir kā Porziņģim?
21.02.2021 11:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits