Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 640
Reģ: 01.12.2022
Ko nez PVD teiktu, ja pie šmotkām pārtiku tirgos? Kafija taču skaitās pārtika un tur ir kaut kādas higiēnas un sanitāras prasības? Nevajag kaut kur būt reģistrētam?
01.07.2024 18:52 |
 
Reitings 6090
Reģ: 24.07.2023
Cheating @ 01.07.2024 18:52
Ko nez PVD teiktu, ja pie šmotkām pārtiku tirgos? Kafija taču skaitās pārtika un tur ir kaut kādas higiēnas un sanitāras prasības? Nevajag kaut kur būt reģistrētam?
vajag licenci saņemt,nodokli samaksāt, un man liekas,ka tur jābūt kautkādiem metriem, un nodalīts no drēbēm.
01.07.2024 19:22 |
 
Reitings 3244
Reģ: 13.01.2023
Elīna pati pirms pāris gadiem vienā no instagram video teica, ka agrāk badojās, nokritās svarā un pazuda mēnešreizes. Ārsts jau toreiz esot teicis, ka, ja viņa tā turpinās, tad nevarēs nākotnē palikt stāvoklī. Tā kā viņai viss ir pa vecam, vai pat sliktāk, jo tik tieva nekad nav bijusi. Trakā gatava pat dzert zāles, lai Naurim aizmālētu acis uz patieso problēmu.
01.07.2024 19:32 |
 
Reitings 6090
Reģ: 24.07.2023
telma @ 01.07.2024 18:06
Bet viņa SBF tai Elvja draudzenei tā arī teica, ka nedomā, ka ēšana (neēšana) būtu poe vainas. Un, ka atsakās tam ticēt. Nu ja tiiiiiiešāāam tā būs, nu tad skatīsies. Viņa cenšas atrast 100 iemeslus un 100 ārstus, lai tikai atrastu 100 vainas, kas nebūtu ēšanas ietekme.
Un ko pamainījusi, ja mašīnā gurķu trauks?
domāju,ka ārsti viņai visu normāli ir teikuši,bet Elina jau vienmēr melo,varbūt nekur arī nav bijusi😅Viņa taču ir mele vislielākā🤣un tās vizītes tik dārgas,nu nezinu,nezinu😅Viņa nemīl savu dēliņu😭😭kāpēc grib vēl vienu bērniņu? Tikai haipam. Palikusi garlaicīga,domā ka tā atdzīvinās interesi par sevi🤮Elin,tavs laiks ir aizgājis...maza saujiņa fanes bez kritiskās domāšanas, pienāks laiks,un viņas arī apjēgs,ka tu esi tukša muca,kas tālu skan, bet atslēgvārds TUKŠA.Jā,Elina jūlijā solīja sākt mācīties angļu valodu🤣🤣🤣nu redzēsim
01.07.2024 19:35 |
 
Reitings 3987
Reģ: 08.09.2015
Man tikai neliekas viens kopā, nu kā, nu kā cilvēks var baidīties pieņemties svarā par dažiem kg, bet tajā pašā laikā rupji sakot dir**, ka vēlas palikt stāvoklī! Vienā brīdī čīkstēt kā cenšamies palikt stāvoklī, tā gribu vēl vienu bērniņu, pēc brītiņa, es netaisos uzēst kilogramu, tagad esmu savā ideālā svarā, es uz šo gāju ļoti ilgi, aptuveni tā viņa pateica tai Elvja draudzenei🤦‍♀️. Bāc, jebkura grūtniecība jau pašos pamatos nozīmē lielu iespējamību uz vismaz pāris +kg, pie tam garantēti tas būs tik kalsnai kā Elīnai, viņa, ko, domā iznēsāt nākamo bērnu ar 50kg? Tad tiec skaidrībā Tu velies savu ideālo svaru vai grūtniecību, šis reāli man liekās tāda desa, vai nu viņa reāli muld par to, ka plāno/grib grūtniecību, vai viņa jau reāli plāno kā badosies grūtniecības laikā.
01.07.2024 19:51 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.04.2023
L.. @ 01.07.2024 18:03
Es to cilvēku apbrīnoju brīžiem... Kad atbilde uz problēmu ir tik vienkārša, bet viņa labāk izsviedīs tādu naudu un mainīs n'tās reizes ārstus, lai tik nebūtu jāēd un jāpieņemas svarā. Tā lielā bērna gribēšana izklausās pēc tukšas diršanas. Viņa pati labi apzinās, kas ir pie vainas, bet nevēlas to pieņemt un neko darīt lietas labā. Labāk parīs ripas un noplātīs rokas, ka nekas nesanāk. No vienas puses labi. Lai tik tā turpina.

Arī šādā veidā viņa izbrāķē ārstus, jo redz, nevar vinai palīdzēt. LV ir labi sieviešu arsti, gan tajā pašā medicīniskajā apaugļišanā, gan parastie ginekologi.
01.07.2024 20:03 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.04.2023
magdalena333 @ 01.07.2024 19:51
Man tikai neliekas viens kopā, nu kā, nu kā cilvēks var baidīties pieņemties svarā par dažiem kg, bet tajā pašā laikā rupji sakot dir**, ka vēlas palikt stāvoklī! Vienā brīdī čīkstēt kā cenšamies palikt stāvoklī, tā gribu vēl vienu bērniņu, pēc brītiņa, es netaisos uzēst kilogramu, tagad esmu savā ideālā svarā, es uz šo gāju ļoti ilgi, aptuveni tā viņa pateica tai Elvja draudzenei?‍♀️. Bāc, jebkura grūtniecība jau pašos pamatos nozīmē lielu iespējamību uz vismaz pāris +kg, pie tam garantēti tas būs tik kalsnai kā Elīnai, viņa, ko, domā iznēsāt nākamo bērnu ar 50kg? Tad tiec skaidrībā Tu velies savu ideālo svaru vai grūtniecību, šis reāli man liekās tāda desa, vai nu viņa reāli muld par to, ka plāno/grib grūtniecību, vai viņa jau reāli plāno kā badosies grūtniecības laikā.

Viņai arī neviens nepateica, ka paliekot stāvoklī nāk klāt Kg
01.07.2024 20:07 |
 
10 gadi
Reitings 1009
Reģ: 11.04.2010
magdalena333 @ 01.07.2024 19:51
Man tikai neliekas viens kopā, nu kā, nu kā cilvēks var baidīties pieņemties svarā par dažiem kg, bet tajā pašā laikā rupji sakot dir**, ka vēlas palikt stāvoklī! Vienā brīdī čīkstēt kā cenšamies palikt stāvoklī, tā gribu vēl vienu bērniņu, pēc brītiņa, es netaisos uzēst kilogramu, tagad esmu savā ideālā svarā, es uz šo gāju ļoti ilgi, aptuveni tā viņa pateica tai Elvja draudzenei?‍♀️. Bāc, jebkura grūtniecība jau pašos pamatos nozīmē lielu iespējamību uz vismaz pāris +kg, pie tam garantēti tas būs tik kalsnai kā Elīnai, viņa, ko, domā iznēsāt nākamo bērnu ar 50kg? Tad tiec skaidrībā Tu velies savu ideālo svaru vai grūtniecību, šis reāli man liekās tāda desa, vai nu viņa reāli muld par to, ka plāno/grib grūtniecību, vai viņa jau reāli plāno kā badosies grūtniecības laikā.

Iesaku paskatīties bildes no viņas grūtniecības - biedējoši tievs paskats, man šķiet, viņa pēdējā mēnesī svēra kādus 52 kg, nu katrā ziņā ne vairāk par 55 kg... un viņa arī atzina, ka apzināti ēd maz, jo bail palikt resnai un uzaudzēt resnu bērnu. Pilnigi slima galva un nekādas izpratnes par grūtniecību.
Tā kā jā, toreiz viņa ieņēma un iznēsāja bērnu, iespējams, uz organisma rezervēm, bet tagad rezerves ir izsmeltas un ir pat mīnusā, jo ēst viņa tā arī nav atsākusi. Viņa pati saka, ka viņai dzemdē pat endometrijs neveidojas. Nu ok, vaaarbūt ar zālēm kko sastimulēs, bet apaugļoties ir viens... iznēsāt bērnu 40 nedēļas ir vēl kas cits. Kā ar saltiem, burkāniem un pāris fricīšiem to izdarīs?
01.07.2024 20:08 |
 
Reitings 329
Reģ: 24.06.2022
Tak attopieties, pie ārstiem skrien un atskaites liek, lai teftelim parādītu, ka cenšas tikt pie bērna. Realitātē viņai to bērnu nafig nevajag.
01.07.2024 20:11 |
 
Reitings 1575
Reģ: 03.03.2020
pidrihsone @ 01.07.2024 20:11
Tak attopieties, pie ārstiem skrien un atskaites liek, lai teftelim parādītu, ka cenšas tikt pie bērna. Realitātē viņai to bērnu nafig nevajag.

Tieši tā! Šo bērnu viņa negribēja, piekrita, jo vīram vajadzēja. Joprojām viņai šo pašu nevajag, kāpc lai viņa nākamo gribētu? Muld, lai vīram izpatiktu. Noteikti labi apzinās un priecīga, ka dēļ neēšanas nevar palikt stāvoklī.
01.07.2024 20:23 |
 
Reitings 8125
Reģ: 13.04.2022
Nez didrenei kāds pateica, ka lai paliktu stāvoklī vajag vēl arī ar seksu nodarboties, ne tikai skriet pa ārstiem? :D
01.07.2024 20:40 |
 
Reitings 2158
Reģ: 05.02.2022
novērotāja @ 01.07.2024 18:43
Burkānus aizstāja ar gurķiem ?
gurķos mazāk cukura 😃
01.07.2024 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 3393
Reģ: 25.05.2009
amoreamore @ 01.07.2024 20:40
Nez didrenei kāds pateica, ka lai paliktu stāvoklī vajag vēl arī ar seksu nodarboties, ne tikai skriet pa ārstiem? :D

Tas viņas monologs atkal ir pilnīgs bezsakars...
-man likās, ka man ir problēmas ar zarnu (jā, Didriņ, jā... bērniņi rodas nevis kāpostos, bet zarnās 🤦‍♀️)
-aizgāju uz vizīti un tur bez rezultātiem (ko viņa gaidīja, ka iznāks no kabineta un būs stāvoklī? 😆)
-tā sieviešu noārdāmā kārta, kurai ir jāizaug, lai viņa noārdās, kā visām sievietēm normāli notiek, nedaudz paaugusies ("sieviešu noārdāmā kārta" WTF??? 😳)
- intensīvi cenšos palikt stāvoklī jau gadu un 3 mēnešus (laikam domā, ka Dievs dos bērniņu, nevis sekss, ja visu piemin, izņemot nodarbošanos ar seksu 😅)
01.07.2024 21:23 |
 
Reitings 1890
Reģ: 06.12.2023
Es vizualizēju situāciju, kad viņa ginekologa kabinetā sēž un klausās ārsta teikto. *Atslābinātu sejas mīmiku (kad viņa nesmaida vai netur kopā savu sardeļmuti un acis, viss nošļūk, ir bijuši SBF kadri no malas ar viņu) kā tāda mimra plikšķina acu birstes un "ā nopietni?" *
Tak luni viņa laiž. Viņa lieliski apzinās, kādēļ netiek pie MR un visa pārējā. Kaut vai palasot šo diskusiju- zina viņa vairāk kā vajag. Vajag uzsist haipu un lai mazās fanītes pažēlo + Naurim atskaite- es daru VISU, bet nesanāk, bim bim, šņuk.
01.07.2024 21:25 |
 
Reitings 1890
Reģ: 06.12.2023
cory @ 01.07.2024 21:23

Tas viņas monologs atkal ir pilnīgs bezsakars...
-man likās, ka man ir problēmas ar zarnu (jā, Didriņ, jā... bērniņi rodas nevis kāpostos, bet zarnās ?‍♀️)
-aizgāju uz vizīti un tur bez rezultātiem (ko viņa gaidīja, ka iznāks no kabineta un būs stāvoklī? ?)
-tā sieviešu noārdāmā kārta, kurai ir jāizaug, lai viņa noārdās, kā visām sievietēm normāli notiek, nedaudz paaugusies ("sieviešu noārdāmā kārta" WTF??? ?)
- intensīvi cenšos palikt stāvoklī jau gadu un 3 mēnešus (laikam domā, ka Dievs dos bērniņu, nevis sekss, ja visu piemin, izņemot nodarbošanos ar seksu ?)

smejos :D
Bet jaunavai Marijai tak svētais gars iepūta, viņai vai tad nevar? Prieka vēstī tak sarunāts viss bija... :D :D
01.07.2024 21:26 |
 
Reitings 312
Reģ: 26.04.2024
pidrihsone @ 01.07.2024 20:11
Tak attopieties, pie ārstiem skrien un atskaites liek, lai teftelim parādītu, ka cenšas tikt pie bērna. Realitātē viņai to bērnu nafig nevajag.

Viņas vārdi par nākošā bērna gribēšanu ir kārtējā diršana un tukši vārdi, ka viss ko viņa saka.
Tāpat ar "baigo močīšanu" un Džeisona mīlēšanu.
Kāds nākamais bērns, ja pat viss vienkāršākās lietas viņai liekas neizpildāmas? Un, viņa nav spējīga parūpēties par tagadējo bērnu.
Labāk, lai saved savu galvu kārtībā un kļūst kaut nedaudz saprātīgāka, tas jau būs ļoti daudz.
02.07.2024 00:36 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 21.11.2009
Iespējams, ar to viņas svaru arī pat varētu palikt stāvoklī, ja viņa ēstu veselīgu ēdienu- OB, saliktos ogļhidrātus, labos taukus utt. Tak ēd grillētu vistas vai tītara fileju ar zaļajiem salātiem, būsi gan tieva, gan organismu pabarojusi. Bet viss, kas neizskatās pēc burkāna, tiek kancelēts, jo padarīšot viņu resnu.
Tā skraidīšana no viena ārsta pie nākamā, tikai parāda, ka nevienā ārstā neklausās, meklē tikai nākamo brīnumdakteri, kas ar burvju nūjiņu viņai atgriezīs MR. Pat ja viņa paliktu stāvoklī, tas nemainītu faktu, ka tas bērns vēl ir jāiznēsā.
02.07.2024 06:59 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.05.2024
Anīle līne @ 02.07.2024 06:59
Iespējams, ar to viņas svaru arī pat varētu palikt stāvoklī, ja viņa ēstu veselīgu ēdienu- OB, saliktos ogļhidrātus, labos taukus utt. Tak ēd grillētu vistas vai tītara fileju ar zaļajiem salātiem, būsi gan tieva, gan organismu pabarojusi. Bet viss, kas neizskatās pēc burkāna, tiek kancelēts, jo padarīšot viņu resnu.
Tā skraidīšana no viena ārsta pie nākamā, tikai parāda, ka nevienā ārstā neklausās, meklē tikai nākamo brīnumdakteri, kas ar burvju nūjiņu viņai atgriezīs MR. Pat ja viņa paliktu stāvoklī, tas nemainītu faktu, ka tas bērns vēl ir jāiznēsā.

Būtu bēdīgi, ja viņa mēģinātu saglabāt esošo svaru arī esot stāvoklī...
02.07.2024 09:32 |
 
Reitings 863
Reģ: 27.03.2024
Un mani fascinē, kā viņa iepriekš bija stāstījusi un ‘lielījusies’, ka ir atradusi to saucamo zelta vidusceļu, lai nepaliktu apaļa, ka ēd VISU, bet pa pāris kumosiem. Kā piemēram pusi šokolādītes, trīs čipsus, kodiena burgera . Nopirkusi mazo dakšiņu, karoti. Dzer kafiju aumaļām, ūdeni butu pļumpējusi labāk. Kur normāls ēdiens ģimenei, nevis kiš miš samests viss cepenē🤦‍♀️ Un stāsta laimīga instagaram, lai mazās meičas tik ņem piemēru, un mācās no viņas. Viņa pati neredz no malas, ka savu organismu ir sabojājusi TIEŠI ar to.
02.07.2024 10:17 |
 
Reitings 9724
Reģ: 27.02.2022
Bērnu jau ka tādu viņa negrib, bet palikt stāvoklī un piedzemdēt uzmanībai gan grib, pēc tam tak plāns viņai uzreiz ir nomest auklei un aizbraukt kaut kur, kur laulību uzlabot.
02.07.2024 10:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!