Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Bet priekš kam jāmēra un jāpērk, ja var iztikt ar parastām drēbēm?
Parastas lielāka izmēra drēbes ir stipri lētākas un arī nopārdot pēc tam vieglāk, nekā, ja pērk speciāli grūtnieču drēbes, kur par tikai to, ka tās ir "grūtnieču", tiek pielikts uzcenojums klāt.
31.03.2022 13:35 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
PeonyPeony @ 31.03.2022 13:35
Bet priekš kam jāmēra un jāpērk, ja var iztikt ar parastām drēbēm?
Parastas lielāka izmēra drēbes ir stipri lētākas un arī nopārdot pēc tam vieglāk, nekā, ja pērk speciāli grūtnieču drēbes, kur par tikai to, ka tās ir "grūtnieču", tiek pielikts uzcenojums klāt.
man jau liekas , ka tur pēc tam nopārdot nav ko..man ir daži legingi ne grūtnieču, un viņiem ir tik izstaipījies tajā vēdera vietā, vienkārši metami ārā..
31.03.2022 13:38 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Nu Didrihsones veikala apģērbi nav tie ekoloģiskie un praktiskie. Labāk tad tiešām H&M grūtnieču apģērbs, jo H&M pārstrādā apģērbu un rūpējas kaut kādā mērā par dabu. Tas ir pirmais kas ienāca prātā, turklàt H&M var nopirkt ļoti labu audumu apģērbus, protams par lielāku cenu, bet vismaz nebūs sintētiska lupata, kā no Butterfly.
31.03.2022 13:40 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Tie jūsu argumenti neiztur kritiku. Jo, ja legingi pat nokalpojuši, tad tāpat parastie legingi maksā mazāk, nekā speciālie grūtnieču. Es par to pašu HM arī runāju, tās cenas tajā nodaļā ir augstākas, nekā parastajos nodalījumos.
Un kāda jums daļa, sintētika vai nē? Varbūt viņai patīk valkāt sintētiku, lai gan ļoti apšaubu, ka itin viss viņai ir sintētisks.
Var pirst virsū par viņas personību, par uzvedību, jo viņa pati izturas bičīgi un bieži tik neloģiski, bet kamōn, kādas jums tiesības nepārtraukti pirst par viņas izsaku, par drēbju izvēli?
31.03.2022 13:45 |
 
Reitings 389
Reģ: 27.10.2021
“Personīgais treneris kosuktē Nauri”
Ko diez vins dara ar to Nauri🙉
31.03.2022 13:45 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Ok, var kaut kādus oversized džemperus un jakas, blūzes un kreklus, bet, manuprāt, Elīna ir ļoti uzskatāms piemērs, kāpēc bikses un legingi vismaz būtu jānopērk grūtnieču nodaļā. Nebūtu jāstāv kā flamingo visu laiku, jo nebūtu milzīga kule no visa tā ekstra materiāla starp kājām.
31.03.2022 13:50 |
 
Reitings 2247
Reģ: 10.09.2021
Elina teica, ka dzinsus tapat nenesajot. Bet legingi H&M nodala tiesam nav tik dargi, to gan vina mierigi varetu nopirkt no grutniecu sadalas vai vismaz zekubikses. Sapratis, ka ir daudz ertak ar tadiem.
31.03.2022 13:54 |
 
Reitings 36
Reģ: 02.03.2022
PeonyPeony @ 31.03.2022 13:45
Tie jūsu argumenti neiztur kritiku. Jo, ja legingi pat nokalpojuši, tad tāpat parastie legingi maksā mazāk, nekā speciālie grūtnieču. Es par to pašu HM arī runāju, tās cenas tajā nodaļā ir augstākas, nekā parastajos nodalījumos.
Un kāda jums daļa, sintētika vai nē? Varbūt viņai patīk valkāt sintētiku, lai gan ļoti apšaubu, ka itin viss viņai ir sintētisks.
Var pirst virsū par viņas personību, par uzvedību, jo viņa pati izturas bičīgi un bieži tik neloģiski, bet kamōn, kādas jums tiesības nepārtraukti pirst par viņas izsaku, par drēbju izvēli?

Pilnībā tavam viedokli piekrītu, izņemot tam, ka mēģini ieviest kādu morāli šajā grupā. 😁👍
Iedomājies to, ka, ja viņa nēsātu grūtnieču drēbes, tad te būtu komentāri "viņai tak savs apģērbu veikals, kāpēc nenēsā savas kolekcijas blabla..".
Šeit meitenēm tik ļoti nepatīk Elīna, ka, neatkarīgi no tā, ko viņa darīs, tiks atrasts, par ko piesieties. 🙂
31.03.2022 13:56 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
skaists laiks @ 31.03.2022 13:56

Pilnībā tavam viedokli piekrītu, izņemot tam, ka mēģini ieviest kādu morāli šajā grupā. ??
Iedomājies to, ka, ja viņa nēsātu grūtnieču drēbes, tad te būtu komentāri "viņai tak savs apģērbu veikals, kāpēc nenēsā savas kolekcijas blabla..".
Šeit meitenēm tik ļoti nepatīk Elīna, ka, neatkarīgi no tā, ko viņa darīs, tiks atrasts, par ko piesieties. ?

tur jau tā lieta, ka šajā un tajā otrajā Instameļu tēmā ļoti daudzām širmis aizklapējas. No sevis iedomājušās, ka ir nez kādas visu pareizās, pamācošās padomdevējas, kuru viedoklis ir tik ofigenna svarīgs, tik pareizs, ka visiem būtu jāklausa un jāieklausās.
Parādītu jau savus feisus beidzot un IG profiliņus, tad pašas aplauztos, jo man un citiem arī būtu kas sakāms gan par viņu pašu izskatu, gan par bērnu audzināšanu, vīru izvēli un tā tālāk. :D
31.03.2022 14:03 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
PeonyPeony @ 31.03.2022 14:03

tur jau tā lieta, ka šajā un tajā otrajā Instameļu tēmā ļoti daudzām širmis aizklapējas. No sevis iedomājušās, ka ir nez kādas visu pareizās, pamācošās padomdevējas, kuru viedoklis ir tik ofigenna svarīgs, tik pareizs, ka visiem būtu jāklausa un jāieklausās.
Parādītu jau savus feisus beidzot un IG profiliņus, tad pašas aplauztos, jo man un citiem arī būtu kas sakāms gan par viņu pašu izskatu, gan par bērnu audzināšanu, vīru izvēli un tā tālāk. :D

Parādi sākumā savu feisu ? Tu patitik tikko vēl noliki Didrihsoni un cūciski runāji, tagat aizstāvi viņas stilu grūtniecības laikā. Augstāk pareizi rakstija šajās biksēs viņai priekšā karājas kule, un uzņēmējai tas nepiestāv. Tā vien liekas, ka pašai tev maciņā vējš švilpo, ja legingsi par 20€ liekas ļoti dārgi, kamēr Didrihsone tirgo caurspīdīgas padušbikses pa 40€ , kuras viņai absolūti nepiestāv un neder nevienā vietā. Acis asaro skatoties, kā tā gumija tieši punča viducī iesēdusies.
31.03.2022 14:11 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Nemierīgā @ 31.03.2022 14:11

Parādi sākumā savu feisu ? Tu patitik tikko vēl noliki Didrihsoni un cūciski runāji, tagat aizstāvi viņas stilu grūtniecības laikā. Augstāk pareizi rakstija šajās biksēs viņai priekšā karājas kule, un uzņēmējai tas nepiestāv. Tā vien liekas, ka pašai tev maciņā vējš švilpo, ja legingsi par 20€ liekas ļoti dārgi, kamēr Didrihsone tirgo caurspīdīgas padušbikses pa 40€ , kuras viņai absolūti nepiestāv un neder nevienā vietā. Acis asaro skatoties, kā tā gumija tieši punča viducī iesēdusies.

tu joprojām nespēj saprast, kur ir tā atšķirība?! Var nopirst par uzvedību, par attieksmi, tieši tā, bet ne jau par izskatu! Un, lai cik man nepatiktu Elīnas personība, es nekad nenolaistos līdz tam, lai nopirstu viņas izvēli par drag queen meikapu un tām panckām, kuras velk pati!
Un man nav jārāda savs feiss, jo es neizturos tā kā tu un nenopiržu visas par to kā izskatās, kur dzīvo, ko pērk.
Apskaties uz sevi beidzot, spoguli atsūtīt? Vo, sākas tipisks rējējuzbrukums, ja nepērku legingus par 20 eur, tātad maciņā vējš svilpo. Bet tu esi par tupu, lai apjēgtu, ka ne visu to, ko piedāvā ir pienākums pirkt, lai tikai citiem parādītu, ka vooot es varu nopirkt?!
Ja es gribu, es pērku, ja negribu, nepērku. Tieši tik vienkārši! Un man nav nevienam jāpierāda nekas, bet tev acīmredzot kompleksi baigie, ka tu trīci par jebkuru sūdu, lai tikai par tevi nepadomā, ka maciņš pa plānu, lai izskatītos rāmīšos, lai nepadomā, ka putni galvā.
:D
31.03.2022 14:14 |
 
Reitings 36
Reģ: 02.03.2022
Nemierīgā @ 31.03.2022 14:11

Parādi sākumā savu feisu ? Tu patitik tikko vēl noliki Didrihsoni un cūciski runāji, tagat aizstāvi viņas stilu grūtniecības laikā. Augstāk pareizi rakstija šajās biksēs viņai priekšā karājas kule, un uzņēmējai tas nepiestāv. Tā vien liekas, ka pašai tev maciņā vējš švilpo, ja legingsi par 20€ liekas ļoti dārgi, kamēr Didrihsone tirgo caurspīdīgas padušbikses pa 40€ , kuras viņai absolūti nepiestāv un neder nevienā vietā. Acis asaro skatoties, kā tā gumija tieši punča viducī iesēdusies.

Vaitad tu tieši nepriecājies par to, ka viņa nēsā, tevis teiktās, briesmīgās bikses? Savādāk jau nebūs ar ko savu prātiņu aizņemt!
31.03.2022 14:19 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Man arī liekas, ka aprunāt par ģērbšanos ir prasti. Kuram vispār mūsdienās interesē, kā ģērbjās citi?!
Un visupirms paskataties uz sevi!
Man piem. ir vecums, kad pērku labus ( dārgus un brendīgus) apģērbus, bet man nav ne prātā nācis apdirst kādu cilvēku, ja viņš tā nedara, jo negrib, nav finanses, nepievērš uzmanību utt.
Un tas ir baigais mīnuss tām, kuras meklē bagātu un stilīgu džeku. Jo tie gudrie, ar potenciālu čaļi bieži vien nepievērš uzmanīgu apģērbam, toties viņiem ir labs raksturs, spēj nopelnīt naudu un uzturēt ģimeni.
Mans kaimiņš ir advokāts ( jauns un brīvs). Ne reizi neesmu novērtējusi viņa apģērba “ pareizību un stilu”, bet viņš ir gudrs, bagāts, kolekcionē mākslas darbus, ceļo, nāk no inteligentas mākslnieku ģimenes. Karoč šitām kritizētājām viņš nespīd.
31.03.2022 14:20 |
 
Reitings 2810
Reģ: 06.11.2021
Normāli Nauris ēd, kamēr Elīna savus gurķus. Tiešām nesaprotu, viņai negribas ko "normālu" apēst redzot Naura ēdienu.
31.03.2022 14:23 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Galu galā, par ko tad ir šī diskusija? Patinam filmu atpakaļ, šeit tiek apspriestas bombiskās kolekcijas (apspriest=nolikt līdz ar zemi) , paštonējošais, Elīnas deguns un zobi, frizūras, netīrie apavi, utt. Par to ir šī diskusija! Tikai pēdējo nedēļu te ir kaut kāds heiteru māmiņu klubiņš, kur katra otrā gaida sūdīgu iznākumu Elīnas grūtniecībai! Piekrītat vai nē, bet labāk lai nodirš izskatu, to kā meitene sevi sačakarējusi, tikai ne liek likmes kad un ar kādām problēmām piedzims Didrihsonu bērns.
31.03.2022 14:25 |
 
Reitings 1014
Reģ: 06.01.2020
PeonyPeony @ 31.03.2022 14:14

tu joprojām nespēj saprast, kur ir tā atšķirība?! Var nopirst par uzvedību, par attieksmi, tieši tā, bet ne jau par izskatu! Un, lai cik man nepatiktu Elīnas personība, es nekad nenolaistos līdz tam, lai nopirstu viņas izvēli par drag queen meikapu un tām panckām, kuras velk pati!
Un man nav jārāda savs feiss, jo es neizturos tā kā tu un nenopiržu visas par to kā izskatās, kur dzīvo, ko pērk.
Apskaties uz sevi beidzot, spoguli atsūtīt? Vo, sākas tipisks rējējuzbrukums, ja nepērku legingus par 20 eur, tātad maciņā vējš svilpo. Bet tu esi par tupu, lai apjēgtu, ka ne visu to, ko piedāvā ir pienākums pirkt, lai tikai citiem parādītu, ka vooot es varu nopirkt?!
Ja es gribu, es pērku, ja negribu, nepērku. Tieši tik vienkārši! Un man nav nevienam jāpierāda nekas, bet tev acīmredzot kompleksi baigie, ka tu trīci par jebkuru sūdu, lai tikai par tevi nepadomā, ka maciņš pa plānu, lai izskatītos rāmīšos, lai nepadomā, ka putni galvā.
:D

Aizej nolaid tvaiku, meitēn 😄 Baigi agresīvā pēdējā laikā izklausies un uzbrūc visiem, ar kuriem nesakrīt viedoklis. Katram savs.
31.03.2022 14:26 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Daisey @ 31.03.2022 14:26

Aizej nolaid tvaiku, meitēn ? Baigi agresīvā pēdējā laikā izklausies un uzbrūc visiem, ar kuriem nesakrīt viedoklis. Katram savs.

tu esi palasījusi citas tēmas, kur rakstu? Kur es visur citur esmu agresīva?
Tikai divās tēmās un tikai tad, ja kādu noliek ne pa ķeksi! Visās pārējās man ir normāls izteiksmes veids.
Un es netaisos klusēt tur, kur nav jāklusē. :D
31.03.2022 14:28 |
 
Reitings 4156
Reģ: 01.03.2022
Lietus @ 31.03.2022 14:23
Normāli Nauris ēd, kamēr Elīna savus gurķus. Tiešām nesaprotu, viņai negribas ko "normālu" apēst redzot Naura ēdienu.

Tas gan, vai kā man Elīna nepatiktu, vai kā es neatbalstītu viņas vairākas rīcības, es tomēr apbrīnoju to gribasspēku neēst. Pat esot stāvoklī dubultā neēst. Man ar 11 kaloriju diētu kūpošas bulciņas tik sapņos rādītos un siekalas līdz zemei būtu.
31.03.2022 14:41 |
 
Reitings 1409
Reģ: 05.12.2021
Jums toč nav tā, ka vienalga kā viņa ģērbjās? Nu ir rēcīgi tās "par lielu bikses", kuras kājstarpē sačokorojās piecās risēs, pēc manas mērauklas, dīvaini izskatījās tas adītais rozā kostīms Parīzē, tas crop tops un rozā noteipotā, plikā naba. Bet, lai taču staigā. Manā uztverē, viņa vienmēr ir ģērbusies jocīgi, man vnk ir savādāka gaume, bet lai taču staigā.
Viņas rīcībā ir tik daudz citu lietu, kuras ir traģiskākas, kā apģērba izvēle vai to, kādas plastiskās operācijas taisīt un kā izskatīties.
31.03.2022 14:43 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Khali @ 31.03.2022 14:41

Tas gan, vai kā man Elīna nepatiktu, vai kā es neatbalstītu viņas vairākas rīcības, es tomēr apbrīnoju to gribasspēku neēst. Pat esot stāvoklī dubultā neēst. Man ar 11 kaloriju diētu kūpošas bulciņas tik sapņos rādītos un siekalas līdz zemei būtu.

Vai ne? Es apbrīnoju viņu šajā ziņā, jo es tā nevarētu, man tā garšo daudz ēdieni,ka nevarētu vienkārši neēst vai ēst tikai dārzeņus un šļuru aka viņas zupīti.
31.03.2022 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits