Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Es ceru, ka viņa atvičajet za bazar. Mammas, kas ir slimas at Covid, nedrīkst būt kopā ar jaundzimušo. Un dažas mēdz arī nomirt.. grūtniecība un covid ir viena no iespējami sliktākajām kombinācijām. Tur nelīdzēs palūgt Dievu, lai visu atrisina.
07.01.2022 20:46 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Didrai jau ari tas smaganas tada divaina krasa, bez maz vai tikpat tumsas, cik lupu krasa. 🧐
Var jau but, ka tie ir filtri. 😄
07.01.2022 21:01 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Lūdzu, spiediet Didrihsonei report, tas nav normāli ko viņa bāž storijos par nevakcinēšanos
07.01.2022 21:04 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Domāju, ja šeit kādai iespēja aizsūtīt jenotam vēstuli, varbūt, ir vērts? Vismaz tā mazuļa dēļ.. Jo vairāk viņa kaut ko pastāsta, jo vairāk izskatās, ka viņai tiešām ir ēšanas traucējumi (vai ļoti tuvu tam). Visticamāk tuviniekiem, nav īsti zināšanu, lai to atpazītu vai arī zinātu kā rīkotie. Tāpat, tie kuriem ir šie traucējumi, ļoti veiksmīgi lavierē un izmelojas, lai nevajadzētu sākt vairāk ēst. Ja jau N. nopirka svarus, tad sapratis, ka kaut kas nav kārtībā. Taču, cilvēkiem ar ēšanas traucējumiem, nepietiek pateikt, lūdzu sāc ēst, viņiem nepieciešama psiholoģiska palīdzība.
* Ēd noteiktus, vēlams mazkaloriju produktus. Ieciklējās uz vieniem un tiem pašiem produktiem.
* Labprāt pērk/gatavo citiem, piemēram, saldos, pati neēd, vai ēd maz (kā pēdējā reizē - uztaisa sev pusi no porcijas)
* Daudz domā, runā par svaru, cm un izskatu..streso par izdomātiem liekajiem gramiem.
*Izlaiž ēdienreizes
*Pārspīlētas, nevajadzīgas diētas, uztraukums par pieņemšanos svarā (pat gaidot bērniņu).
Man nav ne jausmas, kur griezties pēc palīdzības, bet atradu šādu, (diezgan kriminālu) mājas lapu. Varbūt ir kādi labāki ieteikumi?
https://etresursucentrs.lv/palidziba-cilvekiem-ar-esanas-traucejumiemno-ta-izrietosajam-sekam-tuviniekiem/
07.01.2022 21:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jajaja2 @ 07.01.2022 21:30
Domāju, ja šeit kādai iespēja aizsūtīt jenotam vēstuli, varbūt, ir vērts? Vismaz tā mazuļa dēļ.. Jo vairāk viņa kaut ko pastāsta, jo vairāk izskatās, ka viņai tiešām ir ēšanas traucējumi (vai ļoti tuvu tam). Visticamāk tuviniekiem, nav īsti zināšanu, lai to atpazītu vai arī zinātu kā rīkotie. Tāpat, tie kuriem ir šie traucējumi, ļoti veiksmīgi lavierē un izmelojas, lai nevajadzētu sākt vairāk ēst. Ja jau N. nopirka svarus, tad sapratis, ka kaut kas nav kārtībā. Taču, cilvēkiem ar ēšanas traucējumiem, nepietiek pateikt, lūdzu sāc ēst, viņiem nepieciešama psiholoģiska palīdzība.
* Ēd noteiktus, vēlams mazkaloriju produktus. Ieciklējās uz vieniem un tiem pašiem produktiem.
* Labprāt pērk/gatavo citiem, piemēram, saldos, pati neēd, vai ēd maz (kā pēdējā reizē - uztaisa sev pusi no porcijas)
* Daudz domā, runā par svaru, cm un izskatu..streso par izdomātiem liekajiem gramiem.
*Izlaiž ēdienreizes
*Pārspīlētas, nevajadzīgas diētas, uztraukums par pieņemšanos svarā (pat gaidot bērniņu).
Man nav ne jausmas, kur griezties pēc palīdzības, bet atradu šādu, (diezgan kriminālu) mājas lapu. Varbūt ir kādi labāki ieteikumi?
https://etresursucentrs.lv/palidziba-cilvekiem-ar-esanas-traucejumiemno-ta-izrietosajam-sekam-tuviniekiem/

Kaut kad arī gribēju pierakstīt pazīmes, vēl varu papildināt, ka raksturīgs ir "body checking", sevis pārbaudīšana, cik ļoti izspiežas kauli utt, vai ir bijis "progress tievēšanā" (te varētu būt tā mērīšanās). Protams viena pati mērīšanās jau neko nenozīmē, bet kopā ar visu pārējo gan ne par ko labu neliecina.
Vienīgi viņai jau vīrs, iespējams, ir viens no tiem, kas palīdzējis problēmai rasties, mēs jau zinām, ka viņa savu izsaktu ļoti pielāgo tam, kas viņam patīk. Ej nu sazin, ko viņš kādreiz ir pateicis par apaļīgām meitenēm.
Nu nez, var jau būt, ka kļūdamies, un viņai ar ēšanu viss kārtībā, vienkārši dīvaina meitene
07.01.2022 21:44 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
To cilvēku neizmainīs, kamēr patiešām nenotiks kas slikts. Un arī tad- palūgs Dievu un teiks, redz, Dievs palīdzēja
07.01.2022 21:50 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Lula @ 07.01.2022 21:44

Kaut kad arī gribēju pierakstīt pazīmes, vēl varu papildināt, ka raksturīgs ir "body checking", sevis pārbaudīšana, cik ļoti izspiežas kauli utt, vai ir bijis "progress tievēšanā" (te varētu būt tā mērīšanās). Protams viena pati mērīšanās jau neko nenozīmē, bet kopā ar visu pārējo gan ne par ko labu neliecina.
Vienīgi viņai jau vīrs, iespējams, ir viens no tiem, kas palīdzējis problēmai rasties, mēs jau zinām, ka viņa savu izsaktu ļoti pielāgo tam, kas viņam patīk. Ej nu sazin, ko viņš kādreiz ir pateicis par apaļīgām meitenēm.
Nu nez, var jau būt, ka kļūdamies, un viņai ar ēšanu viss kārtībā, vienkārši dīvaina meitene
tur jau tā lieta, ka nav tikai 1pazīme. Protams, es saprotu, ka mēs redzam tikai daļu no viņas dzīves, to ko viņa grib parādīt. Bet vispār ēšanas traucējumiem ir dziļākas saknes. Var sievietei teikt tu esi resna, kaut 100x, bet nekādi ēšanas tradīcijumi neveidosies. (Nu varbūt, slikts pašnovērtējums gan)
Domāju, ka viņš neizprot nopietnību, bet ja saprastu, tad attiecīgi arī sameklētu speciālistus. Protams, ja Didra viņu neapvārdotu, ka viss ir bumbās un tikai heiteres to raksta..
07.01.2022 21:51 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Viņa tiešām dzīvo mucā mucā un neredz neko kas pasaulē notiek, 4 lieli ceļojumi būšot un viens uz Dubaju. Tagad arī Emirātos drīkst iebraukt tikai vakcinētas personas, nezinu vai jau ir spēka bet t nakti dienu laika būs, tāpat ka pa lielam visur citur. Meksika liekas vienīgā valsts kas uz visu piever acis, bet tur tāda paskata sievietei ka Didrai nav ko darīt, ja negrib lai viņu vulgārā paskata dēļ iztirgo pa orgāniem. Ka var būt tik tupa, vienkārši brīnīties un brīnīties.
07.01.2022 22:22 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Didra storijā stāstīja, ka uz Bali nevarot, jo prasa (uzsvēra)vakcinācijas sertifikātu (izklausās, ka tad viņiem ir pārslimošanas, un tad arī būs pirkti, jo KAD tad viņa slimoja?) Un muld par karantīnu 14dienas. Palūrēju, nu 7dienas karantīnas hotelī (tas, protams, jebkurā gadījumā ir daudz). Es vispār nekur stāvoklī esot nebrauktu šajos apstākļos, bet katram savs, protams..
07.01.2022 22:23 |
 
Reitings 9
Reģ: 06.01.2022
Par Dubaju…
https://www.google.fr/amp/s/www.bbc.com/news/world-middle-east-59845833.amp
Ja viņa spētu lasīt angliski!
08.01.2022 00:15 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Ārprāts @ 08.01.2022 00:15
Par Dubaju…
https://www.google.fr/amp/s/www.bbc.com/news/world-middle-east-59845833.amp
Ja viņa spētu lasīt angliski!
haha, nāksies pirkt vakcinācijas sertifikātu *3
08.01.2022 00:17 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Pff un vēl domāja kāds, ka tomēr vakcinējaas. Kā tad. Pēc šodienas storijiem pati pateica, ka nav vakcinējušies. Tātad pārslimošanas sertifikāts. Un neticu, ka ists. Nu un cik ilgi viņš vēl būs? Ko pēc tam? Atkal pirks pārslimošanas? Vai vakcinācijas...bēdīgi vēl pie tam grūtniece un vēl ceļot grib daudz
08.01.2022 00:22 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
core @ 08.01.2022 00:22
Pff un vēl domāja kāds, ka tomēr vakcinējaas. Kā tad. Pēc šodienas storijiem pati pateica, ka nav vakcinējušies. Tātad pārslimošanas sertifikāts. Un neticu, ka ists. Nu un cik ilgi viņš vēl būs? Ko pēc tam? Atkal pirks pārslimošanas? Vai vakcinācijas...bēdīgi vēl pie tam grūtniece un vēl ceļot grib daudz
vai tad kaut ko nepieņēma, ka tikai izslimošanas, bez vakcinācijas, būs termiņš 6 mēneši.. Kādus divus jau viņiem ir, kaut kad aprīlī beigsies.
Viņa nebija izolācijā, viņa taču publicē katru dienu ko dara.
08.01.2022 00:28 |
 
Reitings 9
Reģ: 06.01.2022
Skaidrs kā diena, ka sertifikāts ir pirkts. Tikai kurš tad pret to rīkosies ?
08.01.2022 01:03 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ārprāts @ 08.01.2022 01:03
Skaidrs kā diena, ka sertifikāts ir pirkts. Tikai kurš tad pret to rīkosies ?

Neviens nerikosies. Es domaju, ka vismaz 40% LV iedzivotaju ir pirktie sertifikati.
Es zinas dzirdeju, ka kaut kur arzemes (Francija, ja nemaldos) virietis aizgaja vakcineties ar fake roku. Vinu, protams, uzkera. 😄
Esmu ari dzirdejusi tenku limeni, ka random cilveki iet citu vieta vakcineties. Cilveki, kuri izskatas lidzigi..
08.01.2022 01:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Shayk @ 08.01.2022 01:10

Neviens nerikosies. Es domaju, ka vismaz 40% LV iedzivotaju ir pirktie sertifikati.
Es zinas dzirdeju, ka kaut kur arzemes (Francija, ja nemaldos) virietis aizgaja vakcineties ar fake roku. Vinu, protams, uzkera. ?
Esmu ari dzirdejusi tenku limeni, ka random cilveki iet citu vieta vakcineties. Cilveki, kuri izskatas lidzigi..

40% man liekas ir šausmīgi pārspīlēti, bet jā, visticamāk, neviens nerīkosies. Droši vien viņiem ir kaut kāds labs dīls, ja tik publiski cilā to tēmu. #paldiesaināram tomēr ir čoms
08.01.2022 01:17 |
 
Reitings 9
Reģ: 06.01.2022
Kaut kur anonīmi ziņot par aizdomām ir iespējams ?
08.01.2022 01:39 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tika jau sūtītas ziņas par to... Nu jāgaida, kad beigsies sertifikāts, gan jau būs izdomājuši nākamo plānu, ja vien patiešām nesaslims...
Baigie ceļotāji- domā, ka ar nopirktiem pārslimošanas sertifikātiem tagad visur laidīs, būs droši, pie tam grūtniece.. tāpēc jau tā priecājās, ka aizbrauca Polijā tur, kur tādas lietas neprasīja, maskas nevajadzēja un sertifikātus varot izmest....tik tupi cilvēki
08.01.2022 09:23 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Lula @ 08.01.2022 01:17

40% man liekas ir šausmīgi pārspīlēti, bet jā, visticamāk, neviens nerīkosies. Droši vien viņiem ir kaut kāds labs dīls, ja tik publiski cilā to tēmu. #paldiesaināram tomēr ir čoms

40%? Nevajag pārspīlēt, neticu, ka pat 10%.
08.01.2022 10:21 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Ja sertifikāts ir pirkts tad ceļot un kāda valstī uzrauties pat to būtu ļoti slikti! Jo lielie biznesmeņi nevienu svešvalodu nemāk. Tas LV var mēģināt uz kino, vai restorānu aiziet, bet ceļot, piemēram, uz AAE kur grib tikai vakcinētos ielaist. Kāpēc taisīt sev problēmas!?
08.01.2022 11:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits