Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2244
Reģ: 10.09.2021
Leets? Nopietni? Vienigi, es domaju vai shis bus aktuali pec 5 gadiem. Tas marble raksts.. kas atri ienak mode,
Tas atri var apnikt.. nu teiksim, es piemeram, neliktu visur
marble flizes.
05.12.2021 21:23 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Piekritīšu tām, kas teica, ka arī pirms trans izskata Elīna nebija nekāda baigā skaistule. Parasta meitene. Skaistāka kā tagad, jā. Tās pašas, kas pie viņas iepriekš strādāja, Monta laikam un tā Endija. Lūk tās ir patiešām skaistas meitenes, dabiskas, ar normālu meikapu nevis dragqueen izskatu. Ne Elīna bija, ne ir skaista.
Augums viņai ir ok. Viņa nav resna, viņai vnk ir dibens un tievs vēders un kopā neizskatās slikti, bet tā fotožopēšana tik un tā nav normāla. Tik tālu, ka pat dzīvoklim jāliek filtriņi, nu priekš kam. 🤦🏼‍♀️
Dzīvoklis nav slikts, katram gaume savādāka. Un šis nav manā gaumē. Man patīk moderns un bez klapatām apkārt. Ir it kā viņiem moderns, bet sit cauri krieviskumu - visam jāspīd, visam jāmirdz. Spoguļi patīk, dod plašuma sajūtu, pašiem divas dienas mājā ir spoguļiem klātas. Bet aizkarus tādus es nemūžam neliktu. Krievuška kas krievuška.
05.12.2021 21:32 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
sienas nevis dienas.
05.12.2021 21:34 |
 
Reitings 5702
Reģ: 20.08.2021
Valdet @ 05.12.2021 21:23
Leets? Nopietni? Vienigi, es domaju vai shis bus aktuali pec 5 gadiem. Tas marble raksts.. kas atri ienak mode,
Tas atri var apnikt.. nu teiksim, es piemeram, neliktu visur
marble flizes.

Tas baltais tonis man šķiet ir labs! Par tumšo virtuve, tas ir gaumes jautājums, kas vienam patīk, citam ne īpaši!
Man personīgi nepatīk sarkanas sienas, bet citam atkal tas ir sirdij tuva krāsa!
Vispār marble dienvidu valstīs ir ļoti populāra lieta, jo karstuma atdzesē, mūsu platuma grādos gan nezinu kā ir ar tādām sadzīvot, ta tīri praktiski! Vasarā būs forši, ja būs tāda vasara kāda bija pēdējā!
05.12.2021 21:36 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Elīna jau vēl ļoti maz paradijusi no dzīvokļa tāpēc grūti pateikt.... Kopumā jau ir tīri ok. Un katram gaume citādāka, tas skaidrs. Viņa jau tur dzīvo ne jau mēs,bet nu es jūtu, ka tur sitīsies cauri arī Elīnas bezgaumīgums
05.12.2021 22:18 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
core @ 05.12.2021 22:18
Elīna jau vēl ļoti maz paradijusi no dzīvokļa tāpēc grūti pateikt.... Kopumā jau ir tīri ok. Un katram gaume citādāka, tas skaidrs. Viņa jau tur dzīvo ne jau mēs,bet nu es jūtu, ka tur sitīsies cauri arī Elīnas bezgaumīgums

Nav jau ne vainas dzīvoklim, taču viņš tik ļoti izkatās kā viņas veikals. 😁
Sākumā nesapratu, a un viņiem ir uz terases kubla?
Tie viņas apģērbi baigi lēti izskatījās tajā skapī sakārti.
05.12.2021 22:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Valdet @ 05.12.2021 21:23
Leets? Nopietni? Vienigi, es domaju vai shis bus aktuali pec 5 gadiem. Tas marble raksts.. kas atri ienak mode,
Tas atri var apnikt.. nu teiksim, es piemeram, neliktu visur
marble flizes.

Marmora raksts JAU vairs nav modē, bet nu, tad kad viņiem apniks ganaju varēs pārtaisīt.
Visādi citādi - cool. Forši, ka kārtīgi iegulda naudu un pērk labu dzīvokli, nevis knapinās un taupās.
Vismaz tas taupīgums nav viņiem visās dzīves jomās, tam, kas ir tiešām svarīgs naudu nežēlo.
Vienīgi labāk tad nopirkt jaku Zarā nevis Turcijas fake gucci, arī ietaupītu 😀😀
05.12.2021 23:00 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
Svinēs zsvētkus “tur kur nebūs ierobežojumu”. Tas ir kur? 😅Zviedrijā?
05.12.2021 23:45 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu tātad sirdī vēl grauž , ka stulbā valdība liek ierobežojumus, ak nē, atlajst sajmu, bija jātērē nauda lai arī dabūtu qr kodus.brauksim kkur citur
05.12.2021 23:47 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Kā jūs tā varat spriest, ka tas dzīvoklis ir tik labs? No tiem dažiem storijiem tak neko nevar saprast, tikai marmori un baltas sienas pavīd, Naura gatavotās lustras. Vēl pati teica, ka visu no nulles tur taisījuši, kā varat zināt, ka remontstrādnieki bija baigie pro. Vai es palaidu garām kādu live?
06.12.2021 00:57 |
 
10 gadi
Reitings 3433
Reģ: 25.05.2009
Forši, ka Didrihsoni var atļauties tādu dzīvokli savā vecumā, kurš gan negribētu! Bet nu teikt, ka tas būtu pelnīti un pateicoties viņu unikālajām biznesa idejām, īsti nevar. Uzvārījušies uz lētticīgām meitenītēm un pieaugušām sievietēm, kas seko instagram trendiem. Un vēl pa vidu visam viņu mahinācijas ar nodokļiem, tirgošanās bez čekiem un visa tagadējā h*iņa ar d*ršanu par vakcināciju un sertifikātiem.
Ir vairāki Latvijas uzņēmumi, kam pie stūres arī ir salīdzinoši jauni cilvēki un par kuru biznesu un idejām var teikt, ka jā- malači. Kā piemēru varu nosaukt čaļus no Printify vai Castprint.
06.12.2021 01:11 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
cory @ 06.12.2021 01:11
Forši, ka Didrihsoni var atļauties tādu dzīvokli savā vecumā, kurš gan negribētu! Bet nu teikt, ka tas būtu pelnīti un pateicoties viņu unikālajām biznesa idejām, īsti nevar. Uzvārījušies uz lētticīgām meitenītēm un pieaugušām sievietēm, kas seko instagram trendiem. Un vēl pa vidu visam viņu mahinācijas ar nodokļiem, tirgošanās bez čekiem un visa tagadējā h*iņa ar d*ršanu par vakcināciju un sertifikātiem.
Ir vairāki Latvijas uzņēmumi, kam pie stūres arī ir salīdzinoši jauni cilvēki un par kuru biznesu un idejām var teikt, ka jā- malači. Kā piemēru varu nosaukt čaļus no Printify vai Castprint.
čaļi no printify, vismaz īpašnieks ir 2x vecāks par didru. Tieši printify nav tik vecs uzņēmums, bet viņš ir uzņēmējs jau sen sen, un ar iglītību, pie tam starptautisko. Tākā salīdzināt nevar. Tur veči liek lietā ZINĀŠANAS, bet te didriķis tupumu. Abi pelna naudu, viens vairāk, viens mazāk. Viens var atļauties, bet nepērk gucci hujuči, bet otrs nevar atļauties bet pērk fake figuči un zīmējas.
06.12.2021 01:35 |
 
10 gadi
Reitings 3433
Reģ: 25.05.2009
user119964 @ 06.12.2021 01:35
čaļi no printify, vismaz īpašnieks ir 2x vecāks par didru. Tieši printify nav tik vecs uzņēmums, bet viņš ir uzņēmējs jau sen sen, un ar iglītību, pie tam starptautisko. Tākā salīdzināt nevar. Tur veči liek lietā ZINĀŠANAS, bet te didriķis tupumu. Abi pelna naudu, viens vairāk, viens mazāk. Viens var atļauties, bet nepērk gucci hujuči, bet otrs nevar atļauties bet pērk fake figuči un zīmējas.

Nu kā to ņem- E.D. Butterfly reģistrēts uzņēmumu reģistrā 2014.gadā, Printify 2015.gadā. Berdigenam, kurš ir viens no līdzīpašniekiem, tajā laikā bija 24.gadi, Dukurs, otrais no līdzdibinātājiem ir apmēram tajā pašā gadu kategorijā, bet par Kehri piekrītu, viņš ir vecākais no viņiem trim, bet ne 2x vecāks kā Didra. Šobrīd viņam ir 30+. Didrai Butterfly dibināšanas laikā varēja būt kādi 19 vai 18? Tā kā visus viņus varēja sabāzt Forbes 30 under 30 kategorijā ap to laiku, tikai nez kāpēc Didru tur tā mēs arī neesam redzējuši ar viņas superbiznesu!
06.12.2021 03:10 |
 
Reitings 389
Reģ: 27.10.2021
Any idea kas ir tas paziņojums?
06.12.2021 05:02 |
 
10 gadi
Reitings 3150
Reģ: 13.11.2011
Lai jau viņiem ir tā nauda, 4 istabu dzīvoklis, jauna mašīna un veikals. Bet viņi ir vieni no nīstākajiem un apsmietākajiem “biznesmeņiem”, viņi nevar nekur iziet, lai cilvēki neblenztu uz viņiem, mašīna tiek apbērta ar miskasti, draugi viņus uzmet un portāli ir pilni ar sūdzībām. Es sev tādu dzīvi negribētu.
06.12.2021 05:50 |
 
Reitings 5
Reģ: 06.12.2021
Esmu cītīgi sekojusi līdzi šai diskusijai kopš pirmās dienas un mani rezumē (ja nu kādai interesē 😀)
1. Elīna ir pavisam cits cilvēks dzīvē nekā pasniedz sevi instagramā. To ļoti labi varēja novērot live sākumā, ko Nauris filmēja. Un es to nesaku, jo pazīstu personīgi vai kāda manas draudzenes draudzenes draudzene viņu zina, bet gan tāpēc, ka viņa sev ir uztaisījusi tādu tēlu jau kopš pirmssākumiem un tas viņai ir devis savus sekotājus, tātad izdevīgi.
2. Viņa agrāk tiešām bija glītāka, bet nav viņa briesmone arī tagad. Protams, ir nepatīkami skatīties uz publisku personu, kas ir pleķaina un netīra. Lielie maisiņi zem acīm no skropstām, kas viņai 635363D izmēra. Kad es pieaudzēju skropstas, man tās arī katru reizi palika kuplākas un kuplākas līdz sapratu, ka stop. Elīna ir azartisks cilvēks pa dzīvi, vajag vēl un vēl un vēl, skropstas garākas, uzacis biezākas, krūtis lielākas. Nu nav protams skaisti pa manai gaumei, bet ja viņa sevi redz tādu ideālu, tak lai jau ir, nav taču mīļotais cilvēks ar kuru jādala gulta, katru rītu jāsaka labrīt un jāmīļo.
3. Par sertifikātiem neizteikšos. Visticamāk, ka novakcinējās, taču būtu stulbi atzīties tagad pēc visiem protestiem un citiem antivakseru izgājieniem, jo tad jau vairs neizskatītos nopietna un uzticama biznesa dāma :) vienkārši par ātri izkladzināja savu nostāju kā publiska persona un tas arī viss.
4. Tagad izskatās, ka bizness kaut cik sakarīgs, bet nu agrāk visa tā čeku nedošana un lietuvieši konti gan nebija smuks iesākums, lai gan, jādomā taču tikai par sevi, ko viņi arī darīja un volaa, mašīna, dzīvoklis, ceļojumi.
5. Visā kopumā, kaitina viņa, tie viņas deminutīvi, neveiksmes ceļojumos, viņas angļu valodas zināšanas, taču tāpat ik dienu ienāku te un skatos viņas story, lai gan arī nesekoju! 😀
Paldies jums dāmas, ka esat tik aktīvas te un man te ir interesanti✨
06.12.2021 06:25 |
 
10 gadi
Reitings 753
Reģ: 07.10.2010
Love @ 06.12.2021 05:02
Any idea kas ir tas paziņojums?

Brauks visi kopā svinēt svētkus ārpus Latvijas ar mašīnu. Pieminēja, ka tur, kur nav ierobežojumi.
Kas tad nu - mammuķim nepaspēja nopirkt vai saprata, ka pēdējā ceļojumā neatrādīja, nesūdzējās par testiem. Kā arī veikalus easy peasy apmeklē.
06.12.2021 07:13 |
 
10 gadi
Reitings 753
Reģ: 07.10.2010
fifa @ 06.12.2021 05:50
Lai jau viņiem ir tā nauda, 4 istabu dzīvoklis, jauna mašīna un veikals. Bet viņi ir vieni no nīstākajiem un apsmietākajiem “biznesmeņiem”, viņi nevar nekur iziet, lai cilvēki neblenztu uz viņiem, mašīna tiek apbērta ar miskasti, draugi viņus uzmet un portāli ir pilni ar sūdzībām. Es sev tādu dzīvi negribētu.

Vai ne?
Kādā mirklī jau tas viņas burbulis plīsīs un bizness būs izsmelts. Bet nu antireklāma arī ir reklāma, turklāt bezmaksas :D
06.12.2021 07:16 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
leldinjaaa @ 06.12.2021 07:16

Vai ne?
Kādā mirklī jau tas viņas burbulis plīsīs un bizness būs izsmelts. Bet nu antireklāma arī ir reklāma, turklāt bezmaksas :D

Nē,nopietni, neapskaužu ne viņas dzīvokli,ne biznesu, pilnīgi neinteresē tāds dzīvesveids, jo par tādām lietām nekad neesmu ne sapņojusi, ne plānojusi. 😄
06.12.2021 07:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)