Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Elīnas problēma ir viņas slimīgā atkarība no viņas darba
29.03.2022 12:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
BB @ 29.03.2022 12:17
Elīnas problēma ir viņas slimīgā atkarība no viņas darba
bet padomā. vai kāds uzzinātu par baķerflai un vispār to pirktu - ja viņa nereklamētu tik uzbāzīgi vai nereklamētu vispār? nē, tās lupatas neviens nepirktu, tāpēc viņa uztur veikalu tonusā ar to fočēšanos, bet vienīgais tonuss viņai sanāca vēderā :D
29.03.2022 12:25 |
 
Reitings 10005
Reģ: 27.02.2022
Bērns esot baigi aktīvs, droši vien no tām 100 kafijam. Nezinu, tie daudzie augļudeni.. parasti dēļ pataloģijas bērnam tā ir vai iekaisums viņai tur. Pie normālas situācijas nav par daudz augļudeni.
29.03.2022 12:26 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Tās viņas pārlaimīgās sejas izteiksmes slimnīcā, kad pati uzraksta, ka dzemdes kakls pēdējās dienās stipri saīsinās, liecina tik par to, ko jau rakstīju. Viņa tiešām nebūtu sarūgtināta, ja nāktos atvadīties no grūtniecības. Tur ar psihi nav viss kārtībā, tā visa attieksme ir vienkārši neadekvāta.
29.03.2022 12:29 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Zinna @ 29.03.2022 12:15
Teiksim tā, ir nācies būt uzņemšanā, arī ārpus Latvijas.. nu nepienes tur tēju nakts vidū. Uzņemšana vispār ir vissliktākā vieta, kur nokļūt.. ?
Bet vispār, manuprāt, ja tu esi pieklājīgs un "normāls" pacients, lielākoties, vari arī sagaidīt tādu attieksmi pret sevi. Diemžēl, gadās izņēmumi, bet nu..visi esam cilvēki, ar savām emocijām un pieredzi. Gribētos domāt, ka ne māsiņas, ne dakteri speciāli nenodarbojas ar kaitniecisku rīcību, bet dara labāko,ko viņi tajā brīdī ir spējīgi izdarīt..

Piekrītu, ja esi adekvāts un pieklājīgs cilvēks, klausi ārstu norādījumiem, tad ar attieksmi no med personāla ir viss kārtībā. Un ārsti ir jāklausa, jo neviens par viņiem labāk nezina.
29.03.2022 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man liekas DIdrai nevajadzēja braukt uz Slimnīcu, bet nākt uz jūsu konsīliju. Jūs tak te bez visiem izmeklējumiem varat pateikt, ka iekaisums, ka rīt sāksies dzemdības utt.
Bērns kustas-tas no 100 kafijām, nekustētos- Didra būtu nogalējusi. Neliekas drusku pa traku?
UN jūs te varat priecāties, ka dabūs simnīcā pa mizu, bet nu reāli neviens cilvēks, kur nu vēl meitene ar grūtniecības problēmām nav pelnījis, ka ārsti nepieklājīgi vai skarbi izturas. STradiņos gan attieksme bijusi tikai labākā, lai gan viena drausmone tur strādā (ceru, ka vairs nē), kura no manis tā dabūja pretī, ka pievēra savu muti un palika par mīļumiņu.
29.03.2022 12:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4928
Reģ: 03.11.2012
Zinna @ 29.03.2022 12:15
Teiksim tā, ir nācies būt uzņemšanā, arī ārpus Latvijas.. nu nepienes tur tēju nakts vidū. Uzņemšana vispār ir vissliktākā vieta, kur nokļūt.. ?
Bet vispār, manuprāt, ja tu esi pieklājīgs un "normāls" pacients, lielākoties, vari arī sagaidīt tādu attieksmi pret sevi. Diemžēl, gadās izņēmumi, bet nu..visi esam cilvēki, ar savām emocijām un pieredzi. Gribētos domāt, ka ne māsiņas, ne dakteri speciāli nenodarbojas ar kaitniecisku rīcību, bet dara labāko,ko viņi tajā brīdī ir spējīgi izdarīt..

Nu jā, bet ja cilvēks ir slims, tad viņam var būt saasinātas emocijas vai uzvesties citādāk nekā, ja būtu vesels. Ārstiem un personālam ir jābūt pret pacientu tolerantiem, jāmāk iziet no neērtām situācijām, pat ja pacients neuzvedas ''normāli'', jo labāk pret pacientu izturēsies, jo ātrāk viņš nomierināsies un savāksies. Ja ārstam uz to nav pacietība, tad nu sorry, tā profesija īsti nav priekš viņa...
29.03.2022 12:30 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jā, par tiem augļūdeņiem tur vēl ārstiem ir jāskatās, jo biežāk daudz augļūdeņi nozīmē pataloģiju vai iekaisumu, plus tagad tas dzemdes kakls, vai tik nebūs kāda infekcija, jo pie tās mēdz arī dzemdes kakls reaģēt, tāpēc jau bija ļoti svarīgi, lai viņa beidzot kārtīgi pārbaudās, pie tam redz bērniņš ir mazāks, varbūt Elinai ir pēdējais laiks tomēr aizdomāties, ka viņas uzturs nav pietiekams.
29.03.2022 12:30 |
 
Reitings 21
Reģ: 16.03.2022
Berns ir ļoti kustīgs, jo maziņš un daudz augļūdeņu. Ne jau tāpēc, ka enerģisks. Pirmajā grūtniecībā bija man tāda situācija. Daudz vietas un auglis to izmanto. Tas arī viss.
29.03.2022 12:33 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Nu re-Elīna jau sajūsmā, ka varbūt nemaz nebūs jāpaliek. Kaut kāds murgs! Riskēt ar savu bērniņu savu iegribu dēļ…
Un par to ēšanu-jūs tiešām domājat, ka viņa savam ārstam vai slimnīcas personālam stāstīs, kā pārtiek no viena gurķa dienā? 😁 Viņa noteikti stāsta, ka ēd kā Nauris. Visiem tak sen ir skaidrs, ka viņa ir lielākā dirsēja.
Es novēlu, lai bērniņam viss ir labi un lai sanāk maksimāli nostaigāt ar mazo puncī. Bet pašai Elīnai es novēlu, lai viņu uz mēnesi iebāž slimnīcā un baro ar varu! Lai izvelk galvu no savas pakaļas un noliek to egoismu mazliet pie malas! Miljoniem ģimeņu nevar ieņemt bērniņu, bet viņa ar tādu pohujismu par to…
29.03.2022 12:35 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Enazenaz @ 29.03.2022 12:35
Nu re-Elīna jau sajūsmā, ka varbūt nemaz nebūs jāpaliek. Kaut kāds murgs! Riskēt ar savu bērniņu savu iegribu dēļ…
Un par to ēšanu-jūs tiešām domājat, ka viņa savam ārstam vai slimnīcas personālam stāstīs, kā pārtiek no viena gurķa dienā? ? Viņa noteikti stāsta, ka ēd kā Nauris. Visiem tak sen ir skaidrs, ka viņa ir lielākā dirsēja.
Es novēlu, lai bērniņam viss ir labi un lai sanāk maksimāli nostaigāt ar mazo puncī. Bet pašai Elīnai es novēlu, lai viņu uz mēnesi iebāž slimnīcā un baro ar varu! Lai izvelk galvu no savas pakaļas un noliek to egoismu mazliet pie malas! Miljoniem ģimeņu nevar ieņemt bērniņu, bet viņa ar tādu pohujismu par to…

Žēl, ka slimnīcai nevar ziņot, ka tādai un tādai personai ir iespējami ēšanas traucējumi, kas var radīt kaitējumu mazulim..
29.03.2022 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Draud priekšlaicigas dzemdibas… un tad slimnīca esot ar deliņu visam 3-4 menesus nevares stradat. 🙄🙄🙄
Viņai kr problemas ar galvu tas nu ir fakts.
29.03.2022 12:50 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Nav objektīvi spriest par to kurā slimnīcā ir labāk,jo daudz kas atkarīgs no maiņās kura strādā - vienu dienu būs sirsnīgāks personāls, citu dienu nejauks, cilvēki ir dažādi. Tādiem personāžiem kā Didrai nekas nebūs labi,jo dzīvo ilūzijās par pilnīgi visu.Slimnīca nav un nebūs SPA, personālam ir darbs pāru pārēm un pacientu ir pietiekami,it īpaši Stradiņos. Ar viņas dzīvesveidu pat mēnesis slimnīcā neko nedotu,jo iznākot tāpat skries močīt uz tauriņu. Ja cilvēks nav paņēmis grāmatu rokās un palasījis pamatlietas un nespēj piebremzēt,tad Stradiņos ārsts diez vai viņai kaut ko spēs ieskaidrot. Nevar jau zināt ko viņa stāsta ārstiem.
29.03.2022 12:55 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Kā tādā brīdī visspār var smaidīt, kad apdraud savu nedzimušo bērnu.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Pati ar savu neēšanu to ir panākusi. Slima ar galvu čista viņa ir. Tādām bērnus labāk nevajag.
29.03.2022 12:56 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Skatoties uz visu to, kas notiek, man rodas iespaids, ka varbūt viņai ir kaut kāda savdabīga aizsargreakcija pret stresu. Proti, viņai ir grūti pieņemt realitāti, ja tā nav picture perfect? Ir skaidrs, ka viņā iekšā ir daudz trauksmes par savu izskatu, par tēlu, par to, ko citi padomās.
Es pati Gr laika 2x gulēju slimnīcā ar sāpēm u.c. problēmām, es zinu to drausmīgo sajūtu, kad jāpaliek gan Stradiņos, gan Ogres slimnīcā, kad ir bailes un negribas būt tur, jo tas problēmu padara reālu, saproti - tie nav joki. Bet, lai kā es pa naktīm klusi bimbātu, es tāpat braucu un paliku, jo es biju atbildīga par mazo. Darbs bija pēdējais, par ko es domāju, lai gan tiešam labak strādātu, neka gulētu pie sistēmas Saprotu, ka Elīnai gribas, lai viss ir ideāli, bet ir pavisam normāli, ja nav, un nevajag izlikties, ka tas nenotiek, jo tas neko neatrisinās.
Es nedomāju, ka viņa grib kaitēt mazajam, ka viņa priecātos par neveiksmīgu iznākumu. Es drīzāk domāju, ka viņa nespēj pieņemt realitāti un pasaules uztvere ir stipri sašķobīta. Viņas bailes par "sliktu izskatu" ir tik lielas, ka aizēno viņai aicis uz visu citu.
Un tāpat es Naurim neko nepārmetu. Ko tieši viņš var padarīt? Elīna ir pieaudzis cilvēks. Viņam ar varu ķēdēt viņu pie slimnīcas gultas un ar trekteri stumt ēdienu mutē? Tas nav reāli. Mēs arī daudz ko nezinām, kas notiek realitātē. Es domāju, ka viņš ir satraukts, bet Elīnas stāvoklis ir diezgan sarežģīts, nezinu, cik daudzi citi vīrieši ar šo tiktu galā.
Es domāju, ka viņš būs labs tētis. Viņš cenšas.
29.03.2022 13:00 |
 
Reitings 4156
Reģ: 01.03.2022
Cosmochic @ 29.03.2022 12:56
Kā tādā brīdī visspār var smaidīt, kad apdraud savu nedzimušo bērnu.?‍♀️?‍♀️?‍♀️
Pati ar savu neēšanu to ir panākusi. Slima ar galvu čista viņa ir. Tādām bērnus labāk nevajag.

Es pat nezinu, kas ir trakāk šī debīliķe, vai visi viņas sekotāji. Tiešām, kas ar cilvēkiem notiek? Kā var kaut ko tādu atbalstīt. Bezsmadzeņu radījumi
29.03.2022 13:02 |
 
Reitings 2079
Reģ: 21.02.2015
Riry varētu būt taisnība. Cerēsim. :)
Un vispār neēšana jau ir tikai viens no aspektiem - mūžīgā kafijas trekterēšana neiedomājamos apjomos (var dzert, bet ar mēru), nevērība pret sevi, paštonējošais, daudzie lidojumi utt. Viss kopā sakrājās un tāpēc arī ir šobrīd, kā ir. Ja iepriekš lielījās, ka visas analīzes normā, viss čiki piki, nu te redzams, ka sekas tomēr tam dzīvesveidam ir sliktas
29.03.2022 13:08 |
 
Reitings 2247
Reģ: 10.09.2021
Njaa, es nesaprotu tos, kuri uzskata, ka Elina ir normala. Goda vards, es vinu pat labu laiku atpakal aizstaveju par spiti visam un sakuma te stastiju, ka vina bus loti laba mamma. Un tad skatoties to ikdienu esi shoka. Drausmas, vina ka grutniece ir kaut kas arprats. Es piekritu tam, ka vinai kkada aizsargreakcija… pielauju, ka vina nav dzirdejusi nekad realus stastus cik daudzas pazaude puncha bebjus. Vina dzivo kkada vakuumaaa, vinai vispar neinterese informacija ka tada… te nu sekas. Cik svarigi ir izglitoties, uznemt informaciju, runat ar realiem cilvekiem.
29.03.2022 13:14 |
 
Reitings 10005
Reģ: 27.02.2022
MikaR @ 29.03.2022 12:48

Žēl, ka slimnīcai nevar ziņot, ka tādai un tādai personai ir iespējami ēšanas traucējumi, kas var radīt kaitējumu mazulim..
viņi jau to pēc mātes pases un bērna mazā auguma redz. Un vispār paskatoties uz viņas kauliem. Tur labs ārsts uzreiz saprastu. Kurš notices, ka viņa ēd pietiekami, ja svars vēljoprojām ir mazāks kā stājoties uzskaitē. 24. Nedēļā. ?!?
29.03.2022 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 973
Reģ: 23.04.2014
Es caur vinas smaidu tomēr saskatu bēdīgas acis.
29.03.2022 13:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)