Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Sveikas!
Pievienošu arī savu komentāru par šo tēmu! Nesen pati biju Stradiņos, bija ar grūtniecību nesaistītas problēmas. Un tur tik tiešām neviens neauklējas, nezinu kā Didrihsone tur izturētu, visdrīzākais, ka neizturētu un uz pašas atbildību atkal aizietu prom. Ņemot vērā viņas izskatu un uzvedību, ja pagadās kāds neomā ārsts/māsiņa, oi kā dabūtu dzirdēt.
29.03.2022 11:31 |
 
Reitings 272
Reģ: 04.11.2016
Es domāju, ka viņai pēc Stradiņiem ātri vien sagribēsies uz kādu privātklīniku, jo neviens neuķināsies ar viņu. Varu derēt, ka pēc pāris stundām būs storijs, cik viss slikti, ēdiens trekns un negaršīgs (nobaros savu čempionu tā, ka laukā netiks) , jāsēž vienā palātā ar citām sievietēm, personāls vispār drausmīgs, utt. Un tad jenotam vajadzēs tērēt savu piķi privātklīnikai, jo tur taču būs viss kā SPA. Es vismaz tā varu to iztēloties.
29.03.2022 11:37 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
vivii @ 29.03.2022 11:27

Nu Latvijas slimnīcas tiešām nav kā spa, ja nu vienīgi privātklīnikas. ?

Mēs no Elīnas vēl dzirdēsim, ko bombisku par Stradiņiem vai Dzemdību namu😂es domāju lidz dzemdībām nez cik iestādes būs apskrējusi. Jo nekur nebūs labi.
29.03.2022 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 8127
Reģ: 29.09.2009
BlueMeg @ 29.03.2022 11:37
Es domāju, ka viņai pēc Stradiņiem ātri vien sagribēsies uz kādu privātklīniku, jo neviens neuķināsies ar viņu. Varu derēt, ka pēc pāris stundām būs storijs, cik viss slikti, ēdiens trekns un negaršīgs (nobaros savu čempionu tā, ka laukā netiks) , jāsēž vienā palātā ar citām sievietēm, personāls vispār drausmīgs, utt. Un tad jenotam vajadzēs tērēt savu piķi privātklīnikai, jo tur taču būs viss kā SPA. Es vismaz tā varu to iztēloties.

Un nevarēs visu laiku vārtīties pa grīdu. Nemaz nerunāsim par flamingo!
29.03.2022 11:39 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Es esmu bijusi Dzemdību namā vienā palātā ar grūtnieci, kurai nu nekā neviens nevarēja ieskaidrot, ka viņa tur paliks līdz dzemdībām (viņai bija kaut kāda 32. nedēļa). Visu laiku visiem ārstiem čīkstēja, ka grib uz mājām. Vīrs skaidroja, māte skaidroja, ārsti skaidroja, bet nekā, "gribu mājās, jūtos labi". Ārste arī viņas mammai skaidroja, ka jāiestāsta dāmītei, ka paliks slimnīcā līdz dzemdībām un tad vēl Bērnu slimnīcā sēdēs kādu laiku, jo bērns būs priekšlaicīgi dzimis. Tāds gan jau būtu arī Didras variants.
Varbūt viņas slimajā prātā ir doma, ka ja dzims agrāk, būs mazāks un vieglāk būs dzemdēt. Neiedomājas par to, ka pēc tam būs mēnešiem ilgi jādzīvo Bērnu slimnīcas vecāku kopmītnēs, kamēr bērns nokārts ar vadiem, elpošanas maskām un inkubatorā gulēs intensīvajā terapijā. Man laimējās un mans bērns tur bija tikai 1 nakti, bet es tur redzēju daudzas māmiņas, kuras tur mēnešiem dzīvo, iet pie bēbīšiem, kurus pat rokās nedrīkst ņemt
29.03.2022 11:42 |
 
Reitings 1409
Reģ: 05.12.2021
Tas moments, kad tu pucējies uz slimnīcu un liec auskarus, kaut tev reāli draudz diezgan nopietni sūdi, bet toties Bībele koferī goda vietā 🤦‍♀️
29.03.2022 11:46 |
 
Reitings 79
Reģ: 16.03.2022
Ar tādu chill brauc uz slimnīcu un vēl ierēc par spa.
Tāds stulbs cilvēks
Uzņemšana viņu tur paņems priekšā! 😂
Es taču zinu kādi ārsti ir PSKUS. Dabūs viņs iekrīt!
Ar savu badošanos un bulīmiķes gaitām viņai būs vēl obligāti jāapmeklē psihiatrs tvaika ielā, tas būs rakstīts ārsta rekomendācijās.
Viņa laikam domā, ka gulēs gultā un ārsti viņai pienesīs sagrieztus gurķus un ar vedeklisiem vicināsies.
Stradiņu telpas princesei arī nepatiks, Nauris būs ātri pakaļ savai mērkaķu mātītei.
Viņiem nevaig vairoties. NAURI TU TUKŠPAURI BEIDZ SPERMU LAISTĪT NEPATESTĀS UN STULBĀS MATITIES
29.03.2022 11:48 |
 
Reitings 21
Reģ: 16.03.2022
Dievs dod, lai Jums visām viss būtu labi, jo tā žults, kas te lien laukā no cilvēkiem - ārprāts. Nu jābūt taču kaut kādām robežām savos izteicienos. Cik var vienam cilvēkam novēlēt priekšlaicīgas dzemdības, slimu bērnu utt?
Lai kāds nebūtu cilvēks, tā runāt par otru es nevarētu. Un vēl par kāda bedzimušu/dzimušu bērnu. Šķiet, ka te salasījušies cilvēki, kuri to vien gaida kā sliktu iznākumu. Kauns!
29.03.2022 11:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4928
Reģ: 03.11.2012
Mazaa15 @ 29.03.2022 11:38

Mēs no Elīnas vēl dzirdēsim, ko bombisku par Stradiņiem vai Dzemdību namu?es domāju lidz dzemdībām nez cik iestādes būs apskrējusi. Jo nekur nebūs labi.

Bet ja arī sūdzēsies, pa lielam jau nebūs melots.
Manā skatījumā, Stradiņos un citur attieksme ir zem katras kritikas, protams, gan jau ar pāris izņēmumiem.
Kādreiz, kad vēl dzīvoju LV, man galvā bija tā ''programma'', ka jāpiecieš kā ir utt., gan jau nav nemaz tik slikti utt., bet nu reāli ir tiešām slikti un tagad es nesaprotu, kāpēc cilvēki joprojām pieļauj un pacieš tādu attieksmi pret sevi.
Es saprotu, ka slimajiem mēdz būt visādas kaprīzes un neadekvātas vēlmes, bet iejūtību no ārstu, māsiņu puses neviens vēl nav atcēlis.
Es varu iedomāties, ka ja es sāktu raudāt uzņemšanā par to, ka man gribas ēst nakts vidū, pēc daudzām tur pavadītām stundām un gaidīšanas, izmeklējumiem, man neviens pat nepiedāvātu atnest tēju un kaut ko ēdamu, 100% vienkārši nolāmatu :D
29.03.2022 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 8127
Reģ: 29.09.2009
Liizha1 @ 29.03.2022 11:46
Tas moments, kad tu pucējies uz slimnīcu un liec auskarus, kaut tev reāli draudz diezgan nopietni sūdi, bet toties Bībele koferī goda vietā ?‍♀️

Galvenais kafijas paliktni paņemt. Bet kafiju tur nedos! 😀
29.03.2022 11:48 |
 
Reitings 21
Reģ: 16.03.2022
Un kauns tiem ārstiem, kuri vèl atļaujas pazemot/iesmiet par cilvēkiem, kuri ir slimi, jo neviens uz slimnīcu nebrauc prieka pēc.
Tādiem ārstiem ir jābeidz darīt savu darbu un jāpievēršas kaut kam citam
29.03.2022 11:51 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.03.2022
la femmina @ 29.03.2022 11:48

Galvenais kafijas paliktni paņemt. Bet kafiju tur nedos! ?

Cerams, ka biezpiens un augļi arī ir koferī, ne tikai Bībele!
29.03.2022 11:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
beidzot būs laiks palasīt Bībeli.
29.03.2022 11:54 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
vivii @ 29.03.2022 11:48

Bet ja arī sūdzēsies, pa lielam jau nebūs melots.
Manā skatījumā, Stradiņos un citur attieksme ir zem katras kritikas, protams, gan jau ar pāris izņēmumiem.
Kādreiz, kad vēl dzīvoju LV, man galvā bija tā ''programma'', ka jāpiecieš kā ir utt., gan jau nav nemaz tik slikti utt., bet nu reāli ir tiešām slikti un tagad es nesaprotu, kāpēc cilvēki joprojām pieļauj un pacieš tādu attieksmi pret sevi.
Es saprotu, ka slimajiem mēdz būt visādas kaprīzes un neadekvātas vēlmes, bet iejūtību no ārstu, māsiņu puses neviens vēl nav atcēlis.
Es varu iedomāties, ka ja es sāktu raudāt uzņemšanā par to, ka man gribas ēst nakts vidū, pēc daudzām tur pavadītām stundām un gaidīšanas, izmeklējumiem, man neviens pat nepiedāvātu atnest tēju un kaut ko ēdamu, 100% vienkārši nolāmatu :D

Vispār ārstu un personālu attieksme visur ir problemātiska, iejūtību un laipnību, cieņu reti no kura var sagaidīt. Lai arī esi pieklājīgs un kluss, ko liek dari. Būs, kas izturēsies ļoti neiecietīgi. Pati saskāros ar Kuldīgas ginekoloģisko tur bij visas laipnas, izņemot vienu medmāsu, šķita pēc pretsāpju šprices viņai ceļos jākrīt jālūdzas, ka dievam. Par uzņemšanu vispār paklusēšu īsta draņķe trāpījās, sūtīja prom pie ģim. ārsta, agresīva bij ņemot ātro testu covid. Beigās, ar mokām mani pieņēma rezultātā steidzama operācija stundas laikā uz galda.Ginekoloģe gan bij super. Nebiju stāvoklī, cistas - ieplīsusi operācija.
29.03.2022 11:59 |
 
Reitings 23
Reģ: 12.01.2022
es vakar nospiedu pogu un balsoju par Stradiņiem. Pati tur dzemdēju un zinu to hardcore, bet nemainītu pret neko citu un otru tur arī dzemdēšu, kad beeeidzot pieteiksies un izaugs puncī. Un ceru,ka smadzeni bik pavirzīs viņai uz labo pusi, atvērs acis, cik tas viss tomēr ir nopietni!!! Un Stradiņi tomēr ir profesionāļi, lai vai ko citi saka. Pieklibo dažam personālam elementāra pieklājība un raskladuškas sabrūk nakts vidū, bet dzemdēt vai atrasties uz saglabāšanu, novērošanu galīgi nav joka lieta! Un Elīna, BEIDZ STRĒBT TO KAFIJU, LŪDZU!!!!!!! Pieauguša cilvēka briedums ir tieši spējā mainīties, pielāgoties situācijām un TAVA situācija ir bērns vēderā! PIEAUDZ!
29.03.2022 12:04 |
 
Reitings 10005
Reģ: 27.02.2022
Mazaa15 @ 29.03.2022 11:59

Vispār ārstu un personālu attieksme visur ir problemātiska, iejūtību un laipnību, cieņu reti no kura var sagaidīt. Lai arī esi pieklājīgs un kluss, ko liek dari. Būs, kas izturēsies ļoti neiecietīgi. Pati saskāros ar Kuldīgas ginekoloģisko tur bij visas laipnas, izņemot vienu medmāsu, šķita pēc pretsāpju šprices viņai ceļos jākrīt jālūdzas, ka dievam. Par uzņemšanu vispār paklusēšu īsta draņķe trāpījās, sūtīja prom pie ģim. ārsta, agresīva bij ņemot ātro testu covid. Beigās, ar mokām mani pieņēma rezultātā steidzama operācija stundas laikā uz galda.Ginekoloģe gan bij super. Nebiju stāvoklī, cistas - ieplīsusi operācija.
man no Kuldīgas ginekoloģijas, dzemdību un bērnu nodaļas vai uzņemšanas sūdzību nav.
29.03.2022 12:08 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Esmu bijusi Stradiņos, pilnīgi nesaistīti ar grūtniecību, traumu nodaļā, nezinu par ko runājat, pilnīgi normāla attieksme, kaut palātā biju ar vēl trīs sievietēm, māsiņas laipnas, saprotošas, nāca regulāri ar zālēm un arī tēju atnesa trijos naktī. Domāju kādu attieksmi sēj, tādu pļauj. Didrihsone tiešām nav pelnijusi auklēšanos, tur ir jānolamā lai saprastu ko viņa dara.
29.03.2022 12:13 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Liveandletlive @ 29.03.2022 12:08
man no Kuldīgas ginekoloģijas, dzemdību un bērnu nodaļas vai uzņemšanas sūdzību nav.

Man uzņemšanā trāpījās sieviete. Bet, es vairāk norakstīju, ka viņa iespējams ir pārgurusi un pluss covid laiks, bij saasinājies, ka vadība lika šķirot pacientus. Pacienti nāca un gāja, plus covid ieved skrien.
Par māsiņu neuztveram sliktā nozīmē gluži. Tās dienas, ko biju nodaļā, varēju norakstīt uz kārtīgu atpūtu, kā viesnīcā. Klusums miers un apkalpo. Spa gluži nebij gan😂
29.03.2022 12:15 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Bet kurā privātklīnikā ir operējošie ginekologi, neontalogi utt?
Maksas palāta, vienīgais!
29.03.2022 12:15 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Teiksim tā, ir nācies būt uzņemšanā, arī ārpus Latvijas.. nu nepienes tur tēju nakts vidū. Uzņemšana vispār ir vissliktākā vieta, kur nokļūt.. 😬
Bet vispār, manuprāt, ja tu esi pieklājīgs un "normāls" pacients, lielākoties, vari arī sagaidīt tādu attieksmi pret sevi. Diemžēl, gadās izņēmumi, bet nu..visi esam cilvēki, ar savām emocijām un pieredzi. Gribētos domāt, ka ne māsiņas, ne dakteri speciāli nenodarbojas ar kaitniecisku rīcību, bet dara labāko,ko viņi tajā brīdī ir spējīgi izdarīt..
29.03.2022 12:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)