Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 50
Reģ: 05.07.2020
IevaLapina @ 09.05.2021 15:04
ilgi domāju rakstīt vai nerakstīt,bet laikam ir jāpasaka viss ko domāju par šo visu šeit :D
jūs zinat cik nožēlojamas padibenes esat? Kaut vienai šeit ir darbs,dzīve,mīļotais cilvēks? Kaut kas,kas liek katru dienu nezoomot Elīnas bildes,nemeklēt Elīnas mīnusus? Jā,man nepatīk Elīnas runāšana,vizuālais tēls,bet tas ir nenormāli slimi un nepieskaitāmi tik daudz laika tērēt,lai KATRU DIENU meklētu visu slikto viņā. Ietusē viesnīcā..ak dievs kā var neko neapskatīties!!!
Iziet ārā...ak dievs viņa noteikti izlasīja forumu
Nopērk kaut ko dārgu..ak dievs izrādās
Nopērk kaut ko lētu..ak dievs bomzene taupa naudu
Jūs filtrējat savus tekstus? Jums padibenēm nekad nebūs labi un jūsu dzīves ir atkarīgas no Elīnas!!! :D
Kitija smuka,strādā,trennējas...uzreiz fuuuu kāds viņai augums
Jums ar savu peldriņķi labāk zināt? Kaut vienai ir kaut kas ar ko dzīvē lepoties vai tā ir mūžīgā apdiršana par to,ka citi iet,dara,strādā? Elīna mani neuzrunā,bet es apbrīnoju,cik cilvēks daudz laika velta darbu,izaugsmei un biznesam,lai kāds viņš arī nebūtu! Tas,cik tas viss ir ētiski ir cita lieta. Kamēr Elīna strādā un ceļo,tikmēr te visas katru dienu seju pielīmējušas ekrānā un meklē,ko piepisties. Ejat labāk saviem bērniem piepisties,saviem vīriem,meklējat,cik viņi ir neglīti,neizdevušies un nedod dievs būs vēl kāda lieka rieviņa kaut kur!
Visas apdirš Miljoni,bet pašas ir simts reizes slimākas par viņu! :D
Lūdzu neviena neatbildat uz šo,tāpat teiksiet,ka tas ir forums,nevajag to lasīt. Neko jaunu nepateiksiet :D novēlu katrai atrast dzīvē iemeslu dzīvot dzīvi,nevis visu savu iespējamo dzīves laiku zoomot citu cilvēku bildes un priecāties,ka tas ir uzlabojis jūsu dienu! Jūsu vecāki noteikti ar jums lepojas ka ir izaudzinājuši dziļi nelaimīgas,aprobežotas sievietes,kuru vienīgais dienas prieks ir citu mīnusi jo pašas nekad dzīvē nebūs nekas vairāk kā interneta pabiras un Elīnas stalkeres 24/7

Tagad iedomājos, ka pa ielu iet meitene - apģērbusies vulgāri, papēži kā prostitutkai, lūpas pārpumpētas. Un viņai garām ejat Jūs ar draudzeni. Ko Jūs darāt? Ņirdzat, apdiršat! Loģiski.
Nu tāda tā pasaule ir Ieva! Kāds to dara forumā, kāds to dara, kad kāda paiet garām. Ir kāda atšķirība tajā - forumā vai dzīvē?
Dieva dēļ, lūdzu, nesakiet, ka nekad neesat nevienu apsmējusi vai aprunājusi. Varbūt Jūs to darāt gudrāk, bet sāpīgi ir abas reizes :)
P.s es arī skatītos greizi uz to prostitutku
10.05.2021 18:39 |
 
Patīk
Reitings 23170
Reģ: 27.01.2021
Es mošk esmu galīgi atpalikusi no modes, bet tie Elīnas pēdējie storiji ar to balto jaciņu man jeibogu izskatās kā dienas aizkari uz pleciem uzmesti 😅😂 intereses pēc, jūs kāda vilktu tādu? :D
10.05.2021 19:44 |
 
Reitings 313
Reģ: 17.12.2019
Vai viņi nav klauni? Šis ceļojums perfekti atrāda viņu dabu. Grib pontot kā lielie biznesmeņi un priekšnieki, kuri šiko uz nebēdu, bet patiesībā čiks vien ir. Dubaijā dzer knor zupiņu, jo pusdienas par dārgu. Kūkas gabaliņš arī jāēd uz trijiem, bet galvenais, ka viesnīca ir šika, lai būtu ko atrādīt 😂😂 tas ir vēl nožēlojamāk, nekā būtu paņēmuši pieticīgus apartamentus, bet vismaz izbaudījuši ceļojumu. Ka tik uzlēkt augstāk par dirsu
10.05.2021 20:03 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Redrose @ 10.05.2021 00:10

Speciāli piereģistējies lai nosauktu par debīliķēm? ?

Jup.
10.05.2021 20:15 |
 
Reitings 492
Reģ: 03.04.2020

Man būtu kauns staigāt ar tik acīmredzamiem pakaļdarinājumiem 😅
10.05.2021 21:21 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tas somas visas ir fake, seviski acis cert vinas fake Dior Book Tote.
10.05.2021 21:44 |
 
Reitings 492
Reģ: 03.04.2020
Shayk @ 10.05.2021 21:44
Tas somas visas ir fake, seviski acis cert vinas fake Dior Book Tote.

Tā vispār ir briesmīga. Ar tādu var braukt uz tirgu pakaļ kartupeļiem.
10.05.2021 22:06 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Greyworld @ 10.05.2021 21:21

Man būtu kauns staigāt ar tik acīmredzamiem pakaļdarinājumiem ?

Tāds ir tas Turcijas tirgus..😀😀
10.05.2021 22:12 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.05.2021
https://failiem.lv/u/2jms47z64
10.05.2021 23:08 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Vai viņi nav klauni? Šis ceļojums perfekti atrāda viņu dabu. Grib pontot kā lielie biznesmeņi un priekšnieki, kuri šiko uz nebēdu, bet patiesībā čiks vien ir. Dubaijā dzer knor zupiņu, jo pusdienas par dārgu. Kūkas gabaliņš arī jāēd uz trijiem, bet galvenais, ka viesnīca ir šika, lai būtu ko atrādīt 😂😂 tas ir vēl nožēlojamāk, nekā būtu paņēmuši pieticīgus apartamentus, bet vismaz izbaudījuši ceļojumu. Ka tik uzlēkt augstāk par dirsu

+
10.05.2021 23:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tik mans viedoklis - Varbūt viņi tās drēbju fočēšanas sākumā cītīgi atrādīja tikai tāpēc, ka ceļojumu grib norakstīt kā darba izmaksas?
11.05.2021 08:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
No tām bildēm jau tiešām nekas tur baigi īpašs nav, to pašu varēja arī šikā Latvijas viesnīcā. Labi skats tāds nebūtu, bet viss jau pārsvarā vnk istabā sabildēts.
Izskatās tā ķeksīša pēc. Tiešām tak nav pat pilsētā izgājuši pabildēt. 🤔
11.05.2021 08:08 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Diez Kitija saprot, ka ir paņemta līdzi kā fotogrāfe/filmētāja? 🤔
11.05.2021 09:04 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Elīna laikam beidzot sapratusi, ka jāpaplašina redzesloks :D
11.05.2021 09:41 |
 
10 gadi
Reitings 4588
Reģ: 29.01.2009
ilgi domāju rakstīt vai nerakstīt,bet laikam ir jāpasaka viss ko domāju par šo visu šeit
jūs zinat cik nožēlojamas padibenes esat? Kaut vienai šeit ir darbs,dzīve,mīļotais cilvēks? Kaut kas,kas liek katru dienu nezoomot Elīnas bildes,nemeklēt Elīnas mīnusus? Jā,man nepatīk Elīnas runāšana,vizuālais tēls,bet tas ir nenormāli slimi un nepieskaitāmi tik daudz laika tērēt,lai KATRU DIENU meklētu visu slikto viņā. Ietusē viesnīcā..ak dievs kā var neko neapskatīties!!!
Iziet ārā...ak dievs viņa noteikti izlasīja forumu
Nopērk kaut ko dārgu..ak dievs izrādās
Nopērk kaut ko lētu..ak dievs bomzene taupa naudu
Jūs filtrējat savus tekstus? Jums padibenēm nekad nebūs labi un jūsu dzīves ir atkarīgas no Elīnas!!!
Kitija smuka,strādā,trennējas...uzreiz fuuuu kāds viņai augums
Jums ar savu peldriņķi labāk zināt? Kaut vienai ir kaut kas ar ko dzīvē lepoties vai tā ir mūžīgā apdiršana par to,ka citi iet,dara,strādā? Elīna mani neuzrunā,bet es apbrīnoju,cik cilvēks daudz laika velta darbu,izaugsmei un biznesam,lai kāds viņš arī nebūtu! Tas,cik tas viss ir ētiski ir cita lieta. Kamēr Elīna strādā un ceļo,tikmēr te visas katru dienu seju pielīmējušas ekrānā un meklē,ko piepisties. Ejat labāk saviem bērniem piepisties,saviem vīriem,meklējat,cik viņi ir neglīti,neizdevušies un nedod dievs būs vēl kāda lieka rieviņa kaut kur!
Visas apdirš Miljoni,bet pašas ir simts reizes slimākas par viņu!
Lūdzu neviena neatbildat uz šo,tāpat teiksiet,ka tas ir forums,nevajag to lasīt. Neko jaunu nepateiksiet novēlu katrai atrast dzīvē iemeslu dzīvot dzīvi,nevis visu savu iespējamo dzīves laiku zoomot citu cilvēku bildes un priecāties,ka tas ir uzlabojis jūsu dienu! Jūsu vecāki noteikti ar jums lepojas ka ir izaudzinājuši dziļi nelaimīgas,aprobežotas sievietes,kuru vienīgais dienas prieks ir citu mīnusi jo pašas nekad dzīvē nebūs nekas vairāk kā interneta pabiras un Elīnas stalkeres 24/7

Precīzi! 👌 Cilvēks kuram ir interesanta sava dzīve un jūtas labi un kaut vai puslīdz laimīgi, nekad nerakatītu lietas kas te lielākoties tiek rakstītas, izmeklētas u.t.t. Un tas attiecināms ne tikai uz Didrihsones apspriešanu.
11.05.2021 14:22 |
 
Patīk
Reitings 23170
Reģ: 27.01.2021
nikitinna @ 11.05.2021 14:22

Precīzi! ? Cilvēks kuram ir interesanta sava dzīve un jūtas labi un kaut vai puslīdz laimīgi, nekad nerakatītu lietas kas te lielākoties tiek rakstītas, izmeklētas u.t.t. Un tas attiecināms ne tikai uz Didrihsones apspriešanu.
nu nezinu. jā, dažas te ir pat ļoti toksiskas čūsku vecenes, no kuru tekstiem pa gabalu smird masīva dzīves neapmierinātība. bet lielākā daļa šeit, manuprāt, dzīvo pilnīgi normālu un labu dzīvi ar ģimeni, darbu, hobijiem. es pati sevi uzskatu par cilvēku, kam dzīvē ir ļoti paveicies un kurš var sūdzēties par maz ko 😁 protams, nekad nekas nav ideāli, bet ir labi, pat ļoti. un ticu, ka lielākajai daļai te ir tāpat - kurām drīzāk tenkas par Elīnu vai citiem cilvēkiem ir kā laika kavēklis nevis negāciju un dusmu izgāšana, jo ienīst sevi un savu dzīvi. arī Tu un citas šeit noteikti esat kādreiz kādu aprunājušas, nolikušas, uzbraukušas utt. piekrītu, ka kājstarpes pievilkšana jau ir bik too much, bet tas ir ekstra gadījums, kur jau šauj pār strīpu un īsti ok tas nav. bet citādi - šis forums ir tenku lapa, tāpat kā visu baumu portālu un žurnālu lasīšana
11.05.2021 14:38 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Jāreiķinās..Elīn, tu nopietni?! 🤦‍♀️😀
11.05.2021 15:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es drīzāk nesaprotu kāpēc dažām te ir super svarīgi visiem “atvērt acis” par to, ka te lūk esot čūsku midzenis. Un bonusā vel protams apsaukāt un uzreiz nospriest, ka te nevienai nav ne vīra ne personīgās dzīves.
Tākā, kas tev no tā? Kāpēc vispār nāci te kaut ko lasīt?
Cilvēks izliek visu, atkārtošos - vi-su savu dzīvi internetā, ieskaitot roltonu Dubaijā, un neviens par to nedrīkst runāt, vai drīkst tikai slavēt? Come on
Protams nevajag šaut pār strīpu, bet pasmieties tak var.
11.05.2021 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 515
Reģ: 30.03.2013
Jaunās zīdveida kleitiņas, ko reklamē storijā, tiešām ir ONE SIZE??? 🤣 Ja der Elīnai, un jau tā, uz gurniem ir knapi, knapi brīvi, tad derēs arī meitenem uz 40-42 izmēra? :)))🤣🤣🤣
11.05.2021 16:39 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kale @ 11.05.2021 16:39
Jaunās zīdveida kleitiņas, ko reklamē storijā, tiešām ir ONE SIZE??? ? Ja der Elīnai, un jau tā, uz gurniem ir knapi, knapi brīvi, tad derēs arī meitenem uz 40-42 izmēra? :)))???

Tas one size vispār tādu Ķīnas lētuma sajūtu rada.
11.05.2021 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!