Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
ilgi domāju rakstīt vai nerakstīt,bet laikam ir jāpasaka viss ko domāju par šo visu šeit :D
jūs zinat cik nožēlojamas padibenes esat? Kaut vienai šeit ir darbs,dzīve,mīļotais cilvēks? Kaut kas,kas liek katru dienu nezoomot Elīnas bildes,nemeklēt Elīnas mīnusus? Jā,man nepatīk Elīnas runāšana,vizuālais tēls,bet tas ir nenormāli slimi un nepieskaitāmi tik daudz laika tērēt,lai KATRU DIENU meklētu visu slikto viņā. Ietusē viesnīcā..ak dievs kā var neko neapskatīties!!!
Iziet ārā...ak dievs viņa noteikti izlasīja forumu
Nopērk kaut ko dārgu..ak dievs izrādās
Nopērk kaut ko lētu..ak dievs bomzene taupa naudu
Jūs filtrējat savus tekstus? Jums padibenēm nekad nebūs labi un jūsu dzīves ir atkarīgas no Elīnas!!! :D
Kitija smuka,strādā,trennējas...uzreiz fuuuu kāds viņai augums
Jums ar savu peldriņķi labāk zināt? Kaut vienai ir kaut kas ar ko dzīvē lepoties vai tā ir mūžīgā apdiršana par to,ka citi iet,dara,strādā? Elīna mani neuzrunā,bet es apbrīnoju,cik cilvēks daudz laika velta darbu,izaugsmei un biznesam,lai kāds viņš arī nebūtu! Tas,cik tas viss ir ētiski ir cita lieta. Kamēr Elīna strādā un ceļo,tikmēr te visas katru dienu seju pielīmējušas ekrānā un meklē,ko piepisties. Ejat labāk saviem bērniem piepisties,saviem vīriem,meklējat,cik viņi ir neglīti,neizdevušies un nedod dievs būs vēl kāda lieka rieviņa kaut kur!
Visas apdirš Miljoni,bet pašas ir simts reizes slimākas par viņu! :D
Lūdzu neviena neatbildat uz šo,tāpat teiksiet,ka tas ir forums,nevajag to lasīt. Neko jaunu nepateiksiet :D novēlu katrai atrast dzīvē iemeslu dzīvot dzīvi,nevis visu savu iespējamo dzīves laiku zoomot citu cilvēku bildes un priecāties,ka tas ir uzlabojis jūsu dienu! Jūsu vecāki noteikti ar jums lepojas ka ir izaudzinājuši dziļi nelaimīgas,aprobežotas sievietes,kuru vienīgais dienas prieks ir citu mīnusi jo pašas nekad dzīvē nebūs nekas vairāk kā interneta pabiras un Elīnas stalkeres 24/7
09.05.2021 15:04 |
 
Reitings 38
Reģ: 21.07.2020
IevaLapina @ 09.05.2021 15:04
ilgi domāju rakstīt vai nerakstīt,bet laikam ir jāpasaka viss ko domāju par šo visu šeit :D
jūs zinat cik nožēlojamas padibenes esat? Kaut vienai šeit ir darbs,dzīve,mīļotais cilvēks? Kaut kas,kas liek katru dienu nezoomot Elīnas bildes,nemeklēt Elīnas mīnusus? Jā,man nepatīk Elīnas runāšana,vizuālais tēls,bet tas ir nenormāli slimi un nepieskaitāmi tik daudz laika tērēt,lai KATRU DIENU meklētu visu slikto viņā. Ietusē viesnīcā..ak dievs kā var neko neapskatīties!!!
Iziet ārā...ak dievs viņa noteikti izlasīja forumu
Nopērk kaut ko dārgu..ak dievs izrādās
Nopērk kaut ko lētu..ak dievs bomzene taupa naudu
Jūs filtrējat savus tekstus? Jums padibenēm nekad nebūs labi un jūsu dzīves ir atkarīgas no Elīnas!!! :D
Kitija smuka,strādā,trennējas...uzreiz fuuuu kāds viņai augums
Jums ar savu peldriņķi labāk zināt? Kaut vienai ir kaut kas ar ko dzīvē lepoties vai tā ir mūžīgā apdiršana par to,ka citi iet,dara,strādā? Elīna mani neuzrunā,bet es apbrīnoju,cik cilvēks daudz laika velta darbu,izaugsmei un biznesam,lai kāds viņš arī nebūtu! Tas,cik tas viss ir ētiski ir cita lieta. Kamēr Elīna strādā un ceļo,tikmēr te visas katru dienu seju pielīmējušas ekrānā un meklē,ko piepisties. Ejat labāk saviem bērniem piepisties,saviem vīriem,meklējat,cik viņi ir neglīti,neizdevušies un nedod dievs būs vēl kāda lieka rieviņa kaut kur!
Visas apdirš Miljoni,bet pašas ir simts reizes slimākas par viņu! :D
Lūdzu neviena neatbildat uz šo,tāpat teiksiet,ka tas ir forums,nevajag to lasīt. Neko jaunu nepateiksiet :D novēlu katrai atrast dzīvē iemeslu dzīvot dzīvi,nevis visu savu iespējamo dzīves laiku zoomot citu cilvēku bildes un priecāties,ka tas ir uzlabojis jūsu dienu! Jūsu vecāki noteikti ar jums lepojas ka ir izaudzinājuši dziļi nelaimīgas,aprobežotas sievietes,kuru vienīgais dienas prieks ir citu mīnusi jo pašas nekad dzīvē nebūs nekas vairāk kā interneta pabiras un Elīnas stalkeres 24/7

😂
09.05.2021 15:07 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
IevaLapina @ 09.05.2021 15:04
ilgi domāju rakstīt vai nerakstīt,bet laikam ir jāpasaka viss ko domāju par šo visu šeit :D
jūs zinat cik nožēlojamas padibenes esat? Kaut vienai šeit ir darbs,dzīve,mīļotais cilvēks? Kaut kas,kas liek katru dienu nezoomot Elīnas bildes,nemeklēt Elīnas mīnusus? Jā,man nepatīk Elīnas runāšana,vizuālais tēls,bet tas ir nenormāli slimi un nepieskaitāmi tik daudz laika tērēt,lai KATRU DIENU meklētu visu slikto viņā. Ietusē viesnīcā..ak dievs kā var neko neapskatīties!!!
Iziet ārā...ak dievs viņa noteikti izlasīja forumu
Nopērk kaut ko dārgu..ak dievs izrādās
Nopērk kaut ko lētu..ak dievs bomzene taupa naudu
Jūs filtrējat savus tekstus? Jums padibenēm nekad nebūs labi un jūsu dzīves ir atkarīgas no Elīnas!!! :D
Kitija smuka,strādā,trennējas...uzreiz fuuuu kāds viņai augums
Jums ar savu peldriņķi labāk zināt? Kaut vienai ir kaut kas ar ko dzīvē lepoties vai tā ir mūžīgā apdiršana par to,ka citi iet,dara,strādā? Elīna mani neuzrunā,bet es apbrīnoju,cik cilvēks daudz laika velta darbu,izaugsmei un biznesam,lai kāds viņš arī nebūtu! Tas,cik tas viss ir ētiski ir cita lieta. Kamēr Elīna strādā un ceļo,tikmēr te visas katru dienu seju pielīmējušas ekrānā un meklē,ko piepisties. Ejat labāk saviem bērniem piepisties,saviem vīriem,meklējat,cik viņi ir neglīti,neizdevušies un nedod dievs būs vēl kāda lieka rieviņa kaut kur!
Visas apdirš Miljoni,bet pašas ir simts reizes slimākas par viņu! :D
Lūdzu neviena neatbildat uz šo,tāpat teiksiet,ka tas ir forums,nevajag to lasīt. Neko jaunu nepateiksiet :D novēlu katrai atrast dzīvē iemeslu dzīvot dzīvi,nevis visu savu iespējamo dzīves laiku zoomot citu cilvēku bildes un priecāties,ka tas ir uzlabojis jūsu dienu! Jūsu vecāki noteikti ar jums lepojas ka ir izaudzinājuši dziļi nelaimīgas,aprobežotas sievietes,kuru vienīgais dienas prieks ir citu mīnusi jo pašas nekad dzīvē nebūs nekas vairāk kā interneta pabiras un Elīnas stalkeres 24/7

Ar ko Kitijai lepoties? Darbs veikalā un videnes izglītība? Nekvalitatīvie implanti? Wooow😄
Elīna saprotu, jā, un to arī esmu teikusi. Bet ko Kitija tāaadu izdarījusi?😄
09.05.2021 15:24 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
Derisa @ 09.05.2021 15:24

Ar ko Kitijai lepoties? Darbs veikalā un videnes izglītība? Nekvalitatīvie implanti? Wooow?
Elīna saprotu, jā, un to arī esmu teikusi. Bet ko Kitija tāaadu izdarījusi??
tā nav sacensība :D man atkal ir jautājums ko viņa ir izdarījusi jums,lai viss ko viņa darītu ,būtu nožēlojami? :D Nesaprotu kādēļ cilvēkos ir tāds naids iekšā un vēlme otru norakt par vienkārši tāpat
tā it kā skolā būtu pašas apsmietas un beidzot ir iespēja atriebties pasaulei,bet internetā
09.05.2021 15:35 |
 
Patīk
Reitings 23170
Reģ: 27.01.2021
IevaLapina @ 09.05.2021 15:04
ilgi domāju rakstīt vai nerakstīt,bet laikam ir jāpasaka viss ko domāju par šo visu šeit :D
jūs zinat cik nožēlojamas padibenes esat? Kaut vienai šeit ir darbs,dzīve,mīļotais cilvēks? Kaut kas,kas liek katru dienu nezoomot Elīnas bildes,nemeklēt Elīnas mīnusus? Jā,man nepatīk Elīnas runāšana,vizuālais tēls,bet tas ir nenormāli slimi un nepieskaitāmi tik daudz laika tērēt,lai KATRU DIENU meklētu visu slikto viņā. Ietusē viesnīcā..ak dievs kā var neko neapskatīties!!!
Iziet ārā...ak dievs viņa noteikti izlasīja forumu
Nopērk kaut ko dārgu..ak dievs izrādās
Nopērk kaut ko lētu..ak dievs bomzene taupa naudu
Jūs filtrējat savus tekstus? Jums padibenēm nekad nebūs labi un jūsu dzīves ir atkarīgas no Elīnas!!! :D
Kitija smuka,strādā,trennējas...uzreiz fuuuu kāds viņai augums
Jums ar savu peldriņķi labāk zināt? Kaut vienai ir kaut kas ar ko dzīvē lepoties vai tā ir mūžīgā apdiršana par to,ka citi iet,dara,strādā? Elīna mani neuzrunā,bet es apbrīnoju,cik cilvēks daudz laika velta darbu,izaugsmei un biznesam,lai kāds viņš arī nebūtu! Tas,cik tas viss ir ētiski ir cita lieta. Kamēr Elīna strādā un ceļo,tikmēr te visas katru dienu seju pielīmējušas ekrānā un meklē,ko piepisties. Ejat labāk saviem bērniem piepisties,saviem vīriem,meklējat,cik viņi ir neglīti,neizdevušies un nedod dievs būs vēl kāda lieka rieviņa kaut kur!
Visas apdirš Miljoni,bet pašas ir simts reizes slimākas par viņu! :D
Lūdzu neviena neatbildat uz šo,tāpat teiksiet,ka tas ir forums,nevajag to lasīt. Neko jaunu nepateiksiet :D novēlu katrai atrast dzīvē iemeslu dzīvot dzīvi,nevis visu savu iespējamo dzīves laiku zoomot citu cilvēku bildes un priecāties,ka tas ir uzlabojis jūsu dienu! Jūsu vecāki noteikti ar jums lepojas ka ir izaudzinājuši dziļi nelaimīgas,aprobežotas sievietes,kuru vienīgais dienas prieks ir citu mīnusi jo pašas nekad dzīvē nebūs nekas vairāk kā interneta pabiras un Elīnas stalkeres 24/7
Kā man patīk tās morāles sludinātājas, kas iebāžas šajos forumus un uztaisās par baigajām svētulēm 😂 ķipa baigi pareizā sajuties? pašvērtējums uzcēlās? 😂 hallooooo šī vieta speciāli ir uztaisīta tam, lai runātu par Elīnu! Nevar būt sabiedrībā pazīstams cilvēks un cerēt, ka par tevi nerunās 🤦‍♀️ tas ir kā ievilkties gaļas veikalā un celt traci, ka tur nepārdod organic dārzeņus 😂 kārenas bļin. ej droši tālāk, mis pareizā 2021
un jā, mums te nevienai nav nedz ģimenes, nedz karjeras, nedz darba, nedz hobiju, visas esam resnas govis, kas dzīvo uz vecāku dīvāna un tik siekalojas pie Elinčika bildēm, jo mums visām taaa skauž 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
09.05.2021 15:41 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.03.2020
TeaPot @ 09.05.2021 15:41
Kā man patīk tās morāles sludinātājas, kas iebāžas šajos forumus un uztaisās par baigajām svētulēm ? ķipa baigi pareizā sajuties? pašvērtējums uzcēlās? ? hallooooo šī vieta speciāli ir uztaisīta tam, lai runātu par Elīnu! Nevar būt sabiedrībā pazīstams cilvēks un cerēt, ka par tevi nerunās ?‍♀️ tas ir kā ievilkties gaļas veikalā un celt traci, ka tur nepārdod organic dārzeņus ? kārenas bļin. ej droši tālāk, mis pareizā 2021
un jā, mums te nevienai nav nedz ģimenes, nedz karjeras, nedz darba, nedz hobiju, visas esam resnas govis, kas dzīvo uz vecāku dīvāna un tik siekalojas pie Elinčika bildēm, jo mums visām taaa skauž ?‍♀️?‍♀️?‍♀️

💯💯💯💯💯💯💯
09.05.2021 15:52 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
jūs esat normālas,ka sākat rakstīt privāti savus pātarus ka atradīs mani? :D bērni aizmirsa apsveikt mātes dienā un vīrieši ziedus neuzdāvināja?
jā nolasīju morāli bet nav nedaudz kauns apdirst to ķerto Miljoni bet pašām uzvesties tieši tāpat j ane sliktāk???? :D Visus redz bet sevi neredz vispār
kaut reizi uz sevi ,savu ģimeni,bērniem,draugiem ar pirkstu parādiet tik ļoti kā uz citiem..tur drosme nebūtu tik liela gan jau
tikai nevajag sākt raudāt
09.05.2021 15:56 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
neviena atbalstu šeit negaidu jo zinu ka forums tam domāts un nolasās viena kategorija,bet kādreiz pabakstiet savas ģimenes,tuvinieku izskatu un darbības tieši tādā pašā apmērā kā svešus cilvēkus
vēl var atrast arī darbu un novirzīt domas tur,lai nebūtu jāsatraucas par Elīnas naudu :D
ir tak jāsāk dzīvot beidzot,nevis jābūt atkarīgam no citu dzīvēm tik slimā veidā :D
09.05.2021 15:58 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Nē nu par darbu gan nevajadzētu nevienu aprunāt vai apsmiet, jo darbs paliek darbs, lai vai kāds tas būtu un par to nav jākaunina vai jāsmejās. Tomēr cilvēks nav slinks un strādā, nesēž mājās.
09.05.2021 15:59 |
 
Patīk
Reitings 23170
Reģ: 27.01.2021
IevaLapina @ 09.05.2021 15:56
jūs esat normālas,ka sākat rakstīt privāti savus pātarus ka atradīs mani? :D bērni aizmirsa apsveikt mātes dienā un vīrieši ziedus neuzdāvināja?
jā nolasīju morāli bet nav nedaudz kauns apdirst to ķerto Miljoni bet pašām uzvesties tieši tāpat j ane sliktāk???? :D Visus redz bet sevi neredz vispār
kaut reizi uz sevi ,savu ģimeni,bērniem,draugiem ar pirkstu parādiet tik ļoti kā uz citiem..tur drosme nebūtu tik liela gan jau
tikai nevajag sākt raudāt
izskatās, ka kādai ir ļoti sad Mātes diena/brīvdiena, ka jāiet forumā un pēkšņi visām te jābrauc virsū, ka "jums ne vīriešu, ne ģimenes, ne ziedu, nekā". hmm, izskatās, ka kādu te pašu piemirsts apsveikt 😅😂 un tāpēc sāpīte jāizgāž uz citiem. nu nomierinies, mīļā sirds, un izbaudi smuko laiku ārā
09.05.2021 16:00 |
 
Patīk
Reitings 23170
Reģ: 27.01.2021
un vispār, nafig atkal te Miljone tiek ievilkta, atkal viņai te druškas vai feiki uzradušies??
09.05.2021 16:01 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Vispār man dažreiz liekas, ka šeit atpakaļ ir Milione , bet pati sevi noliek no sava profila lai aizdomas nerastos. Nesaku par tieši so profilu, bet vispārīgi. 😄
09.05.2021 16:13 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Miljonei palicis garlaicīgi, ka par viņu vairs neviens nerunā :(
09.05.2021 16:16 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
Redrose @ 09.05.2021 15:59
Nē nu par darbu gan nevajadzētu nevienu aprunāt vai apsmiet, jo darbs paliek darbs, lai vai kāds tas būtu un par to nav jākaunina vai jāsmejās. Tomēr cilvēks nav slinks un strādā, nesēž mājās.
man ļoti nepatīk kā Elīna runā un izskatās , bet apspriede par Dubai ir pārspējusi visu šeit
es arī domātu ka mans profils ir Miljones vai viņas draudzeņu:D tā gan ir normāla reakcija :D
09.05.2021 16:26 |
 
Patīk
Reitings 23170
Reģ: 27.01.2021
IevaLapina @ 09.05.2021 16:26
man ļoti nepatīk kā Elīna runā un izskatās , bet apspriede par Dubai ir pārspējusi visu šeit
es arī domātu ka mans profils ir Miljones vai viņas draudzeņu:D tā gan ir normāla reakcija :D
nē, nu savāda gan uzvedība, te lappusēm vien runā tik par Elīnu un Dubaiju, a te pēkšņi kāda kko par Miljones nolikšanu sāk 🤣 nevienam te viņa neinteresē, tik Tev viņa te bij jāiebāž 🤷‍♀️ pričom?
09.05.2021 16:32 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
TeaPot @ 09.05.2021 16:32
nē, nu savāda gan uzvedība, te lappusēm vien runā tik par Elīnu un Dubaiju, a te pēkšņi kāda kko par Miljones nolikšanu sāk ? nevienam te viņa neinteresē, tik Tev viņa te bij jāiebāž ?‍♀️ pričom?
ja tu iedziļinātos tad saprastu ka viss,kas notiek šeit ir daudz slimīgāks par Miljones apsēstību ar Elīnu :D tā tiešām ir apsēstība gan viņai gan visām šeit
09.05.2021 16:37 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Dāmas!
Sāciet izglītot sevi!
Nevis Dubaja, bet Dubaija!
Nevis milijons, bet miljons!
Un jā, šis attiecas arī uz mūsu magnāti/biznesa dāmu Elīnu! Pareizrakstību neviens nav atcēlis! Skumji skatīties, ja posta autore Elīna ievieto nekorektu tekstu, kāds komentāros pieklājīgi izlabo, Elīna komentāra autoru bloķē un postu rediģē. Skumji, nožēlojami. Dieva dēļ, Elīna, ieguldi savu nopelnīto naudu savā izglītība (valodas, pareizrakstība, utt.), savādāk viendien paliksi pie sasistas siles un vēl piedevām tupa kā zābaks!
09.05.2021 17:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Alegorija @ 09.05.2021 16:16
Miljonei palicis garlaicīgi, ka par viņu vairs neviens nerunā :(

Par viņu turpina runāt slēgtās FB grupās un viņu turpina apsmiet viņas grupas biedri, kuri izliekas par draugiem. Arī nožēlojami.
09.05.2021 17:38 |
 
Patīk
Reitings 23170
Reģ: 27.01.2021
C00L Dzipsy @ 09.05.2021 17:30
Dāmas!
Sāciet izglītot sevi!
Nevis Dubaja, bet Dubaija!
Nevis milijons, bet miljons!
Un jā, šis attiecas arī uz mūsu magnāti/biznesa dāmu Elīnu! Pareizrakstību neviens nav atcēlis! Skumji skatīties, ja posta autore Elīna ievieto nekorektu tekstu, kāds komentāros pieklājīgi izlabo, Elīna komentāra autoru bloķē un postu rediģē. Skumji, nožēlojami. Dieva dēļ, Elīna, ieguldi savu nopelnīto naudu savā izglītība (valodas, pareizrakstība, utt.), savādāk viendien paliksi pie sasistas siles un vēl piedevām tupa kā zābaks!
++
man vēl viņas mūžīgais "perfketi" taaaa sit pa acīm 😂 bet nu galīgi nesmuki dzēst komentārus
09.05.2021 17:56 |
 
Patīk
Reitings 23170
Reģ: 27.01.2021
IevaLapina @ 09.05.2021 16:37
ja tu iedziļinātos tad saprastu ka viss,kas notiek šeit ir daudz slimīgāks par Miljones apsēstību ar Elīnu :D tā tiešām ir apsēstība gan viņai gan visām šeit
par Miljoni te neviens nerunā jau desmitiem lapu, tik Tu te pēkšņi uzradies ar viņu. Jo? 😂
09.05.2021 17:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!