Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Elīna forumu salasījusies, atbildēja uz visiem šeit apspriestajiem jautājumiem 😀
Un greipfrūts, Elīn, nevis greifrūts.
10.02.2022 21:21 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
user119964 @ 10.02.2022 21:21
Elīna forumu salasījusies, atbildēja uz visiem šeit apspriestajiem jautājumiem ?
Un greipfrūts, Elīn, nevis greifrūts.

Tieši to pašu nodomāju 🤣🤣
10.02.2022 21:28 |
 
Reitings 2018
Reģ: 28.04.2019
Nesaprotu, kāpēc viņa domā, ka šampūns ir viltojums. Man ir tieši tāds pats šampūns, vienīgi, maksāja lētāk.
10.02.2022 21:28 |
 
Reitings 2152
Reģ: 16.06.2017
Uz kuru pusi tā pasaule griežas, mī un žē. Tas ir labi saprotams, ka katram savi skaistuma etaloni, kas vienam labs, otram slikts. Vienam skaists tikai tievs, otrs var dzīvot komfortā ar oversize izmēru. Viens izvēlas publicēt katru savas dzīves soli un ar to pelnīt naudu, otrs sēdēt anonīmā forumā un komentēt visu pēc kārtas. Un pa lielam viss tas ir okei. ( tas tā vispārīgi iedziļinoties, cik ļoti šeit viss kaut kas tiek apsriests un iztirzāts), neņemot vērā nenobriedušos meiteņu prātus vai neadekvātos komentārus.
Izrunāt, apspriest, komentēt cilvēka dzīvi , izskatu, paradumus ..labi.., to mēs daram arī par saviem draugiem, paziņām un radiem, tā vienkārši ir...
Bet tad ir tā robeža starp kaut kādu runāšanas līmeņa apspriešanu, līdz brīdim, kad tas par ko Tu runā ir reāli pamatots un velk uz tādām pamatotām bažām un uztraukumu..
Lielos vilcienos mana dzīve nepaliek garlaicīgāka , ja es izslēdzu iespēju ieiet forumā un palasīt vai iekomentēt kārtējās Didas izdarības, bet pedejā laikā man reāli pārņem žēlums..
Es tik ļoti gribētu būt viņas draudzene, kolēģe vai radiniece, lai varētu redzēt realitāti un saprast to...vai IG un tas kas notiek IG ir viens un tas pats vai nav... un ja tiešām tā ir realitāte kā atspoguļojas IG( tieši grūtniecība nevis viss cits) , man vienalga par visām viņas biznesa un dzīves izdarībām ..kā tikai gribētos pateikt
" Sargā to bērniņu , kas Tev zem sirds, jo varbūt šobrīd Tev liekas, ka viss ir čiki briki , dzīve notiek, esmu jauna u.t.t, ", bet tas vienā liktenīgā brīdī var tik ātri atspelēties pret Tevi" , kā zaudēta grūtniecība, nespēja ieņemt bērniņu, neiznēsāts , neattīstījies auglis, piedzimis bērniņš invalīds u.t.t". Tu nevari būt pārliecināta , ka bērns piedzims vesals līdz pat dzimšanas brīdim un nedrīkst pret to attiekties tik vieglprātīgi". Arī veseliem cilvēkiem ne vienmēr ar mazuli paveicas.
Bet jo vairāk skatos , jo vairāk to noveļu uz jaunību. Pieredzes trūkumu. Un domāju, ka sapratīs lielākoties tikai tās, kam bērniņi nāk grūti.
10.02.2022 21:30 |
 
Reitings 2152
Reģ: 16.06.2017
MaijaPaija @ 10.02.2022 21:30
Uz kuru pusi tā pasaule griežas, mī un žē. Tas ir labi saprotams, ka katram savi skaistuma etaloni, kas vienam labs, otram slikts. Vienam skaists tikai tievs, otrs var dzīvot komfortā ar oversize izmēru. Viens izvēlas publicēt katru savas dzīves soli un ar to pelnīt naudu, otrs sēdēt anonīmā forumā un komentēt visu pēc kārtas. Un pa lielam viss tas ir okei. ( tas tā vispārīgi iedziļinoties, cik ļoti šeit viss kaut kas tiek apsriests un iztirzāts), neņemot vērā nenobriedušos meiteņu prātus vai neadekvātos komentārus.
Izrunāt, apspriest, komentēt cilvēka dzīvi , izskatu, paradumus ..labi.., to mēs daram arī par saviem draugiem, paziņām un radiem, tā vienkārši ir...
Bet tad ir tā robeža starp kaut kādu runāšanas līmeņa apspriešanu, līdz brīdim, kad tas par ko Tu runā ir reāli pamatots un velk uz tādām pamatotām bažām un uztraukumu..
Lielos vilcienos mana dzīve nepaliek garlaicīgāka , ja es izslēdzu iespēju ieiet forumā un palasīt vai iekomentēt kārtējās Didas izdarības, bet pedejā laikā man reāli pārņem žēlums..
Es tik ļoti gribētu būt viņas draudzene, kolēģe vai radiniece, lai varētu redzēt realitāti un saprast to...vai IG un tas kas notiek IG ir viens un tas pats vai nav... un ja tiešām tā ir realitāte kā atspoguļojas IG( tieši grūtniecība nevis viss cits) , man vienalga par visām viņas biznesa un dzīves izdarībām ..kā tikai gribētos pateikt
" Sargā to bērniņu , kas Tev zem sirds, jo varbūt šobrīd Tev liekas, ka viss ir čiki briki , dzīve notiek, esmu jauna u.t.t, ", bet tas vienā liktenīgā brīdī var tik ātri atspelēties pret Tevi" , kā zaudēta grūtniecība, nespēja ieņemt bērniņu, neiznēsāts , neattīstījies auglis, piedzimis bērniņš invalīds u.t.t". Tu nevari būt pārliecināta , ka bērns piedzims vesals līdz pat dzimšanas brīdim un nedrīkst pret to attiekties tik vieglprātīgi". Arī veseliem cilvēkiem ne vienmēr ar mazuli paveicas.
Bet jo vairāk skatos , jo vairāk to noveļu uz jaunību. Pieredzes trūkumu. Un domāju, ka sapratīs lielākoties tikai tās, kam bērniņi nāk grūti.

Kā arī...kā taisās barot mazuli ar krūti, ja ēd vienu gurķīša kodienu dienā. Nepaēdusi mammīte, nepaēdis mazulis, jo nav kur ražoties pieniņam
10.02.2022 21:33 |
 
Reitings 2018
Reģ: 28.04.2019
Skaistslaiks @ 10.02.2022 18:21
Galvenais, ka tas ir normāli no**** cik visur viss dārgs, ka cenas uzkruķītas utt., pirms viņa ver savu muti vaļā būtu padomājusi kā viņa savas ķīniešu, poļu lupatas ir pārcenojusi. Beigu, beigās, lai viņa savas lupatas tirgo kā grib un par cik grib, tā pat kā cits savu kafiju un saldējumu, katra biznesmeņa darīšana, bet es vienkārši nevaru šito, cita biznesu noliek, kaut gan pati nav jau savādāka!!!

Viņas uzcenojums tas jau nekas, vietējais bizness, "made in Latvia", viņa laikam nezin, ka Dominikāna ir sala, un līdz ar to tur produktu transportēšana ir dārgāka, tāpēc arī tādas cenas. Nez ko viņa teiktu par citām valstīm, piemēram, Šveice bija exxtra dārga, es par pašu parastāko hot dogu samaksāju 12€ un nevienam nesūdzējos, jo rēķinājos, ka tur ir augstas algas, augstas cenas.
10.02.2022 21:34 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Un, Elīna, galvenais nav tikai kādā svarā ir bērns, bet galvenais, ko tas bērns saņem. No taviem augļiem bērnam var būt pietiekams svars, pat var būt lielāks bērns, jo Tu viņu baro ar cukuru, bet vai bērns saņem pārējo, kas ir nepieciešams attīstībai, tas ir pats svarīgākais jautājums. Tu vari ēst kaut vai 10x dienā, bet vai tā ir paēšanas, tas ir cits jautājums, ābols brokastīs, gurķis pusdienās, burkāns vakariņās nenozīmē ēst 4 X dienā, un to mēs varam redzēt uz tavu augumu!! Sliktā dūša ir atrunas jau vairāku mēnešu garumā. Nav jāēd ēdiens eļļā cepts, lai tā būtu pilnvērtīga maltīte. Vienkārši atzīsti, ka nespēj paskatīties uz ēdienu kurā ir vairāk par 50-100 kalorijām, jo uzreiz iestājas panika, tamdēļ arī slikti. Mērlente grūtniecei ceļojuma bagāžā izsaka visu, Tavi storiji ir tikai atrunas.
10.02.2022 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Var redzēt, ka viņa šajā visā nesaskata nekādas problēmas! Viss taču ir tik bombiski!
10.02.2022 21:51 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jap. Visiem tikai skauž, un grib pamācīt. Bet nav jēgas ieklausīties. Pati gudra
10.02.2022 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
core @ 10.02.2022 21:57
Jap. Visiem tikai skauž, un grib pamācīt. Bet nav jēgas ieklausīties. Pati gudra

Tikai,lai pēc tam nelūdz visiem sadoties rociņās un lūgt Dievu, lai viņai palīdz, jo viņa taču neko nezināja un neviens neko neteica.
10.02.2022 21:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Viņai droši vien ienāk TIK daudz atbalstošas ziņas, ka viņa ir tik smuka tieviņa un ir normāli tā ēst un viss čiki, ka ir diezgan viegli turpināt dzīvot savā sapņu pasaulītē.
Galvenais barot to ēšanas traucējumu ietekmēto smadzeni, saņemt pēc iespējas vairāk ziņas apr svaru, apkārtmēriem, redzēt kā cilvēki šokējas. Tad mērķis ir sasniegts. Un pēc tam ienāk vēl 20 ziņas, ka viss okei, visu viņa dara pareizi. Ir gan miers galvā gan anoreksija turpinās
10.02.2022 22:01 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Elina ed picu! 👏
10.02.2022 22:07 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Cik patiesībā bēdīgi, ka nevari normāli ar mīļoto pasēdēt restorānā un mierīgi paēst… tā vietā Naura kungam telefons rokās un filmē kā sieva griež picu uz pusēm 🤦🏼‍♀️ Ja es savējām kaut ko tādu paprasītu, viņš man liekas mani d… pasūtītu 😀
10.02.2022 22:11 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Shayk @ 10.02.2022 22:07
Elina ed picu! ?
gan jau vienu kumosu un viss 😀
10.02.2022 22:13 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Apēdis pāris kumosus no picas un rīt būs jāmērās. To es saku ar nožēlu. Bet vispār neticu, ka viņa pat divus kumosus apēdīs. Tā kā ēdienu var pasūtīt tā teikt par velti, tad priekš storija pasūtīja, ne jau priekš vēdera, viņas prātā jau viss ir trekns.
10.02.2022 22:14 |
 
Reitings 2152
Reģ: 16.06.2017
user119964 @ 10.02.2022 22:11
Cik patiesībā bēdīgi, ka nevari normāli ar mīļoto pasēdēt restorānā un mierīgi paēst… tā vietā Naura kungam telefons rokās un filmē kā sieva griež picu uz pusēm ??‍♀️ Ja es savējām kaut ko tādu paprasītu, viņš man liekas mani d… pasūtītu ?

Visas influenceres tā dara, jo dzīves biedri vnk pieraduši un arī lielākā parastā daļu meiteņu arī tā dara , jo grib būt aktīvas IG un filmētājs to dara ,jo citas izvēles nav.
10.02.2022 22:16 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
MaijaPaija @ 10.02.2022 22:16

Visas influenceres tā dara, jo dzīves biedri vnk pieraduši un arī lielākā parastā daļu meiteņu arī tā dara , jo grib būt aktīvas IG un filmētājs to dara ,jo citas izvēles nav.
un tas ir bēdīgi.
10.02.2022 22:24 |
 
Reitings 223
Reģ: 19.02.2017
Cik ļoti atšķiras domu gājiens par svaru un ēšanu šeit forumā un zem viņas IG posta komentāriem.
Es saprotu, ka cilvēkiem patīk viņa un raksta tikai - tu esi forša, neņem galvā, un latvietim labākais ēdiens ir otrs latvietis.
Vot par to izteicienu par latviešiem es nepiekrītu, jo tad ko sanāk ka citās zemēs nekas nenotiek? 😀 Visi tur mīl viens otru? Nevajag jau mūs pataisīt par vissliktāko tautu. Tie, kam ir bijusi saskarsme ar ārzemniekiem savā ikdienā sapratīs manu domu.
10.02.2022 22:35 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Corgii @ 10.02.2022 22:35
Cik ļoti atšķiras domu gājiens par svaru un ēšanu šeit forumā un zem viņas IG posta komentāriem.
Es saprotu, ka cilvēkiem patīk viņa un raksta tikai - tu esi forša, neņem galvā, un latvietim labākais ēdiens ir otrs latvietis.
Vot par to izteicienu par latviešiem es nepiekrītu, jo tad ko sanāk ka citās zemēs nekas nenotiek? ? Visi tur mīl viens otru? Nevajag jau mūs pataisīt par vissliktāko tautu. Tie, kam ir bijusi saskarsme ar ārzemniekiem savā ikdienā sapratīs manu domu.

Tak protams! Tur komentaros bija atbalsts no Elinas fanu kluba lapas, paskaties kadi cilveki tai lapai seko. 😄
10.02.2022 22:36 |
 
Reitings 696
Reģ: 23.03.2020
Ja viņa nedarītu tik acīmredzami stulbas lietas, tad diez vai saņemtu 1000 vēstules, bet tā badošanās ir redzama, man pašai līdz 16.nedēļai bija smaga toksikoze un vemšana 30x dienā, un pat tad spiedu sevi ēst un ēdu tādas lietas, kuras šķita vieglāk izvemt. Ja viņai būtu tik traki slikta dūša, tad neceļotu nekur un man bija - 3kg pirmajā trimestrī, bet viņai jau izskatās, ka daudz vairāk mīnusā ir.
10.02.2022 22:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!