Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 325
Reģ: 12.04.2018
a lifes work @ 11.08.2021 10:23

Dārgā, atver atcis un paskaties kādā situacijā tu dzīvo? Gribu kaut kādus spartas likumus? Tev tiešām liekas, ka ir okay, lai visas mazāk aizsargātās grupas mirst nost? Man ir tuvi cilvēki miršu pēc inficēšanas ar covid, tikai tādēļ, ka slimnīcā māsiņa bija uz ezotēriskā viļņa, un izvazāja covid pa visu palātu. Un kurš tur uzņemsies atbildību par māsiņas eksperimentālo pārliecību? Elīna, no Butterfly?
Jā, valdības komunikācija par covid nav bijusi ļoti veiksmīga. Bet nevaig arī aizmirst, ka mums šādi ierobežojumi, ir tādēļ ka mēs negribam vispār neko ievērot, labāk bļaut bRīVīBa.
Jā, tā ir jauna realitāte, kurā mēs dzīvojam, un mēs tiešām tādā vēl dzīvosim kādu laiku.

Tie, kuri vakcinējas, arī pārnēsā vīrusu. Runa ir par to, ka tai ir jābūt brīvai izvēlei, jo jebkurā gadījumā var saslimt, tikai ar mazākām komplikācijām. Šajā gadījumā mazāk aizsargātās grupas arī varēja vakcinēties, ko mainītu, ja tā māsiņa būtu vakcinējusies, tāpat aplipinātu citus un iznākums tas pats. Es piekrītu vienīgi tādēļ, ka citi, tiešām, šo vakcīnu nevar panest un kuriem nav ieteicams vakcinēties, jo ir kādas kaites, bet citādāk tai būtu jābūt brīvai izvēlei, jo mēs tā varam parūpēties tikai par sevi, kurš vēlās - lai to dara. Šie, tiešām, nav normāli apstākļi un tam tā nav jābūt.
11.08.2021 19:37 |
 
Reitings 37
Reģ: 09.08.2021
Šodien redzēju dzīvē tās platformenes, vienk ārprāts. Tā nabaga sieviete (un ne jau kaut kāda meitenīte, bet sieviete ar krutu mašīnu) knapi varēja paiet, pašai redzams, ka kauns vai neērti. Man vīrs noskatījās un pateica “kas tai, knapi iet, baigās kurpes uzrāvusi” un abi ierēcām, nu briesmīgi.
11.08.2021 22:13 |
 
Reitings 60
Reģ: 09.08.2021
Fifty @ 11.08.2021 19:37

Tie, kuri vakcinējas, arī pārnēsā vīrusu. Runa ir par to, ka tai ir jābūt brīvai izvēlei, jo jebkurā gadījumā var saslimt, tikai ar mazākām komplikācijām. Šajā gadījumā mazāk aizsargātās grupas arī varēja vakcinēties, ko mainītu, ja tā māsiņa būtu vakcinējusies, tāpat aplipinātu citus un iznākums tas pats. Es piekrītu vienīgi tādēļ, ka citi, tiešām, šo vakcīnu nevar panest un kuriem nav ieteicams vakcinēties, jo ir kādas kaites, bet citādāk tai būtu jābūt brīvai izvēlei, jo mēs tā varam parūpēties tikai par sevi, kurš vēlās - lai to dara. Šie, tiešām, nav normāli apstākļi un tam tā nav jābūt.

Mans gadījums par tuvinieka nāvi pēc inficēšanās ar covid bija ap ziemassvētkiem, kad mums vēl vakcīnas nebija pieejams un māsiņai bija apgrūtināti nēsāt masku. Protams, ka viņa nezināja, ka izpalata covid un strādāja ar pārliecību, ka visu dara pēc labākās sirdsapziņas. Par to, ka viņa nenēsāja masku, viņa pati atdzina, sakot, ka bija "grūti elpot". Savā FB joslā bija arī paspējusi padalīties ar memorywater&co saturu. Un kurš tad uzņemas atbildību?
Jebkurā gadījā, ja tu strādā slimnīcā, tad ievēro visus doršības pasākumus, un šobrīd viens no drošības pasākumiem ir vakcīna. Strādāt slimnīcā nav obligāti.
Un šeit es vispār nerunāju par cilvēkiem, kuri nevar vakcinēties objektīvu iemslu dēļ.
Jā, tie, kuri vakcinējas izplata vīrusu, BET krietni retāk. Tātad pasargā gan sevi, gan apkārtējos. Redzēs kā būs vēlāk ar nākamajām vīrusa mutācijām, jo arī tagad ir skaidrs, ka tādas būs.
https://www.newyorker.com/science/annals-of-medicine/how-will-the-coronavirus-evolve?mbid=social_facebook&utm_medium=social&utm_social-type=owned&utm_source=facebook&utm_brand=tny&fbclid=IwAR3xNcCIFbxvmMX2plSvJa9cVBzDY5P5GwxSOMMjukJSZ74gqBl-UEODJsM
Diemžēl nebūs mums vēl ilgi tie "normālie" apstākļi.
12.08.2021 00:08 |
 
10 gadi
Reitings 1091
Reģ: 20.05.2013
Didrihsone saņem dāvanas un neviens haštags par #sadarbību un #reklāmu.
12.08.2021 14:27 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Mia6 @ 12.08.2021 14:27
Didrihsone saņem dāvanas un neviens haštags par #sadarbību un #reklāmu.

12.08.2021 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 1091
Reģ: 20.05.2013
C00L Dzipsy @ 12.08.2021 14:38

ar to pietiek? Kāpēc tad Miglānei sodu uzlika?
12.08.2021 14:55 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Mia6 @ 12.08.2021 14:55
ar to pietiek? Kāpēc tad Miglānei sodu uzlika?

Ja saņem preci kā dāvanu, reklamē to, tad jānorāda dāvana.
Ja saņem preci, saņem par to naudu, tad reklamē, tad jānorāda reklāma, sadarbība, apmaksāts saturs.
Miglāne saņēma sodu, jo par reklamēto preci saņēma naudu, nenorādīja apmaksāto sadarbību, arī reklamēja uztura bagātinātājus, kuriem jānorāda specifiska informācija, kuras Miglāneo nebija.
12.08.2021 14:59 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Nez kas tās par jaunām telpām Elīnai. Meklē speciāli telpas kur rīkos fotosesijas vai otro veikalu?
12.08.2021 19:10 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Šī vakara storijos oranžajā tērpā krūtis katra savā augstumā. Ko viņa tad tur īsti laboja otrajā reizē…
12.08.2021 21:03 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
didris: man vienalga ko par mani doma citi, man nav jabaidās vai tas ko saku kādam patīk vai nē.
Also didris: izdzēš visus story ar savu nesalaužamo viedokli un attaisnojas vēl 2x vairāk storijos ka nedomā tomēr tā 🤷‍♀️
12.08.2021 23:07 |
 
Reitings 366
Reģ: 07.07.2020
Elīna: šajā intervijā es biju DROSMĪGA, runājam par tik daudz ko, būs interesanti
Intervijas tēmas: laulība, tuvība ar Nauri, ticība
Nez, kārtējo reizi stastis, ka negulet ar vīrieti līdz kāzām ir stiprinājums attiecībām?
12.08.2021 23:58 |
 
Reitings 366
Reģ: 07.07.2020
jamaika @ 12.08.2021 19:10
Nez kas tās par jaunām telpām Elīnai. Meklē speciāli telpas kur rīkos fotosesijas vai otro veikalu?

Telpas fotosesijām. Pāris dienas iepriekš to teica storijos :)
12.08.2021 23:58 |
 
10 gadi
Reitings 1091
Reģ: 20.05.2013
Kāpēc viņa mūžīgi sevi slavē? Īsti nesaprotu par kādiem panākumiem viņa runā? Tad jau katrai veikala īpašniecei jādod ordenis par to ka drēbes pārdod!
13.08.2021 09:13 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Bitīt,samierinies.Tev viņa var nepatikt,bet objektīvi raugoties mums Latvijā nav daudz tādu jauniešu,kas tik agri,vieni paši ir izveidojuši uzņēmumu ar 600k apgrozījumu gadā.Bez zināšanām un starta kapitāla,paralēli kvalitatīvi pārvaldot 2 ar sekotājiem ievērojamus IG kontus.Vienalga kur viņa ņem iedvesmu,bet veikali viņai ir skaisti un profesionāli.Man vizuāli viņa patiktu,ja būtu mazākām lūpām,bet nav tāda viena skaistuma etalona,kas visiem patīk.Ja kļūdos par tiem spējīgajiem jauniešiem,tad lūdzu labo un mini piemērus
13.08.2021 09:40 |
 
Reitings 134
Reģ: 18.07.2021
Mia6 @ 13.08.2021 09:13
Kāpēc viņa mūžīgi sevi slavē? Īsti nesaprotu par kādiem panākumiem viņa runā? Tad jau katrai veikala īpašniecei jādod ordenis par to ka drēbes pārdod!

Kurš cits sunim asti cels, ja ne pats? 🤷🏼‍♀️
13.08.2021 10:12 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Sintijauzava @ 13.08.2021 09:40
Bitīt,samierinies.Tev viņa var nepatikt,bet objektīvi raugoties mums Latvijā nav daudz tādu jauniešu,kas tik agri,vieni paši ir izveidojuši uzņēmumu ar 600k apgrozījumu gadā.Bez zināšanām un starta kapitāla,paralēli kvalitatīvi pārvaldot 2 ar sekotājiem ievērojamus IG kontus.Vienalga kur viņa ņem iedvesmu,bet veikali viņai ir skaisti un profesionāli.Man vizuāli viņa patiktu,ja būtu mazākām lūpām,bet nav tāda viena skaistuma etalona,kas visiem patīk.Ja kļūdos par tiem spējīgajiem jauniešiem,tad lūdzu labo un mini piemērus

Apgrozījumi nebūtu tik daudz, ja vien viņas tas bizness būtu godīgs.
Ar to godīgs biju domājusi, ka apčakarē valsti nemaksājot nodokļus.🤣🤣
Un kas tur tik grūts ielikt bildes IG?🤣
Nu tu jau runā tā ka atvērt veikalu ar Poļu/Ķīnas lupatām ir kas neiespējams mums visiem.
Pa tiešo tās lupatas maksā kapeikas.💁‍♀️🤣
Tu arī ir tā biznesa atslēga.
13.08.2021 10:33 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Kāpēc viņa mūžīgi sevi slavē? Īsti nesaprotu par kādiem panākumiem viņa runā? Tad jau katrai veikala īpašniecei jādod ordenis par to ka drēbes pārdod!

Nuuuu, ne katrai veikala īpašniecei ir labs apgrozījums tāds kāds ir viņiem. OK, ienākumi varbūt paliek mazāki, pēc visiem izdevumiem, bet tā pat, tas parāda, ka nav gluži monkey business...Un tikai kad Tu pati klūsi par uzņēmēju, sapratīsi cik patiesībā tas ir grūti un JĀ par to ir jālepojas!!!
13.08.2021 10:39 |
 
Reitings 165
Reģ: 18.08.2013
Ārprāts, ka viņai tās acis aizpampušas, vispār cauri redz kaut ko. 😲
13.08.2021 11:14 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Mia6 @ 13.08.2021 09:13
Kāpēc viņa mūžīgi sevi slavē? Īsti nesaprotu par kādiem panākumiem viņa runā? Tad jau katrai veikala īpašniecei jādod ordenis par to ka drēbes pārdod!

Nu, es domāju, ka panākumi viņai ir. Cik godīgi - cits jautājums. Manā skatījumā necik godīga tā uzņēmēdarbība nav. Drēbju izcelsmes valsts netiek atklāta, vai nebûs Ķīna? Sastāvs netiek atkāts, aizbildinoties ar lozungiem “labi elpojošs materiāls”, “patikams materiāls” utml., bet viņai ir cilvēki, kas skrien pakaļ, jo meitene prot pasniegt, apvārdot ar košām bildītēm un savu runu, augums viņai tāds, kur viss labi izskatās un cilvēki pavelkas uz bildīti, nepadomojot, ka visas tās somas ir dizaineru pakaļdarinājumi, kas nopirktu Turcijas tirgū par lētu naudu. Pati Elīna staigā pakaļdarinājumos, noteiki pakaļdarinājumi sapirkti, kas tiek uzcenoti un pàrdoti par dārgu naudu.
Viņi prot vest netīru biznesu un šai kristietei vispàr nav sirdsapziņas pārmetumu, galvenais, ka nauda nāk, apgrozījums liels.
Ne visi tā var. Daudzi aiziet studēt, mācīties profesiju tehnikumos, bet ne tuvu nepelna tik daudz kā mis Didī, bet jebkurā gadījumā šī otrā grupa, kuri godīgi, manās acīs ie labāki. Pat ja saņem minimumu.
Bet nu jā, nenoliedzu ari, ka apgrozījums taurinsm labs un ne katrs varetu atrast sev tik daudz “aitinas” jeb pircejis
13.08.2021 11:24 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Cosmochic @ 13.08.2021 10:33

Apgrozījumi nebūtu tik daudz, ja vien viņas tas bizness būtu godīgs.
Ar to godīgs biju domājusi, ka apčakarē valsti nemaksājot nodokļus.??
Un kas tur tik grūts ielikt bildes IG??
Nu tu jau runā tā ka atvērt veikalu ar Poļu/Ķīnas lupatām ir kas neiespējams mums visiem.
Pa tiešo tās lupatas maksā kapeikas.?‍♀️?
Tu arī ir tā biznesa atslēga.

Es esmu vairak šoka par tiem cilvekiem kas ir tik dumji un perk uzcenotas lupatas un klausas ko vina sprediko, ta pat ka visi tie NL sekotaji un Instagram reklamu upuri, kuri doma ka viss ir isteniba. Vai cilveki tiesam nedoma ar galvu un tik tic visam ko redz
13.08.2021 11:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits