Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Bet es piekrītu, jābīdās dzīvē uz priekšu un jāmeklē tad cita niša, ko arī daru un rudenī uzsākšu studijas neklātienē citā jomā.
Es uztveru kritiku un man viss ok.
Kamēr par Elīnu neko nevar pateikt, jo, ja saki, tad tev nav dzīves.
28.07.2021 13:45 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lula @ 28.07.2021 13:36

Ļoti nepatīk, kā tie, kas dzīvo kaut kur citur atļaujas nolikt vietu, no kurienes paši ir nākuši. Tas liekas okei pašam aizmukt prom un tad slikti runāt par vietu, kur ir Tavas saknes? Ja kaut kas nepatīk, tad ir visas iespējas ar savu attieksmi un savu klātbūtni kaut ko mainīt, jo arī Tu esi daļa no šejienes.
Un jā, visur cilvēki ir visādi. Te varbūt nīgrāki, bet esam ļoti daudz kam gājuši cauri, uzaugusi bieza āda. Katra jaunā paaudze var šo mainīt uz labo pusi

Es vienmēr esmu teikusi "mēs, latvieši", nevis "jūs, latvieši".
28.07.2021 14:04 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Radler @ 28.07.2021 13:45
Bet es piekrītu, jābīdās dzīvē uz priekšu un jāmeklē tad cita niša, ko arī daru un rudenī uzsākšu studijas neklātienē citā jomā.
Es uztveru kritiku un man viss ok.
Kamēr par Elīnu neko nevar pateikt, jo, ja saki, tad tev nav dzīves.

Ideāli! Novēlu tev panākumus.
28.07.2021 14:06 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Radler @ 28.07.2021 13:06

Es pirms gada kaut kur biju ar draugu Latgales pusē. Pārgājienā. Gājām pie cilvēkiem lauku rajonos, prasījām, lai pastāsta par savu pusi, pamāca valodu un zīmīgās tradīcijas. Iegājām 2 mājās(parastu cilvēku mājās), atvēra durvis abās. Aicināja iekšā. Vienā pat piedāvāja naktsmītnes. Visi bija jauki, nedzina prom. Protams, varbūt mums tā gadījās izņēmuma kārta un citur nelaistu(es pati diez vai tā laistu), bet nevajag teikt, ka “ārzemēs ir labāk”, “ārzemēs cilvēki ir jaukāki”
Protams, dažādām nacionalitātēm ir raksturu atdķirības kaut kādā ziņà. To varu labi redzēt starp draugiem bo Ukrainas, Krievijas un Latvijas. Latvieši ir kūtri un kautrīgi, turpretî krievi, ukraiņi nekautrējās tik ļoti, dažbrīd asi. Bet tas nenozīmē, ka tur vai Amerikā visi priecājas par savējiem no sirds, nekad nevaino, neaprunā. Baumo visur un kritizē visur, varbūt tikai šķiet, ka Latvijā iztiektāk, jo Latvija maza un viens otr zina, zina saitus kur pabaumot utml, bet baumo un noliek visur. Neticu es, ka citur cilvrki no sirds priecājas.
Bez tam, kā jau minēju - neredzu par ko Elīnas gadījumā priecāties. Mammu apsveica forši un harizma viņai ir, bet panākumus biznesā, kas panākti netīrā veidā neskaužu gan un nepriecājos. Labāk atbalstu jauks uzņēmumus, kaa neslēpj izcelsmes valsti, maksā nodokļus un prot uztvert negatīvu pircēju pieredzi, nevis dzēš visu no komentāriem ārā(tAgad varbūt nedzēš, bet agrāk biia izteikti)
Elīnas uzņēmums nav tāds vienīgais kas dzēš sliktas atsauksmes ārā. Tici man ja tu būtu viņas vietā ko tu darītu? Es brīnos kā tā meitene vēl skaidri spēj domāt, jo visur viņu aprunā, un saka ka viņa tāda un šitāda. Es viņas vietā būtu nojūgusies, goda vārds. Plus no šīs diskusijas ierakstiem jau grāmatu varētu uzrakstīt, kur jums visām tā laika un prāta lai pievērstos vienai meitenei? Ne tu no viņas ko pērc, nekā. Un šaubos ka tevi ļoti uztrauc un iet pie sirds tas kā viņa kādam uz vēstuli atbildējusi vai preci ar tonālo pārdevusi. Labāk tiešām sākt skatīties pašai uz sevi.
28.07.2021 15:08 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Radler, tad ieliec savu īsto bildi un aprakstu par sevi, ja nebaidies no kritikas, kā to saki. Teikt jau var daudz ko bet kā ir patiesībā mēs nezinām.
28.07.2021 15:10 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Lexxie @ 28.07.2021 15:10
Radler, tad ieliec savu īsto bildi un aprakstu par sevi, ja nebaidies no kritikas, kā to saki. Teikt jau var daudz ko bet kā ir patiesībā mēs nezinām.

Nu kura gan gribētu šeit atklāties?
To nemaz nedrīkst, jo mēs esam anonīmās dirsejas un lai arī cik cūcīgi komentāri, te neviena neies atklāties, jo tādi cilvēki kā tu kuri izmantos liņčošanu vai saucamo tautas varoņu atklāšanu.
Nepatīk anonīmā d... Tad ej kaut kur nu citur...
Gan jau te daudzas ir skaistas maitas, bet kura gan ņems un vēl to atklās.. Lai viņu nodirstu, priekškam mest sevi zem riteņiem šai skarbajai realitātei.
Atslābsti un aizej iedzer vakara pienu ar medu, mazā. 😝
28.07.2021 16:00 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Vibe @ 28.07.2021 16:00

Nu kura gan gribētu šeit atklāties?
To nemaz nedrīkst, jo mēs esam anonīmās dirsejas un lai arī cik cūcīgi komentāri, te neviena neies atklāties, jo tādi cilvēki kā tu kuri izmantos liņčošanu vai saucamo tautas varoņu atklāšanu.
Nepatīk anonīmā d... Tad ej kaut kur nu citur...
Gan jau te daudzas ir skaistas maitas, bet kura gan ņems un vēl to atklās.. Lai viņu nodirstu, priekškam mest sevi zem riteņiem šai skarbajai realitātei.
Atslābsti un aizej iedzer vakara pienu ar medu, mazā. ?
Labi anonimās dirsējas, tad turpiniet tālāk. Tikai citreiz šis var uz riņķi atgriezties pašām atpakaļ.
28.07.2021 16:08 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Lexxie, piekrītu, ka Elīnas katra soļa apspriešana ir par traku un katrs dara ar savu izskatu, ko grib, bet par to, ka daudzi uzņēmumi dzēs sliktās atsauksmes un tas ir normāli nepiekrītu.
Elīna no uzņēmējdarbības manās acīs nejēdz neko. Dzēst visu slikto un acis aizmālējušai sēdēt ir ok? Labi, tagad maksā nodokļus, agrāk nemaksāja un izdomāja stulbumus attaisnojumus likuma pārkāpšanai. Visu negatīvo dzēš, bloķē cilvēkus, ja kāds pasaka tieši. Tā ir normāla katra uzņēmuma prakse? Nu nezinu gan. Pircējam neļaut zināt no kurienes iegādātas drēbes un kāds ir sastāvs (vismaz spriežot pēc internetveikala, kur tas viss izpaliek) ir ok? Vismaz tagad mazāk liek filtriņus savām apģērbu bildēm, jo agrāk bija traki - viena un tā pat kleita dažādās nokrāsas dažādas bildēs(vienā spilgti neona, citā izbalējis sūdiņš)
Un pat jā, pat ja mēs esam nelaimīgas vecenes, kas visu savu laiku ta vietā, lai pašattīstīties notriec te, tad kāpēc tu te komentē un uzvelcies? Tev taču ir ko darīt.
28.07.2021 16:20 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
RedBull @ 28.07.2021 16:20
Lexxie, piekrītu, ka Elīnas katra soļa apspriešana ir par traku un katrs dara ar savu izskatu, ko grib, bet par to, ka daudzi uzņēmumi dzēs sliktās atsauksmes un tas ir normāli nepiekrītu.
Elīna no uzņēmējdarbības manās acīs nejēdz neko. Dzēst visu slikto un acis aizmālējušai sēdēt ir ok? Labi, tagad maksā nodokļus, agrāk nemaksāja un izdomāja stulbumus attaisnojumus likuma pārkāpšanai. Visu negatīvo dzēš, bloķē cilvēkus, ja kāds pasaka tieši. Tā ir normāla katra uzņēmuma prakse? Nu nezinu gan. Pircējam neļaut zināt no kurienes iegādātas drēbes un kāds ir sastāvs (vismaz spriežot pēc internetveikala, kur tas viss izpaliek) ir ok? Vismaz tagad mazāk liek filtriņus savām apģērbu bildēm, jo agrāk bija traki - viena un tā pat kleita dažādās nokrāsas dažādas bildēs(vienā spilgti neona, citā izbalējis sūdiņš)
Un pat jā, pat ja mēs esam nelaimīgas vecenes, kas visu savu laiku ta vietā, lai pašattīstīties notriec te, tad kāpēc tu te komentē un uzvelcies? Tev taču ir ko darīt.
Vispār jau es pateicu to, ka pasūtīju no viņas preces un nebija pie kā piesieties. Es netēreju savu laiku lai aprunātu vai apsaukātu meiteni, kura tirgo apģērbu. Lai ko viņa citu tur darītu-tevi tas skar?! Ja tu būtu kliente, kurai šādi būtu darīts tad uz priekšu, ej pati un risini. Ne pirmais ne pēdējais uzņēmums kas nesmuki rīkojas ar cilvēkiem. Ieej sūdzības.lv un paskaties ko dara arī citi. Ja viņas veikals būtu tik sūdīgs, viņa tak sen būtu bankrotējusi.
28.07.2021 16:26 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Vibe @ 28.07.2021 16:00

Nu kura gan gribētu šeit atklāties?
To nemaz nedrīkst, jo mēs esam anonīmās dirsejas un lai arī cik cūcīgi komentāri, te neviena neies atklāties, jo tādi cilvēki kā tu kuri izmantos liņčošanu vai saucamo tautas varoņu atklāšanu.
Nepatīk anonīmā d... Tad ej kaut kur nu citur...
Gan jau te daudzas ir skaistas maitas, bet kura gan ņems un vēl to atklās.. Lai viņu nodirstu, priekškam mest sevi zem riteņiem šai skarbajai realitātei.
Atslābsti un aizej iedzer vakara pienu ar medu, mazā. ?

Cik atceros te ir bijušas meitenes, kam nav slēptās identitātes. Bija pat ļoti sakarīgas, ar loģiski izteiktu viedokli. Tagad pazudušas.
28.07.2021 16:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Sisenis @ 28.07.2021 16:42

Cik atceros te ir bijušas meitenes, kam nav slēptās identitātes. Bija pat ļoti sakarīgas, ar loģiski izteiktu viedokli. Tagad pazudušas.
Jap, kā piem Eksperte, kur pazudusi?
28.07.2021 16:48 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Lexxie @ 28.07.2021 16:08
Labi anonimās dirsējas, tad turpiniet tālāk. Tikai citreiz šis var uz riņķi atgriezties pašām atpakaļ.

Tak nekas neatgriežas atpakaļ un Elīna jau pati par daudz stāsta un rāda. Nedomā ko runā. 😁 Pašas viņas bumerangs
28.07.2021 18:04 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
“Taupījām naudu un tā vietā, lai nopirktu printeri pa 20 euro, jo printēšanas bija daudz, mēs braucām no Purvciema uz centru 2h, lai pāris lapas izprinēt GoPro”
Tas gadījumā nesanāk dārgāk? Tērēt benzīnu, lai brauktu speciāli un printētu kaut ko. Benzīns arī maksā naudu... un cik daudz laika panem... vai arī ar sabiedrisko brauca 2h? Ņemot vērā, ka pasūtījumi ienāk dažādās dienās, nešķiet baigi taupīgi. Labi, var pakrāt pasūtījumus un tad printēt, bet nedēļa ga jau vienreiz brauca.
Kas ir GoPro? Nezinu par tādu, varbūt bija un ir. Zinu, ka centra ir CopyPro un studente būdama bieži tur viesojos,, jo ar studenta apliecibu dikti lēti
28.07.2021 19:22 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
RedBull @ 28.07.2021 19:22
“Taupījām naudu un tā vietā, lai nopirktu printeri pa 20 euro, jo printēšanas bija daudz, mēs braucām no Purvciema uz centru 2h, lai pāris lapas izprinēt GoPro”
Tas gadījumā nesanāk dārgāk? Tērēt benzīnu, lai brauktu speciāli un printētu kaut ko. Benzīns arī maksā naudu... un cik daudz laika panem... vai arī ar sabiedrisko brauca 2h? Ņemot vērā, ka pasūtījumi ienāk dažādās dienās, nešķiet baigi taupīgi. Labi, var pakrāt pasūtījumus un tad printēt, bet nedēļa ga jau vienreiz brauca.
Kas ir GoPro? Nezinu par tādu, varbūt bija un ir. Zinu, ka centra ir CopyPro un studente būdama bieži tur viesojos,, jo ar studenta apliecibu dikti lēti

Printeri nopirka pēc pus gada.
Mašīnu pēc pus otra.
Tā nav augstākā matemātika lai izrēķinātu, ka viņa tādā gadijumā brauca ar sabiedrisko.
28.07.2021 19:54 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
RedBull @ 28.07.2021 19:22
“Taupījām naudu un tā vietā, lai nopirktu printeri pa 20 euro, jo printēšanas bija daudz, mēs braucām no Purvciema uz centru 2h, lai pāris lapas izprinēt GoPro”
Tas gadījumā nesanāk dārgāk? Tērēt benzīnu, lai brauktu speciāli un printētu kaut ko. Benzīns arī maksā naudu... un cik daudz laika panem... vai arī ar sabiedrisko brauca 2h? Ņemot vērā, ka pasūtījumi ienāk dažādās dienās, nešķiet baigi taupīgi. Labi, var pakrāt pasūtījumus un tad printēt, bet nedēļa ga jau vienreiz brauca.
Kas ir GoPro? Nezinu par tādu, varbūt bija un ir. Zinu, ka centra ir CopyPro un studente būdama bieži tur viesojos,, jo ar studenta apliecibu dikti lēti

Viņa gan jau sajauca GoPro ar CopyPro 😂
28.07.2021 19:56 |
 
Reitings 366
Reģ: 07.07.2020
Vienalga ar ko brauca, bet Elīna man šķiet reizēm riktīgi neloģiska vai arī vienkārši kaut ko izdomā un stāsta, lai skan prc iespējas dramatiskāk no sērijas “ mums bija 5 euro kapitāls, mes bijām 0 un tad ticējām, močījam un tikām te “
Pat ja brauca ar sabiedrisko, nevis savu auto. Man tāpat pēc viņas stāstītā šķiet riktīgi neloģiski tērēt 2h sava laika(pat ja piesmakušs sabiedriskajā), lai aizbrauktu un izdrukātu ka pati stasta DAŽAS lapiņas. Ilgtermiņā tas printeris atmaksātos un laiks ietaupītos. Nabaga Nauris, kuram regulāri bija jābrauc uz “GoPro” printēt pāris papīrus.
28.07.2021 20:02 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kas ir GoPro?

GoPro ir uzņēmums, kas izstādā aplikācijas un ražo kameras. Visi tak zin GoPro kameras?! Bet ko tu tupam padarīsi! Labāk kārtējo reizi aizbildināties ar to, ka ātrrakstīšanas kļūda nevis pārbaudīt pareizrakstību! Skumji! Labāk EKANOMĒSIM uz sava redzes loka un zināšanu paplašināšanas un turpināsim bildēt bombiskās bildes arī mammas Dzimšanas dienā! Skumji, skumji!
28.07.2021 20:06 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Meitenex @ 28.07.2021 20:02
Vienalga ar ko brauca, bet Elīna man šķiet reizēm riktīgi neloģiska vai arī vienkārši kaut ko izdomā un stāsta, lai skan prc iespējas dramatiskāk no sērijas “ mums bija 5 euro kapitāls, mes bijām 0 un tad ticējām, močījam un tikām te “
Pat ja brauca ar sabiedrisko, nevis savu auto. Man tāpat pēc viņas stāstītā šķiet riktīgi neloģiski tērēt 2h sava laika(pat ja piesmakušs sabiedriskajā), lai aizbrauktu un izdrukātu ka pati stasta DAŽAS lapiņas. Ilgtermiņā tas printeris atmaksātos un laiks ietaupītos. Nabaga Nauris, kuram regulāri bija jābrauc uz “GoPro” printēt pāris papīrus.

Neloģiski. Piekrītu.
28.07.2021 21:03 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Go pro ir bomba
28.07.2021 23:07 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Ekanomēt😐
29.07.2021 08:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits