Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 682
Reģ: 27.02.2023
Pati bļāviens saka, ka atbildes uz karstiem jautājumiem , bet pati arī pēc tam ņirgājas ka robežu nevienam nav kad uzdod karstus jautājumus . Viņai pahodu sekss ir tabū tema. To dara tikai bērna ieņemšanai. Labi, nesaku, ka visam internetam jāstāsta kā taisa bērnus, bet vai tiešām TUR Tu nospraud robežu Elin ? 😂😂😂
09.04.2023 15:55 |
 
Patīk
Reitings 2674
Reģ: 08.05.2022
Lula @ 09.04.2023 15:44

Interesanti, kas spiež īkšķīšus uz leju katru reizi kā šī tiek pieminēta :D

Kristīne pati 🤣
09.04.2023 15:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lorra @ 09.04.2023 15:31

Atceros viss sākās no Kristīnes ieraksta Facebook, viņa salīdzināja Aļika drēbes ar Elīnas, spraiga diskusija bija un tā arī viss sākās, pēc tam tapa Butterexpress/Fashion Police Kristīne vienkārši vienmēr ir gribējusi būt uzmanības centrā, un Elīna bija iemesls uz kā paspīdēt un izcelties, pēc tam laikam vienkārši jau aizgāja uz personisku naidu. ??‍♀️

Interesanti, kas spiež īkšķīšus uz leju katru reizi kā šī tiek pieminēta :D
09.04.2023 15:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Metaforaas @ 09.04.2023 15:38

Nu, 4 istabas vai tad nav pietiekami liels dzīvoklis? Vai arī forumniecēm visām ir 7 istabu dzīvokļi? Par šādām lietām jau liekas smieklīgi piekasīties , viens grib dzīvot mājā , otrs dzīvoklī, kāda starpība .

Te es piekritīšu, 4 istabas tomēr ir pilnīgi ok un ganjau nākotnē pārkārtos, lai būtu ērtāk visiem
09.04.2023 15:43 |
 
Reitings 14060
Reģ: 29.08.2022
Meitenearputniem @ 09.04.2023 15:31
var jau negribēt ,bet veidojot ģimeni tomēr prioritātei jābūt visu ērtībām
.nu labi ne māju,bet tad pienācīgi lielu dzīvokli.nu viņu to dzīvoklī jau arī varētu iekārtot,tā lai tur varētu liela ģimene dzīvot,bet nu šobrīd tas vispār paredzēts pārim bez bērniem

Bet Elīnai tak prioritāras ir viņas vērtības. Bērni tak var dzīvot viens otram uz galvas.
09.04.2023 15:39 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Meitenearputniem @ 09.04.2023 15:31
var jau negribēt ,bet veidojot ģimeni tomēr prioritātei jābūt visu ērtībām
.nu labi ne māju,bet tad pienācīgi lielu dzīvokli.nu viņu to dzīvoklī jau arī varētu iekārtot,tā lai tur varētu liela ģimene dzīvot,bet nu šobrīd tas vispār paredzēts pārim bez bērniem

Nu, 4 istabas vai tad nav pietiekami liels dzīvoklis? Vai arī forumniecēm visām ir 7 istabu dzīvokļi? Par šādām lietām jau liekas smieklīgi piekasīties , viens grib dzīvot mājā , otrs dzīvoklī, kāda starpība .
09.04.2023 15:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Lorra @ 09.04.2023 15:28

Elīna vienmēr teikusi, ka nevēlas mājā dzīvot. ??‍♀️
Šo jautājumu kaut kad apsrpieda tieši .

Jā, viņa ir no tās cilvēku kategorijas, kuriem nepatīk un negrib dzīvot mājā, to viņa jau cik reizes ir teikusi.
Man arī negribas māju, lai gan vīrs jau sen grib, es labāk dzīvoju dzīvoklī 😀
Citi cilvēki uzskata, ka māja ir brīvība, bet citiem māja liekas kā sprosts.
09.04.2023 15:37 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lorra @ 09.04.2023 15:28

Elīna vienmēr teikusi, ka nevēlas mājā dzīvot. ??‍♀️
Šo jautājumu kaut kad apsrpieda tieši .
var jau negribēt ,bet veidojot ģimeni tomēr prioritātei jābūt visu ērtībām
.nu labi ne māju,bet tad pienācīgi lielu dzīvokli.nu viņu to dzīvoklī jau arī varētu iekārtot,tā lai tur varētu liela ģimene dzīvot,bet nu šobrīd tas vispār paredzēts pārim bez bērniem
09.04.2023 15:31 |
 
Patīk
Reitings 2674
Reģ: 08.05.2022
Meitenearputniem @ 09.04.2023 14:57
vispār kas tai blondajai ir pret Elīnu? JU tad kad FB fashion police saucas citādāk nesapratu to apsēsti naidu (jā,tur bija izteikts naids)

Atceros viss sākās no Kristīnes ieraksta Facebook, viņa salīdzināja Aļika drēbes ar Elīnas, spraiga diskusija bija un tā arī viss sākās, pēc tam tapa Butterexpress/Fashion Police Kristīne vienkārši vienmēr ir gribējusi būt uzmanības centrā, un Elīna bija iemesls uz kā paspīdēt un izcelties, pēc tam laikam vienkārši jau aizgāja uz personisku naidu. 🤷🏻‍♀️
09.04.2023 15:31 |
 
Patīk
Reitings 2674
Reģ: 08.05.2022
Meitenearputniem @ 09.04.2023 15:20
vispār jā,viņi var nopirkt vairākus dzīvokļus,bet normālu lielu māju nevar ? Labi,Ventspili nekustamais īpašums ir par sviestmaizi ,man arī tur ir gan mantots ,gan nopirkts dzīvoklis,bet tāpat tie ir pāris desmiti tūkstoši... Bet kāpēc nenopirka vispirms ģimenei normālu mājokli,ja plāno lielu ģimeni? protams,var jau visi bērni viena istaba saspiesties ,bet cik ilgi?.īpaši ja vecuma un dzimuma intereses atšķiras? Tāpat mājas viņa neko netīra un nedarazkada atšķirība kur tīrītu ai viņas - dzivokli vai māja?

Elīna vienmēr teikusi, ka nevēlas mājā dzīvot. 🤷🏻‍♀️
Šo jautājumu kaut kad apsrpieda tieši .
09.04.2023 15:28 |
 
Reitings 14060
Reģ: 29.08.2022
Bāc, nu tas pēdējais Didras story… Nespēju noticēt, ka tiešām cilvēki ko tādu jautā un grib zināt par viņu 😅
Varbūt pati ar Nauri uzdod tos jautājumus, lai atkal būtu par ko pačīkstēt?
09.04.2023 15:27 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Dalia @ 09.04.2023 15:15

Kad piķis ir, tad tādu problēmu nav.
Tā tādu “nabagu”, “mūs parasto cilvēku” domāšana, ka mammai, ģimenei viss jādara. NĒ! Aukle visu atrisinās, tā pat kā to jau risina tagad! Nebūs visai saimei vietas, nopirks jaunu dzīvokli, 4 dzīvokļi jau viņiem jau ir. Elīnai tam nemaz nav jāpievērš uzmanība, kad citi to var izdarīt. Elīnai tikai jāizšauj bombenīte, tālāk Nauris un nauda visu atrisinās. Tā ka miers!
vispār jā,viņi var nopirkt vairākus dzīvokļus,bet normālu lielu māju nevar ? Labi,Ventspili nekustamais īpašums ir par sviestmaizi ,man arī tur ir gan mantots ,gan nopirkts dzīvoklis,bet tāpat tie ir pāris desmiti tūkstoši... Bet kāpēc nenopirka vispirms ģimenei normālu mājokli,ja plāno lielu ģimeni? protams,var jau visi bērni viena istaba saspiesties ,bet cik ilgi?.īpaši ja vecuma un dzimuma intereses atšķiras? Tāpat mājas viņa neko netīra un nedarazkada atšķirība kur tīrītu ai viņas - dzivokli vai māja?
09.04.2023 15:20 |
 
Reitings 3438
Reģ: 01.03.2022
mazaskudra @ 09.04.2023 14:49

Man šķiet viņiem nāks trakās dienas, kad visi viņu bērni (jo plānojas taču vairāki un drīz) sāks skraidīt, ārdīties un blēņas darīt. Nu tas vecums no 2 un uz augšu. Jo es jau iepriekš iedomājos, ka loģistika un viņu vecākošanas stiliņš tur īsti neies kopā.
Labi, pa dienu bērnudārzs. Vakari visiem kopā. Marmora pilī nemaz nav īsti vietas vairākiem bērniem. Tā lai kaut vai būtu viena brīva istaba, kur nu vēl vairākas.
Tad kad ir bērni, visur ir viņu mantas, lietas. Bērni rada nekārtību, skaņas, dzīvi dzīvo. Plus man ir jautājums, ko viņi tiem bērniem ēst dos. Jo fondantiņi un tortīlijas nav normāls ēdiens katru dienu augošam organismam.
Man tāda nojausma, ka Didrihsonu bērniem būs ekrānu atkarība. Pirmkārt jau tagad Džeisonam vienīgais stimulants ikdienā kad ir ar vecākiem ir tv. Nav īsti nekādas darbošanās. Plus ikdienā redz visiem apkārtējiem degunus telefonos, datoros.

Kad piķis ir, tad tādu problēmu nav.
Tā tādu “nabagu”, “mūs parasto cilvēku” domāšana, ka mammai, ģimenei viss jādara. NĒ! Aukle visu atrisinās, tā pat kā to jau risina tagad! Nebūs visai saimei vietas, nopirks jaunu dzīvokli, 4 dzīvokļi jau viņiem jau ir. Elīnai tam nemaz nav jāpievērš uzmanība, kad citi to var izdarīt. Elīnai tikai jāizšauj bombenīte, tālāk Nauris un nauda visu atrisinās. Tā ka miers!
09.04.2023 15:15 |
 
Reitings 14060
Reģ: 29.08.2022
Lorra @ 09.04.2023 11:44
Un runājot par citām dāmām. Zinu vienu meičiņu kura nodirš Elīnu no galvas līdz kājām, katru reizi kad satiekamies tā iet runa par Elīnu, par Butterfly apģērbu, viņas ģērbšanās stilu, nu visu , visu, bet pati nēsā tādas pašas drēbes (tikai citur iegādātas), līdz ko Elīnai parādās kas jauns, zābaki, kāda kleita, vai kāda frizūra, tā viņai pēc kāda laiciņa ir kaut kas līdzīgs. Bildējoties taisa pilnīgi tādas pašas pozas un tā tālāk. Nu riktīgi rēcīgi no malas skatīties. ?

Man liekas, ka LV ir daudz tādu meiteņu. Kad gāju videnē, manā klasē meitenes diezgan aktīvi nodirsa Didi, bet tie vēl bija paši viņas pirmsākumi. Bet pašas nu ģērbās gan Didi stilā, gan pirka drēbes no viņas, kā arī instagram tēloja un joprojām tēlo influenceres. Šķiet diezgan smieklīgi 😅
09.04.2023 15:12 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lorra @ 09.04.2023 11:41

Viņa taču šeit arī kārtīgi trakoja, bet kad viņu atklāja tad uzreiz pazuda, bet dodu 200% ka joprojām te ir tikai zem cita profila. Vienmēr uzvilkās un pierakstīja pilnas lapas par Elīnu, pēc tam Ig profilā taisnojās, ka viņai neesot laika forumam. Aha protams . ???
Ietekmele atgādina viņu, jo aiziet uz personīgiem apvainojumiem, bet nu ne viņa vienīgā tāda .
vispār kas tai blondajai ir pret Elīnu? JU tad kad FB fashion police saucas citādāk nesapratu to apsēsti naidu (jā,tur bija izteikts naids)
09.04.2023 14:57 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Meitenearputniem @ 09.04.2023 14:46
ja mans vīrietis ietu regulāri uz sporta zāli un rezultātu tāpat nebūtu, es sāktu neticēt ka viņš iet uz sporta zāli...

Ņuris jau atrāda savus sporta zāles gājienus :D
Gan jau iet lai ieliktu storijus un plus ko var baigi gribēt no sporta zāles, ja ikdienā pārtikā lieto friškas, burgerus un mērcītes. Ēst viņš ēd vairāk kā Didra, tas ir skaidrs, bet sporta zālē var galu ķert, ja grib nodedzināt vairāk nekā uzņem šādi ēdot.
09.04.2023 14:52 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Meitenearputniem @ 09.04.2023 14:37
un tikmēr es esmu kas katru otro nedēļu lidoju no Vācijas uz Rīgu un braucu uz to pašu Ventspili ... Lielākoties ar 3 bērniem .?
Bet nu ja tevi tur negaida,tad jau nav ko braukt ... Vēlāk jau viss tāpat nāks atpakaļ,nebūs tak tam bērnam aukle līdz 18 gadiem un pienāks brīdis kad vecākiem būs jācīnās pašiem

Man šķiet viņiem nāks trakās dienas, kad visi viņu bērni (jo plānojas taču vairāki un drīz) sāks skraidīt, ārdīties un blēņas darīt. Nu tas vecums no 2 un uz augšu. Jo es jau iepriekš iedomājos, ka loģistika un viņu vecākošanas stiliņš tur īsti neies kopā.
Labi, pa dienu bērnudārzs. Vakari visiem kopā. Marmora pilī nemaz nav īsti vietas vairākiem bērniem. Tā lai kaut vai būtu viena brīva istaba, kur nu vēl vairākas.
Tad kad ir bērni, visur ir viņu mantas, lietas. Bērni rada nekārtību, skaņas, dzīvi dzīvo. Plus man ir jautājums, ko viņi tiem bērniem ēst dos. Jo fondantiņi un tortīlijas nav normāls ēdiens katru dienu augošam organismam.
Man tāda nojausma, ka Didrihsonu bērniem būs ekrānu atkarība. Pirmkārt jau tagad Džeisonam vienīgais stimulants ikdienā kad ir ar vecākiem ir tv. Nav īsti nekādas darbošanās. Plus ikdienā redz visiem apkārtējiem degunus telefonos, datoros.
09.04.2023 14:49 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 08.04.2023 18:20
https://failiem.lv/u/sbn68vzjz tak teftelis? ko viņš vispār var pārmest didrai par izskatu
ja mans vīrietis ietu regulāri uz sporta zāli un rezultātu tāpat nebūtu, es sāktu neticēt ka viņš iet uz sporta zāli...
09.04.2023 14:46 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
reina @ 09.04.2023 14:32
Nezinu, tāpēc jautāju.
Saprotu, ka tas nav valsts algots darbs, tur vispār krietni striktāk. Bet pat ja privāts uzņēmējs meklē darbinieku caur sludinājumu, bez konkrētām prasībām, bez informācijas, ko darba devējs pretī piedāvā?...- tiešām ir ok?
Es saprastu ielikt caur storiju vispār informāciju, ka meklē darbinieku, un tālāk links uz reālo jeb pilno sludinājumu.

Galīgi nav okey, tur jau tā lieta. Tagad ir obligāti darba devējam sludinājumā jānorāda darba samaksa. Vienalga kāds sludinājums tas ir. Viņas sludinājums ir mutisks caur instagramu un citādi nekur nav, nu tad arī jānorāda darba alga. Ja būtu kaut kur citur actual sludinājums, instagrama postā, kādā portālā vai kkur citur, tad vēl nekas, jo cilvēks var atrast šo sludinājumu ar norādītu darba algu. Bet ja vienīgais ir mutiski, tad ir jāpiemin arī darba alga.
Plus tas viņas prikols par darba algas paziņošanu tikai otrajā kārtā arī murgs. Tā nedrīkst.
09.04.2023 14:39 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Silla @ 08.04.2023 15:21
Cik grūti ir piektdienā uz vakara pusi aizbraukt līd Ventspilij un svētdienā atpakaļ? ? pizģets tādi močītāji, tādi dūži, bet grūti aizbraukt apciemot Naura vecākus. Diezin kā citi, kuriem arī ir patālu radi? Arī nebrauc ciemos? ? stulba, kas stulba. Vispār tagad ir garās brīvdienas, bet didi laikam nezin, jo tapat viss notiek visi močī.
un tikmēr es esmu kas katru otro nedēļu lidoju no Vācijas uz Rīgu un braucu uz to pašu Ventspili ... Lielākoties ar 3 bērniem .😂
Bet nu ja tevi tur negaida,tad jau nav ko braukt ... Vēlāk jau viss tāpat nāks atpakaļ,nebūs tak tam bērnam aukle līdz 18 gadiem un pienāks brīdis kad vecākiem būs jācīnās pašiem
09.04.2023 14:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits