Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Šorīt pa Star Fm dzirdēju, kā Baiba Sipeniece Gavare izteicās par fake somiņām. Viņa teica, ka nesaprot tos cilvēkus, kas pērk pakaļdarinājumus, jo, ja nevari nopirkt oriģinālo somu, nu tad nepazemo sevi, un nepērc viltojumu! Viņa uzskata, ka pirkt fake somiņas ir sevis pazemošana. Un te es uzreiz iedomājos par Didrihsoni😅
27.04.2023 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 2704
Reģ: 25.05.2009
Piliite89 @ 27.04.2023 19:36
Nesapratu viņas pedējo storiju par sportu. “iešu paskraidīt pa savām kāpnēm” ??? nē nu labi.
Kur palika trenerus un sporta zāle teica ka iešot, laikam nomainīja to uz kāpnēm? ekonomiska biussines women

Man palicis atmiņā, kā Didra, tajās retajās reizēs, kad ieminās par sportošanu, vienmēr uzsver, ka viņa tikai kardio darīšot. Laikam padzirdējusi, ka no svaru cilāšanas nāk klāt muskuļi un šī negrib palikt "liela" dēļ muskuļiem- svari rādīs par daudz kg un mērlentu arī vairs nevarēs iespiest ciskiņās, lai būtu tie vēlamie centimetri 😁
27.04.2023 19:43 |
 
Reitings 131
Reģ: 26.08.2022
Nesapratu viņas pedējo storiju par sportu. “iešu paskraidīt pa savām kāpnēm” 😀😀😀 nē nu labi.
Kur palika trenerus un sporta zāle teica ka iešot, laikam nomainīja to uz kāpnēm😅 ekonomiska biussines women
27.04.2023 19:36 |
 
10 gadi
Reitings 2704
Reģ: 25.05.2009
Riktīga slāvu žagata! Nav vairs nevienas brīvas vietas, kur kādu spīdumu uzkarināt.
27.04.2023 19:29 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
boots @ 27.04.2023 16:22

nesekoju līdzi tik ļoti.. tā arī teikusi, ka auklītes nav?
Nu anyway, man tas lekas tik sekundāri.. ir - ir, nav - nav.

Jū! Visu darot pati un pusēm ar Nauri, bērns visu laiku uz rokām, nav gulējusi ilgak par 4stundām kopš mazais piedzimis, biznesa sieviete-māte uz pilnu laiku.
27.04.2023 17:18 |
 
Patīk
Reitings 30252
Reģ: 12.10.2022
boots @ 27.04.2023 16:21

Okeeeiii.. es nelasu visas lapas, atvainojos visām aizskartajām ?
Bet visiem, kas ir bijuši tikai darbinieka lomā, ir šausmīgi rožains priekšstats par jebkura veida uzņēmumu. Ja uz vienu lupatu viņa nopelna ap, teiksim, 20eur, tad viņai ir jāpārdod 200 lupatas, lai ateplnītu pašu fizisko veikalu, ziemā pie augstajiem komunālajiem varbūt visas 300 vai 400 lupatas. Nerunājot par visu pārējo.. tās pašas custom kastītes ar zīdpapīru gan jau maksā vismaz ap 1eur, varbūt par vairāk gab.. omniva vismaz 2eur gab par sūtījumu. Vēl darbinieki.. viens čakars. Vienīgais labums, ka var darbu darīt no mājām un it kā skaitīties neatkarīgs, bet nu kāda tur neatkarība.. 24/7 kaut kas gan jau noiet greizi vai kkas jādara, vai vismaz jāuztraucas par to visu padarīšanu.
Ja ir 5 uzņēmumi un tiek taisīti visu laiku jauni, lai nebūtu jāmaksā nodokļi;
Ja neizsniedz čekus klientiem un nebūtu jāmaksā nodokļi;
Ja darbinieku skaits ir lielāks nekā Lursoftā un nav jāmaksā nodokļi par viņiem;
Ja ir 300% uzcenojums, un vēl visādas lietas, tad beigās var sanākt pa nullēm vai finansiāli izdevīgi.
27.04.2023 17:08 |
 
Patīk
Reitings 30252
Reģ: 12.10.2022
boots @ 27.04.2023 15:36
Ai... nu ziniet, var jau nepatikt aukles un var pārmest, ka viņa kā mamma bērnam pievērš pārāk maz uzmanības, bet būtu labāk, ja bērnam neviens nepieviērstu uzmanību..? Esmu pilnīgi droša, ka ja netiktu likti tie miljons storiji dienā un live un vēl viss parējais, apgrozījums veikalam būtu par 90% mazāks, un tad tur būtu jāatlaiž gan darbinieki, gan fiziskais veikals jāklopē ciet (domāju, tur noma + komunālie ir vismaz 4k).. tā ir diezgan paliela nauda. Cik lupatas ir jāpārdod, lai varētu savākt tos 4k (atrēķinot preču pašizmaksu), nerunājot par visiem pārējiem izdevumiem? Nav tas viss tik vienkārši..
Un visi ar labu vai ar sliktu, bet grib redzēt tieši Elīnu - vai nu lai pafanotu, vai paheitotu. Liktu bezjēdzīgos storijus kāds cits, nebūtu tas.
Ja viņa mēģinātu iztikt bez aukles, būtu vai tad labāk? Viņa telefonā ieurbusies, bērns kaut kur fonā viens pats - vispār bez uzmanības.
Man ir bijis mazs bērns, un pat mana bērna tēvam šķita, ka es neko mājās nedaru, un tāpēc kā man nav ko darīt, man var uzkraut darīt x, y un x lietas, un lai tikai pamēģinu čīkstēt. Realitāte tas ir tāds stress apvienot mazu cilvēciņu, kuram vajag milzīgu uzmanību un rūpes, ar kaut kādiem blakus darbiem - ne viens, ne otrs nesaņem normālu atdevi, un nekas labs tur nesanāk anyway.
Lai tramdītu darbiniekus, viņi varētu ņemt menedžeri.. bet cik tas izmaksā? Vismaz 1500eur + nodokļi - rezultāts ap 2.5k - cik vēl lupatas jāpārdod, lai šo atpelnītu?
Tāpēc reizēm liekas viņu darbības neloģiskas vai nesaprotamas, bet nu nav tas viss tik vienkārši.
Par aukli nesaka - nu un? Kas no tā mainīsies, ka pateiks, ka ir aukle? Ģimeniska diena ir ar aukli.. nu un? Palasiet mammu forumus, ir itin bieži mammas, kurām ģimenē ir "maksas omīte", kas dzīvo ar viņiem un noņem daļu slodzes nost. Katram ir savs dzīves modelis.
Veikalam ir vadītāja. Elīna pati to ir minējusi vairākkārt.
27.04.2023 17:00 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.03.2022
Es nesaprotu, kādēļ Elīna, kad runā ar Džeisonu, vienmēr R burtus pārvēš par L. Tikko arī storijs - ..ai, tev pie manis inteLesantāk. Nē, tas nav mīļi, tas ir stulbi 😁
27.04.2023 16:41 |
 
Reitings 6983
Reģ: 13.04.2022
boots @ 27.04.2023 16:22

nesekoju līdzi tik ļoti.. tā arī teikusi, ka auklītes nav?
Nu anyway, man tas lekas tik sekundāri.. ir - ir, nav - nav.

Par to vai tieši tā ir teikusi nezināšu, bet man liekas tik shady teikt "esmu ļoti godīga, nekad nemeloju, pati godīgākā", taču kad ir "ģimenes diena mums trijiem" tomēr izrādās, ka ir vēl ceturtā - aukle.
Viņa maksimāli slēpj aukli, lai visi viņu uzskatītu par māti močītāju. Neviens jau neko neteiktu, ja viņa tā arī pateiktu - mums ir aukle. Nevis "es,es, es visu pati, es malacis, es laba māte".
27.04.2023 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
boots @ 27.04.2023 16:22

nesekoju līdzi tik ļoti.. tā arī teikusi, ka auklītes nav?
Nu anyway, man tas lekas tik sekundāri.. ir - ir, nav - nav.

Jā, "aukle nav un ar visu tiekam galā paši."
27.04.2023 16:30 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Es jau gribēju burgeru,hah lai iekostos?
Var redzēt ,ka Nauris sev paņēmis tik porciju un šī ar nagiem saviem šņakerēs ārā kāppstus un lopsēs iekšā.
Elīnai ir fobija no ēdiena un viņa ir tik traki nelaimīga ar sevi un savu ķermeni, apsēstība un slimība reizē.
Nesaprotu kur tai vistai prāts vēl dzemdēt...
Viņai dienā vispār sanāk uzņemt 100 kcl?
Norma būtu 1200 līdz 14000 kcl,barojošai vairāk un ar skrienošu,aktīvu darbu.
Pat mērkaķis ir attīstītāks par šo dauneni.
27.04.2023 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Berry5 @ 27.04.2023 15:56

Par aukli tēma ir tikai tāda: priekš kam melot, ka viņas nav?

nesekoju līdzi tik ļoti.. tā arī teikusi, ka auklītes nav?
Nu anyway, man tas lekas tik sekundāri.. ir - ir, nav - nav.
27.04.2023 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
gribuiemestkapeiku @ 27.04.2023 16:05
neviens ne reizi nav pateicis priekš kam vispār vajag aukli, tu te sacepies bezjēgā? un runājot par peļņu. Viņai uzcenojums ir vismaz 300% un uz augšu, tur jau pārdodot pāris lupatas nopelna visam????

Okeeeiii.. es nelasu visas lapas, atvainojos visām aizskartajām 😀
Bet visiem, kas ir bijuši tikai darbinieka lomā, ir šausmīgi rožains priekšstats par jebkura veida uzņēmumu. Ja uz vienu lupatu viņa nopelna ap, teiksim, 20eur, tad viņai ir jāpārdod 200 lupatas, lai ateplnītu pašu fizisko veikalu, ziemā pie augstajiem komunālajiem varbūt visas 300 vai 400 lupatas. Nerunājot par visu pārējo.. tās pašas custom kastītes ar zīdpapīru gan jau maksā vismaz ap 1eur, varbūt par vairāk gab.. omniva vismaz 2eur gab par sūtījumu. Vēl darbinieki.. viens čakars. Vienīgais labums, ka var darbu darīt no mājām un it kā skaitīties neatkarīgs, bet nu kāda tur neatkarība.. 24/7 kaut kas gan jau noiet greizi vai kkas jādara, vai vismaz jāuztraucas par to visu padarīšanu.
27.04.2023 16:21 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
boots @ 27.04.2023 15:36
Ai... nu ziniet, var jau nepatikt aukles un var pārmest, ka viņa kā mamma bērnam pievērš pārāk maz uzmanības, bet būtu labāk, ja bērnam neviens nepieviērstu uzmanību..? Esmu pilnīgi droša, ka ja netiktu likti tie miljons storiji dienā un live un vēl viss parējais, apgrozījums veikalam būtu par 90% mazāks, un tad tur būtu jāatlaiž gan darbinieki, gan fiziskais veikals jāklopē ciet (domāju, tur noma + komunālie ir vismaz 4k).. tā ir diezgan paliela nauda. Cik lupatas ir jāpārdod, lai varētu savākt tos 4k (atrēķinot preču pašizmaksu), nerunājot par visiem pārējiem izdevumiem? Nav tas viss tik vienkārši..
Un visi ar labu vai ar sliktu, bet grib redzēt tieši Elīnu - vai nu lai pafanotu, vai paheitotu. Liktu bezjēdzīgos storijus kāds cits, nebūtu tas.
Ja viņa mēģinātu iztikt bez aukles, būtu vai tad labāk? Viņa telefonā ieurbusies, bērns kaut kur fonā viens pats - vispār bez uzmanības.
Man ir bijis mazs bērns, un pat mana bērna tēvam šķita, ka es neko mājās nedaru, un tāpēc kā man nav ko darīt, man var uzkraut darīt x, y un x lietas, un lai tikai pamēģinu čīkstēt. Realitāte tas ir tāds stress apvienot mazu cilvēciņu, kuram vajag milzīgu uzmanību un rūpes, ar kaut kādiem blakus darbiem - ne viens, ne otrs nesaņem normālu atdevi, un nekas labs tur nesanāk anyway.
Lai tramdītu darbiniekus, viņi varētu ņemt menedžeri.. bet cik tas izmaksā? Vismaz 1500eur + nodokļi - rezultāts ap 2.5k - cik vēl lupatas jāpārdod, lai šo atpelnītu?
Tāpēc reizēm liekas viņu darbības neloģiskas vai nesaprotamas, bet nu nav tas viss tik vienkārši.
Par aukli nesaka - nu un? Kas no tā mainīsies, ka pateiks, ka ir aukle? Ģimeniska diena ir ar aukli.. nu un? Palasiet mammu forumus, ir itin bieži mammas, kurām ģimenē ir "maksas omīte", kas dzīvo ar viņiem un noņem daļu slodzes nost. Katram ir savs dzīves modelis.
neviens ne reizi nav pateicis priekš kam vispār vajag aukli, tu te sacepies bezjēgā🤣 un runājot par peļņu. Viņai uzcenojums ir vismaz 300% un uz augšu, tur jau pārdodot pāris lupatas nopelna visam🤣🤣🤣🤣
27.04.2023 16:05 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
boots @ 27.04.2023 15:36
Ai... nu ziniet, var jau nepatikt aukles un var pārmest, ka viņa kā mamma bērnam pievērš pārāk maz uzmanības, bet būtu labāk, ja bērnam neviens nepieviērstu uzmanību..? Esmu pilnīgi droša, ka ja netiktu likti tie miljons storiji dienā un live un vēl viss parējais, apgrozījums veikalam būtu par 90% mazāks, un tad tur būtu jāatlaiž gan darbinieki, gan fiziskais veikals jāklopē ciet (domāju, tur noma + komunālie ir vismaz 4k).. tā ir diezgan paliela nauda. Cik lupatas ir jāpārdod, lai varētu savākt tos 4k (atrēķinot preču pašizmaksu), nerunājot par visiem pārējiem izdevumiem? Nav tas viss tik vienkārši..
Un visi ar labu vai ar sliktu, bet grib redzēt tieši Elīnu - vai nu lai pafanotu, vai paheitotu. Liktu bezjēdzīgos storijus kāds cits, nebūtu tas.
Ja viņa mēģinātu iztikt bez aukles, būtu vai tad labāk? Viņa telefonā ieurbusies, bērns kaut kur fonā viens pats - vispār bez uzmanības.
Man ir bijis mazs bērns, un pat mana bērna tēvam šķita, ka es neko mājās nedaru, un tāpēc kā man nav ko darīt, man var uzkraut darīt x, y un x lietas, un lai tikai pamēģinu čīkstēt. Realitāte tas ir tāds stress apvienot mazu cilvēciņu, kuram vajag milzīgu uzmanību un rūpes, ar kaut kādiem blakus darbiem - ne viens, ne otrs nesaņem normālu atdevi, un nekas labs tur nesanāk anyway.
Lai tramdītu darbiniekus, viņi varētu ņemt menedžeri.. bet cik tas izmaksā? Vismaz 1500eur + nodokļi - rezultāts ap 2.5k - cik vēl lupatas jāpārdod, lai šo atpelnītu?
Tāpēc reizēm liekas viņu darbības neloģiskas vai nesaprotamas, bet nu nav tas viss tik vienkārši.
Par aukli nesaka - nu un? Kas no tā mainīsies, ka pateiks, ka ir aukle? Ģimeniska diena ir ar aukli.. nu un? Palasiet mammu forumus, ir itin bieži mammas, kurām ģimenē ir "maksas omīte", kas dzīvo ar viņiem un noņem daļu slodzes nost. Katram ir savs dzīves modelis.

Par aukli tēma ir tikai tāda: priekš kam melot, ka viņas nav?
27.04.2023 15:56 |
 
Reitings 1923
Reģ: 28.01.2023
Par aukli nesaka - nu un? Kas no tā mainīsies, ka pateiks, ka ir aukle? Ģimeniska diena ir ar aukli.. nu un? Palasiet mammu forumus, ir itin bieži mammas, kurām ģimenē ir "maksas omīte", kas dzīvo ar viņiem un noņem daļu slodzes nost. Katram ir savs dzīves modelis.

Ir pilnīgi fine, ja tev ir auklīte, kas palīdz un dod tev laiku, lai nodarbotos ar kaut ko citu. Nav visām mammām jābūt tikai mammām 24/7 , bet problēma ir tajā ka viņa dirš par to kā paši tiek ar visu galā un rada nereālu priekšstatu par dzīvi ar mazuli. Kāda cita jaunā māmiņa, kas pati ar visu mēģina tikt galā, šito saskatās un nevar saprast, kāpēc viņai viss nav tik vienkārši un jūtas kā slikta mamma un sieviete.
27.04.2023 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Ai... nu ziniet, var jau nepatikt aukles un var pārmest, ka viņa kā mamma bērnam pievērš pārāk maz uzmanības, bet būtu labāk, ja bērnam neviens nepieviērstu uzmanību..? Esmu pilnīgi droša, ka ja netiktu likti tie miljons storiji dienā un live un vēl viss parējais, apgrozījums veikalam būtu par 90% mazāks, un tad tur būtu jāatlaiž gan darbinieki, gan fiziskais veikals jāklopē ciet (domāju, tur noma + komunālie ir vismaz 4k).. tā ir diezgan paliela nauda. Cik lupatas ir jāpārdod, lai varētu savākt tos 4k (atrēķinot preču pašizmaksu), nerunājot par visiem pārējiem izdevumiem? Nav tas viss tik vienkārši..
Un visi ar labu vai ar sliktu, bet grib redzēt tieši Elīnu - vai nu lai pafanotu, vai paheitotu. Liktu bezjēdzīgos storijus kāds cits, nebūtu tas.
Ja viņa mēģinātu iztikt bez aukles, būtu vai tad labāk? Viņa telefonā ieurbusies, bērns kaut kur fonā viens pats - vispār bez uzmanības.
Man ir bijis mazs bērns, un pat mana bērna tēvam šķita, ka es neko mājās nedaru, un tāpēc kā man nav ko darīt, man var uzkraut darīt x, y un x lietas, un lai tikai pamēģinu čīkstēt. Realitāte tas ir tāds stress apvienot mazu cilvēciņu, kuram vajag milzīgu uzmanību un rūpes, ar kaut kādiem blakus darbiem - ne viens, ne otrs nesaņem normālu atdevi, un nekas labs tur nesanāk anyway.
Lai tramdītu darbiniekus, viņi varētu ņemt menedžeri.. bet cik tas izmaksā? Vismaz 1500eur + nodokļi - rezultāts ap 2.5k - cik vēl lupatas jāpārdod, lai šo atpelnītu?
Tāpēc reizēm liekas viņu darbības neloģiskas vai nesaprotamas, bet nu nav tas viss tik vienkārši.
Par aukli nesaka - nu un? Kas no tā mainīsies, ka pateiks, ka ir aukle? Ģimeniska diena ir ar aukli.. nu un? Palasiet mammu forumus, ir itin bieži mammas, kurām ģimenē ir "maksas omīte", kas dzīvo ar viņiem un noņem daļu slodzes nost. Katram ir savs dzīves modelis.
27.04.2023 15:36 |
 
Reitings 1923
Reģ: 28.01.2023
Mayaaa @ 27.04.2023 15:13
Live laikā aukle fonā mazliet nozibēja. Tikmēr didra fleitē sekotājiem,ka viņa visu bildē utt. kamēr Dž guļ. ??

Neaizstāvu Didī, bet gan jau viņa arī taisa to Live kamēr aukle liek Dž. gulēt, lai Dž. nemaisās pa kājām. Labāk tad tā, nekā nabadziņam jādzīvo tikai guļamistabā vai kur, kamēr mammuks dzīvojamā istabā gorās apenēs.
Gaidu, kad Dž. izaugs līdz skrienošam/runājošam todlerim, tad vairs nebūs tik viegli visu caur rozā filtru rādīt.
27.04.2023 15:20 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Paskataties Egitas story kur šī Elīnas bezvīļu apakšveļā.
Nu tik sūdīgi pieguļ un taaa kvitāte.
Kura cienoša sieviete sev to varētu nodarīt... 😀😀😃😁
27.04.2023 15:16 |
 
Reitings 8519
Reģ: 05.07.2020
Live laikā aukle fonā mazliet nozibēja. Tikmēr didra fleitē sekotājiem,ka viņa visu bildē utt. kamēr Dž guļ. 😄😄
27.04.2023 15:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits