Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 8525
Reģ: 05.07.2020
07.05.2023 11:29 |
 
Reitings 1926
Reģ: 28.01.2023
Lesleey @ 07.05.2023 11:19
Es te iespraukšos vispār ne pa tēmu, bet kadai vēl tā Dubaja neinteresē vai tikai man? Reāli ja man piedāvātu ceļot uz Dubaju vai kādu citu vietu, es laikam Dubaju noliktu paša malā un labāk izlemtu aizceļot kur ir fantastiski un elpu sizraujoši dabas skati, nevis augstceltnes…

Neesmu bijusi, bet vienreiz dzīvē gribētos aizbraukt, kad būs sapelnīta pietiekami daudz nauda un bērni pietiekami lieli, lai būtu komfortabli. Ar bērniem tur visādi interesanti atrakciju parki ko apmeklēt. Debesskrāpju skatus arī dzīvē neesmu redzējusi un būtu forši pabaudīt siltumu, kad pie mums ir auksts. Janvārī varbūt.
07.05.2023 11:26 |
 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
*Cap @ 07.05.2023 11:13
Neesmu bijusi Dubaijā un varbūt tur tiešām maz ko darīt ar bērniem, bet nu tik tagad stāsta, ka bezmazvai divus gadus Nauris tik pa mājām un nekur citur netiek ? kā tad, viņiem ir atbalsts Elīnas mamma, aukle (vai pat divas), butterfly meitenes ganjau arī kādreiz paskatās Džeisonu, utt

Nu tāpēc, ka viņa viena pati visu vakaru/nakti netiktu galā ar bērnu! Viņa taču viena ar bērnu nav bijusi NEKAD. Nevienu pašu dienu viņa nezin ko nozīmē mammot visu dienu vienai pašai, barot, pamperot, mazgāt, pa vidam pagatavot pusdienas/vakariņas. Tas bērns ir tāds visu kopīgais.
Ko viņa darītu, ja sīkais saslimtu un būtu jāliekas nodaļā, piemēram? Jau toreiz ar ātrajiem stāvēja malā un filmēja, kamēr mediķi visu Naurim skaidroja
07.05.2023 11:25 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Es te iespraukšos vispār ne pa tēmu, bet kadai vēl tā Dubaja neinteresē vai tikai man? Reāli ja man piedāvātu ceļot uz Dubaju vai kādu citu vietu, es laikam Dubaju noliktu paša malā un labāk izlemtu aizceļot kur ir fantastiski un elpu sizraujoši dabas skati, nevis augstceltnes…
07.05.2023 11:19 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
*Cap @ 07.05.2023 11:13
Neesmu bijusi Dubaijā un varbūt tur tiešām maz ko darīt ar bērniem, bet nu tik tagad stāsta, ka bezmazvai divus gadus Nauris tik pa mājām un nekur citur netiek ? kā tad, viņiem ir atbalsts Elīnas mamma, aukle (vai pat divas), butterfly meitenes ganjau arī kādreiz paskatās Džeisonu, utt

Viņai sūdīgi ar matemātiku - Džeisonam 10 mēneši tūlīt un 9 mēneši grūtniecības nav divi gadi.
Pa mājām - tie visi n-tie ceļojumi reizi mēnesī neskaitās?
07.05.2023 11:17 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lula @ 07.05.2023 11:02

Ja viņa tā uztraucās par dāvanu dāvināšanu, tad tiešām kādreiz ir smagi aplauzusies viņam kaut ko dāvinot.
Mēs, vispār, reāli, nezinām kāds viņš ikdienā ir, kad neviens nefimē. Elīna raustās nepareizu dāvanu uzdāvināt, pats pa kluso pērk īpašumus, iet ar draugiem ballēt visu nakti bez sievas. Kā mēs varam zināt, ka viņa točna pati negrib iet līdzi? Varbūt viņš nemaz negrib ņemt līdzi.
Skatoties šo visu, neliekas, ka Elīna attiecības būtu baigā noteicēja, pat īsti līdzvērtīga ne.

Es šaubos par to, ka viņa pati grib līdzi iet.
Pirmkārt, pati vienmēr atrod iemeslus, lai neietu.
Otrkārt, labi zinam, ka viņai ar reālu cilvēku kontaktu ir kā ir.
Un treškārt, man šķiet, viņai tiešām labāk patīk laiku pavadīt vienai savā pasaulē. Un ar tiem cilvēkiem, kas to viņas pasauli atbalsta - fotogrāfiem, filmētājiem. Jo instagramā cilvēki viņā klausās un skatās, man liekas, ka tajā cilvēku lokā, kur viņa ir tagad, visiem ir vienalga par viņu. Kā jau iepriekš minēja, neviens Elīnu savos storijos un bildēs neliek, neviens nelien ar viņu kopā bildes taisīt, visi izliekas, ka viņas tur nav. Viņa ir tāda, kas grib būt uzmanības centrā, bet šie cilvēki viņu tur neliek.
No viņas vienmēr var redzēt to, ka grib būt pasaules naba. Viskošākā, visgudrākā, runāt un stāstīt. Te nevienam viņas muļķības neinteresē. Es domāju, ka arī pārējās meičas vnk ņirdz par viņas mūžīgo izģērbšanos un savas apakšveļas atrādīšanu.
Ja tā grupiņa būtu sajūsmā par viņu un liktu viņu kompānijas centrā, tici man Elīna visur dotos ar viņiem un visu darītu. Nav jau viņa arī nekāda galīgā klusā pelīte, kas tikai istabā sēž. Uz intervijām dodas, uz raidījumiem, savu puspliko vadžeinu atrāda internetā, runā beztolkā visu laiku, dalās ar savu dzīvi.
07.05.2023 11:16 |
 
Patīk
Reitings 30344
Reģ: 12.10.2022
BellaBoss @ 03.05.2023 05:30
https://failiem.lv/f/vr5ghezx7
Tāpēc jau no Didras ir 10 storiji par susurakūku, jo #patinepirka, toties par Džeisona 6 mēnešu kūku nesaka neko (tikai to, ka negaršīga), jo #patipirka
Laikam tai cepējai tāda uzmanība, ka aizslēgusi savu profilu.
07.05.2023 11:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
*Cap @ 07.05.2023 11:13
Neesmu bijusi Dubaijā un varbūt tur tiešām maz ko darīt ar bērniem, bet nu tik tagad stāsta, ka bezmazvai divus gadus Nauris tik pa mājām un nekur citur netiek ? kā tad, viņiem ir atbalsts Elīnas mamma, aukle (vai pat divas), butterfly meitenes ganjau arī kādreiz paskatās Džeisonu, utt

njā, es ar īsti nesapratu, viņš tos draugus Latvijā nekad nevarēja saikt? :D
07.05.2023 11:14 |
 
Reitings 996
Reģ: 08.05.2014
Neesmu bijusi Dubaijā un varbūt tur tiešām maz ko darīt ar bērniem, bet nu tik tagad stāsta, ka bezmazvai divus gadus Nauris tik pa mājām un nekur citur netiek 😂 kā tad, viņiem ir atbalsts Elīnas mamma, aukle (vai pat divas), butterfly meitenes ganjau arī kādreiz paskatās Džeisonu, utt
07.05.2023 11:13 |
 
Reitings 319
Reģ: 11.12.2014
https://failiem.lv/u/85uhqtxpr
Te pareizi ir pateikusi tusēties gribas Naurim, jo piekusis no viņas. 😂
07.05.2023 11:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ekhoo @ 07.05.2023 10:53
Kāda dāvana, tāda dzimšanas diena! ?
Nu labi, tās botas vēl ok, ja tiešām baigi gribēja. Bet stiept uz Dubaiju kkādas iešļūcenes? Saprastu vēl
Kkāds mega brends… un stāv un nervozē, kad N pasaka- “oranžo vietā” aiz prieka mulst un plaudē un saka, jaaaaā, man nepatīk oranžās (itkā nebūtu sadūšojusies to pateikt nekad)
Nu kāā, nu kā var vīra dzimšanas dienā vnk aizvilkties uz veikalu pēc bulkām un no rīta vecim aizmigušam bāzt virsū pūderus un otiņas priecīgi sakot, ka vakar 90€ iztērējusi….. aaaaa! Man smadzenes uzsprāgs!
Būtu labāk nopirkusi kaut vienu normālu apģērba gabalu, savādāk jau sāk ar to nenormālo meikapu izskatīties pēc vecas ielenes

Ja viņa tā uztraucās par dāvanu dāvināšanu, tad tiešām kādreiz ir smagi aplauzusies viņam kaut ko dāvinot.
Mēs, vispār, reāli, nezinām kāds viņš ikdienā ir, kad neviens nefimē. Elīna raustās nepareizu dāvanu uzdāvināt, pats pa kluso pērk īpašumus, iet ar draugiem ballēt visu nakti bez sievas. Kā mēs varam zināt, ka viņa točna pati negrib iet līdzi? Varbūt viņš nemaz negrib ņemt līdzi.
Skatoties šo visu, neliekas, ka Elīna attiecības būtu baigā noteicēja, pat īsti līdzvērtīga ne.
07.05.2023 11:02 |
 
Reitings 319
Reģ: 11.12.2014
Nu liekam likmes vai Didī būs apmierināta ar jaunajiem apartamentiem, vai atkal atradīs ar ko nosist cenu? 🤣
07.05.2023 10:54 |
 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
Kāda dāvana, tāda dzimšanas diena! 😂
Nu labi, tās botas vēl ok, ja tiešām baigi gribēja. Bet stiept uz Dubaiju kkādas iešļūcenes? Saprastu vēl
Kkāds mega brends… un stāv un nervozē, kad N pasaka- “oranžo vietā” aiz prieka mulst un plaudē un saka, jaaaaā, man nepatīk oranžās (itkā nebūtu sadūšojusies to pateikt nekad)
Nu kāā, nu kā var vīra dzimšanas dienā vnk aizvilkties uz veikalu pēc bulkām un no rīta vecim aizmigušam bāzt virsū pūderus un otiņas priecīgi sakot, ka vakar 90€ iztērējusi….. aaaaa! Man smadzenes uzsprāgs!
Būtu labāk nopirkusi kaut vienu normālu apģērba gabalu, savādāk jau sāk ar to nenormālo meikapu izskatīties pēc vecas ielenes
07.05.2023 10:53 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
Valdet @ 07.05.2023 10:15
Nu nezinu, Nauri vilkt līdzi uz iepirkšanās centru? Ja es gribētu pašopingot, es łautu vīram darīt ko vēlas, nevis neapmierināts vilkties līdzi man ? neredzu problēmu. Bet nu ja visi vakari tiek pavadīti atseviški, tas jau cits stāsts.

Jā, bet jāpiebilst, ka vakar bija Naura dzimšanas diena…
07.05.2023 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 2912
Reģ: 29.01.2009
Ili @ 07.05.2023 09:02
No otras puses, ļoti labi,ka DŽ nav vazāts līdzi. Ko bērns no tā vsp iegūtu.
Iespējams, ka Elīnas un Naura starpā šobrīd ir saspīlējums dēļ Naura paralēlās dzīves. Kā jums pašām šķiet, tas ir ok, ja vīrs pērk un remontē dzīvokļus bez sievas ziņas?! Iedomājieties, cik daudz kustību jāizveic. Iet no mājas ārā, buča un... ko viņš saka tajā brīdī, kurp dosies, ko darīs? Melis. Man žēl Elīnas. Tā izčakarēt sevi, savu veselību, dzīvi dēļ tāda pretīga šakālēna.

Es nevarētu ļaut vīram visu izlemt pašam, man arī būtu viedoklis par flīzēm, krāsām utt. Es gribētu iekārtot dzīvokli, pat ja tas ir priekš īres. Skaidrs, ka E neko par šiem N gājieniem nezina, viņam mierīgi var būt vairāki dzīvokļi, uz citu vārdiem, lai šķiroties nav jādala. Par naudas apjomu E arī diez vai zina, kas kur ienāk. Domāju N ir labi uzkrājis nākotnei. Nav viņš muļķis, glumš bez gala. Panāk savu uz citu rēķina, piem., E izskats un dēls. Kad visu būs dabūjis, apmierinājis vēlmes, piecelsies un aizies. Bet nu skaidrs, ka E daudz zina par abu mahinācijām, taču gan jau viņam ir kāds trumpis, lai sieva klusētu.
07.05.2023 10:22 |
 
10 gadi
Reitings 2912
Reģ: 29.01.2009
Ekhoo @ 07.05.2023 10:14
Man visvairāk žēl, ka Elīna šito ceļojumu prafukala. Nu reāli, bez bērna, barot beigusi, ir kompānija… tā teikt nu nav NEVIENA iemesla neatslābt, perfekta iespēja satuvināties atkal ar vīru, galu galā kas var būt labāks par atvaļinājuma/ceļojumu seksu kad nav nekādu pienākumu (bērnu, atslaukšanas utt) nē, Viņa labāk pa +30 grādiem staigā savā bombīgajā ādas jakā un meklē donatus.

E pati ir teikusi, ka sekss viņiem ir reti 🙈 Bet ne par to runa. Piekrītu, ka varēja būt tik foršs brauciens - dabūt iedegumu, atpūsties no ikdienas, nedaudz atlaist. Tā meitene vispār nemāk baudīt dzīvi.
07.05.2023 10:17 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Nu nezinu, Nauri vilkt līdzi uz iepirkšanās centru? Ja es gribētu pašopingot, es łautu vīram darīt ko vēlas, nevis neapmierināts vilkties līdzi man 😀 neredzu problēmu. Bet nu ja visi vakari tiek pavadīti atseviški, tas jau cits stāsts.
07.05.2023 10:15 |
 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
Man visvairāk žēl, ka Elīna šito ceļojumu prafukala. Nu reāli, bez bērna, barot beigusi, ir kompānija… tā teikt nu nav NEVIENA iemesla neatslābt, perfekta iespēja satuvināties atkal ar vīru, galu galā kas var būt labāks par atvaļinājuma/ceļojumu seksu kad nav nekādu pienākumu (bērnu, atslaukšanas utt) nē, Viņa labāk pa +30 grādiem staigā savā bombīgajā ādas jakā un meklē donatus.
07.05.2023 10:14 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Gaisa jaucēja @ 07.05.2023 09:17
kaut kā taču ir jāpaziņo, ka viņai arī bija "labs" vakars ?

Vispār skumji, ka viņai nekā cita dzīvē nav ko darīt kā tikai lupatas un kosmētika. Ja tu ar vīru un draugiem aizbrauc uz krutāko pasaules pilsētu, kur dzīve rit paātrinājumā, kur viss notiek uz visiem 100, un tev vienai jāsēž mājās, vai jāklīst vienai pašai pa kosmētikas veikalu, tad kas tā par dzīvi..
07.05.2023 10:06 |
 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
Gaisa jaucēja @ 07.05.2023 09:20
un mēs neviens nezinām, cik daudz viņam vēl to dzīvokļu ? varbūt viņš sev sataisīs tos dzīvokļus un pasūtīs Didrihsoni ar visu tauriņu ratā? ? čalis veido sev iztiku ? vai vienkārši, lai būtu kur aizmukt no viņas

Tieši tā un nekur nav teikts, ka tie dzīvokļi uz viņa vārda vsp. Mož uz mammas vārda sarakstīti. Man tā vienai radiniecei, vīrs krutais biznesmenis, visādi īpašumi, beigās vienā dienā uziet, ka uz vīra vārda praktiski nekā nav, viss uz māsas, brāļa utt saformēts. Varu derēt, ka vissssmazzz pāris tādi dzīvokļi arī Ņurim saformēti uz citiem vārdiem, ja jau tā zosss nepamana, ka tādas summas iztrūkst
07.05.2023 09:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits