Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Arahne @ 16.05.2023 11:06

No pārbiezināta maisījuma zīdainis var dabūt pamatīgus aizcietējumus. Līdz ar to ir ļoti rūpīgi jāizvērtē “kaudzīšu” nepieciešamību.

Taisnība. Mums arī teica, ka ar to nepārspīlēt un netaisīt biezeni, bet nu tā saprāta robežās. Elīnas storijā neizskatījās tik traki, baigi par daudz jau viņa tur nebēra. Bet nu var redzēt cik ļoti viņa ir spējīga sekot norādēm...
16.05.2023 11:09 |
 
Reitings 3810
Reģ: 27.06.2014
mazaskudra @ 16.05.2023 10:48
Nu Elīna nebeidz mani pārsteigt, tas ir fakts.
Patiesībā, drīkst taisīt arī ar kaudzīti maisījumu. Tad kad man bērns bija sīcis un bija maisījuma bērns, mums dakterīte lika maisījumu taisīt biezāku, katru kausiņu ar drusku kaudzīti. Lai pieņemtos svarā, jo tā bija mūsu problēma. Nav tā, kā jūs te kliedzat, ka nu šausmas, nedrīkst tādu dot un nedrīkst tā taisīt.
Vai tādu Džeisonam vajag dot, tas jau ir cits jautājums.

No pārbiezināta maisījuma zīdainis var dabūt pamatīgus aizcietējumus. Līdz ar to ir ļoti rūpīgi jāizvērtē “kaudzīšu” nepieciešamību.
16.05.2023 11:06 |
 
Reitings 180
Reģ: 28.08.2020
sakuraszarins @ 15.05.2023 22:53
Nauris vienkārši ir tāds liekulis, ''zemes patriots viņš ir" jā noteikti, ar savu uzņēmumu kurš visu laiku krāpjas un melo. Un vēl kaut ko gudri dirš, par valsts ekonomikas veicināšanu. Jā, noteikti Elīnas humplas ar lētajam poļu šmotkām, baigi veicina Latvijas ekonomikas izaugsmi.
Sēdies Nauri- 2, tev par laba tēla izveidošanu.

Tiešām viņš domā, ka baigi veicina valsts ekonomiku? Tas, ka viņi nomaksā kaut kādu daļu nodokļus( jo neticu, ka visu godīgi nomaksā) neko nenozīmē. Es saprastu, ja viņi kādus Latvijas šuvējus nodarbinātu, bet viņi vienkārši iepērk drēbes ārzemēs un pārdod ar lielāku uzcenojumu. Viņu darbiniecēm noteikti nav nekādu sociālo garantiju, naivās meitenes papriecājas par to, ka Elīna reizi mēnesī atnes "kūcīti" un domā, ka viņām ir labi darba devēji.
16.05.2023 11:06 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Tad kad viņa pateica - kāda depresija, kādas ēšanas problēmas, kādi meli, kāds nevīžigums, utt. viņa tiešām manās acīs pazaudēja jebkādu vairs cieņu. Es oficiāli ņemu atpakaļ visas labās lietas ko esmu minējusi un arī to, ka man viņas žēl un, ka var vēl mainīties. Ne velna. Nav man viņas ne grama žēl vairs.
Un kurš pie velna taisa storijus aiz cif pudeles?
Tēlo baigo mājsaimnieci, ka uz storijiem ir laiks atbildēt, tikai kamēr māju škrubē? Cirks gatavais.
Iedomājaties, tos storijus viņai sanāk 2-3 reizes pārfilmēt. Plus sataisījās speciāli ar to cif pudeli, lai radītu tādu iespaidu, ka mājsaimniece un tīrīga.
Ķipa, uj noķērāt mani tieši tad kad tīru māju hi hi. Tad kad normāli cilvēki tīra viņi nespaida telefonu un vispār viņš ir nolikts malā. Bet šitā uztaisa speciālu ainu tam.
Un tad kad storijs gatavs, gan jau atgāžas atpakaļ, saraksta tur savu sviestu pa virsu un tīrāmos un birstes atpakaļ plauktā sabāž, neko tā arī nenotīrījusi. :D
Tagad pēdējās dienas var skaidri redzēt, ka no ādas laukā lien. Tīra māju, pati savākusies, Džeisons visur pa rokām, pati atrāda cik daudz viņai heiteri, runā atkal par močīšanu. Nu gan masterplāns abiem diviem. Diez cik ilgi šito sviestu noturēs.
16.05.2023 11:04 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nu Elīna nebeidz mani pārsteigt, tas ir fakts.
Patiesībā, drīkst taisīt arī ar kaudzīti maisījumu. Tad kad man bērns bija sīcis un bija maisījuma bērns, mums dakterīte lika maisījumu taisīt biezāku, katru kausiņu ar drusku kaudzīti. Lai pieņemtos svarā, jo tā bija mūsu problēma. Nav tā, kā jūs te kliedzat, ka nu šausmas, nedrīkst tādu dot un nedrīkst tā taisīt.
Vai tādu Džeisonam vajag dot, tas jau ir cits jautājums.
16.05.2023 10:48 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Nejau tā secība tur tā kļūdainākā, bet tas, ka ber kausiņus ar kaudzi. Rezultātā tu nevis 6, bet 9 kausiņus ieber. Ir jau iemesli, kamdēļ nedrīkst lietot vairāk kā ieteikts.
16.05.2023 09:22 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
Dita.D @ 16.05.2023 09:09
Nu mpm pagatavošanas instrukcijā ir, piem., norādīts, ka jābūt 6 kausiņiem (bez kaudzes) un 180ml ūdens. Rezultātā no šāda daudzuma tiek iegūts 200ml pieniņš.
Kādas iztrūkstošās daļas jūs tur lejat iekšā?
laikam domats lidz 200ml.ja nemam tavu piemeru.vienalga kadā secībā maisijums vai udens pirmais ,bet kopsumma jabut noraditajam daudzumam.Neesu lietojusi kabritu,bet man bija frisolac comforts ,tad maisijums bija biezaks ,ka parastais,tad vieglak bija ieliet dalu udens citigi sakratit un pieliet trukstosu udens daudzumu un velreiz sakratit.
16.05.2023 09:15 |
 
Reitings 784
Reģ: 16.01.2023
Nu mpm pagatavošanas instrukcijā ir, piem., norādīts, ka jābūt 6 kausiņiem (bez kaudzes) un 180ml ūdens. Rezultātā no šāda daudzuma tiek iegūts 200ml pieniņš.
Kādas iztrūkstošās daļas jūs tur lejat iekšā?
16.05.2023 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 2653
Reģ: 29.01.2009
Es vakar vakarā pēc darba dienas piesēdos pie telefona, domāju, paskatīšos, ko tad nu viņi tur runā. Rezultātā es vnk pārtinu neko nenoklausoties, nevaru to paštaisno muldēšanu paklausīties vairs.
16.05.2023 09:00 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Elīna izņēma to storiju ar maisījuma taisīšanu? Tad jau tomēr saprata, ka nav pareizi. Manuprāt, pasaules gals jau nav secība, bet gan tas, ka neizskatījās, ka viņa tur kaut ko mēra - viss uz aci. Vai tad tur nav noteikts, cik daudz maisījuma jāber?
16.05.2023 08:57 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Pēc vakardienas Naura storijiem tomēr ir skaidrs, ka viņš nav ne grama gudrāks vai labāks par Elīnu.
Viņš ir glumāks un slīpētāks un prot izveidot labāku priekšstatu par sevi, Elīna ir naivāka un kas prātā, tas uz mēles un tas viņu biežāk iegāž.
Bet nu Naura prātuļojumi par valsti, kad pats storijos pasaka "ekonomija" vārda "ekonomika" vietā, vien pierāda to, ka galīgi nav spicākais zīmulis penālī
16.05.2023 08:38 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
GPMB @ 16.05.2023 05:55
Ziniet,man pašai audzinot bērnu bija tā pat,kad nācas izmņtot piena maisījumu.
Arī es ieberu maisījumu u tad ūdeni nedaudz apmaiot,pielēju klāt atiecīgi ūdeni,cik iztrūka.
Neko epareizu tur neredzu,reizēm nesaprotu ietekmeles video un komentārus par ko tādu.
Es saprotu,pamperi otradi uzvilkt,tas ir debīli.
Izdabāt savam geju vīram,tas manuprāt ir nepareizi.
Bet vispirms iebert maisījumu un tad ūdeni,nebūt nav Pasaules gals.?
Es tāpat dariju,kad udenim bēru pa virsu .likās grutāk sakratīt.galvenais tilpums, lai ir tik cik noradits uz karošu skaitu
16.05.2023 08:02 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Oi bļa, zini, pati ienāci, izdomāji un apvainojies. Te šitās paštaisnās nāk un iet, ne tu pirmā, ne pēdējā. Byeeee.

Pati “byeeee”. Es neapvainojos, uz muļķiem neapvainojas. Un gudra Tu tiešām neesi, ja tajā tekstā saklausīji, ka esmu apvainojusies.
16.05.2023 07:46 |
 
Reitings 5
Reģ: 18.03.2023
Ziniet,man pašai audzinot bērnu bija tā pat,kad nācas izmņtot piena maisījumu.
Arī es ieberu maisījumu u tad ūdeni nedaudz apmaiot,pielēju klāt atiecīgi ūdeni,cik iztrūka.
Neko epareizu tur neredzu,reizēm nesaprotu ietekmeles video un komentārus par ko tādu.
Es saprotu,pamperi otradi uzvilkt,tas ir debīli.
Izdabāt savam geju vīram,tas manuprāt ir nepareizi.
Bet vispirms iebert maisījumu un tad ūdeni,nebūt nav Pasaules gals.😁
16.05.2023 05:55 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
kreimene.. @ 16.05.2023 00:23

Nē, jo normāls cilvēks saprot, ka neviens blogeris nerāda nu katru, katru soli.
Bet nu jā, te laikam ir maz normālu cilvēku :)

Oi bļa, zini, pati ienāci, izdomāji un apvainojies. Te šitās paštaisnās nāk un iet, ne tu pirmā, ne pēdējā. Byeeee.
16.05.2023 01:14 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
kreimene.. @ 15.05.2023 20:17

Vari, lūdzu, atbildēt uz jautājumu? Bet tā nopietni, bez tiem, atkal fanīte, vai “Didra, tā Tu?”. Vnk atbildi uz jautājumu. Kā Tu esi tik ļoti pārliecināta, ka viņa neēd nevienu normālu siltu ēdienu? Un, ka tad, kad taisot to food tasting, viņa neapēd nevienu karoti? Tu to spried pēc tā, ka Tu to neredzi storijos? Tavuprāt, viņai vajadzētu nolikt kameru priekšā un rādīt, kā viņa ēd? Tev (un, protams, ne tikai Tev) nav ienācis prātā, ka viņa visu pafilmē un tad noliek telefonu un ēd?
Nu, es arī domāju, ka viņa ļoti kārtīgi neēd, bet es nekad neatļaušos būt par to tik ļoti pārliecināta, jo, kā es varu zināt, ko viņa dara tad, kad viņa nefilmē.
Bet Cosmo dāmas jau zina visu, ko Elīna dara un ko nedara. Arī to, ka neņem (reti ņem) bērnu uz rokām. Un to spriež tieši pēc tā, ka neredz to storijos. Jo, lai parādītu Cosmo dāmām, ka viņa mīl savus bērnu, Elinai vajadzētu iedot telefonu Naurim, teikt, lai filmē, jo tak vajag pierādījumus, tad paņemt bērnu rokās, ucināties un aijāt. Jo, taču, ja tas nav storijā, tad taču nav noticis. Ā nē, tād jūs teiktu, ka tas viss ir uzspēlēti un nepatiesi :)

Cilvēks, kas atskaitās par savām zarnām un citām privātām lietām, reizi nedēļā ieliek video ar savu bērnu. Lupatas ir katru dienu 73737272 storiji, bet bērns vispār tur praktiski nav. Pafilmē, pačubina un prom ir - 90% gadījumu viņa ir viena. Un nē, es neticu, ka bērna diendusas laikā var ‘paspēt tik daudz”.
16.05.2023 01:06 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Un kā tu pati zini, ka nerāda katru soli? Tāpēc, ka Elīna tā saka? Tu zini, ka viņa melo daudz un nedomā līdzi, ko saka? Katru dienu?

Nē, jo normāls cilvēks saprot, ka neviens blogeris nerāda nu katru, katru soli.
Bet nu jā, te laikam ir maz normālu cilvēku :)
16.05.2023 00:23 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
sakuraszarins @ 15.05.2023 22:53
Nauris vienkārši ir tāds liekulis, ''zemes patriots viņš ir" jā noteikti, ar savu uzņēmumu kurš visu laiku krāpjas un melo. Un vēl kaut ko gudri dirš, par valsts ekonomikas veicināšanu. Jā, noteikti Elīnas humplas ar lētajam poļu šmotkām, baigi veicina Latvijas ekonomikas izaugsmi.
Sēdies Nauri- 2, tev par laba tēla izveidošanu.

Tieši to pašu nodomāju. Pie mums “situācija ir tāda, kāda ir valdības dēļ”.
Nē, Nauri, jo mums pilns ar tādiem kā tu, kas taisa padsmit SIA, lai izčakarētu valsti un tās nodokļu sistēmu pēc pilnas programmas. Arī tavs elks Šlesers, no kura tu čurā karstu, novedis mūs pie tā, kur esam. Misters ekonomikas veicinātājs.
16.05.2023 00:20 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
kreimene.. @ 15.05.2023 23:49
Paldies, bija dažas sakarīgas atbildes. Un tas, ka mērā visu laiku, piekritu, nav īsti labi.
Bet par to filmēšanu - viņa rāda to, ko viņa grib rādīt, un tieši tajos brīžos, kad grib. Ir ļoti daudz, ko viņa neparāda, kaut kādus ikdienas momentus. Un tas NENOZĪMĒ, ka viņa kaut jo nedara tāpēc, ka neparāda. Ir ļoti, ļoti stulbi tā domāt. Un viena tie ieminējās kaut ko no sērijas “bet viņai taču ir, kad filmē viņu”! Un? Tāpēc kādam viņu ir jāfilmē visu laiku un katru soli, kā tādā realitātes šovā? Jūs atkal teiksiet “bet viņa rāda katru savu soli”. NĒ, NERĀDA.
Un kā tu pati zini, ka nerāda katru soli? Tāpēc, ka Elīna tā saka? Tu zini, ka viņa melo daudz un nedomā līdzi, ko saka? Katru dienu?
16.05.2023 00:05 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Oj, Elina, cik neuzkrītoša reklāma Kabritai😀😀😀
15.05.2023 23:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits