Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Viņa ir tiešām savākusies, tas ir acīmredzami. Izskatās pēc cilvēka un pieņem druscīt labākus lēmumus. Good for her.
Bet man vairāk izskatās, ka to visu ir panācis forums. Jo viņa lien no ādas ārā, lai šeit visām parādītu, ka nav tā kā te tiek runāts.
Šeit aiziet runa par vienu lietu un jau nākamajā dienā ir redzama atsauce uz to kaut kur. Un es reāli nezinu vai tas ir labi vai slikti.
21.05.2023 11:02 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
wiwa @ 21.05.2023 06:41

Es varu saprast cilvēkus, kas te sākotnēji ir sliktās domās, bet šādu domu maiņu nesaprotu, ka, lūk, tās atbildes nu tik ļoti visu mainīja. Man pašai ir depresija jau gadiem, bet E atbildes par ņirgāšanos neuzskatu, jo saprotu, ka cilvēkiem ir stereotipi par mentālās veselības problēmām un viņi vēlas domāt, ka tā gadās tiem citiem, ne man. Turklāt nekas tāds jau arī aizvainojošs nav, neteica taču, ka jāiespundē psihenē vai tml. :D Bet katram savs līmenis, pie kura viņam kaut kas šķiet aizvainojošs.
Par ēšanas traucējumiem viņa ir runājusi krietni pirms palika stāvoklī, ka tādi bija tīņu gados, kad dzīvoja ar vecākiem. Arī uz to stāstīšanas brīdi teica, ka vairs nav, lai gan, protams, bija, varbūt vienkārši tīņu gados bija vēl trakāk.
Būsim godīgi, ne katrs grib par savām kaitēm stāstīt, jo īpaši, ja no sociālajiem tīkliem atkarīgi visi tavi ienākumi un tu netaisies būt par mentālās veselības influenceri.

Es arī jau no gandrīz sākta gala esmu sliktās domās. Es Dubaijas storijos redzēju, ka viņai nav tur viss labi un tad man palika druscīt žēl tas, jo es zinu, ka tādas lietas var labot. Ir tikai ar sevi jāstrādā. Ir jāmeklē palīdzība un ir jāiziet no tā cikla ārā.
Mans pagrieziena punkts bija tas, ka viņas atbildēs es redzēju to, ka viņa to netaisās darīt. Un tur nav tas, ka viņa nesaprastu, ka kaut kas ir slikti. Man liekas viņa ļoti labi zin. Bet arī tas kā viņa live atbild par tādām lietām, ar tādu izteiksmi un intonāciju - kā jūs uzdrošinaties man kaut ko tādu jautāt. Es strādāju. Man tādām muļķībām nav laika. Tu jau esi tikai heiteris un skauģis. Mana dzīve ir perfekta.
Ja tāds ir viņas uzskats, tad man vairs nav žēl. Man vairs nav žēl, ka viņas netīreles bildes klejo pa internetu. Man vairs nav žēl, ka cilvēki uzskata viņu par sliktu māti.
21.05.2023 10:54 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
wiwa @ 21.05.2023 06:43

Un tu nesaproti, ka šī nekā neatzīšana un "močīšana, nemāku atpūsties" ir tiešs sakars ar viņas slikto pašsajūtu? Tas var būt gan cēlonis, gan sekas. Ka viņai jau tā ir kaudze ar kompleksiem no tīņu gadiem, kurus N turpināja kultivēt? Ka matu nemazgāšana utt ir sekas tam, kā viņa jūtas? Vai tev pašai ir kaut kāda saskare ar mentālām slimībām vai psiholoģiju?

Vai man ir saskare ar psiholoģiju? Man ir maģistrs psiholoģijā un psiholoģija ir mans ikdienas darbs.
Es jau tur iepriekš iepriekš, kad vēl rakstīju, ka man viņas ir nedaudz žēl, teicu, ka redzu viņā ļoti daudz mentālās problēmas. Mentālās slimības patiesībā. Nevaru diagnozes likt, bet nosauksim tās par aizdomām.
Es ļoti labi zinu, ka visa tā močīšana, runāšana, savas dzīves 24/7 atrādīšana ir saistīta ar to visu. Arī ikdienas higiēna, viņas kāre pēc uzmanības, tas kā par sevi rūpējas, mērīšanās un viss viss viss. Tas viss ir saistīts. Katrai tai lietai ir pirmssākumi un iemesls.
Man vienkārši vairs nav žēl tāpēc, ka viņa parādīja to, ka ir cilvēks kurš NESPĒJ atzīt savu kļūdu un nevēlās augt. Stūrgalvīgi.
Nav iespējams palīdzēt cilvēkam kurš pats to negrib.
Viņai bija iespēja atbildēt uz šiem jautājumiem savādāk. Mēs visas Dubaijā redzējām kas no viņas tur bija. Šausmas tur bija. Es pat teiktu, ka tur bija tāds kā peak moments viņas brīnumiem. Un tad viņa atbrauc atpakaļ uz LV, uzliek jautājumu lodziņu un paņirgājas par visu to ko viņai jautā. Un pasaka, ka visi viņu grib tikai aizvainot. Viņai tika uzdoti reāli jautājumi, kur cilvēki pat uztraucās. Daudzos neviens viņai neko tādu neteica.
Bet pati nemaz neiedomājas, diez kāpēc cilvēkiem radās tas priekšstats.
Es skaidri un gaiši redzēju to, ka viņa uzskata, ka ir labāka par visiem un sēž savā zirgā. Lai cik ļoti viņa mēģinātu izlikties kā parasta meiča, kas ar visiem runā kā ar savējiem, viņa reāli uzskata, ka ir par visiem labāka. Man vienkārši nepatīk tādi cilvēki.
21.05.2023 10:46 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Lorra @ 20.05.2023 19:13

un tas būtu kaut kas slikts? Pirms tam te liela daļa tik mala vienu un to pašu, Elīna nevienu neklausās, nevienu nedzird, tad nu lūk! Elīna ir ņēmusi daudz ko vērā un tas ir LABI! Uzreiz jūtamās pārmaiņas, ķermenis bez pleķiem, atzīst reklāmas (vismaz pagaidām), var redzēt ir kļuvusi atklātāka, bez aplamiem meliem. Nu vai tad nav tas ko gaidījāt?
Tagad tikai nevajag kadai čīkstēt, ka atkal nav labi. Un starp citu, atceraties, ka katru dienu viņa saņem simtiem vēstuļu ar tieši tādiem pašiem tekstiem kādi ir šeit. Tā kā forums nav vienīgā vieta kur viņa to visu par sevi izlasa.

Es taču nesaku, ka tas ir slikti! IZLASI PAREIZI!
Tas ir labi, kas ieklausās un BEIDZOT pasaka kas ir #reklāma un kas #patipirku
21.05.2023 09:57 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
wiwa @ 21.05.2023 06:51

Kāda gan restorānam ir starpība, cik viņa ir smalka vai nav. Tam restorānam pie ieejas rakstīts "tikai smalkajiem"? Turklāt viesmīļi ļoti labi tika ar situāciju galā - izcepa to tunci. Bet īpašnieks samīdīja viesmīļu profesionalitāti ar savu augstprātību. Es tiešām nevēlētos tur iet, mazums nebūšu pietiekami smalka kungam.
es no restorāna puses darītu tāpat- uztaisītu pati sev reklāmu, izmantojot tos abus. Didra tāpat nesaprata uzbraucienu.
Arī antireklāma ir reklāma
21.05.2023 07:42 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Aizspogulia @ 21.05.2023 01:23

Tunča steiks NEKAD nebūs labi izcepts. Jo tuncis tad paliek sauss un var teikt, ka neēdams. Lai vai ko ar viņu darītu- grilētu, ceptu uz pannas, apdedzinātu.
Man liekas, ka ir tikai loģiski saprotams, ja ēdienkartē rakstīts grilēts tuncis tad viņš būs pusjēls. Kā uz nevienmērīgas virsmas var izcept labi ceptu tunci, steiku vai kautvai sparģeļus.. Iededzinātas restītes, sasildās un viss. Ja vēlas ko labi izceptu tad jāņem talkā panna vai krāsns.
Protams to jau var nezināt, bet vai Elīna mums nav tā smalkā kaluma dāma un tad nav viņas mīļākais restorāns?

Kāda gan restorānam ir starpība, cik viņa ir smalka vai nav. Tam restorānam pie ieejas rakstīts "tikai smalkajiem"? Turklāt viesmīļi ļoti labi tika ar situāciju galā - izcepa to tunci. Bet īpašnieks samīdīja viesmīļu profesionalitāti ar savu augstprātību. Es tiešām nevēlētos tur iet, mazums nebūšu pietiekami smalka kungam.
21.05.2023 06:51 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
mazaskudra @ 21.05.2023 00:58
Un, protams, es saprotu, ka atzīt publiski simts tūkstošiem sekotāju, ka tev ir depresija nav prāta darbs. Es viņas vietā arī to neteiktu.
Bet cita lieta ir par to paņirgāties un iesmiet, ka tā ir parasto cilvēku problēma un tādu kā viņa, tas nevar skart.
Un atbildot uz patiesībā diezgan normāliem jautājumiem ko viņai tur uzdeva, viņa tāpat atrod iemeslu pateikt - jūs jau mani te tikai aizvainojat. Atkal uztaisot sevi par to labo uz veiksmīgo.
Un nemaz neaizdomājas diez kāpēc cilvēkiem ir tāds priekšstats par viņu? Kāpēc šeit domā, ka viņa melo. Kāpēc domā, ka viņiem ar Nauri viss ir slikti. Kāpēc saka ka viņai depresija. Kāpēc saka ka viņa netīra sušķe.
Viņa nekad neatzīst savu vainu.
Pati rāda un stāsta, ka mazgā matus reizi 2-3 nedēļās un arī tikai pusi no galvas, un tad heiteri vainīgi, ka nosauca viņu par netīreli. Make it make sense.

Un tu nesaproti, ka šī nekā neatzīšana un "močīšana, nemāku atpūsties" ir tiešs sakars ar viņas slikto pašsajūtu? Tas var būt gan cēlonis, gan sekas. Ka viņai jau tā ir kaudze ar kompleksiem no tīņu gadiem, kurus N turpināja kultivēt? Ka matu nemazgāšana utt ir sekas tam, kā viņa jūtas? Vai tev pašai ir kaut kāda saskare ar mentālām slimībām vai psiholoģiju?
21.05.2023 06:43 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
mazaskudra @ 21.05.2023 00:48

Sveiki, esmu te.
Jā, man pazuda pilnīgi jebkāda ticība Elīnai. Un man viņas galīgi vairs nav žēl tā kā teicu iepriekš.
Un iemesls tam ir tas ko šeit tagad citas meitenes arī saka. Viņas paņirgāšanās par depresiju, ēšanas traucējumiem, un tām visām lietām.
Man ir prieks, ka viņai iet labāk. Es redzu izmaiņas. Es redzu, ka ir savākusies. Bet tas kā viņa atbildēja uz tiem anonīmajiem jautājumiem man galīgi izmainīja pēdējās labās domas par viņu.
Depresijai viņai nav laika. “Kāda depresija? Hahahaha”. Tas nav smieklīgi. Arī no tā grib uztaisīt sevi par močītāju un supersievieti. Tas nav tas temats kur var palielīties, ka esi bizņis leidī un depresijai nav laika, jo močij.
Ēšanas traucējumu viņai nav. Okey. Ja viņa tā saka, tad nav. Manis pēc.
Un iesmej vēl par cilvēkiem, kas viņai atklāti pateica, ka viņa ir netīrele. Pati tās savas bildes nav redzējusi? Vai savus higiēnas paradumus.
Viņa liek saturu internetā kur sevi parāda kā netīru, nekoptu sievieti. Pati stāsta un rāda savus ēšanas paradumus. Un pati arī pēc tam dusmojās uz cilvēkiem, ka viņiem ir šāds priekšstats par viņu. 2+2=4. To ko tu parādi to arī visi redzēs.
Pēc viņas balss un tā kā viņa atbildēja uz tiem jautājumiem varēja just, ka viņa uzskata, ka ir labāka un pārāka par to visu. Bija jūtams zemteksts - mani neskar jūsu parasto cilvēku problēmas. Es strādāju un močiju, mani depresija nenoķers.
Labs cilvēks atskatās uz sevi un atzīst savas kļūdas. Viņa pat savu slikto paštonējošo novēla uz Dubaijas klimatu. Viņa ir tik augstu savā zirdziņā, ka nevar atzīt pat tādu vienkāršu lietu. Viņa speciāli izaicina tos kuriem viņa nepatīk, lai tie kuriem viņa patīk vairāk viņu aizstāvētu.
Un tie vairs nav aizsargmehānismi. Viņa ļoti labi apzinās ko viņa dara.

Es varu saprast cilvēkus, kas te sākotnēji ir sliktās domās, bet šādu domu maiņu nesaprotu, ka, lūk, tās atbildes nu tik ļoti visu mainīja. Man pašai ir depresija jau gadiem, bet E atbildes par ņirgāšanos neuzskatu, jo saprotu, ka cilvēkiem ir stereotipi par mentālās veselības problēmām un viņi vēlas domāt, ka tā gadās tiem citiem, ne man. Turklāt nekas tāds jau arī aizvainojošs nav, neteica taču, ka jāiespundē psihenē vai tml. :D Bet katram savs līmenis, pie kura viņam kaut kas šķiet aizvainojošs.
Par ēšanas traucējumiem viņa ir runājusi krietni pirms palika stāvoklī, ka tādi bija tīņu gados, kad dzīvoja ar vecākiem. Arī uz to stāstīšanas brīdi teica, ka vairs nav, lai gan, protams, bija, varbūt vienkārši tīņu gados bija vēl trakāk.
Būsim godīgi, ne katrs grib par savām kaitēm stāstīt, jo īpaši, ja no sociālajiem tīkliem atkarīgi visi tavi ienākumi un tu netaisies būt par mentālās veselības influenceri.
21.05.2023 06:41 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
boots @ 20.05.2023 23:27

Man stulba likās restorāna atbilde no tā skatu punkta, ka tās anonīmās oficiantes druškas screenshotā, kas te bija ielikts, bija rakstīts, ka tuncis salātos ir grillēts. Pēc tam FB atbildē viņi raksta, ka savā megasmalkajā restorānā megasmalkajai auditorijai, kas to, protams, saprot kā pašu par sevi saprotamu labāko pasniegšanas veidu, iesaka tunci viegli apsvilinātu ar jēlu vidu.. ir atšķirība starp grillētu? Nu tā tāda spēle ar vārdiem un tāda, manuprāt, neforša manipulācija.
Tad menu bija jābūt viegli apsvilināts tunča steiks. Tādi kaut kādi slideni tie restorānnieki.

Tunča steiks NEKAD nebūs labi izcepts. Jo tuncis tad paliek sauss un var teikt, ka neēdams. Lai vai ko ar viņu darītu- grilētu, ceptu uz pannas, apdedzinātu.
Man liekas, ka ir tikai loģiski saprotams, ja ēdienkartē rakstīts grilēts tuncis tad viņš būs pusjēls. Kā uz nevienmērīgas virsmas var izcept labi ceptu tunci, steiku vai kautvai sparģeļus.. Iededzinātas restītes, sasildās un viss. Ja vēlas ko labi izceptu tad jāņem talkā panna vai krāsns.
Protams to jau var nezināt, bet vai Elīna mums nav tā smalkā kaluma dāma un tad nav viņas mīļākais restorāns?
21.05.2023 01:23 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Un, protams, es saprotu, ka atzīt publiski simts tūkstošiem sekotāju, ka tev ir depresija nav prāta darbs. Es viņas vietā arī to neteiktu.
Bet cita lieta ir par to paņirgāties un iesmiet, ka tā ir parasto cilvēku problēma un tādu kā viņa, tas nevar skart.
Un atbildot uz patiesībā diezgan normāliem jautājumiem ko viņai tur uzdeva, viņa tāpat atrod iemeslu pateikt - jūs jau mani te tikai aizvainojat. Atkal uztaisot sevi par to labo uz veiksmīgo.
Un nemaz neaizdomājas diez kāpēc cilvēkiem ir tāds priekšstats par viņu? Kāpēc šeit domā, ka viņa melo. Kāpēc domā, ka viņiem ar Nauri viss ir slikti. Kāpēc saka ka viņai depresija. Kāpēc saka ka viņa netīra sušķe.
Viņa nekad neatzīst savu vainu.
Pati rāda un stāsta, ka mazgā matus reizi 2-3 nedēļās un arī tikai pusi no galvas, un tad heiteri vainīgi, ka nosauca viņu par netīreli. Make it make sense.
21.05.2023 00:58 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
wiwa @ 20.05.2023 18:58
Man ir jautājums meitenei, kura pirms kādām varbūt 15 lapām rakstīja, ka viņai žēl E, jo viņai visticamāk ir depresija utt., bet tad ņēma savus vārdus atpakaļ, kad E pateica, ka viņai nav ēšanas traucējumu un depresijas. Es ceru, ka nekļūdos un to rakstīja viena un tā pati meitene. Kāpēc tu atkāpies no sava pirmā viedokļa?
Es domāju, ka E ir ēšanas traucējumi un visticamāk vēl kādi traucējumi kā, piemēram, depresija, bet uz 100% pareizību nepretendēju. Man liekas pašsaprotami, ka viņa to neatzītu publiski pat ja pati saprastu, bet visdrīzāk viņa pati nesaprot, kas ar viņu notiek. Nostrādā aizsardzības mehānismi, viņa uzskata, ka šādas slimības nepiemeklētu viņu.
Es vnk nesaprotu, ko jūs no viņas gribat. Es saprotu sašutumu par daudzām lietām, bet piekrītu tam viedoklim, ka mēs pašlaik skatāmies uz to, kā viņai kļūst sliktāk, kaut vai tas higiēnas trūkums, un, iespējams, tāpēc vajadzētu piebremzēt ar uzbraucieniem. Tas ne uz kādu konkrēti šeit, bet vispārēji, arī par tiem anonīmajiem jaut viņai profilā.

Sveiki, esmu te.
Jā, man pazuda pilnīgi jebkāda ticība Elīnai. Un man viņas galīgi vairs nav žēl tā kā teicu iepriekš.
Un iemesls tam ir tas ko šeit tagad citas meitenes arī saka. Viņas paņirgāšanās par depresiju, ēšanas traucējumiem, un tām visām lietām.
Man ir prieks, ka viņai iet labāk. Es redzu izmaiņas. Es redzu, ka ir savākusies. Bet tas kā viņa atbildēja uz tiem anonīmajiem jautājumiem man galīgi izmainīja pēdējās labās domas par viņu.
Depresijai viņai nav laika. “Kāda depresija? Hahahaha”. Tas nav smieklīgi. Arī no tā grib uztaisīt sevi par močītāju un supersievieti. Tas nav tas temats kur var palielīties, ka esi bizņis leidī un depresijai nav laika, jo močij.
Ēšanas traucējumu viņai nav. Okey. Ja viņa tā saka, tad nav. Manis pēc.
Un iesmej vēl par cilvēkiem, kas viņai atklāti pateica, ka viņa ir netīrele. Pati tās savas bildes nav redzējusi? Vai savus higiēnas paradumus.
Viņa liek saturu internetā kur sevi parāda kā netīru, nekoptu sievieti. Pati stāsta un rāda savus ēšanas paradumus. Un pati arī pēc tam dusmojās uz cilvēkiem, ka viņiem ir šāds priekšstats par viņu. 2+2=4. To ko tu parādi to arī visi redzēs.
Pēc viņas balss un tā kā viņa atbildēja uz tiem jautājumiem varēja just, ka viņa uzskata, ka ir labāka un pārāka par to visu. Bija jūtams zemteksts - mani neskar jūsu parasto cilvēku problēmas. Es strādāju un močiju, mani depresija nenoķers.
Labs cilvēks atskatās uz sevi un atzīst savas kļūdas. Viņa pat savu slikto paštonējošo novēla uz Dubaijas klimatu. Viņa ir tik augstu savā zirdziņā, ka nevar atzīt pat tādu vienkāršu lietu. Viņa speciāli izaicina tos kuriem viņa nepatīk, lai tie kuriem viņa patīk vairāk viņu aizstāvētu.
Un tie vairs nav aizsargmehānismi. Viņa ļoti labi apzinās ko viņa dara.
21.05.2023 00:48 |
 
Reitings 1393
Reģ: 13.09.2021
EmilijaArm @ 20.05.2023 19:30

Vispirms bija raksts Delfos, šefpavarās komentēja delfiem. un tad restorāns to pārlika uz fb.

Okej, tik sīki nesekoju līdzi .
20.05.2023 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
wiwa @ 20.05.2023 19:26
Man nepatika tā restorāna komentārs, tas bija pārāk dzēlīgs. Nu labi, restorāns uzskata, ka E nav tik smalka, lai saprastu viņu ēdienus, bet nafig tā izņirgāties, es to komentāru nesauktu par smalku sarkasmu. Viņiem jāsaprot, ka viņus apmeklē dažādi klienti. Man neradās vēlme iet pie viņiem ēst, ja viņi šādi izturas. Un tieši E storiji parādīja viņus labākā gaismā - viņi uztaisīja tunci, kādu viņi gribēja, super reklāma viņiem, ka ir elastīgi utt, bet tad vajadzēja restorāna īpašniekam to sabojāt ar ņirgāšanos

Man stulba likās restorāna atbilde no tā skatu punkta, ka tās anonīmās oficiantes druškas screenshotā, kas te bija ielikts, bija rakstīts, ka tuncis salātos ir grillēts. Pēc tam FB atbildē viņi raksta, ka savā megasmalkajā restorānā megasmalkajai auditorijai, kas to, protams, saprot kā pašu par sevi saprotamu labāko pasniegšanas veidu, iesaka tunci viegli apsvilinātu ar jēlu vidu.. ir atšķirība starp grillētu? Nu tā tāda spēle ar vārdiem un tāda, manuprāt, neforša manipulācija.
Tad menu bija jābūt viegli apsvilināts tunča steiks. Tādi kaut kādi slideni tie restorānnieki.
20.05.2023 23:27 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
CallMeAnnika @ 20.05.2023 16:18
Elīna: mēs atbraucām uz Ventspili un te ir tik daudz cilvēki, tik daudz kur staigāt un ko darīt. Mēs noteikti dosimies ielās.
Arī Elīna: es nekur neaizgāju.

Tas, pats taču ir bijis viņas vairākos ceļojumos. Aizbrauc un nekur neiet un ne par neko neinteresējas. Piemēram, tai paša Dubaija: visu laiku sēž istaba, kamēr Nauris kopā ar draugiem izklaidējas. Maksimums, ko viņa var izdarīt ir aiziet uz veikalu, kur var priecāties vai sūdzēties par produktu cenām.
20.05.2023 23:26 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
L.. @ 20.05.2023 17:25

Bombīgs komplekts. Kur tādā paskatā var iet?

Uz trasi vai par putnu biedēkli dārza. 😀
20.05.2023 23:17 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
wiwa @ 20.05.2023 20:10

E grib parādīt, ka viņai nav šādu problēmu, tās viņu nevar piemeklēt, tās piemeklē citus. Noliegšana nav retums šādās situācijās, kaut vai kurš atkarīgais tev teiks, ka ir atkarīgs. Es viņas teikto neuzskatu par paņirgāšanos par citiem, bet aizsargreakciju - ar mani tas nevar notikt, jo ...
Atzīt nozīmētu mainīt visu savu dzīvi, viņa tam vēl nav gatava ( nav zināms, vai būs).
Es nesaku, ka visiem tagad viņu būtu jāsaprot, jāpieņem un vēl sazin ko, piekrītu, ka ir tie pleķi, netīri mati utt neglīti, ka nav spicākais zīmulis penālī. Vnk brīnos, ka nesaprotat tādas elementāras lietas.
Gribuiemestkapeiku - ne viņa vienīgā nemaksā nodokļus, ir par tradicionālo ģimeni vai uzpumpējusi lūpas. Tu saki - man viņa izraisa riebīgumu, pretīgumu. Parasti cilvēki teiktu - man nepatīk viņa, viņas izskats, uzskati. Ir atšķirība, jo ir normāli, ka mums kāds nepatīk, bet nezinu, kāds pamats izjust tik spēcīgas negatīvas emocijas pret viņiem. Viņi dzīvo savā jocīgajā pasaulītē, bet nav viņi slepkavas, neatbalsta vardarbību, aktīvi nenoniecina nevienu (nu ne mazums ir cilvēku, kas regulāri rīkojas pret lgbt, nevis tikai pasaka vienreiz savu viedokli).
Kā jau teicu - nē, savu simptomu noliegšana, neapzināšanās, nesaprašana nav retums un nav nekas īpašs. Bet ŅIRGĀŠANĀS par cilvēkiem, kuriem depresija ir, nav aizsargreakcija, ko uzskatīt par normālu un pieļaujamu. Ja teksts ir burtiski "Pfff, kāda vēl depresija, man nav laika visu dienu tupēt dīvānā un lupīt griestos, hahahaha, man jāiet strādāt, es tā nevaru čīkstēt!" nav ņirgāšanās... Nu es nezinu, kura te ir tā, kas elementāras lietas nesaprot.
20.05.2023 21:14 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Lesleey @ 20.05.2023 19:33

Kā var Elīnai kaut ko pārmest par ņirgāšanos, ja jūs neesat ne kripatiņas labākas? Jūs ņirgājaties par Elīnu 3358lpp garumā. Jūs nopietni?
Es par depresiju neņirgājos un tik sen te arī neesmu, piesiet katras duras pirms 2 gadiem komentārus pilnīgi visām, kas šobrīd te eksistē, ir nedaudz tā kā stulbi :*
20.05.2023 21:08 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
wiwa @ 20.05.2023 20:10

E grib parādīt, ka viņai nav šādu problēmu, tās viņu nevar piemeklēt, tās piemeklē citus. Noliegšana nav retums šādās situācijās, kaut vai kurš atkarīgais tev teiks, ka ir atkarīgs. Es viņas teikto neuzskatu par paņirgāšanos par citiem, bet aizsargreakciju - ar mani tas nevar notikt, jo ...
Atzīt nozīmētu mainīt visu savu dzīvi, viņa tam vēl nav gatava ( nav zināms, vai būs).
Es nesaku, ka visiem tagad viņu būtu jāsaprot, jāpieņem un vēl sazin ko, piekrītu, ka ir tie pleķi, netīri mati utt neglīti, ka nav spicākais zīmulis penālī. Vnk brīnos, ka nesaprotat tādas elementāras lietas.
Gribuiemestkapeiku - ne viņa vienīgā nemaksā nodokļus, ir par tradicionālo ģimeni vai uzpumpējusi lūpas. Tu saki - man viņa izraisa riebīgumu, pretīgumu. Parasti cilvēki teiktu - man nepatīk viņa, viņas izskats, uzskati. Ir atšķirība, jo ir normāli, ka mums kāds nepatīk, bet nezinu, kāds pamats izjust tik spēcīgas negatīvas emocijas pret viņiem. Viņi dzīvo savā jocīgajā pasaulītē, bet nav viņi slepkavas, neatbalsta vardarbību, aktīvi nenoniecina nevienu (nu ne mazums ir cilvēku, kas regulāri rīkojas pret lgbt, nevis tikai pasaka vienreiz savu viedokli).
es jau sen teicu,ka viņa manī neizraisa nekādas super stipri negatīvas emocijas,jo personīgi man neko nav nodarījusi,bet es pret viņu izjūtu to riebumu ar kādu tu skatīsies,piemēram, uz ēdienu,kas tev nu nenormāli riebjas,kuru ne par kādu naudu neiēstu😅 nezinu pat ar ko labāk būtu salīdzināt😅 viņa manās acīs ir nožēlojama būtne un nekas vairāk. Cilvēks,kurš nav pelnījis nekādas žēlastības vai iejūtības,zemiska un pretīga. Naida manī nav, tik personiski jau viņas idiotismu neņemu😅
20.05.2023 20:55 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
L.. @ 20.05.2023 17:25

Bombīgs komplekts. Kur tādā paskatā var iet?

Uz draudzi 😁
20.05.2023 20:14 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
LiepaShmiepa @ 20.05.2023 19:27
Nav jau tā, ka viņa vienkārši saka, ka viņai nav tās depresijas. Viņa atklāti un atkārtoti ņirgājas par tiem, kuriem ir. Depresija esot tad, kad ir pārāk maz darba. Kad paņem BKA un neko nedara. Viņai nevar būt depresija, jo nav tai laika, jo nesēž visu dienu dīvānā ar kājām gaisā. Tieši tādiem vārdiem viņa atbildēja uz jautājumu nu jau vairākas reizes. Un pasmejas. Jā, viņa noteikti nesaprot ne depresijas, ne ēšanas traucējumu būtību, bet tas nemaina to, ka viņa ir arī reti riebīgs cilvēks, tāpēc arī reakcijas uz viņas izteikumiem ir tādas. Ir pilnīgi iespējams neapjēgt vai neatzīt, ka esi depresijas bedrē, un tas pat notiek diezgan bieži, īpaši pie pirmajām epizodēm, bet tas nekādā veidā neattaisno ņirgāšanos un nievājošos izteicienus par tēmu. Kā minimums uz jautājumiem viņai ir brīva izvēle vienkārši neatbildēt, bet acīmredzot viņa GRIBĒJA publiski paņirgāties visas reizes.

E grib parādīt, ka viņai nav šādu problēmu, tās viņu nevar piemeklēt, tās piemeklē citus. Noliegšana nav retums šādās situācijās, kaut vai kurš atkarīgais tev teiks, ka ir atkarīgs. Es viņas teikto neuzskatu par paņirgāšanos par citiem, bet aizsargreakciju - ar mani tas nevar notikt, jo ...
Atzīt nozīmētu mainīt visu savu dzīvi, viņa tam vēl nav gatava ( nav zināms, vai būs).
Es nesaku, ka visiem tagad viņu būtu jāsaprot, jāpieņem un vēl sazin ko, piekrītu, ka ir tie pleķi, netīri mati utt neglīti, ka nav spicākais zīmulis penālī. Vnk brīnos, ka nesaprotat tādas elementāras lietas.
Gribuiemestkapeiku - ne viņa vienīgā nemaksā nodokļus, ir par tradicionālo ģimeni vai uzpumpējusi lūpas. Tu saki - man viņa izraisa riebīgumu, pretīgumu. Parasti cilvēki teiktu - man nepatīk viņa, viņas izskats, uzskati. Ir atšķirība, jo ir normāli, ka mums kāds nepatīk, bet nezinu, kāds pamats izjust tik spēcīgas negatīvas emocijas pret viņiem. Viņi dzīvo savā jocīgajā pasaulītē, bet nav viņi slepkavas, neatbalsta vardarbību, aktīvi nenoniecina nevienu (nu ne mazums ir cilvēku, kas regulāri rīkojas pret lgbt, nevis tikai pasaka vienreiz savu viedokli).
20.05.2023 20:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits