Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
aija93 @ 22.03.2022 15:07

Varbūt ne viss vienai, bet pa lielam katra no šīm problēmām ir bieži sastopama. Te ik pa laikam meitenes sāk komentēt - man 3 bērni un nekā tāda nebija, didra stulba, tāpēc tā ir. Patiesībā, daļa nemaz nav kārtīgi sevi un bērnu uzmanījušas, norakstīja simptomus uz ko citu. Tieši tāpat kā didrai ārsts saka, ka viss OK, un nemaz nezin, ka nav OK. Vienkārši didra visas savas sajūtas izliek publiski, tāpēc tik daudz problēmu sanāk ?

Kas tas par sviestu? Man nav bijusi ne hemoroidi ne tas pasas veenas! Ja man kas tads butu bijis, noteikti to zinatu, kaut vai tapec, ka man draudzenei sos problemas bija, un vina gaja pie tiem pasiem arstiem, bet tiesam
Tas cik atceros peec vinas, nebija 20 nedelas! Es daudz staigaju, nedzeru kafiju, eedu normalu gruutnieces uzturu, galju, augljus, daarzenjus, ari saldumus … nu kaa var apgalvot , ka ja es neesmu redzejusi to divaino lietu vinai uz veedera, tad noteikti man ari tads bija tikai to nepamaniju? Es visu 3 bernus dzemdeju pati, vienigais ar ko saskaros bija strijas un plisumi/ iegriezumi dzemdibu laika.
Nu plus vel dzelzs trujums un krampji kajas.
22.03.2022 16:27 |
 
Reitings 252
Reģ: 24.02.2022
Val @ 22.03.2022 13:49
https://failiem.lv/f/wduqpz5ac#;zoom
Ja man paietu garām kāda meitene ar biksēm, kas šitā spīd cauri ? ierēktos pilnā rīklē gan jau, nu wtf ir tas?! ?
tas cilvēks, kurš filmēja nevarēja pateikt:” nē, Elīn, spīd gan cauri?!”😂 vai arī tad uzreiz atlaistu?
22.03.2022 16:20 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Tās drēbes paliek ar vien šausmīgākas un šausmīgākas! Es goda vārds gribu redzēt kaut vienu meiteni ar to viņas bombīgo komplektiņu mugurā.. Piedevām tā kvalitāte.. tā sintētika!🤦🏼‍♀️
Varbūt tāpēc Nauris 3x dienā mazgājas?😂 Svīst no tās sintētikas?
22.03.2022 16:05 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Liveandletlive @ 22.03.2022 15:38
https://www.mammamuntetiem.lv/grutnieciba/grutniecibas-norise/41935/par-daudz-augludenu izlasīju ko nozīmē par daudz augļudens. Nu traki, tas nav tikai par daudz augļudens. ?

Ko tajā rakstā nozīmē izslīdēt bērna rociņa? No kurienes izslīdēt? 🤔😬
22.03.2022 15:57 |
 
Reitings 252
Reģ: 24.02.2022
Val @ 22.03.2022 14:00
Ja viņiem tik tiešām ir tik daudz klientu, kā viņi stāsta, es tiešām nevaru aptvert to, ka tik daudzas uzskata, ka šīs drēbes izskatās labi un ir stilīgas, un kad viņa vēl stāsta, kaut ko no sērijas “marmora raksts tagad ir trendā!”, un tās plēstās bikses kā viņi tirgo, utt., ES VNK NEVARU SAGREMOT, KĀ VAR BŪT TIK SŪDĪGA GAUME CILVĒKIEM, KAS TO PĒRK?!? Man reāli būtu kauns ko tādu cilvēkos vispār vilkt ?
ieej andelē un paskaties zem zīmola butterfly kāds piedāvājums, praktiski tur ir viss back in stock😃
22.03.2022 15:54 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
BlackIcee @ 22.03.2022 15:46
https://failiem.lv/f/ba23rkc7d
Ak Dievs. Tāda stila dāma.. Un vīru saģērbs tā pat, takā Dubajas šeihs Nauris varēs slāt pa Vecrīgas ielām savā "kleitā".
Nez cik ērti šādā apģērbā būs skriet pakaļ divgadniekam? ?
hahaha😁 sasmejos par Nauris kā Dubajas šeihu.
22.03.2022 15:48 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020
https://failiem.lv/f/ba23rkc7d
Ak Dievs. Tāda stila dāma.. Un vīru saģērbs tā pat, takā Dubajas šeihs Nauris varēs slāt pa Vecrīgas ielām savā "kleitā".
Nez cik ērti šādā apģērbā būs skriet pakaļ divgadniekam? 🤭
22.03.2022 15:46 |
 
Reitings 548
Reģ: 23.01.2022
tikaiviedoklis @ 22.03.2022 15:14
spīd cauri gan teipi, gan biksītes ?? nu smieklīgiiii

😂😂 Izskatās,ka pati neskatās,ko publicē
22.03.2022 15:41 |
 
Reitings 6595
Reģ: 27.02.2022
https://www.mammamuntetiem.lv/grutnieciba/grutniecibas-norise/41935/par-daudz-augludenu izlasīju ko nozīmē par daudz augļudens. Nu traki, tas nav tikai par daudz augļudens. 😳
22.03.2022 15:38 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Jā, grūtniecēm ir šādas problēmas un vēl daudzas citas. Bet stulbums izpaužas tajā, ka viņa pilnīgi neko nedara lietas labā, lai uzlaboti stāvokli, tikai nomaina ārstu, lai ir tāds, kas pa prātam runā. Pilnam komplektam vēl tikai trūkst problēmas ar spiedienu un cukuru..
Par teipiem jau bija runa pirms 2-3.nedēļām.
Un daudzām ir dusma arī par to, ka pret gaidāmo bērnu izturas ar tādu vienaldzību , bet ir tik daudz sievietes, kas sapņo būt par mammām un darītu visu, lai grūtniecība būtu veselīga un šis problēmas risinātu.
22.03.2022 15:36 |
 
Reitings 6595
Reģ: 27.02.2022
Būs nobadojusies visu grūtniecību, lai uzreiz būtu tieva, bet diastaze pārsteigs nesagatvotu, ka vēders būs izvēlies. Diez vai ies pie fizioterapeita vingrot.
22.03.2022 15:32 |
 
Reitings 944
Reģ: 05.12.2021
aija93 @ 22.03.2022 15:07

Varbūt ne viss vienai, bet pa lielam katra no šīm problēmām ir bieži sastopama. Te ik pa laikam meitenes sāk komentēt - man 3 bērni un nekā tāda nebija, didra stulba, tāpēc tā ir. Patiesībā, daļa nemaz nav kārtīgi sevi un bērnu uzmanījušas, norakstīja simptomus uz ko citu. Tieši tāpat kā didrai ārsts saka, ka viss OK, un nemaz nezin, ka nav OK. Vienkārši didra visas savas sajūtas izliek publiski, tāpēc tik daudz problēmu sanāk ?

Drīkst vaicāt, cik Jums ir gadi un cik bērni iznēsāti?
Neviens nesaka, ka viņai ir TĀĀDAS pazīmes, kādas nav nevienai grūtniecei, bet nosaukt hemoroīdus par vnk sāpēm dupsī - es nezinu, kuram no mums ir vairāk jāizglītojas. Jā, tā ir sastopama diagnoze grūtniecības laikā.
Katru dienu kladzināt, cik es esmu tieva, es uzskatu un ēdu, kad man gribas, nevis kad man vajag - ar to anoreksiju, kas ir viņai, viņai visticamāk ēst vnk vairs nemaz īsti negribas.
Diastāze? Vnk parasta grūtniecības blakne? Jā, ar to sastopas grūtnieces ļoti bieži, tikai lielākos termiņos. Šeit palīdzēt jau diži vairāk viņai nevar, neko baigi viņa vingrot vairs nevarēs, jo nav darījusi to pirms tam. Varētu iet peldēt, bet tas laikam nenotiks - neļaus hloram noēst nost paštonējošā kārtu. Jo vai tad ir svarīgi tas, vai pēc tam nenoslīdēs iekšējie orgāni? galvenais tak bombiskas bildes :)
Taisnības labad - jā, es esmu mamma 8 gadus vecam bērnam, es neesmu profesionāla sportiste, nekad neesmu mērķtiecīgi nodarbojusies ar muskuļu "kačāšanu", bet esmu vnk vidēji aktīvs cilvēks - vasarā ritenis, pārgajieni, peldēšana, ziemā peldēšana, slēpošana, snovošana. Pirms 8iem gadiem dzemdēju bērnu pilnās 40 nedēļās, man nebija diastāze, hemoroīdi, svara pieaugums grūtniecības laikā bija 12kg (izejas svars 52kg - jā, es arī biju tieva, tomēr nevienu brīdi neienāca prātā neēst un turpināt mērīt ciskas) un savu anēmiju pie pirmajām analīzēm ārstēju kopā ar ārstu.
22.03.2022 15:27 |
 
Reitings 6595
Reģ: 27.02.2022
aija93 @ 22.03.2022 15:07

Varbūt ne viss vienai, bet pa lielam katra no šīm problēmām ir bieži sastopama. Te ik pa laikam meitenes sāk komentēt - man 3 bērni un nekā tāda nebija, didra stulba, tāpēc tā ir. Patiesībā, daļa nemaz nav kārtīgi sevi un bērnu uzmanījušas, norakstīja simptomus uz ko citu. Tieši tāpat kā didrai ārsts saka, ka viss OK, un nemaz nezin, ka nav OK. Vienkārši didra visas savas sajūtas izliek publiski, tāpēc tik daudz problēmu sanāk ?
visas tās problēmas parasti parādās uz beigām, bet viņa knapi pusē un jau viss sabrucis. Nekas normāls tas nav. Cik personīgi pazīstu māmiņas un no māmiņu forumiem, tik daudz problēmas uz 20 nedēļām pirmo reizi redzu. 20 nedēļās viss ir skaisti, nelabums vairs nav, dedzināšana vēl nav piemeklējusi, 2. Trimestra enerģijas uzplūdi, kompakts vēders, kuņģis vēl nav nospiests utt.
22.03.2022 15:22 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
aija93 @ 22.03.2022 15:07

Varbūt ne viss vienai, bet pa lielam katra no šīm problēmām ir bieži sastopama. Te ik pa laikam meitenes sāk komentēt - man 3 bērni un nekā tāda nebija, didra stulba, tāpēc tā ir. Patiesībā, daļa nemaz nav kārtīgi sevi un bērnu uzmanījušas, norakstīja simptomus uz ko citu. Tieši tāpat kā didrai ārsts saka, ka viss OK, un nemaz nezin, ka nav OK. Vienkārši didra visas savas sajūtas izliek publiski, tāpēc tik daudz problēmu sanāk ?
skaidrs, ka tās ir lietas, ko sievietes grūtniecības laikā piedzīvo, bet nu ne jau visas vienlaicīgi, un tad arī nesaka, ka viss ir topčikā un dara kaut ko savas veselības labā, nevis turpina močīt tālāk..
Turklāt, vēl fiziski grūtākais laiks ir tikai priekšā. Iedomājos cik gara tā liste būs pēc 30.+ nedēļas.
Un viņai ārsts nesaka, ka viss okej, viņa teica, ka esot šādi tādi mīnusiņi, kas nav labi..
22.03.2022 15:14 |
 
Reitings 2764
Reģ: 28.02.2022
Vienkarsi @ 22.03.2022 14:54

Didra storijā saka, ka nespīd cauri ?
WTF! ELĪNA! TUR VISS SPĪD CAURI!
spīd cauri gan teipi, gan biksītes 😄😄 nu smieklīgiiii
22.03.2022 15:14 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Zinna @ 22.03.2022 14:59

Hemoroīdi, anēmija, krampji kājās (magnija trūkums), diastāze jau 20 nedēļās, palielināts augļūdeņu daudzums, pazemināts svars bērnam, svara kritums mātei, varikozas vēnas..
Dr apmeklējums 1-2x nedēļā, sonogrāfijas ik pa divām nedēļām.
Jā, tiešām tipiska grūtniece, līdz 25g, pirmā grūtniecība. ? Turklāt, viņa knapi ir pusē no grūtniecības laika ir iekāpusi.

Varbūt ne viss vienai, bet pa lielam katra no šīm problēmām ir bieži sastopama. Te ik pa laikam meitenes sāk komentēt - man 3 bērni un nekā tāda nebija, didra stulba, tāpēc tā ir. Patiesībā, daļa nemaz nav kārtīgi sevi un bērnu uzmanījušas, norakstīja simptomus uz ko citu. Tieši tāpat kā didrai ārsts saka, ka viss OK, un nemaz nezin, ka nav OK. Vienkārši didra visas savas sajūtas izliek publiski, tāpēc tik daudz problēmu sanāk 😁
22.03.2022 15:07 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
aija93 @ 22.03.2022 13:51

Didī vienkārši ir hemoroīdi, varikozas vēnas, diastāze un varbūt veidojas nabas trūce. Nekas ārpuskārtas tas nav, šis ir ļoti daudzām grūtniecēm. Sievietēm, kurām ir vairāk par vienu bērnu varikozas vēnas ir ļoti bieži, tikai daļa nekad nav bijusi pie flebologa un tam nepievērš uzmanību, kāju sāpes noraksta uz nogurumu. Hemeroīdi (sāpes dibenā) ir samērā bieža grūtnieču problēma, nav nekas ne smieklīgs, ne pretīgs, problēma ir nopietna un ir jāārstē.
Nekādu izaugumu un pauguru vēderam normāla stāvoklī didī nav, to var redzēt tikai tad, kad sasprindzina vēdera muskuļus. Vēlams būtu tomēr iet pie fizioterapeita ne tikai teipoties, bet vismaz mazliet saudzīgi pavingrot, to var darīt arī stāvoklī esot, tas ir pat vēlams. Pašai meklēt kaut kādus vingrinājumus noteikti nevajag, var visu tikai sliktāk uztaisīt.
Šajā diskusijā varbūt beidzam saukt visas problēmas par stulbuma sekām, tā ne vienmēr tas ir. Daļa diskusijas dalībnieču te vispār nesaprot par ko runā, kaut arī ir vairāki bērni. Tāpēc spriežu, ka pašas ar neesiet sekojušas līdzi savai veselībai nemaz. Didī saskaras ar tipiskām grūtnieču problēmām!

Hemoroīdi, anēmija, krampji kājās (magnija trūkums), diastāze jau 20 nedēļās, palielināts augļūdeņu daudzums, pazemināts svars bērnam, svara kritums mātei, varikozas vēnas..
Dr apmeklējums 1-2x nedēļā, sonogrāfijas ik pa divām nedēļām.
Jā, tiešām tipiska grūtniece, līdz 25g, pirmā grūtniecība. 😁 Turklāt, viņa knapi ir pusē no grūtniecības laika ir iekāpusi.
22.03.2022 14:59 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
Val @ 22.03.2022 13:49
https://failiem.lv/f/wduqpz5ac#;zoom
Ja man paietu garām kāda meitene ar biksēm, kas šitā spīd cauri ? ierēktos pilnā rīklē gan jau, nu wtf ir tas?! ?

Didra storijā saka, ka nespīd cauri 😁
WTF! ELĪNA! TUR VISS SPĪD CAURI!
22.03.2022 14:54 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Lafemme @ 22.03.2022 14:44

Par cenu jāpiekrīt, viņa ir par augstu.
Bet nu katrs veikals ir arī tiesīgs uzlikt savu uzcenojumu precei. Kaut kā jau viņiem tā iztika jānopelna un jāspēj samaksāt arī darbiniekiem algas.

Es ne par to, ka nav tiesīgs likt kādu cenu grib, bet vairāk par to, ka cilvēki tiešām pērk pa tādu naudu. 😁
Vispār es nebiju tauriņa mājas lapu skatījusies līdz šodienai, tagad vispār brīnos par to lapu 😁 kāpēc pirms fočēšanās to Nauri didī vismaz mazliet nenogrimmē? Nu tie riņķi ir briesmīgi, rada tādu ļoti lētu iespaidu. Es saprotu ikdienā vīrieši neliek make up, bet fotosesijās tak tas normāli, ka ir mazliet grimms, sevišķi, ja reklamē preci. +ja jau Nauris tāds mākslīgā skaistuma piekritējs, tad varēja kaut kādas injekcijas pats ar veikt tiem zilajiem riņķiem, iztaisnot degunu un zobus ar pataisnot vai ielikt jaunu redeli. Aa, un to seksti ar varētu pamainīt, izskatās samērā briesmīgi. Savādāk tik sievu uzlabo, bet pats laikam spogulī nav paskatījies kārtīgi.
Un tas modeles ar tādas pleķainas ar paštonējošo. +tie apģērbu "koplmekti" - kur ar tādiem iet? Ļoti daudz tādu nesaprotamu lietu kopā.
22.03.2022 14:53 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.03.2022
aija93 @ 22.03.2022 14:41
Tās lupatas ir samērā dārgas tur. Neesmu gan bijusi pāris gadus veikalā klātienē, bet līdzīgu cenu internet veikalos ( tā pati zara, hm, reserved) nekā no viņas "stilīgajam" drēbēm tik pat kā nav, tad jau laikam nav nemaz tik trendīgi, jo parasti jau šie veikali pārdod to, kas ir aktuāls. Tie apavi tauriņā vispār ir šausmas, kāds tiešām velk tik sūdīgas kvalitātes apavus? Teju 40 € par kaut kādām mākslīgās ādas tupele, pēc kurām droši vien smird visu laiku kājas, liekas daudz. Parasti tādi apavi arī ļoti neilgi kalpo, tāpēc nemaz tik lēti nesanāk beigās.

Par cenu jāpiekrīt, viņa ir par augstu.
Bet nu katrs veikals ir arī tiesīgs uzlikt savu uzcenojumu precei. Kaut kā jau viņiem tā iztika jānopelna un jāspēj samaksāt arī darbiniekiem algas.
22.03.2022 14:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits